تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 57

نام تاپيک: n86 یا innov8

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

میشه بگی مشکلات نرم افزاریش چیه ؟
    و ورژن سیمبین n86 چیه که از سیمبین 8510 جدیدتره ؟
    در مورد ورزن جدیدتر سیمبین من تازه متوجه شدم که اشتباخه کردم(ولی به نظرم محیط کاره ان86 زیباتره که البته این مورد امریست سلیقعه ای)

در مورد مشکلات نرم افزاری منظوره من با این موارد بود که باید 8510 هک بشه تا بشه یه سری کار ها را انجام داد مثلن برای بازی های (اسمشو درست نمیدونم)باید گوشی را هک کرد تا به پای سیمبین های نوکیا برسه.
    در کل 8510 توسط هک میتونه پا به پای سیمبین های نوکیا بیاد.که این مورد به نظره من مشکله البته نسبت به ان86 میگم که این مشکلات را نداره........
    حالا شاید از دیدگاه بعضی دوستان این مورد مشکل نباشه ولی به نظره من باید بحث مشاوره بر روی گوشی ای باشه که از کارخانه میاد بیرون نه این که بگیم با هک این طور میشه یا فلان مشکل این طوری حل میشه......
    اول بهتره ببینیم کدام گوشی برتره بعد بگیم مشکلاتش این گونه رفع میشه.....
    8510 اگه مشکلات نرم افزاری نداشت پس این هک ها جریانشون چیه؟

در ضمن جدای مشکلات نرم افزاری که اگه این مورد را در نظر نگیریم پس باقیه موارد چی؟
    مثلن سی پیو قویتر در ان86 یا ال سی دیه با کیفیت تر.........
    Last edited by merikh_merikh; 11-08-2009 at 15:08.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

در مورد ورزن جدیدتر سیمبین من تازه متوجه شدم که اشتباخه کردم(ولی به نظرم محیط کاره ان86 زیباتره که البته این مورد امریست سلیقعه ای)

در مورد مشکلات نرم افزاری منظوره من با این موارد بود که باید 8510 هک بشه تا بشه یه سری کار ها را انجام داد مثلن برای بازی های (اسمشو درست نمیدونم)باید گوشی را هک کرد تا به پای سیمبین های نوکیا برسه.
    در کل 8510 توسط هک میتونه پا به پای سیمبین های نوکیا بیاد.که این مورد به نظره من مشکله البته نسبت به ان86 میگم که این مشکلات را نداره........
    حالا شاید از دیدگاه بعضی دوستان این مورد مشکل نباشه ولی به نظره من باید بحث مشاوره بر روی گوشی ای باشه که از کارخانه میاد بیرون نه این که بگیم با هک این طور میشه یا فلان مشکل این طوری حل میشه......
    اول بهتره ببینیم کدام گوشی برتره بعد بگیم مشکلاتش این گونه رفع میشه.....
    8510 اگه مشکلات نرم افزاری نداشت پس این هک ها جریانشون چیه؟

در ضمن جدای مشکلات نرم افزاری که اگه این مورد را در نظر نگیریم پس باقیه موارد چی؟
    مثلن سی پیو قویتر در ان86 یا ال سی دیه با کیفیت تر.........

اصلاً بحث هک ربطی به 8510 نداره
    همه گوشیهای سیمبین s60 باید هک بشن تا بشه روشون برنامه نصب کرد یا اینکه میشه برنامه ها رو ساین کرد این یک چیز عمومی هست و مختص 8510 نیست
    بازیهای انگیج هم درسته که روی ان86 هست ولی اگه بخای بازی جدید روش بریزی یا باید بازیو بخری یا باید هکش کنی
    تنها فرق نحوه نصب انگیج روی این دوتا اینه که باید روی 8510 کلاینت ریپک نصب بشه که الان ورژن 1536 ش هست و تقریباً همه بازیها رو اجرا میکنه

3. 5 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

ببخشید 2بار اومد
    دیلیت شود

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خوب بزارید واضح تر صحبت کنم

تمام صحبت هام با دلیل و مدرک هست

1-.قتی میگم 8510 توی خورشید بهتر عکس میگیره برای اینه که اولا خودم تجربه کردم و دوما در نور خورشید که دوربین ها میتونند بهترین نمایششون رو ارائه بدن 8510 به خاطر فشرده سازی کمتر میتونه جزئیات بیشتری نمایش بده

2- اما وقتی نور کمی کمتر باشه 86 بهتر میگیره حالا چرا ؟ 86 دارای لنزی با دیافراگم متغیر هست یعنی میتونه میزان نور ورودی به لنز رو کم یا زیاد کنه که وقتی نور کمتر بشه دیافراگم 8510 ثابت میمونه ولی 86 دیافراگمش بزرگ میشه و عکس بهتری میگیره اینو توی عمل هم به وضوح میتونی ببینی

3-صدای هدست هر دو رو با هدست مشابه و فوقالعاده creative ep630 تست کردم و 86 قطعا صداش بهتره حتی 86 صداش از w995 که بهترین واکمن سونی هست هم بهتره

4- در مورد هک هم دوستمون منظورش اینه که روی نوکیا ها ngage رو بدون هک هم میشه استفاده کرد اما بدون هک ngage روی گوشیهای سامسونگ اجزا نمیشه وگرنه سیستم عاملهاشون یکیه و 90 در صد برنامه های 86 رو 8510 هم جواب میده

5-در مورد ساپورت نرم افزاری تعداد فریم ور هایی هست که سامسونگ و نوکیا ارائه میدن و راحتی استفاده از اونها هست که واقعا نوکیا بهتره در این زمینه

6. 5 کاربر از mehrdad_ati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

تمامی این صحبت ها یه طرف........(حسن جان حرف شما هم قبول)ولی در مورد سی پیو و ال سی دیه با کمیفیت تر و باطریه قویتر در ان86 چی میگین؟
    در این موارد که دیگه ان86 بهتره؟

من خودم طرفدار سونی اریکسون هستم پس در نتیجه در حال حاظر 100 در 100 بدون تعصب حرف میزنم.
    اگه در مورد ان86 اشتباه میکنم بگین........

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

برای اینکه قدرت cpu مشخص بشه من از مهرداد جان میخام که با برنامه spmark یه تست از گوشیش بگیره و اینجا قرار بده ال سی دی رو هم قبول دارم باتری هم باشه قبول

9. 3 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

باشه من میزارم شما هم بزار راستی برنامه رو ندارم لینکش رو میدی ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوست عزیز با تحقیقاتی که من کردم spmark قدرت پردازش سه بعدی رو اندازه میگیره نه cpu رو که 8510 یک پردازنده قدرتمند گرافیکی داره

اگر اشتباه میکنم بگید

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نظر شخصی !

به نظرم بهتره بزارید تا n86 فراگیر بشه و بعد نظر قطعی بدیم چون ممکنه مثل n96 بشه که وقتی داشت میومد همه میگفتن رو دستش دیگه گوشی نیست ! منظورم اینه که هنوز مشکلات n86 مشخص نشده و به زودی شاهد مشکلات این گوشی هستیم ... حالا باید دید این مشکلات کوچیک یا بی اهمیته یا بزرگ با اهمیته که از خریدش میشه صرف نظر کرد ...

البته n86 گوشی جدید هست در حالی که 8510 قدیمی تره و سال قبل وارد بازار شده

13. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

86 2 ماه اومده یک فریم ور هم براش اومده !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •