تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 28 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 274

نام تاپيک: مسابقه

اگه نباشه جاش خالی می مونه honestbud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من خودم اتفاقا تو فکرم بود یه محیط آزمایشگاهی با تعدادی مانیتور و ادوات آزمایش درست کنم.
    فکر خوبیه.
    فقط به نظر من باید دست افراد باز باشه تا بتونن تغییر در محیط ایجاد کنن(البته فکر کنم hotsun هم نظرش همین بود نه!) وگرنه همه مدل ها شبیه هم میشه!
    مثلا من شاید بخوام چند تا میز اضافه کنم یا بافت زمین کف رو دوست نداشته باشم!
    اگه اینجوریه بریم که شروع کنیم!
    من دیروز به لطف یکی از بچه های فروم ویدئو ها رو گرفتم و الان دارم میبینم و دوست دارم که تمرین کنم!

2. 3 کاربر از honestbud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

خوب پس شروع کنیم دیگه ؟

افرادی که شرکت میکنن تویه مسابقه :

NINJA0098
    AMIR REZAs
    Hunestbud
    Silsin

Ali-Scan
    Anti-Military ????
    Hutsun ????

تا شب اگه اعتراضی نبود تاریخو دوباره تعیین میکنم و مسابقه شروع میشه . Anti-Military و Hutsun جان هم قربونه دستتون مشخص کنید شما هم شرکت میکنید ؟

پروفشنال aliscan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ♥کرمـــان♥

پيش فرض

سلام

• حتما باید یه محیط بسته رو بسازیم؟!•

نمیشه مثلا یه خیابون یا یه بیابونجنگل یه همچین چیزای ساخت؟
    بعد خروجی چی باید باشه؟داوران رو چی نظر میدن؟عکس؟فیلم؟

5. 2 کاربر از aliscan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

خوب بالاخره کانسپت چیه؟
    تعداد پلی محدودیت داره یا نه؟یعنی لول حتما باید روون باشه یا فقط شات مهمه؟

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا منم هستم, فقط چند روز اوّل رو نیستم(ازم کار نخواین این چند روزه)چون پروژه هام موندن ولی بعد از ارسال بازیم که پروژه اصلیه(یکشنبه میفرستم)دیگه وقتم بیشتر میشه تا پنج شنبه که بعد اون دیگه خیلی وقتم بیشتر میشه
    راستی فکر کنم افراد باید اطلاعاتی رو در حین انجام کار بدن و در ضمن باید نشونه ای در بازی نهاییشون باشه که ثابت کنه کار خودشونه.مثلاً هود درست کنن و اسمشون رو روش بزنن طوری که ریز پایین صفحه تمام وقت باشه.(مثلاً خودم ریز اسمم رو میزنم بعد تعریف میکنم اگر TAP رو زدین اسمم گنده میاد روی صفحه).

فقط به نظر من باید دست افراد باز باشه تا بتونن تغییر در محیط ایجاد کنن
    دقیقاً همینه.
    تصویر ریزی که بالای صفحه هست رو نگاه کنین میبینید که خیلی چیزاش فرق داره ولی در کل همون محیطه/مثلاً اون اتاق کنترل که اون بالاست رو میتونید کلاً جاش رو تغییر بدین(البته نه برای تنوع بلکه برای زیباتر شدن)
    و این رو هم بگم که چیزی در این تصویر نهفته هست اونم اینه که خیلی اصولی طراحی شده یعنی فکر اینکه بخواین جای چیزی رو عوض کنین شاید راحت باشه ولی در عمل فوق العاده به مشکل بر میخورین.(دلیل انتخاب کردن این تصویر هم همین بود دقیقاً)
    در ضمن از این تصاویر با چنین ویژگی هایی بازم دارم پس برای سری های بعد میتونید روی این قضیه حساب باز کنید.
    یا اینکه برای اینکه نگین چرا من تصاویر رو انتخاب میکنم میتونم روش پیدا کردن اینجور محیط ها رو بگم از دفعه بعد داورها تصمیم بگیرن.

در ضمن مهلت مسابقه هم فکر میکنم خوبه و تا 16ام ماه دیگه میشه محیط هایی حتی بهتر از تصویر هم بدست آورد.
    راستی از نظر هنری محیط ها باید با تصویر اصلی و بعد با سطح کارهای دیگران قیاس بشن و بعد داوران طبق مواردی که خودشون میدونن امتیاز بدن(اینو برای شرکت کننده ها گفتم که حواسشون باشه)

ممنون.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

حتما باید یه محیط بسته رو بسازیم؟!•
    اخه قبلا قرار شد محیطه بسته باشه !
    خوب بالاخره کانسپت چیه؟
    تعداد پلی محدودیت داره یا نه؟یعنی لول حتما باید روون باشه یا فقط شات مهمه؟
    محدودیت نداره . رویه شات نظر میدن . ولی یه چیزی اگه نفره اول شدید باید بزارید واسه دانلود دموتونو ! ( به صورت exe )
    حده اکثر سنگینیش هم به اندازه کرایسیس باشه ! بیشتر از اون امتیاز منفی داره .

راستی از نظر هنری محیط ها باید با تصویر اصلی و بعد با سطح کارهای دیگران قیاس بشن و بعد داوران طبق مواردی که خودشون میدونن امتیاز بدن(اینو برای شرکت کننده ها گفتم که حواسشون باشه)
    100 درصد

در ضمن مهلت مسابقه هم فکر میکنم خوبه و تا 16ام ماه دیگه میشه محیط هایی حتی بهتر از تصویر هم بدست آورد.
    مهلت مسابقه رو چند روز بیشتر میکنم برایه کسایی که شاید یه کارایی دارن و وقتشون کمه .

اگه هم زودتر تموم کردید فقط شاتهاتونو پیغام خصوصی کنید به من تو تایپیک نزارید شاید سطحه کارتون خیلی بالا باشه یه سری نا امید بشن ! بعد از تموم شدنه مهلت همه شاتها رو میزارم تو همین تایپیک .

اینم عکسه موضوعه مسابقه . فقط کسایی که مدلسازی بلد نیستن قبلا Hutsun جان توضیح دادن :
    کاری نداره.
    محیط رو بسازین بعد از خود ابزارهای محیط سازی برای ساخت چراغ و کامپیوتر و اینا استفاده کنین.
    البته کارتون سخت میشه ولی چون بیشترشو خودتون ساختین احتمالاً پوَن مثبت میدن داورا.
    یا میتونید مدل دانلود کنید یا اینکه اصلاً همین مرحله رو به صورت قدیمی درست کنید چون UDK مدل اونشکلی روش داره و فکر کنم شما هم UDK کار باشین.

به هر حال وقتی میگن فلان محیط رو بسازین بیشتر منظور سیستم محیط پردازی و View محیط رو در نظر میگیرن.
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

پسته اول اپدیت شد اطلاعاته جدید از مسابقه رو اونجا بخونید . بالاخره شروع شد ! اگه بازم کسی میخواد شرکت کنه تو مسابقه بگه

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی یه نکته بگم(چون این اوّلین مسابقه هست این نکات رو میگم که همه شرکت کننده ها موقع طراحی صحنه کمتر به مشکل بر بخورن):
    هیچ وقت این کار رو نکنید: عکس رو باز کنین بعد انجینم باز کنید شروع کنید تک تک قسمت ها رو بسازید.
    همیشه اینجوری عمل کنید:عکس رو باز کنید یه 2-3 دقیقه بهش نگاه کنید و جاهای مختلفش رو ببینید بعد موارد مختلف رو توی ذهنتون قرار بدین(یعنی بزرگی محیط و ارتفاع سقف و موارد دیگه/چون View باید همین باشه میگم/)بعد عکس رو ببندید و انجین رو باز کنید و روش کار کنید.

این برای چیه:برای اینه که اگه عکس باز باشه هی نگاش میکنین دقیقاً همون رو میخواین در بیارین در صورتی که کسی که راه دوم رو انتخاب میکنه ممکنه اصلاً یادش بره اون پایین راهروها باز هستن بعد در بذاره براشون و... طوری که اتفاقی به محیط بهتری هم برسه.
    البته به صورت اتفاقی ممکنه بدتر هم بشه ولی بعد از پیشرفت تا حدود 50% میتونید کار ویرایش رو شروع کنید که فقط 50% باشه و زمان کمتری نسبت به ویرایش 100% زمان بگیره.پس اوّل با توجه به ذهنیتتون محیط رو تا حدود 50% طراحی میکنین بعد میرین روی ویرایش(در صورت بد شدن)بعد ادامه میدین.

نکته بازم هست ولی یا وسطا میگم یا بعد از اتمام مسابقه که خودم هم در چنته چیزی داشته باشم نه اینکه همه چیزم رو بگم بعد تجربه دارا بهتر از من عمل کنن.

11. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

یه سوال(شاید تکراری باشه )
    میشه به غیر آبجکت هایی که تو عکس هست از خومون مدل و پارتیکل و افکت اضافه کنیم ؟
    بعد حتما باید کپی عکس بشه ؟

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه به غیر آبجکت هایی که تو عکس هست از خومون مدل و پارتیکل و افکت اضافه کنیم ؟
    بعد حتما باید کپی عکس بشه ؟
    تو پست بالاییت گفتم.
    عکس رو نگاه کنید بعد ببندید و شروع به ساخت کنید(برای این بود که دقیقاً نشینید شبیهش در بیارید)
    اگر دقیقاً شبیهش بخواین در بیارین که هیچی دیگه.
    گفته بودم هر چیزی میتونید اضافه و کم کنید ولی حتی اضافه کنید و از نظر داورها بدتر بشه نمره منفی داره.
    پس نگین الان 100 تا مدل اضافه میکنم تمام
    باید اضافه کردن هم اصولی باشه.
    فقط نظر من اینه که افکت فول اسکرین مثل Depth of Field و Blur و غیره نزنین چون تصویر باید وضوح کامل داشته باشه.
    مگر اینکه افکت فول اسکرینتون باعث بهتر شدنش بشه(من همینکار رو میکنم ولی نمیگم چه افکتی هر چی هست در حین شفافیت تصویر کیفیت میره بالا)

14. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •