تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: چند سوال در مورد اوركلاك AMD X3 710

اگه نباشه جاش خالی می مونه saadi126's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام و ممنون بابت راهنمايي همه
    با اينكه تاپيك قديمي شده ولي گفتم بهتره تاپيك جديدي نزنم و سوال رو همينجا مطرح كنم.

يه سوال داشتم از اساتيد محترم:
    براي اور بيشتر يا همون محدوده 3.4، بايد چقدر ولتاژ بدم و كلا مقدار اين ولتاژ رو چجوري بايد بدست آورد و از كجا بدونم چه ولتاژي براي چه مقدار اور نياز هست.

يه سوال ديگه هم اينكه موقع اور پردازنده، فركانس رم هم به طور اتوماتيك بالا ميره و با توجه به اينكه رم من Patriot هست آيا ممكنه مشكلي براي رمها بوجود بياد؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

براي اور بيشتر يا همون محدوده 3.4، بايد چقدر ولتاژ بدم و كلا مقدار اين ولتاژ رو چجوري بايد بدست آورد و از كجا بدونم چه ولتاژي براي چه مقدار اور نياز هست.
    حدود 1.45-می تونه از تجربه دیگران استفاده کنی تو سایتهای اورکلاک-سعی و خطا

موقع اور پردازنده، فركانس رم هم به طور اتوماتيك بالا ميره و با توجه به اينكه رم من Patriot هست آيا ممكنه مشكلي براي رمها بوجود بياد؟
    به مدل دقیق رم بستگی داره اگه آبی و معمولی هست حداقل تا 900 مشکلی نداره با مقدار جزئی افزایش ولتاژ

3. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

ممنون بابت راهنماييتون

حدود 1.45-می تونه از تجربه دیگران استفاده کنی تو سایتهای اورکلاک-سعی و خطا
    سوالي كه برام پيش مياد اينه كه اگر مقدار ولتاژ كم يا زياد باشه چه اتفاقي ميافته؟ وقتي زياد باشه كه خوب احتمال آسيب ديدن پردازنده هست. اما وقتي مثلا مقدار ولتاژ كمتر از اوني باشه كه مورد نيازه چه اتفاقي ميوفته؟ آياپايداري سيستم پيش مياد؟

به مدل دقیق رم بستگی داره اگه آبی و معمولی هست حداقل تا 900 مشکلی نداره با مقدار جزئی افزایش ولتاژ
    توي فركانس 3.4، رم برابر 984 هست. رنگش هم قرمزه ولي نميدونم اين فركانس به رم آسيب ميرسونه يا نه؟ آيا دستي ميشه فركانس رم رو كم كرد؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سوالي كه برام پيش مياد اينه كه اگر مقدار ولتاژ كم يا زياد باشه چه اتفاقي ميافته؟ وقتي زياد باشه كه خوب احتمال آسيب ديدن پردازنده هست. اما وقتي مثلا مقدار ولتاژ كمتر از اوني باشه كه مورد نيازه چه اتفاقي ميوفته؟ آياپايداري سيستم پيش مياد؟
    بیشتر تا حدی پایداری هست و دمای زیاد که اگه خوب دفع بشه حرارت که فقط آسیب بلند مدت و اگه نشه ناپایداری و کند شدن محاسبات و ....

کمتر که خب اصلا پایدار نمیشه تو حداکثر فشار

توي فركانس 3.4، رم برابر 984 هست. رنگش هم قرمزه ولي نميدونم اين فركانس به رم آسيب ميرسونه يا نه؟ آيا دستي ميشه فركانس رم رو كم كرد؟
    ولتاژش؟شات از SPD بزار

6. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

من از 3.38 دوباره داونكلاك كردم به 3.2 چونفركانس رم ميرفت روي 1040 مگاهرتز. الان روي 3.2 برابر 984 هستش.
    اين شات ها رو ببينيد.
    به نظرتون بايد تغييري در ولتاژها بدم يا همين ولتاژهاي استوك جواب اين اور رو ميدن (البته من يك ماهي ميشه با اين حد اور بدون مشكل دارم كار ميكنم)

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بله اول اینکه برای فرکانسهای بالای 950-900 حتما مقداری افز ایش ولتاژ هست دیگه پایداری و تحمل و کارکرد رم تو اون فرکانس و ولتاژ بستگی به مدلش داره برای این پارت نامبر خوبه شما اصلا تغییری تو ولتاژ رم ندادی؟اگه مم تست یا occt 'گرفتی رم و پردازنده توی حداکثر فشار حداقل دو ساعت پایدار بودن استفاده بلند مدت بدون مشکلی خواهی داشت سعی کنید با کمترین مقدار ولتاژ پایداری ثابت استفاده کنید تو حالت اورکلاک نه ولتاژ خودکار...

9. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

حاجی برو ببین اگه چیپ جنوبی مادربردت sb 710 OR 750 هست که بایاس قدیمی از مادربردت گیر بیار .. که میشه این سری از cpu هارو آنلاک کرد !

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید ...
    دوستان می بالاخره برای همون سیستم قبلی یه مین گیگا گرفتیم (حالمون از الایت بهم خورد) حالا مشکلم اینه که از 3055 (235*13) نمی تونم بالاتر برم .. یعنی تا 3100 میرم ولی اصلا استیبل نیست .. ضریب رم رو کم کردم گزاشتم رو 800 (1066 KingMAX بود رمام) تو OC رو 235 رمها میشه 940 قاعدتا تا 1066 خیلی راهه هنوز ولی کافیه که من ببرم رو 245 ضریب رمهام میشه حدود 970 اینها ولی خوب هنوز هم تا 1066 خیلی راهه ولی دیگه عمرا تو ویندوز بره ! ضریب نرس بریج و HT هم کم کردم گزاشتم رو 8X و 1600 تو OC اونا هم از 2000 بالاتر نمیرن فوقش میشن 2100 ولی بازم نباید مشکلی باشه ! نمی دونم سیستم اصلا حال نمی کنه بره تو ویندوز ... من هنوز در عجبم دوستمون چطوری برده رو 3200 استیبل هم هست .. احتمال می دم رمهاش 800 هستن بهتر هست برای OC نمی دونم حالا شما بهتر می دونید .. لطفا راهنمایی کنین !
    در ضمن با مادربرد MA785G-UD3H دارم کار می کنم که به سادگی هسته 4 رمو آنلاک کرد و الان تو کلاک 3055 قدرتم از X4 940 بیشتره ...
    کولر CPU هم هایپرTX هست (کولر مستر) و دمام تو همین 3055 از 50 اصلا بالاتر نمیره زیره 50 هست کلا ... HEEEEELLLLPPPP MEEEEE PLZZZZZZ
    وضعیت فعلی :

ID : 715597
    Submitted by DJMD | Fri, 18 Sep 2009 22:01:01 +0200 | Validated by CPU-Z 1.52.1
    Last edited by djmd; 18-09-2009 at 23:34.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •