تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 33

نام تاپيک: OnLive : The future of Gaming

آخر فروم باز aghamajid1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    روی mother board کامپیوترم (شیراز)

پيش فرض

خوب اینکه بیخیال dvd بازی بشن غیر ممکنه چون مثلا وقتی cod7 ریلیز شد دیگه خودت فکر کن چند صد میلیون نفر در یک آن میخوان این بازی رو انجام بدن با اون پهنای باند بالا و اون محاسبات پردازشی غول آسا تموم ابر رایانه ها و نصف سرورهای ارائه دهنده اینترنت دنیا هم با هم بسیج شن نمی تونند جواب اینهمه کاربر رو در یک زمان بدند!!!
    اتفاقا خیلیا به همین اشکال گرفته بودن. شلوغ شدن فوق العاده سرور ها.
    انگار یه تریپ آزمایشی برگذار کرده بود. میگفتن سرورا اونقدر شلوغ بوده که نمیتونستن حتی ثبت نام کنن.
    نمیدونم میخوان درباره این مشکل چیکار کنن!!

2. 2 کاربر از aghamajid1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

اتفاقا خیلیا به همین اشکال گرفته بودن. شلوغ شدن فوق العاده سرور ها.
    انگار یه تریپ آزمایشی برگذار کرده بود. میگفتن سرورا اونقدر شلوغ بوده که نمیتونستن حتی ثبت نام کنن.
    نمیدونم میخوان درباره این مشکل چیکار کنن!!
    آره مجید جون اصلا از سرور هم که بگذریم می دونی جواب دادن به این همه کاربر چه پردازشی رو می طلبهحتی تصورش هم مشکله!!!
    ولی به نظر من اینا میان یک کار میکنن مثلا میگن بازی اوریجنال 50 دلار ولی ثبت نام برای انجام دادن این بازی مثلا ساعتی دو دلار طرف هم می بینه که برای اتمام فلان بازی حداکثر 10 ساعت وقت لازم داره خوب این وسط 30 دلار میره تو جیبش میاد و ثبت نام میکنه و از این سفره ای که پهن شده همه یه نفعی میبرند
    Last edited by mehdy.z; 14-01-2010 at 04:32.

4. 3 کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آره مجید جون اصلا از سرور هم که بگذریم می دونی جواب دادن به این همه کاربر چه پردازشی رو می طلبهحتی تصورش هم مشکله!!!
    ولی به نظر من اینا میان یک کار میکنن مثلا میگن بازی اوریجنال 50 دلار ولی ثبت نام برای انجام دادن این بازی مثلا ساعتی دو دلار طرف هم می بینه که برای اتمام فلان بازی حداکثر 10 ساعت وقت لازم داره خوب این وسط 30 دلار میره تو جیبش میاد و ثبت نام میکنه و از این سفره ای که پهن شده همه یه نفعی میبرند
    نه از این نظر مشکلی وجود نداره، کاربر بیشتر سرور بیشتر همین الان هم میلیون‌ها سرور در سراسر دنیا بازی‌های آنلاین و چندنفره رو پشتیبانی میکنن که روزانه میلیون‌ها نفر از این سرورها استفاده میکنن.

6. 2 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز aghamajid1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    روی mother board کامپیوترم (شیراز)

پيش فرض

نه از این نظر مشکلی وجود نداره، کاربر بیشتر سرور بیشتر همین الان هم میلیون‌ها سرور در سراسر دنیا بازی‌های آنلاین و چندنفره رو پشتیبانی میکنن که روزانه میلیون‌ها نفر از این سرورها استفاده میکنن.
    درسته. ولی برای تست که فعلا این مشکل بوده. حتما یه فکری به حالش میکنن.
    باید خودشون رو سرور بارون کنن

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

این کار نشدنیه ! هر جور میبینی نمیشه !

اگر یه همچنی چیزی هم رخ بده ما ایرانی ها از همه بیشتر ضرر می کنیم چون نه دسترسی به اینترنت پرسرعت (5مگ !) نداریم

هم هزار 1 دلیل برای تحریم و اینا میارن

اگر هم فرجی بشه و بخوان تو ایران هم سرور بذارن و سرویس بدن مگه میذارن ! می گن چون مال آمریکاست جاسوسیه !

9. این کاربر از Bs_panzer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

دو بار اومد
    دلیل : هاست داغونه سایت
    Last edited by Bs_panzer; 14-01-2010 at 11:22.

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

این کار نشدنیه ! هر جور میبینی نمیشه !

اگر یه همچنی چیزی هم رخ بده ما ایرانی ها از همه بیشتر ضرر می کنیم چون نه دسترسی به اینترنت پرسرعت (5مگ !) نداریم

هم هزار 1 دلیل برای تحریم و اینا میارن

اگر هم فرجی بشه و بخوان تو ایران هم سرور بذارن و سرویس بدن مگه میذارن ! می گن چون مال آمریکاست جاسوسیه !
    به نظر خیلیا این کار ندشدنیه حتی شاید یکمی خودم، اما در کنفرانسی که در نمایشگاه GDC بود Stephen G Perlman یکی از آدم‌های بزرگ در دنیای تکنولوژی‌های Streaming (بیش از 80 اختراع به نامش ثبت شده و سال‌ها در Apple بود و پایه Quick Time رو گذاشت) که حالا مدیر و CEO کمپانی Onlive هست و این پروژه هم کار خودش بود تا اونجا که یادمه اینطوری میگفت، 5-6 سال پیش (شایدم بیشتر بود) وقتی طرح ساخت سیستمی مثل Onlive مطرح شد من گفتم همچین سیستمی غیر ممکنه اما ما کار رو بر روی این سیستم شروع کردیم؛ یادمه میگفت ساخت و پیاده‌سازی همچین سیستم Streaming بسیار بسیار سخت و پیچیده بود اما حالا این سیستم رو ساختن.
    در اصل اون چیزی که این وسط اهمیت داره اون الگوریتم فشرده‌سازی هست که روی تصاویر اعمال میشه و نحوه ارسال و دریافت اطلاعات.

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

نه دوست من قویترین سرورهای دنیا فکر کنم در یک آن حداکثر دو سه میلیون نفر رو توی بازی آنلاین ساپورت می کنند ولی اینجا صحبت سر چند صد میلیون نفره!!!
    ثانیا ناممکن ترین چیز این وسط پردازش عظیمیه که به نظر میاد...
    ثالثا اصلا بحث من سر شدن یا نشدن این طرح نیست چون مثلا وقتی هم برادران رایت گفتتند می خوایم پرواز کنیم همه میگفتند اینا دیوونه اند ولی حالا به قولی مشکل اصلیشون کیفیت غذاها و خدمات پروازه
    پس غیر ممکن بودنش منتفیه فقط این وسط چگونگی انجام این کار عظیمه که مسئله است

13. این کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

نه دوست من قویترین سرورهای دنیا فکر کنم در یک آن حداکثر دو سه میلیون نفر رو توی بازی آنلاین ساپورت می کنند ولی اینجا صحبت سر چند صد میلیون نفره!!!
    ثانیا ناممکن ترین چیز این وسط پردازش عظیمیه که به نظر میاد...
    ثالثا اصلا بحث من سر شدن یا نشدن این طرح نیست چون مثلا وقتی هم برادران رایت گفتتند می خوایم پرواز کنیم همه میگفتند اینا دیوونه اند ولی حالا به قولی مشکل اصلیشون کیفیت غذاها و خدمات پروازه
    پس غیر ممکن بودنش منتفیه فقط این وسط چگونگی انجام این کار عظیمه که مسئله است
    بزار اینطوری بگم، اگر قرار باشه برای هر کاربر 1 سرور بزارن و این کار توجیح اقتصادی هم داشته باشه، 1 میلیون کاربر هم که باشن 1 میلیون سرور میزارن. مشکلش کجاست؟! پول توش باشه اهمیتی نداره که خوب تعداد سرورها رو زیاد میکنن.
    در هر صورت اینا مسائلی نیست که من و شما بخوایم نگرانش باشیم مطمئن باش اونا خودشون فکر اینجاهشو کردن.

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

نه اونطوری نیست که هر کاربر نیاز به یه سرور داشته باشه
    یعنی بعید به نظر می رسه
    خوبی این طرح می دونین چیه ؟ این که هر لحظه و هر جایی که باشید با داشتن یه اینترنت می تونین به هر بازی ای که می خواین دسترسی داشته باشید
    مثلا طرف تو آمریکا لپ تاپ داره تو اتوبوس نشسته با وایرلس که عین نقل و نبات ریخته وصل میشه و مثلا CoD بازی می کنه !

16. 4 کاربر از ali_ranger22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •