تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 44

نام تاپيک: هر مشکلی داشتی تو این تاپیک قرار بده تا 1ساعته جواب بگیری؟؟؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بله فن گرافیک رو هم میشه عوض کرد
    همچنین من گفتم با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید بعد برید سراغ مین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام.من کامپیوترم از دیشب این مشکل و پیدا کرده که دکمه پاور رو باید برای چندین بار بزنم تا روشن بشه مثل استارت ماشین هستا هی میزنی روشن نمیکنه.وقتی دکمه پاور و میزنم فن سی پی یو و فن منبع تغذیه یه دور میچرخه و چراغ موسمم یه لحظه روشن میشه ولی روشن نمیشه هی باید سه الی 4 بار و شاید حتی بیشتر دکمه پاور کیس و بزنم تا بلکه روشن شه الانم بزور اومدم تو اینترنت و میترسم خاموش کنم دیگه نتونم بیام .مارک پاورم ویرا هست دو سال پیشم خریدم سی پی یو هم ای ام دی اسلون هست ولی نکته ای که یادم رفت بگم اینه که وقتی سیستم میاد بالا دیگه روشن میمونه و مشکلی نداره .همه اتصالات و در اوردم دوباره زدم در ضمن وقتی از روی خود مادر بوردم اون قسمت پاور و با پیچ گوشتی به هم اتصال میدم همین اتفاق میفته و دکمه پاور کیس باید سالم باشه فقط خواهشا سریعتر جواب بدین تا من بدونم چه گلی باید به سرم بگیرم.برای توضیحات کامل ترم باید بگم همه قطعات کامپیوتر ان بورد روی خود مادر بورد هست و مودم هم ای دی اس ال هست و فقط یه هارد 500 با دوتا سی دی رایتر روشه نصب هست.پاور دیگه هم تو خونه ندارم تست کنم
    Last edited by metallmetaller; 07-10-2012 at 14:41.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اولین کار چک کردن دکمه پاور است جای دکمه پاور و ریست رو عوض کنید ببینید با دکمه ریست هم همین مشکل است یا نه یا با پیچ گوشتی دکمه ی پاور رو اتصال کوتاه بدین ببینید با اون یک بار روشن میشه یا نه
    اتصالات پاور روی مین رو چک کنید
    درست نشد مشکل یا از پاور است یا مین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اینکارو کردم بازم مشکل وجود داره با پیچ گوشتی هم اتصال دادم بازم باید چند بار بزنم مین بردمم elitegroup geforce6100sm-m2 هستش گفتم شاید کمکی تو حل مشکل بکنه یه سوالی به ذهنم رسیده اگر مشکل از پاور باشه نباید حین کار کردنم دچار مشکل شه؟؟؟برای اینکه مطمین بشم مشکل از مین برد هست یا نه راهی وجود داره ؟؟مین بورد باشه به خاک سیاه نشستم تو این گرونی باید برم یه مین بخرم!!!!!!!!!!!!وقتی داخل ویندوز میام دکمه پاور کیس و میزنم خاموش میکنه ولی برای روشن کردن مکافات میشه.بعضی اوقات با یه بار زدنم روشن میشه خلاصه حسابی کلافم کرده به نظرتون چی کار کنم؟؟برم یه پاور بخرم؟؟اخه مطمین نیستم پاور خراب باشه .و اینکه هی دکمه پاور و بزنم تا اخر سر روشن بشه میتونه به سی پی یو اسیب بزنه یا نه؟؟
    Last edited by metallmetaller; 07-10-2012 at 15:30.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

یه چیزی الان یادم افتاد گفتم شاید به این موضوع ربط پیدا کنه من الان چند هفتست سیستمو میذارم روی هایبر نت این موضوع ممکنه به این مشکل ربط داشته باشه یا نه؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

وقتی با اتصال پیچ گوشتی نشه پس دکمه پاور سالمه
    به اون هایبرنت هم مربوط نمیشه این مشکل
    شاید نیاز باشه یه چیپ جنوبی شوک بدید برای اینکار کابل atx رو بکشین سیستم هم خاموش باشه کابل برق پاور رو دربیارین و اون دو قسمت فلزیش که کابل برق میخوره بهش رو با پیچ گوشتی یک لحظه به هم اتصال بدین دکمه پاور on باشه ممکنه یک جرقه هم بزنه مهم نیست بعد کابل atx رو وصل کنید کابل برق رو جا بزنید و سیستم رو روشن کنید اگه درست نشد
    شما باید بایک پاور سالم سیستم رو چک کنید درست نشد بله مشکل از مین است حالا یا میتونه از نرسیدن ولتاژ کافی به سوئیچ باشه هم میتونه از چیپ جنوبی و i/o باشه مشکل پیدا کردن یکی از چیپ های رو ی مین و افت ولتاژ اطراف چیپ جنوبی و i/o
    شما باید اول با یک پاور دیگه سیستم دیگرو چک کنید
    برای تست کابل atx رو بکشین و بدون اون ببینید سیستم روشن میشه یا نه
    درست نشد بگین تا بگم چه مواردی رو تست کنید
    Last edited by EXTREME; 07-10-2012 at 17:44.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خدا رو شکر مشکل از پاور بود سوکتاش شل شده بودن خوب جا نمیخوردن سر همین مشکل بود امان از دست این پاورای ویرا .از بابت راهنمایی و وقتیم که گذاشتین خیلی ممنونم .حالا فعلا یه پاور ارزون گرفتم تا بعد اگر قیمت ها اومد پایین برم یه پاور خوب بگیرم جالب اینه که مشکل استند بای سیستمم هم درست شد یه مدت بود سیستمو استند بای میکردم وقتی دوباره روشن میکردم کیس روشن میشد اما مانیتور وکیبورد خاموش میموندن
    Last edited by metallmetaller; 08-10-2012 at 14:00.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خدا رو شکر مشکل از پاور بود سوکتاش شل شده بودن خوب جا نمیخوردن سر همین مشکل بود امان از دست این پاورای ویرا .از بابت راهنمایی و وقتیم که گذاشتین خیلی ممنونم .حالا فعلا یه پاور ارزون گرفتم تا بعد اگر قیمت ها اومد پایین برم یه پاور خوب بگیرم جالب اینه که مشکل استند بای سیستمم هم درست شد یه مدت بود سیستمو استند بای میکردم وقتی دوباره روشن میکردم کیس روشن میشد اما مانیتور وکیبورد خاموش میموندن
    بله در پست اول من به اتصالات پاور روی مین اشاره کردم ولی چون شما در جواب گفتین این موارد رو تست کردم دیگه بهش نپرداختیم

داره خودمونی میشه amin tala's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

12

بله فن گرافیک رو هم میشه عوض کرد همچنین من گفتم با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید بعد برید سراغ مین
    دوست عزیز امید وارم فراموشم نکرده باشی. من چیزی یادم امد.درموقع نصب ویندوزم وقتی بووت انو فعال کردم "در بوت یک گزینه که مربوط به فن بود رو دستکاری کردم.ممکنه مشکل از اینجا باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

لطفا کمک کنید
    سیستم من بعضی وقت ها یکهو و ناگهانی ریست میشه و دیگه سیستم بالا نمیاد و تو همون صفحه اول بوت گیر یا هنگ میکنه و باید کلید ریست را بزنم تا ریست بشه و بالا بیاد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •