تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 49

نام تاپيک: مشکل با 5770 و v22t

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    من هم گرافيك 5750 asus دارم
    داخل بعضي بازي ها تصوير گير ميكرد
    تو بعضي موارد تصوير ميپريد
    اصلا نميشد دره كيس رو بست بخاطر دما
    اين در حالي بود كه تمام اون بازيها با گرافيك قبلي كاملا سالم كار ميكرد
    البته داخل بعضي بازي ها خيلي عالي بود
    كارخانه تازگي درايو جديدي داده كككككككه من نصبش كردم
    كمي از مشكلات حل شد

حالا يه سوال دارم گرافيك هاي جديد با دايركت 11 كار ميكنن و من ويندوز xp دارم كه بيشتر از 10 روش نصب نميشه
    ممكنه اشكال از داركت 10 باشه
    در ضمن قطعات كامپيوتر من هيچ اشكالي ندارن و با گرافيك هاي ديگه كاملا صحيح كار مي كنن

2. این کاربر از mohsen_z222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزيز يه نكته هست

اگه پاور كامپيوتر خراب باشه فقط كارته گرافيكه كه درستكار نميكنه

4. این کاربر از mohsen_z222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

سلام
    كمي از مشكلات حل شد

حالا يه سوال دارم گرافيك هاي جديد با دايركت 11 كار ميكنن و من ويندوز xp دارم كه بيشتر از 10 روش نصب نميشه
    در ضمن قطعات كامپيوتر من هيچ اشكالي ندارن و با گرافيك هاي ديگه كاملا صحيح كار مي كنن

نه عزیز !!
    به احتمال زیاد مشکل از گرافیکه ربطی به directx هم نداره!!
    ولی برای امتحان هم که شده شما یکبار ویندوز 7 نصب کنید و با بازیهایی مثل dirt 2 و modern warfare 2 امتحان کنید !!!

دوست عزيز يه نكته هست

اگه پاور كامپيوتر خراب باشه فقط كارته گرافيكه كه درستكار نميكنه

اگه پاور خراب باشه تقریبا همه ی قطعات دچار مشکل میشن !!
    شما سیستمت رو دقیق بگو چیه تا بهتر بشه راهنمایی کرد!!

6. این کاربر از xzero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه m.b.h.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

با سلام ...
    دوست عزیز ممنون از جوابتون ...
    شما احتمالا تا حالا اور نکردی؟!!
    دوست عزیز من تازه سیستم و گرفتم 89/2/12 و اصلا هم نیاز به اور نداشتم چون هیچ مشکلی به CPU ندارم چون توی کارای سنگین من مثل اینه که بردیش پارک .

عینا همین مشکلی که شما دارین رو از مدل 5770 و 5870 چند جا دیگه هم دیدم البته بیشتر برند sapphire چنین مشکلی داشت!! شما مطمئن باش ایراد از گرافیکه!!
    واقعا حرفتون درسته ، و مطمئن باشید حقیقتا کار بلدید چون مشکل از همون گرافیکه . من گرافیکو با یه سیستم دیگه تست کردم و همین ایرادو داشت .

متاسفانه هیچ راه حلی برای این مشکل وجود نداره که شما خودت بتونی حل کنی و باید بفرستی گارانتی و از اونجایی که giga گارانتی خوبی داره حتما رسیدگی میکنه!
    من هم با شما موافقم چون با آپدیت کردن درایور و کاتالیست نمیشخ ایراد سخت افزاری رو درست کرد . در مورد گارانتی اتفاقا من دیروز گارانتی بودم یه مسائلی پیش اومد که متوجه شدم مسعولان آواژنگ توی تهران چقدر از سیستم سر در میارن اگر مشکلم بر طرف شد که شد وگرنه ......
    حضرت علی (ع): کارهای بزرگ را به انسان های کوچک و کارهای کوچک را به انسان های بزرگ نسپارید .
    در ضمن حتما بهشون بگو که با چه بازیهایی مشکل داری !!
    حقیقتا همون اول که رفتم گفتم ولی چه فایده که بجوز ماریو پارتی 2002 و تیکن 1 چیزی رو سیستماشون نصب نیست و یه مانیتور دارن که تا به حال رزولوشن فول اچ دی به گوشش نخورده .

امرو اگر وقت کنم میبرمش گارانتی کرج ...
    ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

سلام
    كمي از مشكلات حل شد

دوست عزیز شک نکن که از گرافیکه ...
    راحت بهت بگم که به من هم میگفتن شاید مشکل از رم باشه ولی به تغییر نوع رم هم مشکلم بر طرف نشد . اینجوری که شما از دمای گرافیک میگید که خیلی بده . چون دما مگه تا چقدر بالا میره که نشه در کیس و بست اصلا خود این یه ایراد هست در ضمن میتونی توی کاتالیس دمای گرافیکو ببینی . برای من هم همین مشکل پیش میاد مثلا توی بازی Prance of persia the forggoten sands , و حتی رزیدنت اویل 5 هیچ مشکلی نیست و تصویر با نهایت کیفیت خروجی داره در حالی که توی 3 تا بازی این مشکل پیش میاد . در ضمن در مورد آپدیت کردن من هم مثل شما عمل کردم و حس شما به من دست داد که کمی بهتر شده ولی مطمئن باشید مشکل سخت افزاری با آپدیت درایور درست نمیشه . شما میتونید با نصب یه ویندوز 7 و اسکن با یه انتی ویروس خوب این مشکلو دوباره بررسی کنی ولی سریع این کارها رو انجام بده چون به نظر من هر چی سریعتر قطعه رو ببری گارانتی بهتره چون مشکل از این چیزا نیست . در ضمن بازی Dirt 2 برای نشون دادن این مشکل خیلی خوبه چون هم دایرکت 11 ساپورته و هم به اندازه ی کافی سنگینه .

موفق باشید ...
    Last edited by m.b.h.a; 30-09-2010 at 08:40.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

با سلام ...

دوستان عزیز من کارت و بردم گارنتی با 2006 3Dmark تست کردن هیچ مشکلی مشخص نشد کارتو اوردم خونه اما متأسفانه مشکل همچنان هست به طوری که این مشکل توی رزدینت اویل 5 همچنان پابرجاست امروز بردمش و دوباره مشکلو گفتم واصرار کردم که با بازی dirt2 تست بگیرن . روی سیستماشون که نصب نشد گفتن میفرستیم پشتیبانی فنی وقتی فرستادن غروب زنگ زدم باز گفتن ایراد نداره .=؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ولی من روی یه سیستم دیگه هم امتحان کردم که مشکل دباره بروز کرد بازی و با 4670 تست کردیم کیفیت پایین بود ولی تصویر سیاه نمیشد .

دوستان راهنمایی کنید چکار باید بکنم چون قطعه توی گارانتی آواژنگ هست راه حل مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از راهنمایتون .........

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

واقعا از اواژنگ بعیده!!
    این مشکلی نیستش که غیر از گارانتی کس دیگه ای بتونه حل کنه!!
    حالا چی شد؟!! گفتن dirt رو نصب کردیم و مشکلی نداشت؟!!
    شما بهتره یه جور راضیشون کنی که با کارتت جلو خودت تو بازیهایی که مشکل داری تست بگیرن(3d mark هم فقط بعضی مواقع مشکل کارت رو نشون میده) !! متاسفانه راه دیگه ای نداری!!
    فقط تا مشکلت رو حل نکردن بیخیالشون نشو!!!
    Last edited by xzero; 03-10-2010 at 17:55.

11. این کاربر از xzero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

سلام ...
    ممنون از جوابت .

واقعا از اواژنگ بعیده!!
    دوست عزیز برای خود من هم بعید بود چون باور نمی کردم آواژنگ همچین پاسخی به من بده من روی حساب اینکه گارانتی آواژنگ دارم اصلا فکر رد شدن قطعه رو نمی کردم .
    این مشکلی نیستش که غیر از گارانتی کس دیگه ای بتونه حل کنه!!
    دیگه نمی دونم چکار کنم از یه طرف میگن قطعه ایراد نداره از طرف دیگه توی سیستم من مشکل داره.
    حالا چی شد؟!! گفتن dirt رو نصب کردیم و مشکلی نداشت؟!!
    دیروز که رفتم بازی و با هزار ناز و ادا قبول کرد می گفت ما گیم قبول نمی کنیم دردسر داره سی دی مشخص نیست چیه (واقعا نمیدونم برای ما باید پول بدیم نازم بکشیم ) dirt نصب کرد بین نصب هی اختار می داد آخرشم اصلا اجرا نشد توی یه سیستم دیگه گذاشت که سون نب بود گفت شاید اپتیک دیسک من اراد داره (حالا پیش خودمون باشه ولی احساس کردم اصلا دی وی دی رام نیست سی دی رام )
    شما بهتره یه جور راضیشون کنی که با کارتت جلو خودت تو بازیهایی که مشکل داری تست بگیرن(3d mark هم فقط بعضی مواقع مشکل کارت رو نشون میده) !! متاسفانه راه دیگه ای نداری!!
    هرچی من بهشون میگم بابا قطعه روی دو تا سیستم تست شده هر دو مشکلو نشون دادن میگن نه شاید ایراد از مین تازه جالب اینه که مین من هم گیگا ست هی اصرار میکنن میگن مینم بیار همون دیروز قطعه رو فرستادن پشتیبانی فنی گفتن میگیم با بازیت تست کنن بعد غروب که بهشون زنگ زدم گفتن مشکل نداره صبح که رفتم گفتن مینت و بیار من هم مجبور شدم قبول کنم (دوست عزیز شاید 3dmark مشکلم نشون بده ولی نه 3dmark 2006 . به خدا من با همچین گارانتی تا به حال توی عمرم برخورد نداشتم که افتخار کنن قطعه رو با 3dmark 2006 تست می کنن ?????????????
    فقط تا مشکلت رو حل نکردن بیخیالشون نشو!!!
    دوست عزیز حقیقتشو بهت بگم من آدم کله شقیم شده باشه از 205 هزار تومنی که بابت vga دادم میگذرم ولی درسی بهشون میدم که خودشون متوجه شن از هیچ درگیری هم نمیترسم چون حرف غیر منطقی اگر همون اول میگفتن قطعت ایراد داره ولی گارانتی قبول نداره هیچ حرفی نداشتم ولی 4-5 روزه منو هی میبرن هی میارن . خوشبختانه همون شهید بهشتی هم درس میخونم هر روز میرم گارانتی میام پس واسم مسئله هم نیست .

دوست عزیز من حالاها کار دارم با این دفتر گارانتی چیزایی که توش دیدم اول باز گو می کنم تا متوجه بشن همچین شرکت پر ابهت حقیقتش چیه !!!!!!!!!!!!!!!

امروز رفتم گفتن قطعه ایراد نداره بهشون گفتم بابا اینو من تست کردم طی 45 دقیقه تا 1 ساعت سیستم تصویر نمی ده روی دو تا سیستم مشکل مشخص شده (حالا یه چیزم جالب بگم هی من اصرار میکردم قطعه ایراد داره نمایندش آرم گفت حالا اگر مشکل بر طرف نشد ما میتونیم یه قطعه ی سالم اما نه نو بهتون بدیم منم پا فشاری کردم گفتم اگر قطعه ایراد نداره من همون قطعمو میخوام و برام اصلا مسئله نیست من هم روز اول شماره سریال قطعه رو برداشتم که یه وقت فکر نکنن با خر سرو کار دارن)
    بعد گفت شما مینتم بیار تا با هم تست بشه شاید مشکل از مین هست اما من مطمئنم ایراد از چیه . اما یه مشکل هست اینه که آن ها هیچ قطعه ی دیگرو قبول نمیکنن سوکت منم 1366 . به نظر شما اصلا تا به حال همچین سیستمی دیدن اصلا سی پی یو Core i7 دارن که بخوا تست کنن .
    شرمنده سرت و درد آوردم ولی شدیدن به راهنماییت نیاز دارم رفیق ...

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

سلام
    من همون اول كه تست FURMARK را ديدم يقين داشتم كه گرافيك شما مشكل داره
    به نظرم اول سعي كن يكجوري با زبون خوش قطعه را تعويض كني و اگر قبول نكردن با تحديد به شكايت و ...

14. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

سلام ...
    ممنون از جوابت .

دوست عزیز برای خود من هم بعید بود چون باور نمی کردم آواژنگ همچین پاسخی به من بده من روی حساب اینکه گارانتی آواژنگ دارم اصلا فکر رد شدن قطعه رو نمی کردم .

دیگه نمی دونم چکار کنم از یه طرف میگن قطعه ایراد نداره از طرف دیگه توی سیستم من مشکل داره.

دیروز که رفتم بازی و با هزار ناز و ادا قبول کرد می گفت ما گیم قبول نمی کنیم دردسر داره سی دی مشخص نیست چیه (واقعا نمیدونم برای ما باید پول بدیم نازم بکشیم ) dirt نصب کرد بین نصب هی اختار می داد آخرشم اصلا اجرا نشد توی یه سیستم دیگه گذاشت که سون نب بود گفت شاید اپتیک دیسک من اراد داره (حالا پیش خودمون باشه ولی احساس کردم اصلا دی وی دی رام نیست سی دی رام )

هرچی من بهشون میگم بابا قطعه روی دو تا سیستم تست شده هر دو مشکلو نشون دادن میگن نه شاید ایراد از مین تازه جالب اینه که مین من هم گیگا ست هی اصرار میکنن میگن مینم بیار همون دیروز قطعه رو فرستادن پشتیبانی فنی گفتن میگیم با بازیت تست کنن بعد غروب که بهشون زنگ زدم گفتن مشکل نداره صبح که رفتم گفتن مینت و بیار من هم مجبور شدم قبول کنم (دوست عزیز شاید 3dmark مشکلم نشون بده ولی نه 3dmark 2006 . به خدا من با همچین گارانتی تا به حال توی عمرم برخورد نداشتم که افتخار کنن قطعه رو با 3dmark 2006 تست می کنن ?????????????

دوست عزیز حقیقتشو بهت بگم من آدم کله شقیم شده باشه از 205 هزار تومنی که بابت vga دادم میگذرم ولی درسی بهشون میدم که خودشون متوجه شن از هیچ درگیری هم نمیترسم چون حرف غیر منطقی اگر همون اول میگفتن قطعت ایراد داره ولی گارانتی قبول نداره هیچ حرفی نداشتم ولی 4-5 روزه منو هی میبرن هی میارن . خوشبختانه همون شهید بهشتی هم درس میخونم هر روز میرم گارانتی میام پس واسم مسئله هم نیست .

دوست عزیز من حالاها کار دارم با این دفتر گارانتی چیزایی که توش دیدم اول باز گو می کنم تا متوجه بشن همچین شرکت پر ابهت حقیقتش چیه !!!!!!!!!!!!!!!

امروز رفتم گفتن قطعه ایراد نداره بهشون گفتم بابا اینو من تست کردم طی 45 دقیقه تا 1 ساعت سیستم تصویر نمی ده روی دو تا سیستم مشکل مشخص شده (حالا یه چیزم جالب بگم هی من اصرار میکردم قطعه ایراد داره نمایندش آرم گفت حالا اگر مشکل بر طرف نشد ما میتونیم یه قطعه ی سالم اما نه نو بهتون بدیم منم پا فشاری کردم گفتم اگر قطعه ایراد نداره من همون قطعمو میخوام و برام اصلا مسئله نیست من هم روز اول شماره سریال قطعه رو برداشتم که یه وقت فکر نکنن با خر سرو کار دارن)
    بعد گفت شما مینتم بیار تا با هم تست بشه شاید مشکل از مین هست اما من مطمئنم ایراد از چیه . اما یه مشکل هست اینه که آن ها هیچ قطعه ی دیگرو قبول نمیکنن سوکت منم 1366 . به نظر شما اصلا تا به حال همچین سیستمی دیدن اصلا سی پی یو Core i7 دارن که بخوا تست کنن .
    شرمنده سرت و درد آوردم ولی شدیدن به راهنماییت نیاز دارم رفیق ...

خواهش میکنم!!

تو این چند وقت و اتفاقاتی که من خودم به چشم دیدم شخصا به این نتیجه رسیدم که گارانتی خوب در ایران بی معنیه و فقط گارانتی بهتر داریم!!

واقعا که عجب پشتیبانی!! با نهایت پررویی به کسی که کارتش شامل گارانتی میشه میگن تازه اگه مشخص بشه که خرابه یه کارت دست دوم بهت میدیم!!

در مورد سیستمها اونجا هم بگم که اگه خیلی هنر کنن e5300 دو هسته ای داشته باشن که اونم خیلی بعید به نظر میرسه!!

من پیشنهاد میکنم شما مشکلتون رو با بالادستهای اواژنگ در میون بزارین!! احتمالا توی سایت اوااژنگ اطلاعاتی در مورد نحوه ی برقراری ارتباط قرار داده شده!!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

16. این کاربر از xzero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •