تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سوالات کنکور سال 90 در چه سطحی بود؟(سراسری)

راي دهنده
368. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سخت

197 53.53%
  • متوسط

127 34.51%
  • آسان

44 11.96%
صفحه 3 از 598 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 5972

نام تاپيک: <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

جزو اخرینهاست برای روزانه رشته مهندسی کامپیوتر
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض كنكور

منطقه 1.نرم افزار كامپيوتر
    بعضي هاش خيلي عجيبه .مثلا طرف با 13000 مهندسي نفت دانشگاه تهران قبول شده.عجيب نيست؟
    کد:
    Last edited by alirah71; 10-07-2011 at 13:24. دليل: اشتباه

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آخرين رتبه قبولي براي نرم افزار روزانه يا شبانه تو منطقه 3 چنده؟؟

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

مهندسی كامپیوتر با مهندسی نرم افزار فرق مي كنه؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه فرقی ندارن
    نرم افزار زیر شاخه کامپیوتر هستش

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

نه متاسفانه رتبه سهمیه 25 هزاره.
    میتونم شبانه کاردانی عمران دولتی قبول شم ؟؟
    و یا کارشناسی عمران شبانه؟؟
    شهر اصلا برام مهم نیست وسطه کویرم باشه میرم فقط میخوام دولتی باشه .
    با تشکر
    اینجارو خودتم یه چک کن:
    http://www.gozine2.ir/modules.php?name=Pages&file=article&sid=1689

---------- Post added at 02:27 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

منطقه 1.نرم افزار كامپيوتر
    بعضي هاش خيلي عجيبه .مثلا طرف با 13000 مهندسي نفت دانشگاه تهران قبول شده.عجيب نيست؟
    کد:
    نمی شه گفت امسالم با پارسال برابره.سوالا که یکی نبوده!
    بعضی سال ها استثنا هم داریم

5. 2 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

این امار گزینه 2 اصلا درست نیس!!!

با رتبه 50 60 هزار زده مهندسی نساجی امیرکبیر خیلی مسخره س
    درسته رشته خیلی جالی نیس
    ولی مطمئن باشین همه میزنن چون دانشگاهش امیرکبیره

اونوقت یکی با رتبه به این داغونی میاد اونجا درس میخونه؟
    معلوم نیس چه جوری واسه خودشون کارنامه درس کردن گذاشتن تو سایت

هه!

7. این کاربر از M a R y a M i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

درسته رشته خیلی جالی نیس

هه!
    شما مطمئن باش برای دانشگاهشم کسی اونجارو زیاد نمی زنه.شما خودت حاضری؟اگه حاضری بزن قبول می شی ایشالا.ولی بازار کار همه چی براش تعطیله

---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:33 PM ----------

درسته رشته خیلی جالی نیس

هه!
    برای ازادشم این حالتا پیش میاد تا چند سال پیش تراز ازماشگاه 4000 الی 3800 بود اما حالا؟!!!
    چون بازار کارش خوبه همه اونو زدن ترکوندنش!

9. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

نه متاسفانه رتبه سهمیه 25 هزاره.
    میتونم شبانه کاردانی عمران دولتی قبول شم ؟؟
    و یا کارشناسی عمران شبانه؟؟
    شهر اصلا برام مهم نیست وسطه کویرم باشه میرم فقط میخوام دولتی باشه .
    با تشکر
    25 هزار اون هم منطقه 1 ؟؟
    پيام نور شايد بشه
    جزو اخرینهاست برای روزانه رشته مهندسی کامپیوتر
    خوبه يه كم اميدوار شديم
    حالا كجا قبول شده؟
    شبانه چي؟
    اتفاقا معلموم هم مي گفت طرف با 13000 پزشكي تهران قبول شده
    نمی شه گفت امسالم با پارسال برابره.سوالا که یکی نبوده!
    بعضی سال ها استثنا هم داریم
    حالا اگه دستهايي تو كار نباشه به احتمال زياد شانسي هست و فكر نكنم به سوالها بستگي داشته باشه

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

25 هزار اون هم منطقه 1 ؟؟
    پيام نور شايد بشه

خوبه يه كم اميدوار شديم
    حالا كجا قبول شده؟
    شبانه چي؟

اتفاقا معلموم هم مي گفت طرف با 13000 پزشكي تهران قبول شده

حالا اگه دستهايي تو كار نباشه به احتمال زياد شانسي هست و فكر نكنم به سوالها بستگي داشته باشه
    اره پیام نور می تونه
    ملایر(همدان) فکر کنم روزانه هم بود
    دقیقا بعضی سال ها پیش میاد.خدایا برای ما هم رشته هایی که ارزومونه تو دانشگاه های خوب مثل دانشگاه تهران پیش بیار!
    سوال ها کمی ولی دست ها همیشه هستن پشته پرده!
    یادت میاد 2 3 سال پیش رشته ها رو بچه ها همینجوری قبول شده بودن؟
    پسره تو تلویزیون نشون میداد جوابشو مامایی تهران قبول شده بود می خندید گزارشگره!

12. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

چه ها کسی میدونه اگه من بخوام انشا الله برای کارشناسی ارشد GIS شرکت کنم بهتره الان عمران بخونم یا معماری یا شهر سازی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه milla.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

بچه ها من اگه شما رو نداشتم باید چیکار میکردم؟؟؟ کاش تو فروم کنار تشکر یه تشکر ویژه هم داشت. کاری که به اونصورت از من بر نمیاد فقط میتونم بگم دمتون داغ
    نظرات شما رو که مثل همیشه منطقی و صادقانه هست رو چند بار خوندم. اگه صحبت های شما رو خیلی خیلی فشرده کنیم، به این ها میرسیم:
    *ما فقط یک بار زندگی میکنیم بهتره بریم دنبال چیزی که بهش علاقه داریم!
    *اکثر داوطلب ها به مجموعه ای از رشته ها علاقه دارن و نه صرفا تک رشته خاص. پس خیلی از حالا خوتون رو محدود نکنید.
    *برو ولی سعی کن تا دکترا ادامه بدی و همچنین سعی کن معلم یا مدرس خوبی بشی تا قدرت رو بدونن.
    *درست رو اون قدر ادامه بده تا بري تو شريف همكار شهشهاني بشي
    *دبیرای دبیرستان زندگیشون رو فقط با حقوق آموزش پرورش میگذرونن؟ جواب در مورد خیلی هاشون منفیه.کافیه یکم مطرح بشن تا ....
    *سی سالگی رو که رد کنید ، تشکیل خانواده که دادید ، پول در آوردن از همه چیر مهم تر میشه
    *مکانیک بهشت ریاضیات است
    *منم تا حدی با نظر دوستمون موافقم
    *
    توازن داشته باشید بین علاقه و پول!
    *(نقل از کتاب برو پی کارت) : ... تحقیقی روی 1500 نفر خارجی انجام شد. 83 درصد آنها گفته بودن که حقوق مهمترین عامل در انتخاب شغلشان بوده. 17 درصد بقیه هم علاقشون رو مهمترین عامل میدونستن. در نتیجه بیشتر آدم ها میخواستند پولدار شوند. 20 سال بعد دوباره به سراغ آن 1500 نفر رفتند و دیدند که 101 نفر از آنها خرپول شدن. وقتی بیشتر بررسی کردند دهانشان نیم متر باز ماند و همونطوری باز ماند بنده های خدا! چون 100 نفر از میلیونر ها جزو 17 درصد بودند و فقط یک نفر جزو آن 83 درصد...
    .
    .
    .
    من هم در مورد پشت کنکور موندن یه نظری دارم که میدونم فقط بدرد خودم میخوره! آدم اگه مطمئن باشه که با پشت کنکور موندن موفق میشه و به چیزی که میخواد میرسه، در ضمن حوصله و علاقه هم داره که بمونه، بهتره بمونه. چرا ؟ چون تو دانشگاه که آش نمیدن. چه فرقی داره اصلن؟ این هم یه دوره از زندگی ماست دیگه. من قبول ندارم که با این کار یه سال آدم عقب میمونه.

با این اوصاف من به یه نتیجه رسیدم ( که البته باید حالا حالاها روش فکر کنم). یه سال پشت کنکور میمونم چون دوتا فایده برام داره. اولا که میرم رشته و دانشگاه دلخواهم. دوما که با کتابهای درسی جدید آشنا میشم (اگه بخوام معلم شم لازمه). بعد ایشالله میرم امیرکبیر مکانیک میخونم. در حین دوران دانشجویی، میرم دبیرستان خودمون و به بچه هایی که نیاز دارن، تدریس خصوصی میکنم . مجانی. این کار دوتا فایده داره. یکی این که میفهمم که به درد معلمی میخورم یا نه. دوم این که اگه کارم خوب باشه، شاید تو همون مدرسه مشغول به تدریس شدم. بعد از چهار پنج سال تدریس خصوصی کردن و مکانیک خوندن، دیگه میتونم راحت مسیر آینده رو با دید بازتر انتخاب کنم. شاید هم دوتا شغل رو با هم پیش ببرم. خدا رو چه دیدی...

در مورد سوال آقا وحید: شکم تو این دو مورد بود: 1. امسال برم امیرکبیر ریاضی بخونم و بعد معلم شم. 2. یک سال پشت کنکور بمونم و برم مکانیک امیرکبیر و پولدار شم! چون امسال نمیتونم با این درصدا برم مکانیک امیرکبیر.
    با نظرت موفقم... یه دوست هم خودم دارم که مکانیک خلیج میره 2-3 ساله... کم کم داره یکی از دبیرای مطرح ریاضی میشه تو شهر... باباش تو آموزش پرورش بود واسه همین چند سری هم کلاسای مدیریت کلاس درس رو رفته... کارش حرفه ای شده.. تو این سن یه کلاس کنکور زده و کلی هم داره پول در میاره...
    تازه جدیا واسه بچه های آزاد که درسشون ضعیفه هم کلاس میزاره تو درسای تخصصی.... توی خود دولتی هم کلاس رفع اشکال میزاره از دانشگاه پول میگیره...
    البته اگه علاقت به رشته باشه به نظر من یک سال نمون بخاطر یه دانشگاه خوب فکر کنم رتبت حدود 2-3 هزار باشه که میگی ریاضی امیر کبیر میارم...
    با این رتبه می تونی یه جا مثل شهر ما مکانیک راحت قبول بشی... تو چنین شهرایی فرصت برای جا افتادن به عنوان یه دبیر خوب هم خیلی زیاده... حتی خود دانشگاه هم دانشجو ها رو به عنوان کار دانشجویی می فرسته به مدارس واسه تدریس...
    من یک سال موندم... ادم از فردای خودش خبر نداره... اما خوب واسه من بهتر شد.. حس میکنم چیزی رو هم از دست ندادم... اطمینان هم دارم همزمان با بقیه دوستام که پارسال رفتن دانشگاه و ترم 15 تا واحد بیشتر نمی تونن پاس کنن تموم می کنم...
    باز هم تصمیم با خمودته....

15. 3 کاربر از milla.online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با نظرت موفقم... یه دوست هم خودم دارم که مکانیک خلیج میره 2-3 ساله... کم کم داره یکی از دبیرای مطرح ریاضی میشه تو شهر... باباش تو آموزش پرورش بود واسه همین چند سری هم کلاسای مدیریت کلاس درس رو رفته... کارش حرفه ای شده.. تو این سن یه کلاس کنکور زده و کلی هم داره پول در میاره...
    تازه جدیا واسه بچه های آزاد که درسشون ضعیفه هم کلاس میزاره تو درسای تخصصی.... توی خود دولتی هم کلاس رفع اشکال میزاره از دانشگاه پول میگیره...
    البته اگه علاقت به رشته باشه به نظر من یک سال نمون بخاطر یه دانشگاه خوب فکر کنم رتبت حدود 2-3 هزار باشه که میگی ریاضی امیر کبیر میارم...
    با این رتبه می تونی یه جا مثل شهر ما مکانیک راحت قبول بشی... تو چنین شهرایی فرصت برای جا افتادن به عنوان یه دبیر خوب هم خیلی زیاده... حتی خود دانشگاه هم دانشجو ها رو به عنوان کار دانشجویی می فرسته به مدارس واسه تدریس...
    من یک سال موندم... ادم از فردای خودش خبر نداره... اما خوب واسه من بهتر شد.. حس میکنم چیزی رو هم از دست ندادم... اطمینان هم دارم همزمان با بقیه دوستام که پارسال رفتن دانشگاه و ترم 15 تا واحد بیشتر نمی تونن پاس کنن تموم می کنم...
    باز هم تصمیم با خمودته....
    راست میگه میلا شهر دیگه یا جای دیگه بزنید اگه براتون امکان داره قبول شید بره پی کارش
    البته پشت کنکور موندن مزایا و معایب داره با توجه به خوده فرد .به هر حال تصمیمه اخر رو خودتون می گیرید.موفق باشید

17. 3 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •