تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: خرید مودم adsl، دارای wifi

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

td-w8901g از مدلهای tp-link مودمی با قابلیت وایرلس و چهار خروجی اترنت . به نظر من یه مودم عالی با قیمت 50 تومنه

پروفشنال aliarnold's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان بنده هم میخواستم که هم از pc و هم از طریق laptop به اینترنت و شبکه وصل بشم.
    اما در زمینه wireless اطلاعاتم کم هست.
    برای اینکه شبکه هم داشته باشم میشه از این مودم استفاده کنم؟؟! یعنی هم اینترنت برای سیستم ها بصورت جدا و هم شبکه(مثل سوییچ)
    اگر امکان داره در مورد مودم های وایرلس هم راهنمایی کنید.یه مانوال هم باشه خوبه.
    این مدل خوبه dlink 2640t ؟؟ این مدل tpllink td-w8901g ؟
    در مورد استانداردها نمیشه یه نود با استاندارد g به مودم که استاندارد n پشتیبانی میکنه وصل بشه یا بالعکس.؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه pashangi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

1

دوستان بنده هم میخواستم که هم از pc و هم از طریق laptop به اینترنت و شبکه وصل بشم.
    اما در زمینه wireless اطلاعاتم کم هست.ممنون میشم راهنماییم کنید که به چه چیزهایی نیاز دارم.
    چیزی که خودم فکر میکنم یه مودم وایرلس هست برای اینکه به اینترنت وصل بشه
    برای اینکه شبکه هم داشته باشم میشه ازش این مودم استفاده کنم؟؟! اگر امکان داره در مورد مودم های وایرلس هم راهنمایی کنید.یه مانوال هم باشه خوبه.
    این مدل خوبه dlink 2640t ؟؟
    در مورد استانداردها یعی نمیشه یه نود با استاندارد g به مودم که استاندارد n پشتیبانی میکنه وصل بشه یا بالعکس.؟
    ممنون
    شما هم می تونید یه مودم وایرلس دار بخرید با چند تا پورت lan که از پورت lan هم می تونید به pc و هم laptop به اینترنت وصل شید ویا برای laptop از وایرلس مودم استفاده کنید
    در مورد شبکه با این مودم من خودم تست نکردم بقیه دوستان باید جواب بدن
    در مورد منوال محصولات Linksys به پست شماره هشت همین تایپک مراجعه کنید
    در مورد استاندارد ها وسایلی که استاندارد n رو دارند معمولا استانداردهای a,b,g رو ساپورت می کنند ولی در مورد استاندارد n حتما این استاندارد رو خود این وسیله باید داشته باشه تا بتونه با استاندارد n به یه وسیله دیگه با این استاندارد (N) وصل بشه

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

در مورد استاندارد ها وسایلی که استاندارد n رو دارند معمولا استانداردهای a,b,g رو ساپورت می کنند ولی در مورد استاندارد n حتما این استاندارد رو خود این وسیله باید داشته باشه تا بتونه با استاندارد n به یه وسیله دیگه با این استاندارد (N) وصل بشه
    یعنی n میتونه به n وصل بشه. اما g میتونه به a,b,g وصل بشه.؟؟
    پس اینجا یه سوال میمونه که اگر مودم n باشه g میتونه بهش وصل بشه یا نه؟یا فقط n میتونه بهش وصل میشه؟
    و کدوم از این استانداردها کلی تره؟

و میمونه بحث شبکه :برای اینکه شبکه هم داشته باشم میشه از این مودم استفاده کنم؟؟!یعنی بین نودهای متصل حالا چه از طریق وایرلس چه از طریق لن شبکه هم باشه زمانی که اینترنت قطع/وصل هست؟؟
    Last edited by aliarnold; 31-08-2010 at 12:05.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

1

یعنی n میتونه به n وصل بشه. اما g میتونه به a,b,g وصل بشه.؟؟
    پس اینجا یه سوال میمونه که اگر مودم n باشه میتونه به g وصل بشه یا نه؟یا فقط به n وصل میشه؟
    و کدوم از این استانداردها کلی تره؟
    بزار مثال بزنم
    مودم 120n استاندارد a,b,g,n رو داره
    یه Laptop استاندارد a,b,g,n رو داره
    مودم g31 استاندارد a,b,g رو داره
    گوشی viva استاندارد a,b,g رو داره
    موارد زیر پیش می یاد:
    laptop می خواد به مودم 120n وصل بشه چون هر دوی اینها استاندارد n (بالا ترین سرعت رو داره ) رو ساپورت می کنند به صورت اتوماتیک با استاندارد n ارتباط برقرار می شه
    laptop می خواد به مودم g31 وصل بشه چون این مودم استاندارد n رو نداره هر دو از استاندارد g ( بالا ترین سرعت بعد از استاندارد N ) به صورت اتوماتیک برای برقراری ارتباط استفاده می کنند
    گوشی Viva می خواد به مودم 120n وصل بشه چون این گوشی استاندارد n رو نداره هر دو از استاندارد g به صورت اتوماتیک برای برقراری ارتباط استفاده می کنند
    گوشی Viva می خواد به مودم g31 وصل بشه چون هر دوی اینها تنها استانداردهای a,b,g رو دارن از استاندارد g (بالا ترین سرعت بین a,b,g) به صورت اتوماتیک برای برقراری ارتباط استفاده می کنند

6. این کاربر از pashangi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بزار مثال بزنم
    مودم 120n استاندارد a,b,g,n رو داره
    یه Laptop استاندارد a,b,g,n رو داره
    مودم g31 استاندارد a,b,g رو داره
    گوشی viva استاندارد a,b,g رو داره
    موارد زیر پیش می یاد:
    laptop می خواد به مودم 120n وصل بشه چون هر دوی اینها استاندارد n (بالا ترین سرعت رو داره ) رو ساپورت می کنند به صورت اتوماتیک با استاندارد n ارتباط برقرار می شه
    laptop می خواد به مودم g31 وصل بشه چون این مودم استاندارد n رو نداره هر دو از استاندارد g ( بالا ترین سرعت بعد از استاندارد N ) به صورت اتوماتیک برای برقراری ارتباط استفاده می کنند
    گوشی Viva می خواد به مودم 120n وصل بشه چون این گوشی استاندارد n رو نداره هر دو از استاندارد g به صورت اتوماتیک برای برقراری ارتباط استفاده می کنند
    گوشی Viva می خواد به مودم g31 وصل بشه چون هر دوی اینها تنها استانداردهای a,b,g رو دارن از استاندارد g (بالا ترین سرعت بین a,b,g) به صورت اتوماتیک برای برقراری ارتباط استفاده می کنند
    پس اينجور ميشه كه بايد اين استاندارد در هر دو باشه پس بايد چك كنم كه مودمي كه ميخرم هر 4تا رو ساپورت كنه! / پس جواب سوال من منفي هست.
    يه سوال ديگه اينكه آيا لپ تاپ تمام اين استانداردها رو داره؟يافقط يكي از اينها؟
    در مورد مودم هم همينطور؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007

1

پس اينجور ميشه كه بايد اين استاندارد در هر دو باشه پس بايد چك كنم كه مودمي كه ميخرم هر 4تا رو ساپورت كنه! / پس جواب سوال من منفي هست.
    يه سوال ديگه اينكه آيا لپ تاپ تمام اين استانداردها رو داره؟يافقط يكي از اينها؟
    در مورد مودم هم همينطور؟
    ببین مودم یا وسیله ای که استاندارد n رو داشته باشه استاندارد a,b,g رو هم داره مثل مودم های n31 asus, wag120n ,...
    مودم یا وسیله ای که حداکثر استاندارد g رو داشته باشه استاندارد a,b رو هم داره مثل مودم های g31 asus ,...
    استاندارد n از دیگر استاندارد ها جدید تره و سرعت بیشتری داره (بعد G, بعدش a,b ) و بستگی به مدل لپتاپ داره که ساپورت می کنه یا نه؟

"پس اینجا یه سوال میمونه که اگر مودم n باشه میتونه به g وصل بشه یا نه؟یا فقط به n وصل میشه؟"
    مودمی که استاندارد n رو داشته باشه (استاندارد a,b,g رو هم ساپورت می کنه ) با سرعت استاندارد g به یک وسیله با استاندارد G وصل می شه.... و در نتیجه جواب بله است
    "و کدوم از این استانداردها کلی تره؟"
    استاندارد n جدیدتره . و به عبارتی کلی تر ( چون اون وسیله استانداردهای a,b,g رو هم ساپورت می کنه )

9. این کاربر از pashangi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا يه سوال ديگه !!
    ميخواستم ببينم مودمي مثل td-w8901g tplink توي كيفيت كار تاثيري نميذاره؟؟يعني اين مودم كيفيتش (اينترنت و وايرلس) خوب هست؟؟ delay يا قطعي نداره؟ ؟

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    بچه ها من امروز مودم(linksys wag120n) به دستم رسید مثل آب خوردن تنظیم شد و از همه مهمتر به وایرلس گوشی n79 بدون هیچ تنظیمی تو هوا وصل شد.

12. این کاربر از H.Operator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

1

سلام
    بچه ها من امروز مودم(linksys wag120n) به دستم رسید مثل آب خوردن تنظیم شد و از همه مهمتر به وایرلس گوشی n79 بدون هیچ تنظیمی تو هوا وصل شد.
    تبریک می گمچرخش واست بچرخه
    راستی مودمو زیرو مانیتور گذاشتی تاثیر بدی روی مانیتور نداره ؟ (مانیتور 2261 هستش؟)
    ضمنا حتما روی شبکه که password گذاشتی که؟ اگه نگذاشتی حتما بذار

14. این کاربر از pashangi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •