تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: عکس و توضیح از خرابی خودروهای داخلی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام
    کلا ماشینهای ایرانی مثل هندوانه میمونن یا اینقدر خوب هستن که طی چند سال فقط نیاز به سرویس دارن یا اینقدر خرابی دارن که آدم رو از خریدنشون پشیمون میکنن.

2. 5 کاربر از mohsenmas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بازهم محصولات ایران خودرو تعمیرگاه ! بعداز تیپ ۶ اتومات مدل ۹۱ که داشتم بازهم رفتم سمت ۲۰۶ و اینبار تیپ ۵ مدل ۹۴
    متاسفانه مشکلی که ماشین من مثل ۱۰ هزار ۲۰۶ تولید ۹۴ داشت گیرباکس بود .
    دیسک و صفحه بسیار ضعیف عمل میکرد و باید پرگاز ماشین رو حرکت میدادی . دنده ۲ به شدت میلرزید و شتاب اولیه ماشین واقعا بد بود . دنده عقب هم مثل دنده یک لرزش داشت .هنگام رهاکردن کلاچ صدای چررررررر مانندی میداد که خیلی اذیت میکرد .
    بعداز مراجعه به نمایندگی ایران خودرو سفارش کیت کلاچ دادند که البته گفتند باید کل گیرباکس عوض بشه اما درنهایت فقط با تعویض کیت کلاچ موافقت شد .
    بعداز ۲۵ روز نوبت تعویض فرارسید . خودرو ساعت ۸ صبح ( اولین ماشین ) پذیرش شد و ساعت ۵:۳۰ بعدازظهر ترخیص گردید .
    مشکل ماشین به کل حل شده و گیرباکس بسیار نرم و خودرو پرشتاب و عالی شده است . تمام هزینه ها شامل گارانتی بود و من هیچ هزینه ایی متحمل نشدم .

نکته قابل تامل در نمایندگی ال ۹۰ های خراب بود که از مدل های ۸۸ تا صفر ۹۴ در تمام تیپ ها موجود بودن . نمایندگی تخصص ماشین خاصی نبوده و همه نوع خودروی ایران خودرو را پذیرش میکرد .
    بیشترین خودروی مراجعه کننده رانا بودن که مشکل برق و گیرباکس و فن داشتند و بعد از اون هم ال ۹۰ رکورد خرابی رو توی نمایندگی داشت .
    مشکلات ال ۹۰ ها شامل روغن ریزی از هیدرولیک فرمان صدای بسیار بالای موتورهایی که بالای ۱۰۰ هزارتا کارکردند خالی کردن شارژ کولر و صداهای عجیب از داخل موتور که بیشتر به هرزگردها و تسمه مربوط میشد . یکی از ال ۹۰ ها هم صفر بود مدل ۹۴ ایی ۲ . صندلی راننده نصف شده بود و فرمان روغن میداد و هرزگردها هم صدای قیژ قیژ میدادند .
    ال ۹۰ سمت چپ مدل ۹۴ با ۷۰۰ کیلومتر کارکرد

سمند EF7 بنزینی با ۱۰۰ کیلومتر کارکرد و مشکل شدید روغن ریزی که درخواست تعویض موتور براش زده بودند و قول دادند خسارت به مشتری میدند ! صاحبش بسیار بسیار شاکی بود و شکایت مکتوب در دست داشت .

۲۰۶ تیپ ۵ درحال تعویض کیت کلاچ :

پایان نصب کیت و بستن گیرباکس :

موفق باشید ....
    Last edited by Pourya-pc; 26-05-2015 at 11:43.

4. 9 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hobor971's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اولا این کار شما ورود به ملک شخصی و عکسبرداری بدون اجازه هست که جرم تلقی می شه.
    مورد دوم اینکه اطلاعات غلط داده اید و ذهن خواننده رو منحرف میکنید . بطور مثال نوشتید ال 90 صفر مدل 94 ، باید عرض کنم اصلا ایران خودرو در سال 94 تحویل تندر 90 نداشته .
    در پستهای قبلی هم اطلاعات اشتباه ارائه کرده اید . مخصوصا در خصوص کمپرسور کولر و ecu که نوشتین شامل گارانتی نمی شه . دوست عزیز این موارد شامل گارانتی هست و تنها دلیلی که این موارد را از گارانتی خارج می کند دستکاری شما و احتمالا نصب قطعات آپشن و دستکاری سیستم برق و ecu خودرو توسط شما می باشد . تو این مورد هم احتمال دستکاری ECU توسط شما هست.
    در نهایت هم کار شما مثل اینه که تشریف ببرید تو مطب متخصص قلب و عکس بگیرید که اینجا همه آدمها مشکل قلب دارند و ببینید چقدر قلب انسانها دارای مشکل هست و از نوزاد تا پیرمرد 70 ساله مشکل قلب داره . و نتیجه بگیرید که قلب آدم خرابی زیاد داره . عزیز من ، مشخصه که خودرو سالم وارد تعمیرگاه نمی شه . مشخصه که تو تعمیرگاه تجمع خرابی ها و ایرادات خودرو هست . شما از وضعیت کارکرد و نوع خرابی و ... این خودرو ها اطلاعی ندارید . این نمایندگی که شما تصویر تهیه کردید پایلوت خودرو تندر 90 هست و یکی از بهترین نمایندگی های ایران خودرو در ارائه خدمات تندر 90 . بدیهی است که تعداد تندر 90 هایی که برای سرویس یا تعمیرات مراجعه می کنند زیاده . آیا نتیجه این میشه خرابی زیاد تندر 90؟؟؟؟ متاسفانه شما با این منطق دارید گزارش مجرمانه تهیه می کنید و در معرض دید عموم قرار می دید . که این هم می شه تشویش اذهان و نشر اکاذیب.

6. این کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

MCI

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مورد دوم اینکه اطلاعات غلط داده اید و ذهن خواننده رو منحرف میکنید . بطور مثال نوشتید ال 90 صفر مدل 94 ، باید عرض کنم اصلا ایران خودرو در سال 94 تحویل تندر 90 نداشته .
    در پستهای قبلی هم اطلاعات اشتباه ارائه کرده اید . مخصوصا در خصوص کمپرسور کولر و ecu که نوشتین شامل گارانتی نمی شه . دوست عزیز این موارد شامل گارانتی هست و تنها دلیلی که این موارد را از گارانتی خارج می کند دستکاری شما و احتمالا نصب قطعات آپشن و دستکاری سیستم برق و ecu خودرو توسط شما می باشد . تو این مورد هم احتمال دستکاری ECU توسط شما هست.
    در نهایت هم کار شما مثل اینه که تشریف ببرید تو مطب متخصص قلب و عکس بگیرید که اینجا همه آدمها مشکل قلب دارند و ببینید چقدر قلب انسانها دارای مشکل هست و از نوزاد تا پیرمرد 70 ساله مشکل قلب داره . و نتیجه بگیرید که قلب آدم خرابی زیاد داره . عزیز من ، مشخصه که خودرو سالم وارد تعمیرگاه نمی شه . مشخصه که تو تعمیرگاه تجمع خرابی ها و ایرادات خودرو هست . شما از وضعیت کارکرد و نوع خرابی و ... این خودرو ها اطلاعی ندارید . این نمایندگی که شما تصویر تهیه کردید پایلوت خودرو تندر 90 هست و یکی از بهترین نمایندگی های ایران خودرو در ارائه خدمات تندر 90 . بدیهی است که تعداد تندر 90 هایی که برای سرویس یا تعمیرات مراجعه می کنند زیاده . آیا نتیجه این میشه خرابی زیاد تندر 90؟؟؟؟ متاسفانه شما با این منطق دارید گزارش مجرمانه تهیه می کنید و در معرض دید عموم قرار می دید . که این هم می شه تشویش اذهان و نشر اکاذیب.
    شما لازم نیست به من یادآوری کنید کجا شخصی و کجا عمومی هست . اگر اجازه میدادید من میدیدم اون داخل چکار میکنید هیچوقت ماشینم از روی جک نمیوفتاد که الان توپی چرخ تاب برداشته و حال ماشین اصلا خوش نیست .
    هیچ اطلاعات غلطی ندادم ریز به ریز نوشته ها عین واقعیت هست و میتونید به نمایندگی تخصصی ۲۰۶ انتهای پل امام خمینی رجوع کنید . خود نمایندگی شما در سال ۹۱ ماشین من رو پذیرش نکردید فقط یکبار روغن اتومات رو تعویض کردید.
    آخه ECU به چه درد من میخوره که دستکاریش کنم ؟ کمپرسور مشکل داشته تقصبر من هست ؟ ۲۰۷ صفر واشر سوزنده من کردم ؟
    من قصد داشتم و دارم اطلاع رسانی کنم تا سایر دوستان بدونن در نمایندگی چه خبر هست و چه ماشینایی به چه دلایلی خراب هستند که برای تعمیر وارد میشوند .
    ال۹۰ هم از صاحبش پرسیدم که به من اینطور گفت .ال ۹۰ ها برای سرویس نبودند . مشکل داشتند .
    در اینکه ۲۰۶۰ یکی از بهترین نمایندگی های اصفهان و شاید هم ایران هست شکی ندارم و به دلیل برخورد خوب و راه اندازی کار و بهترین خدمات این نمایندگی کامل هست . بهتر بود به این مطالب خوشبینانه نگاه میکردید و به جای تعصب بیجا ( ایران خودرو مال شما که نیست ) کمی از بهبود خودروی من و رضایت نهایی من تشکر میکردید و به جای طعنه و صحبت های نابه جا کمی با ملایمت وارد تاپیک میشدید .
    با سپاس .

8. 9 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hobor971's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شما لازم نیست به من یادآوری کنید کجا شخصی و کجا عمومی هست . اگر اجازه میدادید من میدیدم اون داخل چکار میکنید هیچوقت ماشینم از روی جک نمیوفتاد که الان توپی چرخ تاب برداشته و حال ماشین اصلا خوش نیست .
    هیچ اطلاعات غلطی ندادم ریز به ریز نوشته ها عین واقعیت هست و میتونید به نمایندگی تخصصی ۲۰۶ انتهای پل امام خمینی رجوع کنید . خود نمایندگی شما در سال ۹۱ ماشین من رو پذیرش نکردید فقط یکبار روغن اتومات رو تعویض کردید.
    آخه ECU به چه درد من میخوره که دستکاریش کنم ؟ کمپرسور مشکل داشته تقصبر من هست ؟ ۲۰۷ صفر واشر سوزنده من کردم ؟
    من قصد داشتم و دارم اطلاع رسانی کنم تا سایر دوستان بدونن در نمایندگی چه خبر هست و چه ماشینایی به چه دلایلی خراب هستند که برای تعمیر وارد میشوند .
    ال۹۰ هم از صاحبش پرسیدم که به من اینطور گفت .ال ۹۰ ها برای سرویس نبودند . مشکل داشتند .
    در اینکه ۲۰۶۰ یکی از بهترین نمایندگی های اصفهان و شاید هم ایران هست شکی ندارم و به دلیل برخورد خوب و راه اندازی کار و بهترین خدمات این نمایندگی کامل هست . بهتر بود به این مطالب خوشبینانه نگاه میکردید و به جای تعصب بیجا ( ایران خودرو مال شما که نیست ) کمی از بهبود خودروی من و رضایت نهایی من تشکر میکردید و به جای طعنه و صحبت های نابه جا کمی با ملایمت وارد تاپیک میشدید .
    با سپاس .
    خوشبختانه بنده در هیچ کدام از نمایندگی های ایران خودرو نه نفعی دارم و نه مشغول به کارم . فقط موارد اشتباه گزارش شما رو منعکس کردم . اینکه از هر کسی چیزی بپرسید و بعد بعنوان گزارش درج کنید اشتباهه . اول باید درستی گفته ها رو صحه گذاری کنید . نه اینکه بسنده کنید به " فلان مکانیک گفت و فلان تعمیرکار گفت و ... "
    ضمنا نیازی نیست اینقدر عصبانی بشید که جمله بندی هاتون هم بهم بریزه دوست من . کمی آروم تر .. کمی منطقی تر... ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خوشبختانه بنده در هیچ کدام از نمایندگی های ایران خودرو نه نفعی دارم و نه مشغول به کارم . فقط موارد اشتباه گزارش شما رو منعکس کردم . اینکه از هر کسی چیزی بپرسید و بعد بعنوان گزارش درج کنید اشتباهه . اول باید درستی گفته ها رو صحه گذاری کنید . نه اینکه بسنده کنید به " فلان مکانیک گفت و فلان تعمیرکار گفت و ... "
    ضمنا نیازی نیست اینقدر عصبانی بشید که جمله بندی هاتون هم بهم بریزه دوست من . کمی آروم تر .. کمی منطقی تر... ممنون
    به همین دلیل مدافع ۲۰۶۰ هستید و تماس گرفتید و تهدید کردید که از من شکایت میکنید ؟
    شما انگار توی این مملکت زندگی نمیکنید .
    آقای صاحب امتیاز نمایندگی حتی حاضر نیست برای ظاهرسازی با یه ماشین معمولی بیاد به ملک خصوصیش . با کمری و لندکروز میان نمایندگی اونوقت از من ۴۰ ملیون گرفتید ۲۰۶ بهم دادید .
    دزدی که حتما نباید سرقت از بانک باشه .
    در منطقه آزاد هیوندای اکسنت باید ۴۲ ملیون باشه و ایران خودرو پارس آشغال قدیمی رو به مردم قالب کنه با یک دنیا اشکال و بدون هیچ امکاناتی با همون قیمت تازه بازهم راضی نیست و میخواد گرونترش بکنه .
    من واقعا از توهین ها و تهمت های بی حد شما عصبانی شدم منتها در بدترین شرایط جواب شمارو دادم و به همین دلیل شاید نگارشم اشتباه شده باشه . اگر به درخواست یکی از آشناها در ۲۰۶۰ نبود شک نکنید عکسها به قوت خودشون باقی میموندن . این همه ماشین توی خیابون ها هست شما نگران پلاک ماشین هستی ؟ یا نگران دزدی ها ؟
    معمولا از صاحبان خودرو در مورد وضعیت ماشینشون سوال میکنن نه از شمایی که داخل ۲۰۶۰ کار میکنید و کسب درآمد دارید .
    کمی آروم تر .. کمی منطقی تر... ممنون
    منطقی ؟ آقا ممنونم از شما . لطفا ادامه تاپیک رو منحرف نفرمایید .
    سپاس .
    Last edited by Pourya-pc; 29-05-2015 at 15:02.

11. 9 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ДŁI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    کـــــــرج

پيش فرض

عجب جبهه ای گرفتی شما.
    عزیزم نگران نباش.. روزی دست خداست

برای آرامش ذهنی شما این رو عرض میکنم:
    خودروسازی داخل خوب است. خودروسازی خارج از ایران "بد" است.
    خوبه ؟

عجب مردمی داریم ..

13. 2 کاربر از ДŁI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جایی به اسم ایران

پيش فرض

SALAM
    BANDE KARSHENAS FANNI YEKI AZ NEMAIANDEGIHA HASTAM
    BAYAD ARZ KONAM K CHIZAEEE K DARIM MIBINIM EYNE VAGHEIAT HASTESH VA SHAKI DARESH NIST K MAHSOLAT HAMESGI FAGHED KEYFIAT HASTAN

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

SALAM
    BANDE KARSHENAS FANNI YEKI AZ NEMAIANDEGIHA HASTAM
    BAYAD ARZ KONAM K CHIZAEEE K DARIM MIBINIM EYNE VAGHEIAT HASTESH VA SHAKI DARESH NIST K MAHSOLAT HAMESGI FAGHED KEYFIAT HASTAN
    سلام
    دوست عزیز لطفا فارسی تایپ نمائید.

16. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •