تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: پرینتر یک کاره یا چند کاره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه essi4300's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    قلعه حیوانات

پيش فرض

در مورد این که هنوز بهتر از HP نیومده کاملا مخالفم !
    من کاملا گیج شده ام!!!!!!!!

پس بهترین مارک پرینتر کدام است؟؟؟؟

یکی میگه hp یکی میگه canon یکی هم میگه samsung

اگه نباشه جاش خالی می مونه davood.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    در پناه او...

پيش فرض

من کاملا گیج شده ام!!!!!!!!

پس بهترین مارک پرینتر کدام است؟؟؟؟

یکی میگه hp یکی میگه canon یکی هم میگه samsung
    سلام دوست من
    خوبی؟
    چرا گیج شدی شما برای انتخاب یه پرینتر ایده ال باید ببینی نیازت چیه هموطور که خودت گفتی برای کارهای خانگی و دانشجویی میخوای یعنی قرار نیست روزی 1000 برگه بزنی یا هرروز بخوای عکس چاپ کنی
    وضعیت شما مثل منه منم وقتی میخواستم پرینتر بگیرم همین شرایط رو داشتم وقتی پرس و جو کردم و بالا و پایین کردم دیدم یه جوهر افشان کارم رو راه میندازه در صورت بودجه برای یه پرینتر رنگی لیزر داشتم اما خرج اضافه بود من در نهایت می خواستم هفتهای 10 تا 15 برگه بزنم که کارم با این پرینتر راه میفتاد از طرفی چون کلی عکس داشتم دیدم یه اسکنر هم بد نیست داشته باشم برای همین در نهایت یه سه کاره اچ پی که مدلش و عکس رو تو پست قبل گفتم خریدم برای همین اگه بدونی چی میخوای و برای چکاری میخوای استفاده کنی هیچ گیج نمیشی و بهترین انتخاب رو میکنی
    برای بهترین مارک هم نباید تعصب الکی داشته باشیم به طور مثال اگه من گفتم برند اچ پی بهترینه از روی تعصب نبود چون نه چیزی گیر من میاد نه برای من نون و آب میشه تنها هدفم قرار دادن اطلاعات خودم در رابطه با پرینتر خودم در اختیار شما بود همین! تا بتونی بهترین انتخاب رو بکنی
    مارک اچ پی مارکی نیست که تازه اومده باشه همونطور که بقیه مارک ها هم خوبن اما اچ پی حرفهای زیادی برای گفتن داره

مثلا همین پرینتر من که 2.5 سال پیش خریدم:
    hp c4283 photosmart
    سه کاره : پرینتر سیاه سفید - رنگی / اسکنر/ کپی
    جوهر افشان و دو کاترج میخوره که در مجموع 4 رنگ داره یه کاتریج سیاه و یه دونه سه رنگ ( سبز-قرمز-ابی)
    میتونه عکس رو باکیفیت بالا روی کاغذ مخصوص بزنه همونطور که تو مدلش نوشته و تو عکسش پیداست البته من موقع خرید تو این موضوع شک داشتم و هر چه فروشنده می گفت میزنه من باور نمیکردم تا خودش یه تست برام زد روی کاغذ کوتکت و عالی بود در واقع اگه من نمیدونستم با چه پرینتری زده میگفتم کاره پیرنتر لیزری البته چند مدل بالاتر کاتریج 6 رنگ هم دارن که برای من واجب نبود
    دقت اسکنر اون 1200 dpi هست که خیلی بالاست و میتونه تا سایز A4 رو اسکن کنه البته دقت پیشفرض اون 200 dpi هست که عالی عالی اسکن میکنه حالا حساب کن بره بالاتر چی میشه
    کپی هم میکنه که البته خون هم باید اسکن کنه وهم چاب کمی سرعت پایین داره ولی میتونی اول اسکن کنی تو کامپیوتر و بعد پرینت کنی که خیلی خوب در میاد هم رنگی هم سیاه سفید
    البته قسمت کپی اون هم بدون کامپیوتر کار میکنه
    این مدل هم تمام رم ها رو پشتیبانی میکنه و میتونی یه عنوان یه رم ریدر استفاده کنی و همچنین این قابلیت رو داره که عکس ها رو مستقم از رو رم چاپ کنه چون هموطور که تو عکس میبنی دارای یه مانیتور کوچیکه رنگیه

از نظر سرعت به نظر من نمیشه قضاوت کرد اگه توهر صفحه یه خط نوشته باشی قضیه با وقتی که فول نوشتی فرق میکنه اگه رنگی باشه بازم یه طور دیگه است اما در کل در باره این پرینتر باید بگم میتونه در دقیقه حدوده 19 تا 20 برگه فول دارای 19 خط معمولی هست که از نظر من سرعت خوبیه
    از نظر مصرف جوهر باید بگم بازم یستگی به خودت داره اما من با هر کاتریج حدوده 80 برگه میزنم که خوبه و بعد شارژ میکنم برای شارژ هم دو راه هست یا ببرم مغازه که 4000 تومن میگیره یا خودم انجام بدم که من راه دوم رو انجام میدم یعنی یه جوهر کرفتم 8500 تومن و خودم تو خونه شارز میکنم خیلی اسونه با هر جوهر 9-10 بار میشه شارژ کرد حالا خودت حساب کن چقدر به سودم هست هم رنگی هم سیاه
    از نظر طول عمر ،عمر کاتریج و ... باید بگم همش بستگی به نگهداری خودت از وسیله داره اگه ازش درست استفاده نکن مثلا روی صفحه اسکن اون چیز زبر بزار مسلما خط میاته یا اگه از کاتریج اون استفاده نکنی مثل یه ماشین که مدتی کار نکرده باشه کیفیت اول رو نداره برای نگهداری تمام پرینتر های جوهر اشان هر هفته باید یه تست بزنی یعنی مثلا هر جمعه دو کلمه ساه و دو کلمه رنگی بزنی ان کار باعث میشه کاتریج هات هیچوقت خراب نشن و برات 10 سال کا میکنن
    تمام موارد بالا باعث شده من اچ پی رو بهترین مارک بدونم در ضمن خدمات اونم و گارنت اون هم معتبره و همه جا هست
    امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم
    یا علی

3. 2 کاربر از davood.2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amin.P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوست من
    خوبی؟
    چرا گیج شدی شما برای انتخاب یه پرینتر ایده ال باید ببینی نیازت چیه هموطور که خودت گفتی برای کارهای خانگی و دانشجویی میخوای یعنی قرار نیست روزی 1000 برگه بزنی یا هرروز بخوای عکس چاپ کنی
    وضعیت شما مثل منه منم وقتی میخواستم پرینتر بگیرم همین شرایط رو داشتم وقتی پرس و جو کردم و بالا و پایین کردم دیدم یه جوهر افشان کارم رو راه میندازه در صورت بودجه برای یه پرینتر رنگی لیزر داشتم اما خرج اضافه بود من در نهایت می خواستم هفتهای 10 تا 15 برگه بزنم که کارم با این پرینتر راه میفتاد از طرفی چون کلی عکس داشتم دیدم یه اسکنر هم بد نیست داشته باشم برای همین در نهایت یه سه کاره اچ پی که مدلش و عکس رو تو پست قبل گفتم خریدم برای همین اگه بدونی چی میخوای و برای چکاری میخوای استفاده کنی هیچ گیج نمیشی و بهترین انتخاب رو میکنی
    برای بهترین مارک هم نباید تعصب الکی داشته باشیم به طور مثال اگه من گفتم برند اچ پی بهترینه از روی تعصب نبود چون نه چیزی گیر من میاد نه برای من نون و آب میشه تنها هدفم قرار دادن اطلاعات خودم در رابطه با پرینتر خودم در اختیار شما بود همین! تا بتونی بهترین انتخاب رو بکنی
    مارک اچ پی مارکی نیست که تازه اومده باشه همونطور که بقیه مارک ها هم خوبن اما اچ پی حرفهای زیادی برای گفتن داره

hp c4283 photosmart
    جوهر افشان و دو کاترج میخوره که در مجموع 4 رنگ داره یه کاتریج سیاه و یه دونه سه رنگ ( سبز-قرمز-ابی)
    میتونه عکس رو باکیفیت بالا روی کاغذ مخصوص بزنه همونطور که تو مدلش نوشته و تو عکسش پیداست البته من موقع خرید تو این موضوع شک داشتم و هر چه فروشنده می گفت میزنه من باور نمیکردم تا خودش یه تست برام زد روی کاغذ کوتکت و عالی بود در واقع اگه من نمیدونستم با چه پرینتری زده میگفتم کاره پیرنتر لیزری البته چند مدل بالاتر کاتریج 6 رنگ هم دارن که برای من واجب نبود
    دقت اسکنر اون 1200 dpi هست که خیلی بالاست و میتونه تا سایز A4 رو اسکن کنه البته دقت پیشفرض اون 200 dpi هست که عالی عالی اسکن میکنه حالا حساب کن بره بالاتر چی میشه
    کپی هم میکنه که البته خون هم باید اسکن کنه وهم چاب کمی سرعت پایین داره ولی میتونی اول اسکن کنی تو کامپیوتر و بعد پرینت کنی که خیلی خوب در میاد هم رنگی هم سیاه سفید
    البته قسمت کپی اون هم بدون کامپیوتر کار میکنه
    این مدل هم تمام رم ها رو پشتیبانی میکنه و میتونی یه عنوان یه رم ریدر استفاده کنی و همچنین این قابلیت رو داره که عکس ها رو مستقم از رو رم چاپ کنه چون هموطور که تو عکس میبنی دارای یه مانیتور کوچیکه رنگیه

از نظر سرعت به نظر من نمیشه قضاوت کرد اگه توهر صفحه یه خط نوشته باشی قضیه با وقتی که فول نوشتی فرق میکنه اگه رنگی باشه بازم یه طور دیگه است اما در کل در باره این پرینتر باید بگم میتونه در دقیقه حدوده 19 تا 20 برگه فول دارای 19 خط معمولی هست که از نظر من سرعت خوبیه
    از نظر مصرف جوهر باید بگم بازم یستگی به خودت داره اما من با هر کاتریج حدوده 80 برگه میزنم که خوبه و بعد شارژ میکنم برای شارژ هم دو راه هست یا ببرم مغازه که 4000 تومن میگیره یا خودم انجام بدم که من راه دوم رو انجام میدم یعنی یه جوهر کرفتم 8500 تومن و خودم تو خونه شارز میکنم خیلی اسونه با هر جوهر 9-10 بار میشه شارژ کرد حالا خودت حساب کن چقدر به سودم هست هم رنگی هم سیاه
    از نظر طول عمر ،عمر کاتریج و ... باید بگم همش بستگی به نگهداری خودت از وسیله داره اگه ازش درست استفاده نکن مثلا روی صفحه اسکن اون چیز زبر بزار مسلما خط میاته یا اگه از کاتریج اون استفاده نکنی مثل یه ماشین که مدتی کار نکرده باشه کیفیت اول رو نداره برای نگهداری تمام پرینتر های جوهر اشان هر هفته باید یه تست بزنی یعنی مثلا هر جمعه دو کلمه ساه و دو کلمه رنگی بزنی ان کار باعث میشه کاتریج هات هیچوقت خراب نشن و برات 10 سال کا میکنن
    تمام موارد بالا باعث شده من اچ پی رو بهترین مارک بدونم در ضمن خدمات اونم و گارنت اون هم معتبره و همه جا هست
    امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم
    یا علی
    راست میگی .
    نگهداری پرینتر رنگی سخه.منم یه دونه اپسون قدیمی داشتم.
    اینقدر استفاده نکردمش 20هزار تومن جوهرم که هیچ ...هدش هم پرید.
    60 تومن گرفتمش دوبرابر خرجش کردم .
    جوهر هاش هم خیلی گران بود.اصلا برام صرف نکرد و جز ضرر چیزی برام نداشت.
    در صورتی که شاید یه عکس فقط میخاستم بزنم و این کار را با چند هزار تومن میتونستم انجام بدم بیرون.
    ++++++++++++++++++++++++

حالا تصمیم گرفتم یه 3 کاره لیزری بگیرم.
    میخام متوسط روزی 20 تا برگ بزنم.
    یه مارک اچ پی خوب معرفی کنید.
    اون مارکی که بالا گفتید نفهمیدم جوهر افشانه یا لیزری؟

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

راست میگی .
    نگهداری پرینتر رنگی سخه.منم یه دونه اپسون قدیمی داشتم.
    اینقدر استفاده نکردمش 20هزار تومن جوهرم که هیچ ...هدش هم پرید.
    60 تومن گرفتمش دوبرابر خرجش کردم .
    جوهر هاش هم خیلی گران بود.اصلا برام صرف نکرد و جز ضرر چیزی برام نداشت.
    در صورتی که شاید یه عکس فقط میخاستم بزنم و این کار را با چند هزار تومن میتونستم انجام بدم بیرون.
    ++++++++++++++++++++++++

حالا تصمیم گرفتم یه 3 کاره لیزری بگیرم.
    میخام متوسط روزی 20 تا برگ بزنم.
    یه مارک اچ پی خوب معرفی کنید.
    اون مارکی که بالا گفتید نفهمیدم جوهر افشانه یا لیزری؟
    والا من خودمم توی نخشم منظورم خرید پرینتر 3 کاره بود.
    تا اینکه دیروز به این مدل بر خوردم 115 هزار تومن و 4 کارست
    (اسکن . کپی . پرینتر . فاکس) HP Officejet J4580

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    DIGIKALA
    Last edited by roteal2007; 30-08-2010 at 09:52.

6. این کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    قلعه حیوانات

پيش فرض

hp c4283 photosmart
    با درود و تشکر از راهنمایی فراوان شما.

آیا شما اطلاعاتی در مورد، hp M1120 سه کاره لیزری ،دارید.
    قیمتش حدود 230000 تومان است.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    قلعه حیوانات

پيش فرض

من بالاخره یک پرینتر تک کاره hp p1005 لیزری به قیمت 140000 تومان و یک اسکنر hp G2410 به قیمت 70000خریدم.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    قلعه حیوانات

پيش فرض

دوستان هیچکس پرینتر HP Laserjet P1005 نداره؟؟؟

چون من تو این باشگاه چیزهای خوبی درباره آن نشنیدم!!!!

هزینه شارژ آن زیاد است؟؟؟؟

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •