تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 2010-2011 خواهد شد؟

راي دهنده
180. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بارسلونا ( اسپانیا)

88 48.89%
  • منچستر یونایتد ( انگلیس)

92 51.11%
صفحه 3 از 49 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 481

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا (UEFA Champions League) | فصل 2010-2011 | فینال

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﻏﺮﻭﺭﺗﻮﻥ ﺑﻪ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﻣﺴﺘﺮ .
    ﺑﺎﺭﺳﺎ ﻣﺜﻞ ﻫﺮ ﺗﯿﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﻧﻘﻄﻪ ﯼ ﺿﻌﻒ ﺩﺍﺭﻩ...ﮐﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﻣﺮﺑﯽ ﺍﯼ ﺍﻭﻧﻮ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ......
    ﺑﺎﺭﺳﺎ ﺍﺯ ﻓﻀﺎ ﮐﻪ ﻧﯿﻮﻣﺪﻩ ...ﻗﺪﺭﺗﺶ ﻫﻢ ﻫﺮ ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﺳﺎﻝ ﻗﺒﻞ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻤﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ .
    ﻫﺮ ﺗﯿﻤﯽ ﺩﻭﺭﺍﻧﯽ ﺩﺍﺭﻩ ....

داره خودمونی میشه fr0st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﻏﺮﻭﺭﺗﻮﻥ ﺑﻪ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﻣﺴﺘﺮ .
    ﺑﺎﺭﺳﺎ ﻣﺜﻞ ﻫﺮ ﺗﯿﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﻧﻘﻄﻪ ﯼ ﺿﻌﻒ ﺩﺍﺭﻩ...ﮐﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﻣﺮﺑﯽ ﺍﯼ ﺍﻭﻧﻮ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ......
    ﺑﺎﺭﺳﺎ ﺍﺯ ﻓﻀﺎ ﮐﻪ ﻧﯿﻮﻣﺪﻩ ...ﻗﺪﺭﺗﺶ ﻫﻢ ﻫﺮ ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﺳﺎﻝ ﻗﺒﻞ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻤﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ .
    ﻫﺮ ﺗﯿﻤﯽ ﺩﻭﺭﺍﻧﯽ ﺩﺍﺭﻩ ....
    عزیزم این نفرت شما هست که روز به روز بیشتر می‌شه ویک بحثی‌ هم که پیش میاد کسایی مثل شما سریع جو رو متشنج می‌کنن.
    اینم خدمتت عرض کنم که این تیم روز به روز به تکامل بیشتری داره می‌رسه و امسال مسلما از پارسال و دو سال پیش نمایش بهتری داشته و نکنه همین مصاحبه‌های چهره‌‌های بزرگ فوتبال دنیا هم نشانه غرور اونا هست؟ فرگوسن،هیدینک،ردنپ،داگلیش ،هیتسفیلد،قیصر فوتبال آلمان، زدنیک زمان، انچلوتی، ونگر و ...؟
    بله ما به داشتن همچین تیمی احساس غرور می‌کنیم و متاسفم برای شما که نمیتونی‌ این احساس رو بخاطر حسادت درک کنی‌

در اینکه هر تیمی دورانی داره درسته ولی‌ با توجه به سبک و شیوهٔ تیم در رابطه با بازیکن سازی امیدواریم این روند رو سالیان سال همینجوری با صلابت حفظ کنیم.

این ویدئو هم تقدیم علیرضا جان از جشن بازیکنا بارسا

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    11MB

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

این چند تا طرفدارای رئالم که تیمشون حذف شده از یه چیزیشون همشون رفتن به منچستر رای دادن
    اخ که چقدر باحالید

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

تبریک به همه منچستریهای عزیز و دوس داشتنی
    بازی خیلی خوبی بود فقط حیف شد کامل ندیدم. تازه این تیم اصلی نبود که اینجوری کرد. مهم تر از اینا روحیه بسیار بالاییه که برای بازی با چلسی به دست اوردن و همینطور بازی با بارسا...
    انصافا منچستر بازی قشنگتری اجرا میکنه از بارسا.سعی میکنن مختصر و مفید بایز کنن با کمترین تعداد پاس خودشونو به زمین حریف میرسونن.
    سلامت باشي محسن جون... منم به همه تبريك ميگم...

ديشب خيلي هماهنگ بازي كردن و اين يعني قدرت مردي به نام الكس فرگوسن ... كسي كه بازيكني معمولي مثل فلچر / والنسا و خيلي هاي ديگه رو به ستاره تبديل كرده و چيزي كه الان هستند ...

مربي يعني ايشون نه كسي كه بازيكناي آنچناني دارن و كاري هم نميتونند انجام بدن...

و اين هم مرد اسطوره اي دروازباني فوتبال جهان با 17 سال دوران اوج از سال 95 با آژاكس به اميد بدست آوردن سومين قهرمانيش در اروپا:

آخر فروم باز LiverBarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Tab

پيش فرض

فکر کنم یونایتد تا قبل از مرحله نیمه نهایی با ثبات بودن خودش رو ثابت کرده بود!
    البته از یه بارسایی پیش بینی فینال بارسا - شالکه واقعا جالبه! چون تا جایی که یادمه تو مراحل قبل ضعیف ترین حریف برای رویارویی با بارسا از دید هواداراش شالکه بودش...! جالبتر از اون جمله ی "در حدو اندازه جام نبودن شالکه" هستش (به یک باره بعد از حذفش مقابل منچستر)!
    بالاخره، اعطای غرور به شالکه یا تحقیر شالکه؟! (کلا دلایلی برای ندیدن یونایتد!)
    حسین خان اول نوشته ی منو دقیق بخون بعد جواب بده...
    من گفتم شالکه تیم با ثباتی نبود نه منچستر...
    در مورد پیش بینی هم من احساسی پیش بینی کردم و خودم هم میدونستن که شالکه حریف منچستر نمیشه!!!(ولی با این حال به اون فینالی که دوست داشتم رای دادم)
    در مورد *در حد جام نبودن شالکه*هم باید بگم منظورم در حد و اندازه ی این مرحله بودن بود که شالکه برای این مرحله تیم کوچکی بود و به وضوح هم نشان داد(با اون دفاعی که نمیدونم میشه بهشون گفت دفاع!!!!یا نتیجه ای که کمتر تو نیمه نهایی ها دیده میشه:6-1،تازه 4 تا گل رو مقابل تیم 2 منچستر خورد)
    برای مثال اگه بایرن یا ارسنال یا همین اینتر حذف نمیشدن شاهد همچین نیمه نهایی یک طرفه ای نبودیم...
    در مورد جمله ی اخرت هم :اره من به شالکه رای دادم چون دوست داشتم این تیمو تو فینال ببینم تا دردسر کمتری برای قهرمانی داشته باشیم(من به خاطر اون بازی که مقابل اینتر بازی کرد فکر کردم شانس 10 20 % مقابل منچستر داشته باشه که با این بازیشون1% هم شانس نداشتند!!!)
    در مورد این فینال هم بگم شانس قهرمانی 90% به 10% برای بارسا سنگینی میکنه...
    حتی اگه فرگوسن مربی منچستر باشه...

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

نظر دادن برای بازی فینال خیلی زوده... با این حال به نظرم اگه سر الکس برای بازی فینال برنامه ای رو بایست بچینه که پرس نسبتا زیادی در کل تایم بازی به خط میانی بارسا به هنگام حفظ توپشون وارد بشه و این پرس عاملی بشه که پاسکاری به سختی میان بازیکنان بارسا صورت بگیره... ضمن اینکه اگه هافبکی مثل فلچر یا حتی پارک (به خاطر سرعت بالاش) در هنگام دفاع وظیفه په په در رئال مادرید در قبال مسی رو انجام بده، شرایط بازی خود به خود به سود منچستر خواهد شد... ضمن اینکه مدافعین و دربازه بان یونایتد کار واقعا سختی رو واسه بازی آتی خواند داشت... چون یکی از شرایط برتری مقابل بارسا عدم گل خوردن (خصوصا گل اول) از این تیم هستش...
    در کل الگوی خیلی خوب برای مقابله با بارسا برای منچستر به نظرم نیمه اول و شاید کل بازی فینال کوپا دل ری هست که مادریدی ها ارائش دادن...
    این وسط نکته امیدوارکننده میزبانی یونایتد و جو ورزشگاه خواهد بود که طبیعتا فشاری خواهد بود بر حفظ توپ یاران بارسا...
    در کل من خیلی خیلی امیدوارم به سر الکس و تیمش و البته قهرمانیه شماره 4.
    یاعلی

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

كسي كه بازيكني معمولي مثل فلچر / والنسا و خيلي هاي ديگه رو به ستاره تبديل كرده و چيزي كه الان هستند ...
    دقیقا.یکی از تفاوتهایی که منچستر با تیمی مث بارسلونا داره در اینه که ساختار منچستر بر اساس مربیش شکل گرفته و فرگوسن میتونه منچسترو حتی با بازیکنای جوون در اوج خودش نگه داره.....ولی پایه تیمی مث بارسا و تیمای مشابهش روی قدرت انفرادی بازیکناش استوار شده یعنی بارسا بدون حتی یکی از ستاره هاش مث ژاوی یا اینیستا و یا مسی دیگه نمتونه بارسلونای فعلی باشه.

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

این چند تا طرفدارای رئالم که تیمشون حذف شده از یه چیزیشون همشون رفتن به منچستر رای دادن
    اخ که چقدر باحالید
    بزرگوار... سوال نظرسنجی پیش بینی قهرمان بوده نه اینکه کدام تیم رو به دیگری ترجیح می دهید! کسایی که شرکت کردن هم به گمانم اکثرا به این موضوع واقفن... اگر اینطور نبود برای اعتبار لالیگا هم میشد، به قهرمانی بارسا رای میدادن... پس مشخصا نظرسنجی فقط برای پیش بینی تیم قهرمانه نه انتخاب تیمی بر اساس منافع...
    حالا اگه به نظرت خیلی مهم این نظرسنجی، اصلا شما تصور کن کل این سی و خورده ای نفر که در نظرسنجی شرکت کردن، به بارسلونا رای دادن...
    در کل من نمیدونم چه لذتی داره این تیکه انداختن به هم بعد از گذشت 4 الکلاسیکو (یا شاید هلکلاسیکو)؟!

داره خودمونی میشه fr0st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دقیقا.یکی از تفاوتهایی که منچستر با تیمی مث بارسلونا داره در اینه که ساختار منچستر بر اساس مربیش شکل گرفته و فرگوسن میتونه منچسترو حتی با بازیکنای جوون در اوج خودش نگه داره.....ولی پایه تیمی مث بارسا و تیمای مشابهش روی قدرت انفرادی بازیکناش استوار شده یعنی بارسا بدون حتی یکی از ستاره هاش مث ژاوی یا اینیستا و یا مسی دیگه نمتونه بارسلونای فعلی باشه.
    مسی رو فاکتور بگیریم،که از اول مشخص بود یک ستاره هست (که اینم تو بارسا ستاره شد) مگه همین اینیستا، پدرو، ژاوی، بوسکتس، پیکه، والدز، پویول، تیاگو و ... از اول ستاره بودن؟ تو همین بارسا فعلی‌ بوسکتس، پدرو یا همین آبیدالی که تا ۲ سال پیش یکی‌ از بازیکنا معمولی‌ بارسا بودن تبدیل به بهترین بازیکنا بارسا شدن اینا یهو به صورت دیمی ستاره شدن؟ کسی‌ تو شایستگی‌های فرگی شکی‌ نداره ولی‌ لطف کنین معقولانه به قضیه نگاه کنین بجز ویا و ماسکرانو و دنی آلوز (که البته دنی هم تو بارسا از یک بازیکن خوب به یک ستاره تبدیل شد) بقیه بازیکنا تو همین تیم به ستاره تبدیل شدن.
    بعد شما بازیهای بدون مسی و ژاوی یا اینیستا یا همون چند بازی جلو ارسنال، شاختار و رئال رو بدون مدافعین اصلیمون ندیدین؟ تیم بدون ژاوی و اینیستا و مسی باز هم مالکیت توپ رو در اختیار داره و به همون سبک همیشگیش بازی میکنه و این نشون میده که برای اجرا این سبک به بازیکنی محتاج نیست اینه شخصیت این تیم

این پستت رو فقط می‌شه اینجوری جواب داد: "خلایق هرچی‌ لایق"
    Last edited by fr0st; 05-05-2011 at 15:14.

پروفشنال pouya_99999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب رسیدیم به فینال این فصل

خب منچستر از 4 دوره اخیر 3 بار فینالیست بوده و بارسا تو 5 دوره ی اخیر 3 بار . این نشون از با ثبات بودن هر ود تیمه
    به نظر من تا حدودی نتیجه فینال به تفکرات سر الکس ربط داره . چون ترکیب بارسا و سبک بازیش تا حدودی مشخصه و شاید از الان بشه پیش بینی کرد که بارسا با چه ترکیبی بیاد تو زمین ولی از اون ور ترکیب منچستر خصوصا خط میانیشو اصلا نمیشه تشخصی داد . معلوم نیست پارک و فلچر یا کریک و اسکولز و گیگز همشون شانس برابر برای قرار گرفتن تو ترکیب دارن . اگه فرگوسن با یه ترکیب مناسب پا به میدون بزاره به پیروزی منچستر میشه خیلی امیدوار بود . و یه فرق دیگه ای که این فینال با فینال 2009 داره اینه که اون بازی توز و رونالدو آخرین بازیشون برای یونایتد بود و شاید اون موقع منچستر اتکای زیادی خصوصا روی رونالدو داشت ولی تیمه امسال مثل بارسا یا حتی بیشتر واقعا اتکای خاصی روی بازیکن خاصی نداره و همهی بازیکنا نقش بسیار پررنگی تو حرکات تیمی دارن .
    تا روز فینال 23 روز وقت مونده و میشه بحث های خیلی زیادی کرد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •