تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: بهترين اسپيكر دنيا

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تا 100 تومن MICROLAB FC861

2. این کاربر از HardWare Professor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dehghani1375's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض نیاز به اسپیکر

من با نظر saghy مخالفم که بهترین وجود نداره وجود داره ولی برا هر کاری یه بهترینی هست در مورد اسپیکر نمی دونم چی بهترینه ولی بقیه قطعات ... من خودم می خوام عوض کنم اسپیکرمو کسی لطفا می شه یه اسپیکر عالی که وایر لس باشه معرفی کنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بچه ها انگاری که همتون چشمهتون بستید ویادی از برترین اسپیکر کمیاب logitech -z5500 نمیکنید که قابلیت اتصال با فیبر نوری رو هم داره باقیمت 550 هزار تومن وتازه اگر گیر بیرید
    میتونید با من تماس بگیرید تا براتون تهیه کنم یا حد اقل براتون توضیح مختصری بدم

به شفافيت واقعيت، به وضوح تصوير و به كيفيت ماوراءِ تصور

داراي استانداردTHX فن آوري منحصربفرد لاجيتك از دنياي ديجيتال و Dolby Digital نسخه ديجيتال ارائه شده از خانواده دالبي و بهره مند از سخت افزار DTS صداي تئاتر گونه ديجيتالي، جهت ايجاد صداي فراگير 5.1 كانال ديجيتال.
    اسپيكري بي رقيب و استثنائي با قابليت خروجي 500 وات RMS (317 وات RMS توان مجموع بلندگوها، 62*2 مقابل، 62*2 پشت و 69 وات مركزي) و بهره گيري از يك ساب ووفر 25.4 سانتي متري (10 اينچ قطر دهانه و 188 وات RMS توان ساب ووفر)، جهت توليد صدائي فاقد اختلال و آشفتگي و بسيار دقيق و واضح و قابليت اتصال با 6 منبع صوتي (رايانه هاي شخصي، CD، DVD، كنسول هاي بازي، MP3 Players و Optical)، پيشرفته ترين اسپيكر دنيا را در بالاترين سطح كيفيت، به كشف صداهاي Dolby Digital، Dolby Prologic II نسخه نهائي ارائه شده از خانواده دالبي، Dolby Sorrund نسخه شبيه ساز فراگير ارائه شده از دالبي، DTS و DTS 96/24 شبيه ساز صداي استوديوئي (96 كيلوهرتز بر 24 بيت صداي ديجيتال) و در نهايت PCM (صداي استريوي فشرده نشده 44.1 كيلوهرتز بر 16 بيت) توانمند ساخته است. در اين پديده استثنائي، ورودي اپتيكال اين امكان را ايجاد مي كند كه صدائي فاقد هرگونه زوائد و نويز را جهت رسيدن به بالاترين حد لذت از حجم و كيفيت صداها خلق نمايد.
    و اين معناي شناور بودن بر سطح امواج صوتي است.
    همچنين ادغام عملگر دوگانهTweeter و Mid-Range در يك بلندگوي خاص با روكش خاص آلومينيومي با جديدترين فن آوري توليد و طراحي، ارائه صدائي شفاف و لطيف را با هر حجمي امكان پذير مي نمايد. مركز كنترل ديجيتال SoundTouch در اين ربات خارق العاده، اين امكان را ايجاد مي كند، كه علاوه بر كنترل حجم و كيفيت صداي خروجي، تمامي دستگاه هاي ورودي تان را نيز با راحت ترين حالت مديريت نمائيد. LCD تعبيه شده در مركز كنترل با رنگ دلنشين آبي فام، زيبائي اين اسپيكر را چندين برابر نموده است. بلندگوهاي اقماري قابل نصب بر روي ديوار و يا استقرار روي ميز، با طراحي ويژه و تغيير پذير، هدايت امواج صوتي را در ساده ترين وضعيت در اختيارتان قرار مي دهد. جك ورودي چندكاره و انحصاري اين مجموعه بي نظير، جهت هماهنگي با تمامي دستگاه هاي ورودي آنالوگ و ريموت كنترل بي سيم، جهت مديريت از راه دور صدائي كه دوستش داريد، ويژگي خاص ديگري از خصوصيات پديده لاجيتك است.

5. این کاربر از ajaj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •