تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: ظاهر شدن مکرر صفحه آبی (dumping of physical memory)

داره خودمونی میشه rayhaneh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ونکوور کانادا

پيش فرض

دمای پردازنده و دور پنکه رو می‌تونی به صورت نرم‌افزاری مونیتور کنی... اگه نرمال نبود اون موقع به فکر تعویض باش، نه اینکه از روی حدس و گمان بخوای یه چیز سالم رو عوض کنی.
    البته منم فعلا فقط حرفشو زدم کو تا عمل!!
    راستی اسم برنامه خاصی میشناسید؟
    درایور هر قطعه با مراجعه به سایت سازنده قابل دریافته...
    بله
    ولی غیر از سایت از کجا بفهمیم کدوم دریور نیاز به آپدیت داره؟

2. این کاربر از rayhaneh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

قاطی برنامه‌‌هایی که تو CD مربوط به مادربرد هست احتمال زیاد یکی وجود داره... این هم برای نمونه:
    http://www.cpuid.com/hwmonitor.php

کلا همیشه سعی کن تمام درایورها به‌روز باشن، مخصوصا زمانی که مشکلاتی از این دست پیش می‌یاد.

4. 2 کاربر از Balrog بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hraa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

دوست من 3 روزه که لپ تاپ compaq گرفته و ویندوز7 هم روش نصبه، هیچ برنامه ای هم نصب نکرده، فقط یک بار که ناد32 نصب کرده بود در حین استفاده از سیستم با صفحه آبی رنگ و ریست شدن و physical memory و... مواجه شده بود که مجبور شده بود از طریق safemode و system restore به حالت قبل برگرده!!! جالبه که بک آپ و سیستم ایمیج هم نمیتونه بگیره.....
    حالا میخواستم بدونم مشکلش چجوری حل میشه چون جرات نمیکنه برنامه ای نصب کنه و اصلاً ram لپ تاپ رو خودش میتونه جابجا و تعویض کنه و اگر میشه چجوری؟
    لطف کنید توضیح بدین...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام .
    من یک ویندوز سرویس پک 2ورژن 2002 روی سیستم دارم و مدتی قبل هم دو ویندوز داشتم یکی سون و دیگری اکس پی در آن زمان هم اخطار صفحه آبی به مرور زمان اتفاق می افتد و هم اکنون هم که اکس پی دارم این اخطار برایم می افتد اشکال این سیستم در چیست ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض حالا بعد از این حرفا باید چی کار کنیم ؟

سلام به همگی من تازه عضو شدم
    من خودم این مشکل صفحه آبی رو دارم که میگه دامپیمک فیزیکال مموری
    مطالب این بخش این انجمن رو خوندم خودمم هم تحقیق کردم
    به چیزی که دست یافتم
    1.ممکنه یکی از اجزای سخت افزاری رایانه دارای مشکل باشه[مثال: مثلا رم من مشکل داره ممکنه که از فن خنک کننده اون باشه ]
    2.شاید به خاطر نوع ویندوز یا فایلی هایی که در پوشه C:\Windows\Minidump وجود داره باشه که خیلی بهش اشاره شده
    3. سومین چیز که در سایت های خارجی دیدم و خیلی نوشته بودند در موردش مربوط به مورد اولی و شبیهش میشه اینه که یک مشکل در مدیریت منابع سیستم به وجود اومده که رابط نرم افزار و سخت افزار (سیستم عامل ) این صفحه آبی رو میاره
    4. و ...
    اما من این مشکل رو دارم
    پیگیری هایی که کردم فهمیدم این مشکل ماله رم من هست
    مدل لپ تاپ من dell studio و رمش 4 گیگ هست
    اما در مورد همه چیز اینجا گفته شده اما راه حل برای رفع این مشکل گفته نشده
    اگرم گفته شده جامع و عمومی نبوده
    من باید چی کار کنم !!!!
    لطفا کمکم کنید!!!!

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سیستم منم الان چند روزه که تازه خریدم ارور صفحه ابی رو میده اینم فایل دامپ : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته رو ویندوز 8 و 8.1 امتحان کردم فعلا رو ویندوز 7 این ارور رو نداشتم لطفا کمک کنید . چون مادربورد و رم و هارد رو نو خریدم و نباید مشکل داشته باشن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ماله منم ت و ویندوز 8 و 8.1 اینجوری میشه .. با رم 8 و سی پی یو 8 هسته ای مجبود شدم ویندوز 7 32 بیت بریزم ...

10. این کاربر از arinboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ماله منم ت و ویندوز 8 و 8.1 اینجوری میشه .. با رم 8 و سی پی یو 8 هسته ای مجبود شدم ویندوز 7 32 بیت بریزم ...
    دوست عزیز من کامل تمام قطعات رو تست کردم مشکل از رم من بود که با تعویض اون مشکل حل شد . این مشکل ارور صفحه ابی بیشتر تو ویندوز 8 و 8.1 خودشو نمایان میکنه تا ویندوز 7 . اگه رم سیستمت بصورت جفتی هستش یعنی دو تا 4 گیگ دونه دونه تست کن با ویندوز ببین رو کدوم ارور میده ؟ اگه هم 8 گیگ هستش به صورت تکی باید یه رم سالم از یکی قرض بگیری و تست کنی ! من از چند جا و چند مهندس پرسیدم گفتن در مرحله اول مشکل از رم هستش و در مرحله دوم از هارد دیسک و پاور سیستم . البته اگه مشکل سخت افزاری باشه . اگه سیستمت لپ تاپ هست کار یه کم مشکل میشه منظورم پیدا کردن رم و باز کردن پشت لپ تاپ .

12. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزیز من کامل تمام قطعات رو تست کردم مشکل از رم من بود که با تعویض اون مشکل حل شد . این مشکل ارور صفحه ابی بیشتر تو ویندوز 8 و 8.1 خودشو نمایان میکنه تا ویندوز 7 . اگه رم سیستمت بصورت جفتی هستش یعنی دو تا 4 گیگ دونه دونه تست کن با ویندوز ببین رو کدوم ارور میده ؟ اگه هم 8 گیگ هستش به صورت تکی باید یه رم سالم از یکی قرض بگیری و تست کنی ! من از چند جا و چند مهندس پرسیدم گفتن در مرحله اول مشکل از رم هستش و در مرحله دوم از هارد دیسک و پاور سیستم . البته اگه مشکل سخت افزاری باشه . اگه سیستمت لپ تاپ هست کار یه کم مشکل میشه منظورم پیدا کردن رم و باز کردن پشت لپ تاپ .

آره رمم 2 تا 4 گیگ هست مدل crosair .... وقتی ویندوز 8 میریزم اینجوری میشه و احتمالا رو 64 بیت که از تمام رم استفاده میکنه این مشکل هست .. یکی گفت جای رم هارو عوض کن شاید درست بشه آخه 4 تا شکاف داره.ویندوز 7 64 بیت ریختم امروز تست کنم .. .. سیستمم لبتاب نیست کیس هستش و راحت تعویض میشه .. من این رم هارو تازه گرفتم 1 ماه نمیشه .. چرا باید مشکل داشته باشه آخه ؟؟؟؟؟ ببرم گارانتی تعویض میکنن ؟
    اول با نرم افزار تست بکنم اگه خراب بود ببرم گارانتی ؟
    جعبه رم هارو هم انداختم دور اصلا یادم نمیاد کدوم گارانتی بود

14. این کاربر از arinboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ziba12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با استفاده از این نرم افزار صفحه ابی رو میتونی مشکلشو حل کنید :
    RegZooka

تمام ارور ها رو رفع میکنه . و وقتی زیاد به لپ تاپ فشار بیاد مشکل صفحه ابی نمایان میشه .

16. این کاربر از ziba12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •