تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 69

نام تاپيک: پایان دانلود مجانی ایرانیان و دیگران در اینترنت

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

۹۰ درصد سریالا که مجانین ...
    نه این که مجانی باشنا ... بالاخره یه شبکه می خره می زاره ملت نگاه کنن ...
    حالا شما فول اچ دی می خوای باید پول بدی ...
    نه دوست من تلویزیون که همه جا مثل ایران مجانی نیست.. همون شبکه هایی مثل ABC, CBS, Fox و ... که سریال می سازن شما باید ماهیانه پول بدید، یه چیزی حدود 100 دلار برای هر شبکه که بتونید سریال هاش رو نگاه کنید. برای شبکه های ورزشی در اروپا برای اینکه فوتبال ها رو نگاه کنید باید حدودا ماهی 40-50 دلار پول داد.

دوستان موارد جدید رو گفتن منم عکس پستم رو درست کردم!

همون نسخه های کم قیمت ترش هم با وضع کنونی دلار حدود 200 300 هزار تومن آب میخوره

بعدش هم اکثر نرم افزار های مهندسی روی ویندوز جواب میده و نمیشه به راحتی حرف زدنش به سمت لینوکس رفت

در کل هم عدالت رعایت نمیشه
    مثلا توی آمریکا یا اروپا یه متوسط در آمد روی 2 تا 3 هزار دلار هست که اگر یک فرد مهندس رو در نظر بگیرید حداقل 5000 دلار در ماه در آمد داره (منظورم از فرد مهندس کسی هست که مجبوره از ویندوز 500 دلاری استفاده کنه)
    اگر یه نسخه ویندوز رو 500 دلار در نظر بگیریم میشه 10% درآمد ماهیانه اون فرد مهندس
    توی ایران متوسط در آمد روی 400 500 هزار تومن هست که یک فرد مهندس رو در نظر بگیریم حدود 1 الی 1.5 میلیون بشه (اونم شاید)
    که 10% درآمدش میشه 150 هزار تومن!!!!!
    با 150 هزار تومن شاید الان بشه ویندور 98 اورجینال خرید!
    اینکه برای ایرانی ها عادلانه نیست صد درصد درسته.. همون ویندوز تو کشورهای کم درآمد قیمتش بر اساس درآمدشون فیکس میشه و اگه مثلا مایکروسافت در ایران هم حضور فعال داشت الان ویندوزهاشو شاید 50 هزار تومن می فروخت، نه معادل ریالی 300 دلار.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بعدش هم اکثر نرم افزار های مهندسی روی ویندوز جواب میده و نمیشه به راحتی حرف زدنش به سمت لینوکس رفت

مثلا توی آمریکا یا اروپا یه متوسط در آمد روی 2 تا 3 هزار دلار هست که اگر یک فرد مهندس رو در نظر بگیرید حداقل 5000 دلار در ماه در آمد داره (منظورم از فرد مهندس کسی هست که مجبوره از ویندوز 500 دلاری استفاده کنه)
    اگر یه نسخه ویندوز رو 500 دلار در نظر بگیریم میشه 10% درآمد ماهیانه اون فرد مهندس
    توی ایران متوسط در آمد روی 400 500 هزار تومن هست که یک فرد مهندس رو در نظر بگیریم حدود 1 الی 1.5 میلیون بشه (اونم شاید)
    نسخه هاي اورجينالي رو واسه هند ديدم كه قيمت ويندوز اورجينال حدود 80 هزارتومن بوده
    كافي قانون كپي رايت رعايت بشه تا به دست ما هم به اين قيمت برسه مطمئن باش اون ها خودشون فكر اينجا رو ميكنن

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:51 PM ----------

پست بالا رو نديدم

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

نه دوست من تلویزیون که همه جا مثل ایران مجانی نیست.. همون شبکه هایی مثل ABC, CBS, Fox و ... که سریال می سازن شما باید ماهیانه پول بدید، یه چیزی حدود 100 دلار برای هر شبکه که بتونید سریال هاش رو نگاه کنید. برای شبکه های ورزشی در اروپا برای اینکه فوتبال ها رو نگاه کنید باید حدودا ماهی 40-50 دلار پول داد.
    می دونم ... من حرفم اینه که مثلا یه سری شبکه دیگه می خرنش مجانی می زارنش .. .
    البته این هم بگم این شبکه ها سریالا رو خودشون نمی سازن ...مثلا وارنر می سازه می فروشه به اینا ...

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

می دونم ... من حرفم اینه که مثلا یه سری شبکه دیگه می خرنش مجانی می زارنش .. .
    البته این هم بگم این شبکه ها سریالا رو خودشون نمی سازن ...مثلا وارنر می سازه می فروشه به اینا ...
    اونها چند وقت بعد که فروشش رو کرد می فروشن و بعد مجانی هم نه (در کنار تبلیغاتی که در حینش پخش میشه) می فروشن که درآمد کسب کنن... فکر کنم واضح باشه با دانلود کردن می پریم وسط این پروسه درآمدزایی این شبکه ها و نتورک ها که مسلما در کیفیت و چگونگی تولید محتوای اونها تاثیر می گذاره.

5. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دوستان موارد جدید رو گفتن منم عکس پستم رو درست کردم!

درسته نرم افزارهای مهندسی بیشترشون جواب نمیده.... اما وضع اقتصادی ما چه ربطی به کمپانی های نرم افزاری داره؟؟.کسی که پول نداره یه وسیله ای رو بخره...خب نباید بخره.... میخواد خرید یه وسیله یا برنامه یا هر چیز دیگه ای یک صدم حقوقش باشه...میخواد تمام زندگیش باشه...تنها راهی که میتونه مفتی بدست بیاره دزدیه!.....دزدی هم هر جا باشه خلافه قانونه...
    منم دلم میخواد مثلا آیفون داشته باشم اما وقتی کل پولم 150 هزار تومنه...آقای فروشنده گوشی نوکیا 5250 رو میزاره روی پیشخون!
    یا یکی طالب استفاده از امکانات فتوشاپ هست و میخواد باهاش کار کنه و پول دربیاره خب بی زحمت 400 دلارش رو اخ کنه(البته قبلش یه ویندوز ایکس پی به بالا بخره).و اگر پولش رو نداره میتونه از گیمپ استفاده کنه!
    یا طرف میخواد برنامه نویسی ویندوز کنه!
    این یکی دیگه قبرش گچیه! پولشو داره بسم الله! و گرنه بره سراغ برنامه نویسی وب و موبایل و... که ابزارهای رایگانش موجوده!
    معادله خیلی ساده است
    ابزار قوی=پول دادن قوی!
    در ضمن همین نبود قانون کپی رایت کلی به بازار کار ضربه زده.....همه میتونن قویترین+بروزترین+تخصصی ترین نرم افزارها رو با 1000 تومن داشته باشن!! و بعد از چند وقت میشن فوق متخصص اون نرم افزار.....
    Last edited by H A M A S; 25-01-2012 at 11:32.

7. این کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

البته یه چیز دیگه هم هست که توجه بهش نمیشه !!!
    ماشین وارداتی رو حداقل 2 برابر خارج جماعت پول میدن !
    سخت افزارات و گوشی و موبایل هم باز یه 20 -30 درصدی بیشتر از خارج هست !
    کلا هر چیز وارداتی بیشتر از قیمت واقعیش داره تو ایران فروخته میشه (البته حساب امسال جداست !! وگرنه تا حالا بی چاره میشدیم ))
    مطمئن باشید تمام خرج این نرم افزار ها از اون پول اضافه ای که مردم واسه خرید کالا میدن کمتره !!
    پس دلیل اصلی این نقض کپی رایت مردم نیستن بلکه مشکل از جایی دیگه هست

حالا کسی رو میشناسن که این قانون رو تو ایران رعایت کنه !؟!؟!

9. 2 کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با اجازه بزرگترها!
    این قانون را دولت باید بپذیره تا رعایت بشه. لازمه اش هم داشتن اقتصاد آزاد و اتصال به اقتصاد جهانه.
    پس ما فعلاً ول معطلیم.
    تا وقتی که نفت هست، ما نفت میفروشیم وزندگی میکنیم. وای از وقتی که بهای نفت پایین بیاد.
    کپی رایت یک قانونه که باید زمینه پذیرشش فراهم بشه. سؤال این نیست که بپذیریم یا نه؛ بلکه پیش و پس از پذیرش چه کنیم.

11. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

شما كپي رايت رو رعايت كن... وقتي فروش نرم افزار و ... به ايران ممنوعه وقتي كرديت كارت ها ايران رو تحريم كردن وقتي حتي دانلود رايگان كروم و اكستنشن هاش براي ما ممنوعه وقتي گوگل كد براي ايرانيا بستس، وقتي google app engine به روي ايرانيا بستست و ... شما برو كپي رايت رو رعايت كن.
    كرديت كارت غير قانوني پيدا بكن از طريق وي پي ان وصل شو و به همون شركتي كه محصولاتش رو براي تو ممنوع كرده (حتي رايگانش رو) پول پرداخت كن تا كپي رايت رعايت شده باشه.

13. 2 کاربر از Hamid323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

شما كپي رايت رو رعايت كن... وقتي فروش نرم افزار و ... به ايران ممنوعه وقتي كرديت كارت ها ايران رو تحريم كردن وقتي حتي دانلود رايگان كروم و اكستنشن هاش براي ما ممنوعه وقتي گوگل كد براي ايرانيا بستس، وقتي google app engine به روي ايرانيا بستست و ... شما برو كپي رايت رو رعايت كن.
    كرديت كارت غير قانوني پيدا بكن از طريق وي پي ان وصل شو و به همون شركتي كه محصولاتش رو براي تو ممنوع كرده (حتي رايگانش رو) پول پرداخت كن تا كپي رايت رعايت شده باشه.
    شما فکر کنم یه مدت توی اینترنت نبودید.اون مورد در باره گوگل را یبار چک کنید

من فکر می کنم دلیل این فیلتر های آمریکا سیاسی هست.نه اقتصادی.وگرنه چرا یکدفعه امروز به فکرش افتادن.

15. این کاربر از iceweek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

شما فکر کنم یه مدت توی اینترنت نبودید.اون مورد در باره گوگل را یبار چک کنید

من فکر می کنم دلیل این فیلتر های آمریکا سیاسی هست.نه اقتصادی.وگرنه چرا یکدفعه امروز به فکرش افتادن.
    گوگل تمامي سرويس هايي رو كه تخصصي و فني هستند رو روي ايران بسته مثل گوگل كد. ظاهرا دريافت app‌هاي اندرويد هم براي ما ممنوعه. (يعني پول ميدي سخت افزارش رو ميخري اما نميتوني نرم افزارش رو بگيري!). اغلب سرويس هايي رو باز گذاشته كه توش بحث جمع آوري اطلاعات از كاربر مطرحه مثل جيميل و گوگل پلاس و خود كروم كه به تازگي ممنوعيت دانلودش رو برداشته

17. 2 کاربر از Hamid323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •