تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 65

نام تاپيک: ■ لغت‌نامه دهخدا

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

سلام من میخوام این فایل هارو دانلود کنم این هفت تای بالارو یا پایینی ها رو ؟Miror یعنی چی ؟ فایلای پایینی هم مورد نیاز هستن ؟
    و دوست عزیز لطفا در مورد این ایمیجی که گفتین یه کوچولو هم توضیح بدین من مشتاق نصب این گوهر گرانقدر هستم .واقعا درود به تو .

سلام ...

Miror یعنی آیینه ، آیینه ای و به معنی لینکهای کمکی و آیینه ای هستش ... از همون لینکهای اول میتونید دانلود بفرمایید ...
    اگه نتونستید از لینکهای سری دوم ( Miror ) استفاده بفرمایید ...

توجه : نوشته های قبلی ( نوشته های بقیه کاربرها و دوستان رو ) توی صفحه های قبل رو اول کامل و با دقت بخونید ...

ورژن چهارم ( ورژن جدید ) این نرم افزار ( لغت‌نامه دهخدا ) هم تولید شده ... میتونید اون رو بخرید ...

لینکهای پایین رو هم ببینید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه TeachMe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام دوست من .این فایل ها رو دانلود کردم اما کل حجمش شد حدود 593 مگا بایت شما گفتین 607 مگ .دوست عزیز ویندوز من سون 7 هست آیا میشه روی 7 نصب کرد این ویرایش رو ؟
    Last edited by TeachMe; 27-01-2011 at 13:56.

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

سلام دوست من .این فایل ها رو دانلود کردم اما کل حجمش شد حدود 593 مگا بایت شما گفتین 607 مگ .دوست عزیز ویندوز من سون 7 هست آیا میشه روی 7 نصب کرد این ویرایش رو ؟
    سلام ...

توی پست قبلی گفتم : توجه : نوشته های قبلی ( نوشته های بقیه کاربرها و دوستان رو ) توی صفحه های قبل رو اول کامل و با دقت بخونید ...

من خودم این فایل رو ندارم ... اون زمان توی نت فایل دانلودش رو پیدا کردم و برای دوستان هم نوشتم ...

در مورد اون چند مگ اختلافی که نوشتید ( 593 تا 607 ) مهم نیست ، معمولآ اشتباه از نویسنده اولی ( توی نت ) پیش میآد ...
    صحبت سر کیلوبایت و مگابایت ( تقسیم بر 1024 ) هستش ... که بعضی از دوستان اشتباه مینویسند یعنی بر حسب 1000 ... شما همین الآن 593 رو در 24 ضرب بفرمایید ، میشه حدود 14 مگابایت ، یعنی همون حدود اختلاف بین ( 593 تا 607 ) ...

اگه فایلها رو درست گرفتید ( در زمان دانلود ) و فایل فشرده ، زمان استخراج پیغام Error نداشت ، یعنی فایل درسته ، و اون چند مگابایت اختلاف ، مهم نیست ...

در مورد اجرای این برنامه و ویندوز7 هم به تالار پایین و زیر مجموعه اون سربزنید ... موفق باشید ...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ===> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

salam motaassefane nemitunam downloadesh konam

اگه نباشه جاش خالی می مونه dusti55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سرزمین دوست

پيش فرض

من خودم دارم با آن کار می کنم

روی همه ی ِ سامانه های»سیستم های« ویندوس کار می کند. می توان روی چند رایانه هم سوار نمود، هرآینه باید خود سی دی را گذاشت توی راه انداز»درایور« پس از آغاز به کار می توان آنرا درآورد و به کار با برنامه ادامه داد!
    در مورد ویرایش دوم، با ایمیج و درایو مجازی، کار کردم.

داره خودمونی میشه TeachMe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

من فایل ها رو کاملا دانلود کردم و ایمیج فایل ها رو روی سی دی قرار دادم اما وقتی سی دی رو در درایو قرار میدم کادر نصب برنامه بالا میاد و گزینه ی نصب رو که میزنی تا زمان نامشخصی این کادر نصب بدون هیچ تغییری روی صفحه میمونه و برنامه نصب نمیشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام.
    من این برنامه رو نصب کردم.
    اجرا هم میشه.
    اما نود 32 مدام چند تا فایلش رو تروجان و ویروس شناسایی میکنه.
    میخواستم بدونم آیا اینها مشکلی ایجاد نمیکنند و با خیال راحت از برنامه استفاده کنم؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

سلام.
    من این برنامه رو نصب کردم.
    اجرا هم میشه.
    اما نود 32 مدام چند تا فایلش رو تروجان و ویروس شناسایی میکنه.
    میخواستم بدونم آیا اینها مشکلی ایجاد نمیکنند و با خیال راحت از برنامه استفاده کنم؟
    سلام ...

این برنامه ها ( آنتی ويروس ها و نرم افزارهای امنيتی ) بطور پیش فرض ، کــرک ها و بیشتر فایلهای مثل کــرک رو جزو برنامه های مخرب میدونند ... تا الآن که هیچکدوم از یوزرها چیزی درباره ویــروسی و آلوده بودن برنامه نگفتن ... بازم برای اطمینان و راهنمایی بیشتر میتونید از دوستان توی تالار پایین بپرسید ... موفق باشید ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با سلام من برنامه دهخدا ویرایش دوم آن را در اختیار دارم که محتویات سیدی شامل فولدر:

DATA
    FISH_DATA
    MUSIC
    PICTURE
    SETUP
    AUTORUN.EXE
    AUTORUN.INF
    dehkhoda.exe

حال می خواستم استدعا نمایم ضمن مقایسه اجمالی فایل ها اگر ممکن است محتویات نرم افزار دهخدا(ویرایش سوم یا چهارم) به جز پوشه های DATA,MUSIC,PICTURE را برایم در یک فایل زیپ آپلود نمایی(مجموعا کمتر از 10 مگابایت می شود).
    با سپاس فراوان
    ضمنا برای من امکان خرید یا دانلود ویرایش های دیگر نیست و الا مزاحم نمی شدیم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dusti55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سرزمین دوست

پيش فرض

به درخواست جناب charmerunco

Dehkhoda4
    816 KB

up7.--------.com/images/h3dim3jgdiypgw7vrygl.rar
    Last edited by dusti55; 22-09-2011 at 00:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •