تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 24 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 239

نام تاپيک: Left 4 Dead 2

داره خودمونی میشه yahya55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من تو نسخه1 این بازی نمیتونم داستانیشو بازی کنم بنظرتون کرک میخواد

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

تنوع اسلحه ها به نظر خیلی بهتر شده ! نارنجک انداز هم داشت ! خون و خونریزی هم زیاد تر شده ! در کل منتظرشم !

پروفشنال mohammadaliarmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بچه ها من تو ه سایت خوندم نوعی زامبی جدید توی این بازی هم آوردن که اسمشون Spiker هست و تمام بدنشون رو میخ پوشیده و میخ ها رو به سمت شما پرتاب می کنند

پروفشنال a.salireza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    :O

10

به نظر من فروشش بیشتر از نسخه ی قبل نمیشه .
    وقتی پست قبلی رو دیدم ، یاد کارکتر های نسخه ی یک افتادم . ببینید :
      محتوای مخفی: Pictures 

به نظر من کارکتر های نسخه ی قبل خیلی بهتر بودن . هم قیافشون به زیبایی ترس رو نشون میداد ، هم از سنین و نژاد های مختلف بودن . حالا یه نگاه به عکس اولی بندازین . قیافه شون به همه چی میخوره جز زامبی کش ! یکیشون که هنوز دهنش بوی شیر میده ! یکیشون هم که فک کرده پارتیه ! با کت شلوار اومده ! اون یکی هم نمیدونم چجوری میخواد فرار کنه . ماشالله وزنش اندازه ی کل کارکتر های نسخه ی قبله ! اون زنه هم که جزو افسانه کوتوله ها حساب میشه ! نه به اون چاقی ، نه به این لاغری ! درکل من کارکتر های نسخه ی قبل رو ترجیه میدم !

5. 5 کاربر از a.salireza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Torch Bearer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

به نظر من فروشش بیشتر از نسخه ی قبل نمیشه .
    وقتی پست قبلی رو دیدم ، یاد کارکتر های نسخه ی یک افتادم . ببینید :
      محتوای مخفی: Pictures 

به نظر من کارکتر های نسخه ی قبل خیلی بهتر بودن . هم قیافشون به زیبایی ترس رو نشون میداد ، هم از سنین و نژاد های مختلف بودن . حالا یه نگاه به عکس اولی بندازین . قیافه شون به همه چی میخوره جز زامبی کش ! یکیشون که هنوز دهنش بوی شیر میده ! یکیشون هم که فک کرده پارتیه ! با کت شلوار اومده ! اون یکی هم نمیدونم چجوری میخواد فرار کنه . ماشالله وزنش اندازه ی کل کارکتر های نسخه ی قبله ! اون زنه هم که جزو افسانه کوتوله ها حساب میشه ! نه به اون چاقی ، نه به این لاغری ! درکل من کارکتر های نسخه ی قبل رو ترجیه میدم !
    تاييد ميشه.هرچند قيافه 2 نفر سمت چپي تو عكس بازي 1 عوض شد و با يك قيافه ديگه بازي عرضه شد.

پروفشنال mohammadaliarmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

خب دوستان این کاراکتر ها رو از عمد گذاشتن تا نشون بدن مانند افراد عادی هستند و چیز خاصی نیستند

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

خب دوستان این کاراکتر ها رو از عمد گذاشتن تا نشون بدن مانند افراد عادی هستند و چیز خاصی نیستند
    خوب دوست من مگه آدم عادی میتونه زامبی بکشه.
    هه یه زامبی جلوش دراد خودشو خیس میکنه چه برسه به
    کشتنش.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

اسکرین شات های جدید!

محتوای مخفی: سایز اصلی از راست به چپ 
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. 6 کاربر از S A A M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

تریلر جدید!

HD
    کد:
    SD
    کد:
    +
    Valve لیست اسلحه ها را در این بازی اعلام کرد!

• Baseball Bat
    • Cricket Bat
    • Crowbar
    • Electric Guitar
    • Fire Axe
    • Frying Pan
    • Katana
    • Machete
    • Tonfa (police baton)
    • Chainsaw

12. 3 کاربر از S A A M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض L4D 2

" زامبی کشی "

جنگی در زیر نور ماه و در خیابان های منطقه ای گسترده به نام نیواورلئان در گرفت.اما این جنگ،جنگی عادی نبود
    4 نفر که سه مرد و یک زن بودند در این شهر با یک شهر عجیب که تمام مردم آن زامبی شده بودند طرف شدند شما نیز در این گروه 4 نفره که چیزی به جز جان خودشان و هم گروهشان مهم نیست عضو هستید...
    این عنوان محیط ها و وحشت بیشتری نسبت به نسخه اول خود دارد که شما و دوستانتان باید به سلامت از آن بگذرید.در بخش هایی از بازی شما در یک" شهر بازی " با یک سری انسان های دلقک روبرو خواهید شد که آن ها نیز به ویروس مبتلا شده اند و حالا زامبی های خون خوار و خطرناکی هستند این دلقک های زامبی از نکات هیجان انگیز بازی هستند که حتما با رویارویی با آنها به این قضیه پی خواهید برد.

در نسخه اول اگر به خاطر داشته باشید یک سری زامبی با قدرت های ویژه بودند که آن ها را از دیگر زامبی ها متمایز می کرد در این نسخه نیز علاوه بر همان زامبی های قبلی که قدرت بیشتری داشتند دو زامبی دیگر با قدرت زیاد به این عنوان اضافه شده اند:
    اولین زامبی موجودی به نام " Spitter " هست که برای حمله به شما نزدیک می شود و مایعی لغزنده از خود بر روی زمین می ریزد و باعث لیز خودن شما می شود تا به غذایی دلچسب برای دیگر زامبی ها بدل شوید.
    و اما دومین زامبی که به بازی هیجان خاصی بخشیده است " Charger " نام دارد این زامبی دارای یک دست است اما سرعتی فوق العاده بالا مانند یک اسب دارد او برای حمله به سمت شما می دود و یکی از 4 بازمانده را می گیرد و به بقیه بازماندگان می کوبد و یا پرتاب می کند این زامبی با سرعتی که دارد هم ترس و هم هیجان را به شما القا می کند.

سلاح های زیادی به بازی اضافه شده اند که سلاح های سرد نمود بیشتری نسبت به سلاح های گرم دارند بیشتری دارند به عنوان مثال می توان به یک " کاتانا " (شمشیر سامورایی)اشاره کرد که به راحتی سر یا اعضای بدن زامبی ها را از تنشان جدا می کند.یک تبر بزرگ نیز اضافه شده است که برای گله های زامبی که زیاد به شما نزدیک شده اند کاربرد دارد.سلاح های سرد بیشتری در بازی وجود دارند ولی هیجان و کاربرد این دو سلاح از دیگر سلاح های سرد بیشتر است.
    اما در بخش سلاح های گرم یک مگنوم جدید اضافه شده است که قدرت بسیار بالایی دارد و می توانید با تمرکز هدشات های زیبایی را با این سلاح بزنید و یک سلاح گرم دیگر کلاشنیکف 47 هست که در نسخه قبلی نیز بود ولی در این نسخه پیشرفته تر و اتوماتیک شده است.
    این بازی در 17 نوامبر برای Xbox 360 و PC به بازار عرضه خواهد شد.

14. 8 کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •