تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41

نام تاپيک: MSI 6950

پروفشنال jack426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

خواهشا از این تست های الکی نگزارید .........تو همون تست ها یکجا 6970 از 6050 هم عقب افتاده بود
    کلا این تست ها فقط برای بازار گرمی یا بازاریابی هستند و مبنای درستی ندارند
    اگه راست میگین بازی کرایسیس رو بگو که حتی 570 هم از 6950 عقب میافته
    این کارت جدید کی اومده

اینها تستهای techpowerup بود ها . همچین بازار گرمی نبود درست این برند و این مدل منظورم بود نه بقیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه jojo_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

از کمک همتون ممنونم.یه 6950 MSI گرفتم 406 هزار ناقابل
    خیلی با خودم کلنجار رفتم 6870 towin frozer بگیرم با قیمت 310.ولی گفتم بیخیال
    حس میکنم بد جوری 1 ماه بعد از عید افت قیمت میکنه
    در کل هنوز زیاذ باهاش بازی نکردم ولی یه چیز عجیب دیدم که وقتی GTA 6 رو نصب کردم و رفتم تو بازی همون اول که بازی شروع شد(همون اول که با موتور حرکت میکنه)دیدم رو صفحه نقطه نقطه سبز رنگ اومد
    به نظرتون مال خود بازی بوده؟؟چون یه خورده که رفتم جلو فقط همون بارون و اشیائ ریز تو هوا دیده میشد...
    بعدا هم درست شد.اون سبزا به نظرتون چی بودن؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

12

در کل هنوز زیاذ باهاش بازی نکردم ولی یه چیز عجیب دیدم که وقتی GTA 6 رو نصب کردم و رفتم تو بازی همون اول که بازی شروع شد(همون اول که با موتور حرکت میکنه)دیدم رو صفحه نقطه نقطه سبز رنگ اومد
    به نظرتون مال خود بازی بوده؟؟چون یه خورده که رفتم جلو فقط همون بارون و اشیائ ریز تو هوا دیده میشد...
    تو یه بازی نه ولی اگه تو بیشترشون بود اون موقع شک کن تو کرایسیس و مترو 2033 تستش کن
    خوب خریدی 406 تومن
    gianward gtx 570 با قیمت 443 تومن چطوره؟؟؟خوبه؟؟؟

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

عزیز مبارک باشه من هم رفتم یه 6870 سافایر امروز گرفتم 290 تومن تو بازی بولاستروم داره فریم فریم میشه از همین الان به فکر فروشش هستم دوست گرامی اشتباه کردی به نظر من (من که اشتباه کردم ) اون همه قابلیت، انعطاف پذیری ، بدون باگ بودن بازی ها ، فیزیکس و ... دیگه رو ول کردم هی به این بنچمارکها نیگاه کردم افتادم توچاله قول میدم شما هم دل زده میشی خیلی این ATI آشغاله کلاً دیگه پشت دستم داغ کنم برم ATI بخرم
    تو رزولیشن 1920*180 که همه میگن این کارت مشکلی نداره....
    Last edited by mInI_ClockEr; 09-03-2011 at 03:56.

5. این کاربر از mInI_ClockEr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

مبارکتون باشه... انتخاب خوبی کردید... آنلاک میشه؟!

والا نمیدونم ولی کارتو در گیم های سنگین مثل crysis و farcry2 و Metro 2033 تحت فشار بزارید ببینید چی میشه... نرم افزار های GPU Benchmark هم خوبن.

راستی درایورش رو هم بروز کنید.

عزیز مبارک باشه من هم رفتم یه 6870 سافایر امروز گرفتم 290 تومن تو بازی بولاستروم داره فریم فریم میشه از همین الان به فکر فروشش هستم دوست گرامی اشتباه کردی به نظر من (من که اشتباه کردم ) اون همه قابلیت، انعطاف پذیری ، بدون باگ بودن بازی ها ، فیزیکس و ... دیگه رو ول کردم هی به این بنچمارکها نیگاه کردم افتادم توچاله قول میدم شما هم دل زده میشی خیلی این ATI آشغاله کلاً دیگه پشت دستم داغ کنم برم ATI بخرم
    دوست عزیز در Bulletstorm نباید افت فریم داشته باشید... درایورش رو به روز کنید...

7. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

تو یه بازی نه ولی اگه تو بیشترشون بود اون موقع شک کن تو کرایسیس و مترو 2033 تستش کن
    خوب خریدی 406 تومن
    gianward gtx 570 با قیمت 443 تومن چطوره؟؟؟خوبه؟؟؟
    میخوای بخری این کارتو؟فک کنم قیمت خوبی بهت داده

اگه ویندوزت xp هست به نظرم من سریع به seven کوچ کن
    من 2 تا بازی تست کردم...GTA 6 وCall of 7...
    تو Gta همون اولش اینطوری بود که بعد درست شد...فک کنم میخوان شهرو مثلا قشنگ نشون بدن شایدم یه مدل نور پردازیه دور موتوراشون!!!من که اخر نفهمیدم چه مرگشه؟کل صفحه نقطه سبز چشمک میزد؟؟؟؟؟
    call of هم که سازندش قربونش بره تو لود یه کم سنگین بودکه بعدا درست شد
    من قبلا با4890 gta رو تست کردم...همچین چیزی ندیدم!!!!!!!شاید یه نوع قابلیت باشه که سری 4000 ندارن؟؟؟

مبارکتون باشه... انتخاب خوبی کردید... آنلاک میشه؟!
    ممنون عزیز.نمیدونم!!!!امتحان نکردم.گذاشتم جمعه تازه تستش کنماون موقع انلاکش هم میکنم...ولی اگه انلاک کنم فرکانساشو هم باید شبیه 6970 کنم؟

والا نمیدونم ولی کارتو در گیم های سنگین مثل crysis و farcry2 و Metro 2033 تحت فشار بزارید ببینید چی میشه... نرم افزار های GPU Benchmark هم خوبن.

راستی درایورش رو هم بروز کنید.

دوست عزیز در Bulletstorm نباید افت فریم داشته باشید... درایورش رو به روز کنید...

من که چون رمم 2 گیگ بیشترنیست بعضی جاها لگ میزنه...مخصوصاgta 6 ...حتی بعضی قسمتها تصویر 2/3 ثانیه stop میشد
    مطمئن باش 6870 کارش درسته...برو نرم افزار کارت رو بروز کن و همینطور ویندوز seven نصب کن.مطمئنم مشکلت حل میشه
    Last edited by jojo_90; 09-03-2011 at 12:21.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

gianward gtx 570 با قیمت 443 تومن چطوره؟؟؟
    عالیه... من Asus 510.000 تومان خریدم ولی اگه به این قیمتی که شما داری میدیدم قطعا میگرفتم... Gainward هم فکر نکنم برند بدی باشه...

من 2 تا بازی تست کردم...GTA 6 وCall of 7...

بد ترین گیم هایی که میشد تست کرد همینا بودن جفتشون پر از ایراد و ... هستن... خود من با سیستمی که در امضام میبینید در COD 7 افت فریم شدید دارم!!!

برای تست کارت بهتره گیم هایی مثل Battlefield BC2 Metro 2033 Just Cause 2 رو نصب کنید.

من که چون رمم 2 گیگ بیشترنیست بعضی جاها لگ میزنه...
    شما حتما به 4 ارتقا بدید...

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

کل صفحه نقطه سبز چشمک میزد؟؟؟؟؟
    برخی مواقع در ناپایداری VGA مخصوصا در OC این اتفاق پیش میاد (اگه درست متوجه شده باشم و اشتباه نکنم)

نرم افزار ATI Tool رو دانلود کنید و GPU رو در Load بزارید ببینید چی میشه...

10. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

خریدمش یه مدتی هست
    فقط باید یه دستی به این پاور بکشیم که همچین سره مرزه
    585B GREEN

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اینجا هم این مشکل مطرح شده...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فک نکنم موضوع زیاد جدی باشه.
    (البته خدا کنه)
    من حس کردم این نور همون رقص نوری هست که روی بعضی اسپیکر ها و لوازم صوتی موجوده که نور رو روی اطراف میندازه...
    ولی چه دلیلی داره رو موتوراشون از این استفاده کنن
    Last edited by jojo_90; 09-03-2011 at 16:59.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

من حس کردم این نور همون رقص نوری هست که روی بعضی اسپیکر ها و لوازم صوتی موجوده که نور رو روی اطراف میندازه...
    ولی چه دلیلی داره رو موتوراشون از این استفاده کنن

من درست متوجه نشدم منظورتون از موتور چی هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •