تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41

نام تاپيک: آنتی ویروس برای لپ تاپ

آخر فروم باز leon scott kendy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

پيش فرض

أوستان این تاپیک رو دیدم
    و گفتم منم یک سوال بپرسم رفقا یک آنتی ویروس رایگان خوب می شناسید که کار آدم رو راحت کنه
    و هفته ای یک بار آبدیت و اینا بوا ممنون می شوم راهنماییم کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

من خودم از NOD 32 استفاده میکنم، خیلی سبک و سریعه برای اینکه آپدیتش هم کنم هر چندوقت یه سری به سایت ------.com میزنم، که از سایت یوزر و پسورد رو برای آپدیت بگیرم .

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

تو تایپک نرم افزار میتونید به صورت تخصصی به بررسی بپردازید ولی کلا سر انگشتی بخوای حساب کنی و یه چیز برای هر نوع آدمی باشه nod32 هستش

داره خودمونی میشه LightningII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

تو تایپک نرم افزار میتونید به صورت تخصصی به بررسی بپردازید ولی کلا سر انگشتی بخوای حساب کنی و یه چیز برای هر نوع آدمی باشه nod32 هستش
    صحبت شما درست ولی شخصاً سیستم با کاربری تجاری دائمی هنوز ندیدم که نود32 داشته باشه ولی ویروسی نباشه .
    بیشتر برای سیستمهای ضعیف خوبه .

5. این کاربر از LightningII بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

Nod رو بیخیال.Bitdefender خوبه ویکی دو ساله جزو بهترینهاست.البته اگه بتونی رجیسترش کنی!خودم avast دارم به نظرم خیلی خوبه.هم مثل نود سبکه هم قویتره. کاسپر هم خوبه ولی یه کم سنگینه.راستش به نظرم می خوای مطمئن باشی محصولات symantec حرف ندارند.norton 360واسه لپتاپ و home use خوبه.خیلی از شرکتها و کافی نت ها از Norton استفاده می کنند

7. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

آنتی ویروس مثل نماز برای انسان برای کامپیوتر واجبه
    شخصا هیچ تفاوتی بین تمام آنتی ویروسها نمی بینم چون همشون برای کاربرهای معمولی در یک سطح هستن و چیزی که برای ما مهمه سبک بودنش و برای ما ایرانیها اهمیت داره راحت کرک کردنش و آپدیت کردنش هست.

پیشنهاد میکنم از آنتی ویروس avast یا avira استفاده کن. نسخه رایگانش
    هر دو خیلی سبک هستن و بعد از آپدیت اولیه که حدود 30-40 مگابایت هست دیگه آپدیت کردنش کاری نداره و هر بار به نت وصل بشی، حتی دایال آب- در عرض 2 ثانیه خودش اتومات آپدیت میشه.
    چند سالی هست که از avast استفاده میکنم و تو هر سایتی میرم اما هیچوقت لبتابم دچار ویروس نشده.
    نود32 هم خوبه اما دردسر آپدیت و کرک و ... داره.
    کاسپرسکی خوبه اما همون دردسر آپدیت و کرک و ... همچنین سنگین بودنش هست.
    نورتون رو که سالها استفاده نمیکنم و بنظرم همون مشکل کرک رو داره.
    پیشنهاد من avast نسخه رایگانش هست.

9. این کاربر از Highbury بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

صحبت شما درست ولی شخصاً سیستم با کاربری تجاری دائمی هنوز ندیدم که نود32 داشته باشه ولی ویروسی نباشه .
    بیشتر برای سیستمهای ضعیف خوبه .
    داداش سيستم با كاربري تجاري اصلا آنتي ويروس نميخواد !!! بلكه بايد يه چيزي باشه كه هسته فايلارو بررسي كنه مثل كمودو

---
    - Sent from my iPhone using Tapatalk

داره خودمونی میشه LightningII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

داداش سيستم با كاربري تجاري اصلا آنتي ويروس نميخواد !!! بلكه بايد يه چيزي باشه كه هسته فايلارو بررسي كنه مثل كمودو

---
    پسرم من 15 ساله که بخشی از کارم کنترل و حفاظت امنیتی حوزه ای از سیستمهای اداری و دولتیه .
    اگر کمی مطالعه داشته باشید متوجه منظورم میشید که در مهندسی نرم افزار ما منظورمون از واژه ی تجاری، یعنی غیر خانگی هست . یجورایی انترپرایز . اتفاقاً امنیت در اصل مربوط به چنین حوزه هایی هست و بعد کاربری خانگی ...

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

Nod رو بیخیال.Bitdefender خوبه ویکی دو ساله جزو بهترینهاست.البته اگه بتونی رجیسترش کنی!خودم avast دارم به نظرم خیلی خوبه.هم مثل نود سبکه هم قویتره. کاسپر هم خوبه ولی یه کم سنگینه.راستش به نظرم می خوای مطمئن باشی محصولات symantec حرف ندارند.norton 360واسه لپتاپ و home use خوبه.خیلی از شرکتها و کافی نت ها از Norton استفاده می کنند
    شما بر چه اساسی این حرف رو زدید تو مسابقات و امتحاناتی که بین آنتی یروس ها بوده :
    تو سال 2008 آنتی ویروس اویرا و نود 32 بهترین بودن ! و F.Secure از همه بد تر بوده !
    تو سال 2009 اویرا از همه بهتر بوده و بید دفندر و F.Secure از همه بد تر بودن !
    تو سال 2010 اویرا از همه بهتر بوده و مکافی و کاسپراسکی و سیمنتاک از همه بدتر بودن !
    تو سال 2011 اویرا و نود 32 از همه بهتر و مکافی و سیمنتاک از همه بدتر بودن !
    سال 2012 هم هنوز نتایج کامل نشده !

دوست عزیز منظور شما از این حرفتون بر اساس تجربیات بوده ؟ یا چیزه دیگه ای ؟!

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

ببين دوسته عزيز شما درست ميگيد
    ولي اون ويروس انرژي هسته اي خودش داره كار ميكنه و اطلاعات رو به مقصدش ميرسونه و اصلا مخل كار شما نيست و اين ويروس بودن يا نبودنش براي شما فرقي نداره !!! چون شما كه اطلاعات حادي نداريد كه بخوايد ازش محافظت كنيد نهايتا فيلم و عكس خونوادگي يا مشت چيزاي ديگس كه به درد كسي نميخوره !!
    ويروس هاي كه براي شما اخلال ايجاد ميكنن قضيش با اين ويروسا فرق ميكنه !
    من خودم ففط آنتي ويروس دارم و حتي گاها براي جلوگيري از كاهش سرعت فايروال رو هم غيرفعال ميكنم !!كسي هم اطلاعاتمو بخواد نميخواد ويروس بسازه چون دودستي بهش ميدم چون بدرد كسي نميخوره !!!
    تعداد كسايي كه بيش از ٤ ٥ مدل ويروس براش مشكل سازه خيلي اندكه !!!
    براي شما تروجان ها و چندتا ويروس انگشت شمار مشكل سازه همين

---
    من منظورم از ویروس انرژی هسته ای فقط یه مثال بود ! که ویروس ها هیچ فرقی ندارن ! الان تو دنیا ویروس گاس شایع شده ،که آمریکا ساختتش و هدف اصلیش هم معلوم نیست ولی می گن هدف اصلیش بانک ها هست ! تو کامپیوتر های شخصی هم افتاده ولی وقتی که می بینه اون چیزی که دنبالش هست تو اون رایانه وجود نداره بعد از مدتی خودش رو پاک می کنه که این نشون دهنده ی اینه که هدف از این ویروس همه گیر شدن نیست ! چس می بینیم که ویروس ها رو همه کامپیوتر ها می رن ولی دنبال هدف خودشون می گردن !
    با حرف شما هم موافقم چند تا تروجان و ویروس های کوچیک برای کامپیوتر های خونگی بسه !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •