تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 55

نام تاپيک: بهترین برند موجود در ایران

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

عزیزم خیلی خیلی ببخشید ولی بهتره یه ذره فکر کنید بعد اینارو بنویسید
    پس حتما کسی که 40 تومن پول داره و می خواد بهترین خودروی بی دردسر شهری بخره (که بی تردید تویوتا یاریس هست) باید بره پرایـــــــــد بخره!!!
    چیز های زیادی برای جواب دادن به پست شما داشتم ولی فکر کنم هر ادم عاقلی (بی احترامی به شما و دوستان نشه) اینارو بخونه می تونه تشخیص بده که کاملا اشتباهه نیازی به گفتن نداره.
    کسی که پراید می خره انقدر باید خرجش کنه که پول یه یاریس درمیاد و صد ها دلیل دیگه ...

مدل های متنوع؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
    لابد چراغ هاشو عوض کردن شده یه مدل متنوع!!!!!
    اگه اونی که 40 تومن میخاد بده واسه ماشین واقعاً انقدر پول داشته باشه که خط افتادن رو ماشینش براش مهم نباشه و همه جا ببرتش بله درسته یاریس ماشین خیلی خوبیه براش البته اگه نظر من رو بخای تو رنج 40 تومن خودروهای بهتر از یاریس هم هستن مثله هیوندا i20 ... شاید کیفیت تزئینات داخلی یاریس بهتر باشه ولی i20 هم موتور قویتری داره و هم آپشن های بیشتری داره ... ولی همونطور که گفتم این ماشین برای کسی خوبه که واقعاً ازش استفاده کنه ولی تو ایران هستن کسایی که L90 میخرن و تو پارکینگ خونشون روش چادر میکشن! و اتفاقاً اینجور ادما خیلیم زیاد هستن پس برای جامعه ایرانی و نه فقط یه عده خاص پراید بهترین انتخابه

زمانی میشه در مورد برندهایی غیر از سایپا(پراید) نظر داد که اولاً گمرک نباشه و شما بتونی یه یاریسو حداکثر تا 15 تومن بخری دوماً آدمای عقده ای نباشن که بیان رو ماشینت خط بندازن

پس برای اقتصاد و سطح فرهنگ جامعه ایرانی فعلاً بهترین برند سایپا و بهترین خودرو پرایده

مدلهای متنوع هم منظورم مثلاً 131 و 132 و ایناست که طراحی زیبایی هم دارن

عده خیلی زیادی که اصلاً نمیدونن آفرود چیه میرن FJ cruseir میخرن در حالی که این ماشین از نظر آپشن و راحتی در سطح خودروهای هم قیمت خودش نیست نشون میده که تو ایران کمتر کسی در مورد ماشین تحقیق میکنه و فقط از رو ظاهر و اینکه ماشین جدیده و کمه میرن میخرن و بعدشم میارن تو شهرهایی که تو شلوغترین خیابونا یه پارکینگ نیست

2. 3 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

از این لحاظ درسته تویوتا خوبه، ولی بهترین تو ایران حساب نمیشه و پورشه، بنز و تا چند وقت دیگه آلفا رومئو و مازراتی هستن که بهترین می شوند.

دوست من
    موندم شما بر چه اساسی الفا و مازراتی یا پورشه رو بهترین قرار میدین.
    شما فکر کنم با دید جهانی بهترین برند رو در ایران مشخص میکنید.

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

اگه اونی که 40 تومن میخاد بده واسه ماشین واقعاً انقدر پول داشته باشه که خط افتادن رو ماشینش براش مهم نباشه و همه جا ببرتش بله درسته یاریس ماشین خیلی خوبیه براش البته اگه نظر من رو بخای تو رنج 40 تومن خودروهای بهتر از یاریس هم هستن مثله هیوندا i20 ... شاید کیفیت تزئینات داخلی یاریس بهتر باشه ولی i20 هم موتور قویتری داره و هم آپشن های بیشتری داره ... ولی همونطور که گفتم این ماشین برای کسی خوبه که واقعاً ازش استفاده کنه ولی تو ایران هستن کسایی که L90 میخرن و تو پارکینگ خونشون روش چادر میکشن! و اتفاقاً اینجور ادما خیلیم زیاد هستن پس برای جامعه ایرانی و نه فقط یه عده خاص پراید بهترین انتخابه

زمانی میشه در مورد برندهایی غیر از سایپا(پراید) نظر داد که اولاً گمرک نباشه و شما بتونی یه یاریسو حداکثر تا 15 تومن بخری دوماً آدمای عقده ای نباشن که بیان رو ماشینت خط بندازن

پس برای اقتصاد و سطح فرهنگ جامعه ایرانی فعلاً بهترین برند سایپا و بهترین خودرو پرایده

عده خیلی زیادی که اصلاً نمیدونن آفرود چیه میرن FJ cruseir میخرن در حالی که این ماشین از نظر آپشن و راحتی در سطح خودروهای هم قیمت خودش نیست نشون میده که تو ایران کمتر کسی در مورد ماشین تحقیق میکنه و فقط از رو ظاهر و اینکه ماشین جدیده و کمه میرن میخرن و بعدشم میارن تو شهرهایی که تو شلوغترین خیابونا یه پارکینگ نیست
    کدوم ماشین در ایران در سطح قیمت خودش هست که FJ نباشه.

4. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

شما فکر کنم با دید جهانی بهترین برند رو در ایران مشخص میکنید.
    خب مشخصه با دید جهانی مشخص میکنم نه با دید ایرانی!
    با دید ایرانی تویوتا و هیوندای گزینه خوبی هستن.

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خط افتادن رو ماشین؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
    اخه قربونت برم اگه همه مثل شما فکر کنن که جز پراید تو خیابون چیز دیگه ای نباید ببینیم

البته اگه نظر من رو بخای تو رنج 40 تومن خودروهای بهتر از یاریس هم هستن مثله هیوندا i20 ...
    مزدا 2 اصلا در حد یاریس نیست من موندم میگید بهتره
    حداقل یک بار پشت این دو خودرو بشینید ببینید کدوم بهتره
    مثال های دیگتون رو میتونید بگید چیه؟

---------- Post added at 07:24 PM ---------- Previous post was at 07:21 PM ----------

.
    در این تاپیک ما کاری به دید جهانی نداریم

با دید ایرانی تویوتا و هیوندای گزینه خوبی هستن
    میتونید بگید پشت کدوم یک از محصولات هیوندای نشستید؟!!!

7. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

من هنوز هم معتقدم کلمه بهترین زیاد جالب نیست!
    بهترین از دید هر کس مفهوم خاصی داره
    بعضی منظورشون بی درد سر
    بعضی یعنی قوی ترین بعضی یعنی خوش ساخت ترین!!
    فکر می کنم کل کل توی تاپیک هم از این تعریف سرچشمه می گیره!!

9. 3 کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

با حرفاتون خیلی موافقم..
    کلا خیلی از چیزا تو این مملکت برای اکثریت جامعه تحملیه....
    ایرانه دیگه...
    درباره fj کروزرم موافقم خودرو با قابلیت افرود که خوب اینجا به عنوان یه خودرو لوکس بهش نگاه میشه

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

من هنوز هم معتقدم کلمه بهترین زیاد جالب نیست!
    بهترین از دید هر کس مفهوم خاصی داره
    بعضی منظورشون بی درد سر
    بعضی یعنی قوی ترین بعضی یعنی خوش ساخت ترین!!
    فکر می کنم کل کل توی تاپیک هم از این تعریف سرچشمه می گیره!!

منم همین رو میگم دیگه.
    انتخاب بهترین باید بر اساس بسیاری از ملاک ها باشه
    برخی دوستان تعصبی پیش میرن باعث میشه بحث ها ادامه پیدا کنه و در نهایت تاپیک قفل میشه.

این موارد رو به اضافه کلی مورد دیگه باید کنار هم قرار داد تا بهترین مشخص بشه.

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

با دید ایرانی تویوتا و هیوندای گزینه خوبی هستن.

هدف تاپیک هم همین بوده که خودتونم به نتیجه رسیدین.

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

کدوم ماشین در ایران در سطح قیمت خودش هست که FJ نباشه.
    منظورم اینه که مثلاً با 100 تومن میشه گزینه های بهتری انتخاب کرد وقتی کاربرد اصلی آفرود نباشه چون FJ یه ماشین برای آفروده ... منظورم قیمت جهانی نیست

خط افتادن رو ماشین؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
    اخه قربونت برم اگه همه مثل شما فکر کنن که جز پراید تو خیابون چیز دیگه ای نباید ببینیم
    مزدا 2 اصلا در حد یاریس نیست من موندم میگید بهتره
    حداقل یک بار پشت این دو خودرو بشینید ببینید کدوم بهتره
    مثال های دیگتون رو میتونید بگید چیه؟
    من اصلاً اسمی از مزدا 2 نبردم!!
    گفتم هیوندا i20 ... بعدشم با این وضع اقتصادی بیش از 90% جامغه خرید یه خودرو شهری با این قیمت مقدور نیست و کسی که بخاد اینهمه پول بده میره سراغ مگان اگه نگاه کنی مگان خیلی بیشتر تو خیابون هست تا یاریس یا i20 و مزدا 2

تو رنجهای بالاتر هم باز تویوتا خیلی حرفی برای گفتن نداره ... مثله کمری و سوناتا 2011
    یا آریون و کیا کاندزا و آزرا 2012 ... البته خیلیم عقب نیستن و بیشتر سلیقه ای هست ولی اینکه بگیم مثلاً تو یه رنج خاص ماشینای تویوتا بهترین هستن اشتباهه

همه که نه ولی خیلیا مثله من فکر میکنن و واسه همینه که نصف بیشتر ماشینا تو ایران پرایده

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

با توجه به گفته های دوستان بهتره بیایم ملاک بندی کنیم :
    1- کم دردسر بودن و کم اصطحلاک بودن و عدم جلب توجه انسان های بی فرهنگ : مطمعنم قبول دارید پراید
    2- مصرف کم : اینم پراید شاید بهترین نباشه ولی جزو بهترین ها هست
    3- قیمت مناسب و بازار فروش : بازم پراید
    4- کیفیت ساخت : درسته کیفیت پراید پایین باشه ولی اگه با ماشینهای گرون هم سرو کار داشتید میدونید که همشون یه روزی به سرو صدا میفتن ولی خوبی پراید اینه که خودتون میتونید کل داشبورد و درارو باز کنید و ببینید و مثله روز اولش بشه ... پراید ما بعد از 120 هزارتا کارکرد هنوز صدایی نمیده ... ولی ماشینایی مثله سمند خودشون ول میکنن و بد به صدا میفتن و آذار دهنده هستن ولی کیفیت پایین پراید مشکل ساز نیست
    5- قدرت : خب قدرت نیازمند یه جایی واسه تخلیه هست ... تو شهر که جایی برای این کار نیست و شما میتونید به راحتی با پراید لایی بکشید و خیلی از ماشینارو بگیرید تو جاده هم باز محدودیت سرعت و دوربین های متعد پلیس به شما این اجازه رو نمیده علیرغم این محدودیتها من خودم با پراید 170 تا رفتم و یه نکته خیلی مهمی که هست اینه که سرعت نهایی مهم نیست مهم اون هیجانیه که با هر ماشین تو یه سرعت خاص به شما دست میده ... شما به فرض یه کمری میخری 120 تا میری و بیشترم اجازه نداری بری ماشین کاملاً بی صدا و بدون تکون هست و خیلی خسته کنندست ولی پراید با همین سرعت لرزش زیادی داره و کلی حال میده و هیجان داره بی شوخی میگم
    اگه قدرت رو برای مثلاً آفرود و جاهای صعب العبور هم بخواید بازم پراید کم نمیاره ... همین پنجشنبه جاتون خالی رفتیم طرف سپیدان و برف هم همون موقع میبارید و گردنه ها یخ زده بودند و 5 نفر هم تو ماشین بودیم ولی اصلاً کم نیورد و مثله شیر گردنه ها رو میرفت بالا
    6- اپشن : اپشن چیزیه که نبودش احساس کمبود در شما ایجاد نمیکنه و فقط بودنش شما رو ترغیب به استفاده از اون میکنه والا من که کمبودی از نظر اپشن تو پراید نمیبینم
    7- راحتی : والا صندلی های پراید از خیلی از ماشینا استاندارد تر و راحتتره از نظر دید و اینا هم مشکلی نداره فقط اونایی که هیدرولیک نیستن یکم برای خانما ممکنه اذیت کننده باشن
    8- امنیت : اگه شما همیشه با سرعت مطمعنه حرکت کنید و کمربند ایمنی هم ببندید مطمعن باشید مشکلی پیش نمیاد انشالله ... پرایدها هم که همه مجهز به abs و ایربگ شدن پس دیگه مشکلی نیست از این نظر

14. این کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

دمت گرم برخلاف چند پست قبل ترت با این توجیحاتت کلی مشکل دارم...
    خداییش یه سر برو سایپاااا بعد یه مدت به عنوان بازاریاب نمونه انتخابت میکنن
    فقط یه چیز بگم واقعا پراید از لحاظ ایمنی تعطیله .. شما با همون سمند 170 تا برین یا با پراید کلی فرق داره
    در هر حال تمام خودروهای تولیدی در مقابل نمونه هم قیمت خارجی اشغالی بیش نیستن و ما هم مجبوریم سوار شیم تازه چند وقت دیگه هم باید بیشتر برای این اشغالا پول بدیم
    در هر حال تحریماااااا هیچ اثری ندارن

16. این کاربر از Amir..H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •