تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: برای کار طراحی و چاپ چه مانیتوری بخرم ؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

رزولوشن مناسبی نداره ؟
    1080*1920 رزولوشن کمی هست ؟

1920x1080 رزولوشن "کمی" نیست، رزولوشن مناسبی برای طراحی نیست. رزولوشن استاندارد برای طراحی 1920x1200 (و در مرحله بعد، 1680x1050 است که 16:10 هستند) ، اگه دقت کنید به جز یکی دو مورد استثنا مانیتورهای ویژه طراحی هم همگی 16:10 هستند.

آيا پنل IPS به جز كار طراحي كاربرد ديگه اي هم داره؟؟؟
    استفاده اصلی که طراحی و پزشکی است، ولی خب در تلویزیون ها هم از IPS استفاده میشه (LCD های سایز پایین پاناسونیک، یا محصولات LG و Philips ، یا جدیدا Apple iPad ) از IPS استفاده می کنند. ولی اولین و مهمترین استفاده نهایتا همون طراحی و پزشکی است.

البته خب محصولاتی که زمان پاسخدهی متوسط رو به خوبی دارند رو میشه برای استفاده عادی هم استفاده کرد، البته در صورتی که هزینه اش معقول باشه، و خب تجربه خیلی خوبی برای سیستم های Multimedia ارائه میدن.

الان مدتیه استفاده از IPS و VA توی سیستم های Multimedia بیشتر شده (چون پنل هایی کمی ضعیف تر از IPS های قبل، با زمان پاسخگویی مناسب و قیمت معقول طراحی شده )

شما حتما ميخواي پنلت ‌IPS باشه؟ چرا يه سر نميري پايتخت. يا بازار ايرانيان . اونجا يه سري دست دوم هم ميتوني پيدا كني با قيمت كمتر از 1000 $
    ميتوني اگر بين دو مدل شك داري يه كاري بكني . فايل يكي از كارات رو كه چاپ كردي رو بريز رو فلش و ببر تو مغازه و با هر دو مانيتور 2370 و 2286 ببين فايلو و با كار چاپي مقايسه كن و بببين كودوم به كارت نزديك تره. اين طوري مطمئن تر از هر روشي هست
    البته این کار کار خوب و دقیقیه، ولی باید پروفایل پرینت دقیقا مشخص باشه و با پرینتر حرفه ای هم پرینت شده باشه، و در مرحله بعد باید موقع تست مانیتورها کالیبره بشن. یعنی باید عکس رو بگذارید کنار تصویر و با دستکاری تنظیمات سعی کنید چند طیف رنگ رو نزدیک به عکس کنید و ببینید در نزدیک ترین حالت چقدر در طیف های دیگه تفاوت ایجاد میشه.

آهان من تهرانم ميبينم 2286 پشت ويترينه و اونجا ميتوني بري امتحان كني. ولي 2370 رو نميدونم . ضمن اينكه الان خيلي كمياب شده. به هرحال هرچي خريدي مباركت باشه.
    به ما هم اطلاع بده و بگو چي خريدي و چند حريدي و راضي يا نه. در ضمن منم همشهريتم كاكو. شيرازيم ولي فعلا كه افتاديم تهران. خوش به حالت ارديبهشت شيراز محشره
    به به چقدر انجمن از شیراز اینجا عضو داریم ما هم نصفه نیمه اصل و نصبمون از شیراز می گذره!

2. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

1920x1080 رزولوشن "کمی" نیست، رزولوشن مناسبی برای طراحی نیست. رزولوشن استاندارد برای طراحی 1920x1200 (و در مرحله بعد، 1680x1050 است که 16:10 هستند) ، اگه دقت کنید به جز یکی دو مورد استثنا مانیتورهای ویژه طراحی هم همگی 16:10 هستند.

استفاده اصلی که طراحی و پزشکی است، ولی خب در تلویزیون ها هم از IPS استفاده میشه (LCD های سایز پایین پاناسونیک، یا محصولات LG و Philips ، یا جدیدا Apple iPad ) از IPS استفاده می کنند. ولی اولین و مهمترین استفاده نهایتا همون طراحی و پزشکی است.

البته خب محصولاتی که زمان پاسخدهی متوسط رو به خوبی دارند رو میشه برای استفاده عادی هم استفاده کرد، البته در صورتی که هزینه اش معقول باشه، و خب تجربه خیلی خوبی برای سیستم های Multimedia ارائه میدن.

الان مدتیه استفاده از IPS و VA توی سیستم های Multimedia بیشتر شده (چون پنل هایی کمی ضعیف تر از IPS های قبل، با زمان پاسخگویی مناسب و قیمت معقول طراحی شده )

البته این کار کار خوب و دقیقیه، ولی باید پروفایل پرینت دقیقا مشخص باشه و با پرینتر حرفه ای هم پرینت شده باشه، و در مرحله بعد باید موقع تست مانیتورها کالیبره بشن. یعنی باید عکس رو بگذارید کنار تصویر و با دستکاری تنظیمات سعی کنید چند طیف رنگ رو نزدیک به عکس کنید و ببینید در نزدیک ترین حالت چقدر در طیف های دیگه تفاوت ایجاد میشه.

به به چقدر انجمن از شیراز اینجا عضو داریم ما هم نصفه نیمه اصل و نصبمون از شیراز می گذره!

آقای STREAM شما همرو راهنمایی کردی حالا اگه میشه بیا آب پاکی‌ رو بریز رو دسته ما آقا برایه گیم اگه خودت بودی XL2370 برمیداشتی یا 2286 LG

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام من دیروز یه پاسخ ارسال کردم اما امروز حذف شده
    از مدیریت سایت می خوام بفرمایند چرا پاسخ من حذف شده؟ من نوشته بودم از کجا xl2370 می فروشن؟
    از دوستان هم تقاضا می کنم یه جمع بندی داشته باشن بحث خیلی دچار ابهام شده
    الان xl2370 موجود نیست و سوال ن این بود از کجا می شه تهیه کرد؟

ممنون

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آقای STREAM شما همرو راهنمایی کردی حالا اگه میشه بیا آب پاکی‌ رو بریز رو دسته ما آقا برایه گیم اگه خودت بودی XL2370 برمیداشتی یا 2286 LG
    دوست عزیز وسط یک تاپیک دیگه یک سوال بی ربط رو نمی پرسند! سوالتون رو جای درست مطرح کنید (تاپیک جدید) تا بهش پاسخ داده بشه.

سلام من دیروز یه پاسخ ارسال کردم اما امروز حذف شده
    از مدیریت سایت می خوام بفرمایند چرا پاسخ من حذف شده؟ من نوشته بودم از کجا xl2370 می فروشن؟
    از دوستان هم تقاضا می کنم یه جمع بندی داشته باشن بحث خیلی دچار ابهام شده
    الان xl2370 موجود نیست و سوال ن این بود از کجا می شه تهیه کرد؟

ممنون
    به دو دلیل،

1. سوالتون هیچ ربطی به بحث این تاپیک نداشت.

2. قوانین انجمن رو مطالعه بفرمایید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فعالیت این بخش از انجمن محدود به معرفی قطعات است، و هیچ نوع کمک در زمینه خرید قطعات یا معرفی محل خرید در حیطه فعالیت های این انجمن نیست و نخواهد بود.
    متاسفانه در انجمن سخت افزار P30world نمی تونید به پاسخ سوالتون برسید.

موفق باشید.

6. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوست عزیز وسط یک تاپیک دیگه یک سوال بی ربط رو نمی پرسند! سوالتون رو جای درست مطرح کنید (تاپیک جدید) تا بهش پاسخ داده بشه.

به دو دلیل،

1. سوالتون هیچ ربطی به بحث این تاپیک نداشت.

2. قوانین انجمن رو مطالعه بفرمایید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فعالیت این بخش از انجمن محدود به معرفی قطعات است، و هیچ نوع کمک در زمینه خرید قطعات یا معرفی محل خرید در حیطه فعالیت های این انجمن نیست و نخواهد بود.
    متاسفانه در انجمن سخت افزار P30world نمی تونید به پاسخ سوالتون برسید.

موفق باشید.
    سلام
    فکر میکنم بشه کلمات طوری انتخاب کرد که مودبانه تر باشه
    بعد هم سوال من بسیار هم مربوطه عنوان انجمن هم همین موضو جالب اینجاست بخشی از بحث ها با پس زمینه بازار یابی انجام می شه و اگر کسی پرسید از کجا می شه تهیه کرد بی ربط بوده!!
    لطفا دوستان در این مورد نظر بدن تا نظر جمع هم منعکس بشه

8. این کاربر از 3dmaxacad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •