تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: مشاوره باسه htpc تا 400 تومن

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

تهویه این کیس کوچیک سخت میشه ها !!!
    من قبلا مینی کیس داشتم با سیستم پنتیوم 4 خودم
    به پیشنهاد نیکان جان مادروبرد ATX برداشتم مادروبردهای mini atx مشکل حرارت دارند
    مگه اینکه توی این جعبه فسقلی یه چندتا فن کار بزاری
    من که با وجود فن هم به مشکل خوذدم و مجبور شدم درب بغل کیس رو باز بزارم و یه فن 12 سانتی ازش اویزون کنم
    ولی الان با atx کار میکنم و همیشه هوای خنکی داخلش در جریانه.
    اینو بهت گفتم که در انتخاب سایز دقت کنی.
    سیستم نیکان هم خوبه ولی کاش سی پی یو رو دیگه 4 هسته ای برداری برای یه عمر راحت کنی فرقش 20 تومنه ولی کارایی چندبرابر میشه.
    مثلا اتلون x4-630 رو میتونی برداری.
    برایم ادربورد هم msi بهتره البته باید صبزکنی تا مدلهای جدیدش بیاد مخصوصا که سری چیپستهای 890 رو بیرون داده و گرافیکش خیلی قویه.

2. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من متاسفاته اطلاعات زیادی در مورد کیس ندارم دوستان بهتره راهنمایی کنند

من اولین لینکی که گذاشتم در مورد پلی بک یک فیلم فول اچ دی بود

دومی در مورد تفاوت انبردهای سه تا برند بود

الان می رم این ریویو ها رو نگاه می کنم

ویرایش:

ZED2 جان همونطور که گفتی اینها خیلی قدیمی هستند بجز اولی که باز جدیدتر بود

من لینک زیر رو قرار می دم که پیشنهاد تامز برای سیستم HTPC هست (برای 1 سال و 4 ماه پیش) در اینجا می بینید که برای الین سیستم از گرافیک آنبرد استفاده کرده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن قسمت جمع بندی لینک اول شما رو خوندم

بیشتر در مورد تکنولوژِ های بکار رفته در گرافیک های ATI و NVIDIA هست همون AVIVO و PURE VIDEO

اما اول شما باید بین کارت گرافیک و آنبرد یکی رو انتخاب کنید بعد در مورد این تکنولوژی ها که البته رایگان نیستند و باید کرک شده اش رو پیدا کنید ، به بررسی بپردازید

بله در پردازش تصاویر در گرافیک انبرد ، پردازنده هم استفاده میشه

اما لینک اول امتیاز به سیستم HTPC براساس آنبردها و دو کارت 5450 و جی فورس 210 داده ودر اینجا هم می بینید که حتی کارت 5450 هم از پردازنده به میزان زیادی استفاده می کنه

کد:
    لینک دوم هم جدیدتر لینک سوم شماست

[code]http://www.tomshardware.com/reviews/avivo-purevideo-clearvideo,2408.html[/code
    منم گفتم از عصر یخبندان باست مقاله اوردم
    در مورد PURE VIDEO درست است پولی است ولی AVIVO مجانی است و باید تو کاتالیست درایو فعال شه که بشه استفاده کرد .

تهویه این کیس کوچیک سخت میشه ها !!!
    من قبلا مینی کیس داشتم با سیستم پنتیوم 4 خودم
    به پیشنهاد نیکان جان مادروبرد ATX برداشتم مادروبردهای mini atx مشکل حرارت دارند
    مگه اینکه توی این جعبه فسقلی یه چندتا فن کار بزاری
    من که با وجود فن هم به مشکل خوذدم و مجبور شدم درب بغل کیس رو باز بزارم و یه فن 12 سانتی ازش اویزون کنم
    ولی الان با atx کار میکنم و همیشه هوای خنکی داخلش در جریانه.
    اینو بهت گفتم که در انتخاب سایز دقت کنی.
    سیستم نیکان هم خوبه ولی کاش سی پی یو رو دیگه 4 هسته ای برداری برای یه عمر راحت کنی فرقش 20 تومنه ولی کارایی چندبرابر میشه.
    مثلا اتلون x4-630 رو میتونی برداری.
    برایم ادربورد هم msi بهتره البته باید صبزکنی تا مدلهای جدیدش بیاد مخصوصا که سری چیپستهای 890 رو بیرون داده و گرافیکش خیلی قویه.
    البته خوندم همچنان از سری 4000 است ( فکر کنم 42xx هست )

راستی مادربرد های ecs مدلی مناسب تو بازار هست؟( همینجوری پرسیدم )

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

تا وقتی که MSI توی بازار هست من نظرم اینه که حتی سراغ گیگا هم نری چه برسه به ECS و مارکهای توی انباری
    البته نیکان جان بردهای خوبیرو سفارش داند ولی من نظرم روی چیپستهای همون بردهاست ولی روی یک برد معتبر مثل MSI البته داشنیکان خودش هم MSI داره منم خودم خریدم فقط مواظب باش که اپشنهای بالا رو دقت نکنی
    متاسفانه بورد من رو زده بود تا 2133 تا رم ساپورت میکنه ولی بعد از 5 ماه که همه ماردبوردها رو فروخت الان برای من زده رم این مادربورد فقط تا 1600 تا ساپورت میشه !!! به زبون ساده تر کلاهبرداری در روز روشن )
    ولی کیفیتش خدایی خوبه هنگ نمیکنه و چیز بدی نیست.

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تا وقتی که MSI توی بازار هست من نظرم اینه که حتی سراغ گیگا هم نری چه برسه به ECS و مارکهای توی انباری
    البته نیکان جان بردهای خوبیرو سفارش داند ولی من نظرم روی چیپستهای همون بردهاست ولی روی یک برد معتبر مثل MSI البته داشنیکان خودش هم MSI داره منم خودم خریدم فقط مواظب باش که اپشنهای بالا رو دقت نکنی
    متاسفانه بورد من رو زده بود تا 2133 تا رم ساپورت میکنه ولی بعد از 5 ماه که همه ماردبوردها رو فروخت الان برای من زده رم این مادربورد فقط تا 1600 تا ساپورت میشه !!! به زبون ساده تر کلاهبرداری در روز روشن )
    ولی کیفیتش خدایی خوبه هنگ نمیکنه و چیز بدی نیست.
    من قرار نیست اورکلاک کنم این سیستم رو پس اینجوری اپشن ها هم اصلا برام مهم نیست
    همان حالت استاندارد مادربورد که خصوصیات اصلی اش رو ارائه کنه مهمه.

ظاهرا یکی از چیپ های سری 8XX چیپ انبردش از سری 5000 است.... یکی از مادربرد های گیگابایت برای هیبرید کراس فایر ( اشتباه گفتم پوزش )زده بود که کارتی که کار کنه باهاش 5450 است...... ولی من تو خبرها موردی در این رابطه پیدا نکردم.....
    من اشتباه خوندم؟

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من قرار نیست اورکلاک کنم این سیستم رو پس اینجوری اپشن ها هم اصلا برام مهم نیست
    همان حالت استاندارد مادربورد که خصوصیات اصلی اش رو ارائه کنه مهمه.

ظاهرا یکی از چیپ های سری 8XX چیپ انبردش از سری 5000 است.... یکی از مادربرد های گیگابایت برای هیبرید کراس فایر ( اشتباه گفتم پوزش )زده بود که کارتی که کار کنه باهاش 5450 است...... ولی من تو خبرها موردی در این رابطه پیدا نکردم.....
    من اشتباه خوندم؟

چیپ سری 8XX ، دارای آنبرد سری 5000 نیست و 4290 یکی از این آنبردهاست چون یکی دیگه هم هست که الان یادم نمیاد ولی از این یکی ضعیف تر بود

کد:

Today’s launch focuses on two components, the 890GX northbridge with its revised Radeon HD 4290 graphics engine and the SB850 southbridge

در مورد هیبرید کراس هم بعید می دونم با 5450 کراس بشه چون حتی آنبردهای سری 4000 با کارتی مثل 4350 کراس نمیشن اگرچه خبرش در تامز بود ولی خود کاربرهای تامز گفتند که نمیشه و گویا amd هم شفاف در این مورد صحبت نکرده

برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کنید

کد:
    کد:

7. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •