تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: ضرر امواج دکل های اینترنت بی سیم برروی ساختمون، برای ساکنان منطقه؟

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اشکال نداره چون منم فهمیدم یکی از من سوال کرده قبلا

یعنی از نظر شما زیر دکلهای وایمکس نقطه کور هست؟ اینجوری نباید مودم وایمکس زیرش کار کنه ولی به نظر من زیر دکلها هم مودم کار میکنه.
    البته این مطلب هم هست که نمی دونم چقدر صحت داره:

دود ماشین هم ضرر دارد اما BTSها...
      محتوای مخفی: ... 
    دكتر رضا تقی‌پور هم‌چنین درباره ضرر این آنتن‌ها برای انسان نیز عنوان كرد:‌ برای پاسخ به این سوال می‌گویم كه دود ماشین نیز برای سلامتی انسان ضرر دارد ولی اگر استانداردهای یورو 3 و4 را رعایت كنیم، دیگر ضرری به وجود نخواهد آورد؛ موضوع سیگنال‌های ارسالی توسط آنتن‌های BTS نیز مضراتی دارد ولی دیگر كار دانشمندان است كه درباره آن‌ها تحقیق كنند و ما تنها وظیفه استانداردسازی و كنترل این دستگاه‌ها را داریم.
    به گفته او برای ورود این آنتن‌ها به كشور هم باید به استانداردهایش در زمان ثبت سفارش رسیدگی شود كه این كار در گمرك توسط سازمان انرژی اتمی انجام می‌شود و اگر مشكلی وجود داشته باشد اجازه‌ ترخیص داده نخواهد شد و حتی زمانی هم كه این آنتن‌ها نصب می‌شوند، گواهی برای پیگری سلامت خود خواهند داشت تا در بازه زمانی فعالیتشان مورد ارزیابی قرار گیرند.
    تقی‌پور درباره نحوه كاركرد این آنتن‌ها تصریح كرد: ‌فعالیت تلفن‌های همراه و آنتن‌های BTS توسط سیگنال‌های دیجیتال است و هرچه فرد نزدیك‌تر به این سیگنال‌ها و آنتن‌ باشد، سیگنال ضعیف‌تری دریافت خواهد كرد و طبق مطالعاتی كه در دانشگاه علم و صنعت درباره این آنتن‌ها صورت گرفت،
    شعاع امواج BTS و میزان اثرگذاری آن‌ها به اندازه یك استوانه به عمق 1.2 متر است و به علت آنكه انتشار امواج آنتن‌ها چتری است برای نزدیك‌ آن هیچ مشكلی نخواهد داشت.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ببخشید منظور از نقاط کور این نیستش که حتما بدون سیگنال باشه بلکه قدرت و کیفیت سیگنال بقدری ضعیف و کم باشه که ارتباط نشه بر قرار کرد.( و گرنه سیگنال در فضا همواره وجود داره و حتی از دورترین نقاط فضا هم به ما امواج می رسه).حالا ان گرفتنی که شما می گی مثل انتن گرفتن موبایل های خونه ما است که مثلا سیگنال داریم ولی بخاطر دلیل بالا همش قطع و وصل میشه.

دوستان یاوه گویی ها رو باور نکنید ... محال ضرر نداشته باشه

اگه ضرر نداشت مرض دارن ماهی 6 میلیون تومن پول بدن به خونه هایی که این انتن رو میزبانی میکنن؟

اگه ضرر نداشت میرفتن یه خونه دربست میگیرفتن انقدرم پول اجاره نمیدان ... ولی چون میخوان با رضایت طرف این کار انجام بشه و بعدا هیچ حرف و حدیثی نداشته باشه ... میان اینطوری دهن مردم اطراف رو میبندن یه جورایی ... اگرم مسئله ای باشه میگن خود طرف داره زیر انتن زندگی میکنه شما اعتراض داری 5 خونه اونورتری؟

من خونه یکی از دوستام از این انتن ها نسب کردن ... 24 تومن ودیعه دادن با ماهی 6 تومن. .. اینام گفتن خب خونه رو خالی میکنیم که فقط انتن باشه تو خونه

اوناهم گفتن که نه باید ساکن باشین حتما ( که البته دلیل واهی امنیت تجهیزات رو اوردن )
    ببخشید دوست عزیز ...از کی دیدی شخص حقیقی یا حقوقی از یک فضایی که یک شخص حقیقی و یا حقوقی دیگر استفاده می کنه بدون هزینه دادن استفاده کنه ؟
    وقتی دکل رو در پشت بام خانه ها نصب می کنن طرف می تونه بخاطر دادن فضای پشت بام پول بگیره.( همان طور که پارکینگ های طبقاتی هم هزینه جا پارک می گیرن).
    در ضمن خیلی ها هم هستن که اجازه نصب نمی دن.
    دوست عزیز یکم منطقی فکر کن به این موضوع.

2. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز babak_gww's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    U.Iran

پيش فرض

ا

ببخشید دوست عزیز ...از کی دیدی شخص حقیقی یا حقوقی از یک فضایی که یک شخص حقیقی و یا حقوقی دیگر استفاده می کنه بدون هزینه دادن استفاده کنه ؟
    وقتی دکل رو در پشت بام خانه ها نصب می کنن طرف می تونه بخاطر دادن فضای پشت بام پول بگیره.( همان طور که پارکینگ های طبقاتی هم هزینه جا پارک می گیرن).
    در ضمن خیلی ها هم هستن که اجازه نصب نمی دن.
    دوست عزیز یکم منطقی فکر کن به این موضوع.
    من نگقتم پول ندن

گفتم حتما ضرر داره که دارن ماهی 6 تومن میدن

وگرنه میرن یه خونه رو کلهم اجاره میکنن... ماهی نهایتا میشه 700 تومن اجاره

بد میگم؟

4. این کاربر از babak_gww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام من میخام مودمو روتر کنم یعنی بدون یوز وپسورد به اینترنت نت بشه وقتی مودمو روشن میکنم وصل بشه کمکی کنید ممنون میشم

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بعید میدونم ضرر داشته باشه چون این امواج باید قدرت خاصی داشته باشن تا بتونن اثر بذارن روی سلولها

پ.ن: چجوری میشه درخواست داد که یکی از این دکلها رو پشت بوممون بذارن؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

شما اصلا یه بار تاپیک رو نگاه کردید؟!

نگاه کردید که تاریخش مال کی ـه؟!

تمام بحث ،جدای از ضرر امواج بر روی انسان ،روی اینه که اینجا استاندارد فدای سود میشه و هیچ کس هم پاسخگو نیست

نهایتا همه چیز رو میشه با رشوه حل کرد

در مورد اون سوالتون هم اگر خونه تون جاش خوب باشه و اون طرف ها هم بخوان دوباره دکلی بزارن خودشون میان سراغتون

شما لازم نیست زحمت بکشید تازه دست بالاتر رو هم دارید اون موقع

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •