تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 33

نام تاپيک: مشكل بالا نيامدن ويندوز

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما گزینه دوم روی یک گزینه دیگه تنظیم کنید اونجا که نوشته IDE بعدش تست کنید .

2. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال attaghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

شما گزینه دوم روی یک گزینه دیگه تنظیم کنید اونجا که نوشته IDE بعدش تست کنید .
    اتفاقا اول از همه همين گزينه رو امتحان كردم ولي به محض سيستم رو ريست ميكنم و از رو سي دي بوت ميشه سريعا همون صفحه اي كه پيغام ارور ميده و عكسش رو تو صفحه قبل گذاشتم مياد .

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما بین همون گزینه اول و دوم که تو عکس آخر گذاشتین باید تغییر ایجاد کنید بطور مثال اولی رو disable کنید سیو کنید بیاین بیرون بعدش تست کنید کابل هارد خودتونم چنج کنید تو یکسایتم برای همین مورد گفته که شما باید گزینه sata driver به وسیله برنامه nlite به ویندوز xp اضاف کنید پیشنهاد منم استفاده از ویندوز Windows XP Professional SP3 Integrated February 2012 (32bit) + SATA Drivers دیگه تنها راه همینایی که گفتم .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

شما بین همون گزینه اول و دوم که تو عکس آخر گذاشتین باید تغییر ایجاد کنید بطور مثال اولی رو disable کنید سیو کنید بیاین بیرون بعدش تست کنید کابل هارد خودتونم چنج کنید تو یکسایتم برای همین مورد گفته که شما باید گزینه sata driver به وسیله برنامه nlite به ویندوز xp اضاف کنید پیشنهاد منم استفاده از ویندوز Windows XP Professional SP3 Integrated February 2012 (32bit) + SATA Drivers دیگه تنها راه همینایی که گفتم .

سلام
    مورد اول كه فرموديد رو همه حالتش رو امتحان كردم ولي جواب نداد يعني تنظيمات بايوز . اين ويندوز xp رو هم من دانلود كردم الان بريزم ديگه مشكل حله يا نه، منظورم اينه كه اين ويندوز رو بريزم بعد از ريختنش ميتونم اون ويندوز خودم رو از روي دي وي دي بريزم و ديگه اون پيغام رو نده يا نه فقط بايد از همين ويندوز استفاده كنم ؟

7. این کاربر از attaghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این ویندوز sata ساپورت ویندوزی که شما دارین ساتا ساپورت نیست شما فقط از همین ویندوز میتونید استفاده کنید درضمن اینم بگم این ویندوز آخرین سرویس پکها رو داخل خودش داره بروز واسه درست کرده ویندوز ساتا ساپورت هم از برنامه nlite باید استفاده کنید همچنین درایورهای sata رو داشته باشین که خیلی دردسر داره پیشنهاد من استفاده از همین ویندوز.

9. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این ویندوز sata ساپورت ویندوزی که شما دارین ساتا ساپورت نیست شما فقط از همین ویندوز میتونید استفاده کنید درضمن اینم بگم این ویندوز آخرین سرویس پکها رو داخل خودش داره بروز واسه درست کرده ویندوز ساتا ساپورت هم از برنامه nlite باید استفاده کنید همچنین درایورهای sata رو داشته باشین که خیلی دردسر داره پیشنهاد من استفاده از همین ویندوز.

خيلي ممنونم دوست عزيزم.
    اين ويندوزي كه تو پست قبليتون معرفي كرديد كه منم دانلود كردم دستكاري شده هست يا نه ؟ چون ويندوز هاي دستكاري شده همونطور كه خودتون ميدونيد دوام زيادي ندارند و زود به مشكل ميخورند و خراب ميشند .

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

تنها دستکاری که داخل این ویندوز کردنم اضافه کردن آخرین آپدیتهای سرویس پک که دیگه شما نیاز بروز کردن ویندوز نداشته باشین همچنین اضافه کردن درایورهای ساتا کلش همینه شما میتونید راحت استفاده کنید .

12. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

تنها دستکاری که داخل این ویندوز کردنم اضافه کردن آخرین آپدیتهای سرویس پک که دیگه شما نیاز بروز کردن ویندوز نداشته باشین همچنین اضافه کردن درایورهای ساتا کلش همینه شما میتونید راحت استفاده کنید .
    تشكر . ميشه بهترين برنامه براي كرك كردن ويندوز كه راحت دائمي و بودون دردسر باشه رو معرفي كنيد كه بعد از ريختن اين ويندوز كركش هم بكنم تا درست حسابي كار بكنه ؟

14. این کاربر از attaghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این ویندوز خودش جنیون شده هست دیگه شما نیازی به کرک کردنش ندارین شما دانلودش کنید بعدش فایل iso این برنامه روی یک سیدی رایت کنید بعدم ویندوز چنج کنید کلش همینه .

16. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این ویندوز خودش جنیون شده هست دیگه شما نیازی به کرک کردنش ندارین شما دانلودش کنید بعدش فایل iso این برنامه روی یک سیدی رایت کنید بعدم ویندوز چنج کنید کلش همینه .

يه دنيا از لطف شما ممنونم. ويندوز رو روي cd رايت كردم و به راحتي بوت شده و به مرحله setup رفت . نميدونم والا خيلي عجيبه اون ويندوزي كه ميگم خودم روي دي وي دي دارم يه ويندوز خيلي خوبيه و شايد روي 6-7 تا سيستم تا حالا نصب كردم و همچين مشكلي نداشتم اين اولين باريه كه اين ارور رو موقع نصب ميبينم كه ميده .
    با اضافه كردن درايور ساتا به سيستم توسط برنامه اي كه معرفي كرديد ديگه مشكله اين ارور با اون ويندوز من براي هميشه حله ؟ البته اين سوال رو براي اين ميپرسم كه ميخواهم بدونم وگرنه همين ويندوزي كه شما معرفي كرديد رو دارم رو سيستم نصب ميكنم .
    ممنون
    Last edited by attaghi; 20-02-2012 at 00:45.

18. این کاربر از attaghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •