تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 94

نام تاپيک: ال کلاسیکو / باز هم پیروزی بارسا

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ایکر کاسیاس: بگذارید بارسلونا حمله کند

ایکر مقدس خوشحال است که زمان زیادی به دیدار مقابل آبی و اناری باقی نمانده و امیدوار است که بعد از بازی روز یکشنبه، تغییری در صدر جدول ایجاد نشود.

سایت گل- ایکر کاسیاس، دروازه بان تیم رئال مادرید، خطاب به هم تیمی هایش گفت که در بازی مقابل بارسلونا در نوکمپ فقط به دفاع کردن فکر نکنند.
    او به Marca گفت:" ما به نوکمپ نمی رویم که منتظر حملات آنها باشیم. ما به بازی می رویم تا بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم. شاید گاهی خوب بودیم و گاهی بد اما بدون ترس بازی می کنیم. ما برای حمله کردن می رویم. برای تلاش کردن و پیروز شدن. می رویم تا بازیکنان کلیدی آنها را از بازی خارج کنیم اما با کمترین هزینه برای تیم. ما باید نگران بازی خودمان باشیم."
    بسیاری بازی روز یک شنبه را نبرد سبک ها می دانند، کارایی رئال مادرید در مقابل شیوه بارسا. بعضی به بارسلونا لقب فراری لالیگا داده اند اما کاسیاس بعد از اینکه تیمش، بارسلونا را در صدر جا گذاشت، دیگر به آنها فکر نمی کند. " می دانم که بارسلونا خوب بازی می کند اما خوشبختانه من آنها را در آینه بغل نگاه می کنم!(اشاره به صدر نشینی رئال) آنها تیمی هستند که خوب فوتبال بازی می کنند. مطمئنا یک بازی هیجان انگیز خواهد بود."
    حضور ستاره های آبی و اناری ها، مسی و زلاتان، در بازی مقابل رئال همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد اما کریس رونالدو بعد از شش هفته حاشیه نشینی به دلیل مصدومیت قوزک پا، در بازی با زوریخ به میدان رفت. علی رغم این مسائل، دروازه بان تیم ملی اسپانیا اعتقاد دارد که دربی پیش رو یکی از متعادل ترین بازی های چند سال اخیر است.
    " بارسلونا از این امتیاز برخوردار است که در خانه بازی می کند و این مسئله همیشه مقداری برتری ایجاد می کند اما ما به عنوان تیم صدر نشین پا به نو کمپ می گذاریم و این به این معنی است که ما بازی های خوبی انجام دادیم. فکر می کنم بازی هیجان انگیزی خواهد بود زیرا تا آنجایی که می دانم، یکی از متعادل ترین بازی، به ویژه از زمان حضور من در لالیگاست."

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2009/11/27

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض فرناندو ردوندو امیدوار است رئالی ها از پس بارسای شگفت انگیز بربیایند

ستاره آرژانتینی از سبک بازی آبی و اناری ها وحشت دارد.

سایت گل- فرناندو ردوندو، ستاره سابق رئال مادرید، گفت که در بازی روز یک شنبه ال کلاسیکو، از تیم سابقش حمایت می کند اما اعتراف کرد که از سبک بازی جذاب آبی و اناری تحت رهبری پپ گواردیولا نیز لذت می برد.

او به شبکه رادیویی ESPN Radio در بوئنوس آیرس گفت:" هرچند من طرفدار رئال مادرید هستم اما می توانید متوجه شوید که بازی بارسلونا شگفت انگیز است و در سراسر فصل گذشته، ما را مجذوب کرد. بی تردید، من می خواهم رئال مادرید در این دیدار به پیروزی برسد اما وقتی تیمی مانند بارسلونا با بازی خیره کننده اش به نتیجه می رسد، احساس بدی پیدا نمی کنید. دیگر فرقی نمی کند که چقدر طرفدار رئال مادرید باشید."
    ردوندو سپس به مقایسه مسی و مارادونا پرداخت. او گفت که هرچند مسی بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان است با این حال با مارادونا قابل مقایسه نیست.

" مسی، امید بزرگ فوتبال آرژانتین است اما این درست نیست که او با مارادونا قابل مقایسه است زیرا دیه گو، بی نظیر بود. مسی یک بازیکن خارق العاده و بهترین بازیکن فعلی دنیاست اما این مقایسه بی معنی است."
    ردوندو بین سال های 2000-1994 در پست هافبک دفاعی برای رئال بازی کرد. او 165 بار پیراهن سفید رئال را به تن کرد و چهار بار نیز دروازه حریفان را گشود.

کد:
    2009/11/27

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض یوهان کرویف: بارسلونا هزار بار بهتر از رئال مادرید است

بازیکن و سرمربی سابق آبی و اناری ها گفت که رئال مادرید نمی تواند زیبا بازی کند.

سایت گل- یوهان کرویف، اسطوره فوتبال هلند، در آستانه دیدار روز یک شنبه بارسلونا در مقابل دشمن قدیمی اش، رئال مادرید، ادعا کرد که بارسلونا هزار بار بهتر از رئال بازی می کند.

او به نشریه Sport گفت:" دیدن بازی بارسا لذت بخش است. هر کسی به سبک بازی آنها و کیفیت بازی شان علاقه مند می شود. باید از بازی آنها لذت ببریم. در حال حاضر، شاگردان گواردیولا هزار بار بهتر از رئال مادرید بازی می کنند."

کرویف همچنین گفت که این حقیقت که رئال مادرید در آستانه بازی یک شنبه به صدر جدول صعود کرده، از کمترین اهمیت برخوردار است اما اضافه کرد که سفید ها بعد از تثبیت صعودشان به مرحله حذفی لیگ قهرمانان، این فرصت را خواهند داشت که در کارهای تیمی پیش رفت کنند.

" همه این چیزها ظاهری است و ربطی به کیفیت بازی ندارد. آنها در صدر هستند اما خوب بازی نمی کنند اما به هر حال صدر نشینند. در ضمن آنها در آستانه صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان هستند و این فرصت را دارند که بهتر شوند."

کد:
    2009/11/27

آخر فروم باز Lamanta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ™Tehran

پيش فرض

سایت گل- کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید، ژاوی، هافبک بارسلونا را امروز بعد از ظهر در بازی FIFA 10 از سری بازی های پلی استیشن 3، با نتیجه 3-0 شکست داد.

بر اساس گزارش Realmadrid.com، ژاوی و بنزما برای انجام این بازی به صورت Online با هم در ارتباط بودند و می توانستند عکس العمل های همدیگر را از طریق وب کم ببینند. نیمه اول با نتیجه 0-0 به پایان رسید اما در نیمه دوم کریس رونالدو 3 بار برای بنزما گلزنی کرد تا اولین ال کلاسیکو فصل به سود رئالی ها به پایان برسد.
    بنزما در تبلیغات نسخه فرانسوی این بازی مشارکت دارد و از تابستان برای بازار یابی آن فعالیت می کند.

بنزما در کنفرانس مطبوعاتی پس از این بازی به خبرنگاران گفت:" این یک بازی بود اما من دوست دارم در بازی این هفته نیز نتیجه مشابهی رقم بخورد." مهاجم فرانسوی سپس به تحسین کریس رونالدو پرداخت:" کریس در دنیای واقعی نسبت به این بازی، بازیکن بهتری است."

اگر چه بنزما و ژاوی امروز کمی با هم خوشگذرانی کردند اما در بازی روز یک شنبه بین آنها از دوستی خبری نیست و آنها در ترکیب تیم هایشان برای انجام بزرگترین نبرد سال به میدان می روند.

کد:
    2009/11/26
    خيلي جالبه !
    بچه ها كسي ويدئويي ازش نداره !؟
    من بودم 6 تا به بنزما ميزدم !!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض کریس رونالدو: ترسی از بارسلونا نداریم

ستاره پرتغالی رئال مادرید در آستانه دیدار تیمش مقابل بارسلونا، در یک کنفرانس مطبوعاتی به سوال های خبرنگاران پاسخ داد.

سایت گل

1- نتیجه 6-2 فصل پیش اهمیتی برای من ندارد: شخصا دوست ندارم که از گذشته صحبت کنم. در آن زمان من در لالیگا بازی نمی کردم. برای من حال مهم است. ما این هفته با بارسلونا بازی می کنیم و امیدوارم به پیروزی برسیم. احساس خوبی دارم.

2- در بهترین شرایط نیستم: کاملا طبیعی است که صد در صد آماده نباشم. تنها می خواهم در صورت نیاز به تیم کمک کنم.

3- از بودن در رئال خوشحالم: بازی کردن برای رئال لذت بخش است زیرا ما در بازی ها پیروزی می شویم. به همین دلیل در خانه احساس راحتی می کنم و راحت می خوابم. مهمترین مسئله پیروزی است. بله، ما خوب بازی می کنیم. بهتر از همه.

4- به دنبال انتقام از بارسا نیستم: فینال لیگ قهرمانان مربوط به گذشته است و من اکنون در یک باشگاه جدید هستم. باشگاهی که ذهنیت پیروزی در آن وجود دارد.

5- گل های زیادی برای ال کلاسیکو کنار گذاشته ام: من دوست دارم 10 یا 20 گل به بارسلونا بزنم اما فکر می کنم چنین کاری امکان پذیر نباشد.

6- بدون ترس به نوکمپ می رویم: ما در مقابل بارسلونا بدون ترس بازی خواهیم کرد زیرا اگر بترسیم، شرایط برای آنها بهتر می شود.

7- این یک بازی مهم است اما تعیین کننده نیست: این بازی، فینال لیگ قهرمانان نیست. یک بازی معمولی است که ما برای به دست آوردن سه امتیاز به میدان می رویم. می خواهیم تا جایی که می توانیم منظم بازی کنیم. این یک بازی بسیار دشوار است اما خوب، تنها یک مسابقه است.

8- به انتقادها توجهی ندارم: اگر بد بازی می کردیم، اکنون درصدر نبودیم. پس اکنون که در صدر قرار داریم، باید به ما احترام گذاشته شود. گفته می شود که بارسا بهتراز ما بازی می کند اما آمار چیز دیگری می گوید.

9- تیم برتری وجود ندارد: این یک بازی کاملا برابر است. هیچ تیمی برتری مشهودی ندارد. بارسلونا تیم بزرگی است اما برای پیروزی تلاش خواهیم کرد.

منبع: بخش اسپانیایی سایت گل

کد:
    2009/11/27

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض این هفته لالیگا

نبرد آبی و اناری ها و کهکشانی ها جذاب ترین بازی این هفته لالیگا خواهد بود.

سایت گل - بی تردید مهمترین بازی این هفته اروپا و جهان، در لالیگا برگزار می شود. روز یکشنبه تیم رئال مادرید به نوکمپ می رود تا انتقام شکست 6-2 فصل پیش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را بگیرد. کهکشانی ها در فاصله یک هفته مانده به ال کلاسیکو، صدر جدول را از چنگ رقیب بیرون کشیدند و این مسئله روحیه مضاعفی برای این دیدار به آنها خواهد داد.

یکشنبه
    بارسلونا - رئال مادرید
    پخش زنده از شبکه 3 - ساعت 23:00

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض کلاسیک های یکشنبه و اینک ال کلاسیکو: روی بارسا یا رئال شرط می بندید?

بالاخره انتظار فوتبالدوستان به پایان رسید ویکی از مهمترین داربی های دنیا بزودی آغاز خواهد شد. یکشنبه شب 29 نوامبر بارسلونا و رئال مادرید در ورزشگاه نوکمپ یکدیگر را ملاقات خواهند کرد و در انگلستان نیز دو داربی فوق العاده حساس خواهیم داشت ...

ال کلاسیکو چیست؟
    ال کلاسیکو اصطلاحا به بازی داربی کشور اسپانیا گفته می شود که بین بارسلونا از ایالت کاتالونیا و رئال از مادرید برگزار می شود. این کلمه به زبان اسپانیایی همان THE CLASSIC در زبان انگلیسی است و با تلفظ کاتالانی ال کلاسیک گفته می شود، البته این اصطلاح به بازی تیم های بوکاجونیورز و ریورپلاته آرژانتین نیز گفته می شود و نیز داربی بزرگ مکزیک بین کلاب امریکا و گوادالاخارا را ال کلاسیکو گویند.

معادلات دیگری نیز برای ال کلاسیکو گفته شده است مانند ال سوپرکلاسیکو، ال داربی و سوپرکلاسیکو اما معروفترین آنها همان ال کلاسیکو یا ال کلاسیک است. بنا به ساختار سیاسی، تاریخی و اجتماعی اسپانیا این بازی از حالت یک مسابقه ورزشی خارج شده و بیشتر تبدیل به یک اعاده حیثیت شده است و هواداران هرکدام دوست دارند که تیم مقابل برابر آنها زانو بزند تا قدرت خود را به حریف نشان دهند حتی گاه حاضرند هر جام و قهرمانی را فدای بردن ال کلاسیکو کنند. بازیکنی که از بارسا به رئال مادرید و بالعکس منتقل شود حکم یهودا را دارد (یهودا سیزدهمین حواری حضرت مسیح بود که به وی خیانت کرد و باعث به صلیب کشیده شدن ایشان شد) و خون وی حلال است. بنابراین در یک واژه می توان ال کلاسیکو را معنی کرد: "جنگ تمام عیار".

رئال یا بارسا؟
    واقعیت این است که هر دو تیم دارای نقاط ضعف و قوت فراوانی هستند که درصورت وقوف هردو طرف به آنها پیش بینی نتیجه ال کلاسیکو سخت می شود. رئال مادرید بزودی رونالدو را درجمع خود خواهد دید و پیگرینی امیدوار است از بهترین بازیکن جهان در فصلی که گذشت استفاده کند. یک کریس آماده مادرید را به پیروزی سوق خواهد داد البته اگر ضعف دفاع میانی مادرید که پاشنه آشیل آنهاست، زحمات بازیکنان را به باد ندهد. با نگاهی به بازی های رئال، ضعف آنان بر روی توپ های هوایی هنوز پابرجاست. بارسلونا نامزد بهترین بازیکن این فصل جهان را احتمالا در اختیار خواهد داشت. لیونل مسی و یارانش می خواهند صدر را از رئال پس بگیرند.
    درصورتیکه پپ گواردیولا پیکان تهاجمی تیمش را به قلب دفاع رئال هدف بگیرد، ضریب موفقیتش بالا خواهد رفت. ضمن اینکه درچند بازی اخیر سمت راست دفاع بارسا کمی متزلزل نشان داده و می تواند برای بلوگرانا دردسرساز شود. ضربات ایستگاهی در ال کلاسیکو بسیار تعیین کننده خواهد بود. هردو تیم بازیکنانی دارند که اینگونه شوت ها را عالی می زنند و می تواند در لحظه نتیجه بازی را تغییر دهد. درصورتیکه هردو تیم بدون احتیاط یه مصاف یکدیگر روند، نتیجه تساوی پرگل یکی از محتمل ترین اتفاقات است.

کلاسیک های جزیره
    در انگلستان نیز داربی های مهمی اتفاق می افتد. یکشنبه قبل از ال کلاسیکوی اسپانیا می توانید شاهد داربی کلاسیک شهر لیورپول باشید. آبی های اورتون و سرخ های لیورپول در ورزشگاه گودیسون پارک به مصاف یکدیگر خواهند رفت. هردو تیم حاضرند حتی به دسته پایین تر سقوط کنند ولی دربرابر یکدیگر شکست نخورند. بنیتس اگر بازهم ببازد آنگاه به درب خروجی انفیلد نزدیکتر می شود. در بازی فوق العاده حساس دیگر یکشنبه داربی کلاسیک لندن بین چلسی و آرسنال در ورزشگاه امیریتس برگزار خواهد شد. آبی های لندن صدرنشین مطلق لیگ برتر هستند و توپچی ها چشم به مکان آنها دوخته اند. جدا از رقابت این دو همسایه لندنی، مبارزه برای قهرمانی لیگ برتر این بازی را جذابتر کرده است. هواداران منچستریونایتد یکی از تماشاگران پروپاقرص این داربی هستند زیرا نتیجه بازی چلسی – آرسنال مستقیما بر جایگاه آنها در جدول تاثیرگذار است.

یکشنبه کلاسیک ها در یک کلام می توان یکشنبه آینده را روز کلاسیک های اروپا نامید. هواداران فوتبال در انگلستان و اسپانیا دقیقه شماری می کنند تا بازی های زیبای یکشنبه را ببینند و در این میان فوتبالدوستانی که اهل شرط بندی و پیش بینی هستند خود را آماده می کنند تا بر روی تیم مورد علاقه شان شرط ببندند. شما بر روی چه تیمی شرط می بندید؟

رئال یا بارسا؟
    لیورپول یا اورتون؟
    آرسنال یا چلسی؟

موارد انتخابی زیاد است پس کلاسیک های یکشنبه را فراموش نکنید.

امیرمنصور رنجبرنیا

کد:
    2009/11/28

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض آندرس اینیستا: می خواهم تا پایان دوران بازی ام در بارسلونا بمانم

بازیساز آبی و اناری ها از قرارداد جدیدش با باشگاه خشنود است و می خواهد جام های بیشتری با بارسا فتح کند.

سایت گل- دیروز تایید شد که آندرس اینیستا قرارداد جدیدی با باشگاه بارسلونا امضا کرد که به موجب آن، تا سال 2015 در تیم کاتالانی خواهد ماند. اینیستا نیز خشنودی اش را از امضای این قرارداد تازه ابراز کرد و اعلام کرد که قصد دارد تا پایان دوران بازی اش در بارسلونا بماند.

او در مصاحبه با Barca TV گفت:" امروز، روز ویژه ای است. من می خواهم از رئیس باشگاه (خوان لاپورتا)، هیئت مدیره و مدیر ورزشی تیم (چکی بگریستین) به دلیل اینکه باز هم به من اطمینان کردند، تشکر کنم. این یک قدم رو به جلو برای برآورده شدن رویای من است. من می خواهم تا زمان بازنشستگی ام در بارسا بمانم. می خواهم در این تیم به دوران بازی ام پایان بدهم و سپس برگردم و به جام هایی که فتح کردیم، نگاه کنم. جام هایی که موجب خوشحالی ما شد. من برای برآورده شدن این رویا خواهم جنگید."

اینیستا همچنین در صفحه فیس بوکش نوشت که امیدوار است که آبی و اناری ها تا آنجایی که ممکن است در بازی ها به پیروزی برسند و این کار را از ال کلاسیکو شروع کنند. " نمی دانم چند بازی از الان در پیش خواهم داشت اما امیدوارم تا آنجا که ممکن است به پیروزی برسیم و این کار را از روز یک شنبه شروع می کنیم. کار دشواری است اما خوب تمرین کردیم و روحیه خوبی داریم. "

این بازیکن 25 ساله به عنوان یک بازیکن نوجوان در سال 1996 از تیم آلباسته به بارسلونا پیوست و تمام دوران بازی اش را در تیم بارسلونا سپری کرد. او 300 بار در همه رقابتها برای این باشگاه به میدان رفت و با این تیم دوبار لیگ قهرمانان و سه بار لالیگا را فتح کرده است.

کد:
    2009/11/28

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض خرارد پیکه: خیلی خوب می شود اگر دوباره له شان کنیم

مدافع آبی و اناری ها انتظار ندارد که نتیجه تاریخی 6-2 فصل پیش به این زودی ها تکرار شود.

گل- خرارد پیکه، مدافع تیم بارسلونا گفت که قرار نیست بارسلونا در نوکمپ با غلتک از روی رئال رد شود و نتیجه دیدار فصل گذشته در سانتیاگو برنابئو را بی نظیر خواند.

او به خبرنگار Marca گفت:" آنهایی که فکر می کنند ما دوباره گل های زیادی خواهیم زد فراموش نکنند که این مسئله در صورتی رخ خواهد داد که اتفاق غیر منتظره ای رخ دهد. البته هیچ چیز را نمی توان از قبل حساب کرد و من امیدوارم که پیروزی دلچسبی به دست بیاوریم اما روند معمولی اش این است که ما باید برای پیروزی تلاش کنیم. آنچه در فصل پیش اتفاق افتاد تا مدت ها، مدت هایی طولانی تکرار نخواهد شد."

رئالی ها در تابستان پول زیاد و هزینه سرسام آوری برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید زیادی خرج کردند اما با این حال پیکه از آنها متنفر نیست وهیچ دشمنی با آنها ندارد.

"رئال مادرید اساسا یک تیم جدید است و طبیعی است که آنها برای پیروزی به میدان خواهند آمد اما در اینگونه مسابقات هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. من همیشه گفته ام که من آنتی مادریدی یا ضد هر تیم دیگری نیستم چون این به این معناست که من با آنها دشمنی دارم. من در بهترین تیم دنیا بازی می کنم و از هیچ کسی متنفر نیستم. اما البته، من در تمام زندگی ام طرفدار بارسلونا بودم و بحث ال کلاسیکو متفاوت است."
    پیکه در پیروزی 6-2 فصل پیش، یکی از گلزنان بارسا بود و اعلام کرد که حاضر نیست آن گل و افتخارات فصل پیش را با هیچ چیز دیگر در دنیا عوض کند. " من آن گل در برنابئو و سه گانه فصل قبل را با هیچ چیز عوض نمی کنم زیرا دستاوردهای خودم بودند."

کد:
    2009/11/28

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض رائول آلبیول برای بازی مقابل بارسا آماده خواهد بود

او در قلب خط دفاعی رئال در کنار په په قرار خواهد گرفت.

سایت گل - رائول آلبیول، مدافع تیم رئال مادرید، گفت که برای بازی مقابل بارسلونا در نوکمپ "باید" آماده باشد.

آلبیول در پیروزی 1-0 رئال مادرید در مقابل زوریخ در لیگ قهرمانان اروپا دچار کشیدگی لیگامنت زانوی راست شد و حضورش در مقابل بارسلونا در هاله ای از ابهام قرار گرفت اما اکنون به نظر می رسد برای بازی مقابل آبی و اناری ها آماده خواهد بود. او امروز به همراه سایر بازیکنان تمرین کرد و احتمالا در ترکیب اصلی تیم قرار خواهد گرفت.

اگرچه انتظار می رود این مدافع 24 ساله بهبود یافته باشد اما او گفت که در چنین مسابقه ای حتی با وجود مصدومیت هم دوست دارد بازی کند. او در مصاحبه با AS گفت:" فکر می کنم در نوکمپ بازی کنم. هنوز نمی توانم فکر کنم که در یکی از بزرگترین بازی های فصل حضور نداشته باشم. خطر داشته باشد یا نه، فرقی نمی کند، من حاضرم هر چیزی بدهم تا در زمین باشم. من واقعا هیجان زده هستم."

کد:
    2009/11/28

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •