تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 46

نام تاپيک: چند دلیل بیارید که AMD Phenom II X4 965 نخرم.

آخر فروم باز mojtabaalemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست من شما باخرید نوع 125 وات 965 میتونید کمی مشکلو حل کنید این یکی 30 وات از 750 بیشتر مصرف داره .

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    باید بگم که پردازنده های amd کلا پر مصرفن و خیلی داغ میکنن در نتیجه باید صدای فن stock رو تحمل کنین
    پردازنده های intel کم مصرفن و کمتر داغ میکنن در نتیجه صدای کمتری تولید میشه
    پردازنده های intel قابل اعتمادترن .
    آقای محترم خواهشا چیزی رو که در موردش اطلاع ندارید لطفا اظهار نظر نفرمایید کی گفته که داغ میکنن شما از کدوم منبع معتبر به این نتیجه رسیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

آقای محترم خواهشا چیزی رو که در موردش اطلاع ندارید لطفا اظهار نظر نفرمایید کی گفته که داغ میکنن شما از کدوم منبع معتبر به این نتیجه رسیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیز
    اولا در این مورد خاص نیاز به منبع معتبر نیست کسی که صر فا از پردازنده های amd استفاده میکنه میتونه اینو بفهمه و این بخواطر مصرف برق به نسبت بیشترشونه و اگه دقت کرده باشین منم گفتم که این مشکل با عوض کردن فن بطور کامل حل میشه
    اینم بدون دوست عزیز که من اینارو از خودم در نمیارم و اونایی که از پردازنده های amd استفاده کردن این اطلاعات رو بهم دادن
    البته همه ی پردازنده های amd چنین مشکلی ندارن و پردازنده های سری اخر amd بیشتر این مشکل رو دارن
    amd هم خیلی سعی کرده که بتونه این مشکل رو حل کنه و تا حدی هم این مشکل کم رنگ تر شده ولی بطور کامل حل نشده
    امیدوارم از تعصب بی جهت خودتون یه خورده کم کنین.

کاربر فعال مشاوره برای خرید قطعات سخت افزاری sir payman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته در سری AM3 phenomII فقط 965 و 955 هستند که بالای 95 وات مصرف میکنن در مقابل اینتل هم پردازنده های i7 9xx هم همگی 130 واتی هستند پس نمیشه گفت که این اشکال در amd هست.پردازنده های پر قدرت حالا چه amd و چه اینتل هر دو مصرفشون زیاده و اگر کسی سیستم سایلنت میخواد در هر صورت بهتره که از کولرهای حرفه ای تری نسبت به کولر استوک استفاده کنه.

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

البته در سری AM3 phenomII فقط 965 و 955 هستند که بالای 95 وات مصرف میکنن در مقابل اینتل هم پردازنده های i7 9xx هم همگی 130 واتی هستند پس نمیشه گفت که این اشکال در amd هست.پردازنده های پر قدرت حالا چه amd و چه اینتل هر دو مصرفشون زیاده و اگر کسی سیستم سایلنت میخواد در هر صورت بهتره که از کولرهای حرفه ای تری نسبت به کولر استوک استفاده کنه.
    گفته ی شما درسته ولی بهتره ما پردازنده های تقریبا هم قدرت رو با هم مقایسه کنیم
    مثلا 965 و core i5
    نه مدلهای i7 که در بسیاری از موارد از 965 بهتر عمل کردن.
    به گفته ی سایت شرکت گرین Core i5 حداکثر 135w و 965 حداکثر 190w مصرف میکنه
    green-case.com

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینکه i5 کم مصرفتره حرفی توش نیست
    بله بهتر بود با i5 مقایسه بشه. ولی i5 750 با 965 30 وات اختلافشونه و این 30 وات باعث نمیشه که یکی سایلنت و اون یکی جارو برقی بشه.
    گرین هم شکر زیاد میخوره اگه 190 وات مصرفش بود که باید با لیکوئید خنکش میکردیم

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

اینکه i5 کم مصرفتره حرفی توش نیست
    بله بهتر بود با i5 مقایسه بشه. ولی i5 750 با 965 30 وات اختلافشونه و این 30 وات باعث نمیشه که یکی سایلنت و اون یکی جارو برقی بشه.
    گرین هم شکر زیاد میخوره اگه 190 وات مصرفش بود که باید با لیکوئید خنکش میکردیم

دوست عزیز i5 135w و 965 190w توی حد اکثر توان کاریه نه در حالت عادی
    منم نگفتم i5 سایلنت و 965 جارو برقیه فقط میگم i5 به نسبت کاری که انجام میده برق کمتری مصرف میکنه و در نتیجه صدای کمتری تولید میشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز i5 135w و 965 190w توی حد اکثر توان کاریه نه در حالت عادی
    ببینید توی فول لود تازه میشه 125 وات یا برای 965 و برای 750 میشه 95 وات برای همین هم اگر دقت کنید روی خیلی از مادر بوردها مینویسن 140 وات ساپورت اگر حرف شما درست بود میزدن 190 وات ساپورت نه 140 وات.
    مثلا شما برید سایت asus و نگاه کنید به ایر کولرهاش و میبینید که نوشته تا 180 وات رو خنک میکنه و این به این معناس که شما به طور مثال یک 965 رو اور کلاک بکنید و مصرفش بره بالاتر مثلا به 170 وات برسه این کولر به راحتی خنکش میکنه.
    تو خود سایت amd هم میتونید برید و مصرف پردازنده هارو بخونید تا اطلاعات اشتباه ندید.

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

فنوم بخر و با اختلاف قیمتی که با i5 داره میتونی بقیه ی پولت رو بذاری و کارت گرافیک قویتری بخری.اگر از لحاظ مالی محدودیت نداری i5 رو بخر.

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:42 PM ----------

در ضمن از بابت سروصدا خیالت راه باشه .

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

ببینید توی فول لود تازه میشه 125 وات یا برای 965 و برای 750 میشه 95 وات برای همین هم اگر دقت کنید روی خیلی از مادر بوردها مینویسن 140 وات ساپورت اگر حرف شما درست بود میزدن 190 وات ساپورت نه 140 وات.
    مثلا شما برید سایت asus و نگاه کنید به ایر کولرهاش و میبینید که نوشته تا 180 وات رو خنک میکنه و این به این معناس که شما به طور مثال یک 965 رو اور کلاک بکنید و مصرفش بره بالاتر مثلا به 170 وات برسه این کولر به راحتی خنکش میکنه.
    تو خود سایت amd هم میتونید برید و مصرف پردازنده هارو بخونید تا اطلاعات اشتباه ندید.

من دارم توان مصرفی پردازنده رو نسبت به کارایی مقایسه میکنم
    و ما اگه دو پردازنده core i5 و 965 رو تقریبا هم قدرت در نظر بگیریم و اختلافشون 30w هم باشه
    هر جور هم بخواهیم مقایسه کنیم core i5 کم مصرفتره
    اینم بگم که من این اطلاعات رو از خودم در نیاوردم که بخوام به کسی اطلا عات غلط بدم
    من از سایت green-case گرفتم و اگه اطلاعات غلطی توش وجود داره باید از سایت ایراد گرفت
    اینم بگم که سایت های intel و amd خیلی چیزا که به ضررشونه رو نمینویسن
    البته امیدوارم که حد اقل این مورد خاص جزء اونا نباشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •