تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 30 از 30

نام تاپيک: خرید پرینتر سه کاره لیزری و Sam SCX-4500

اگه نباشه جاش خالی می مونه siafu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

ببینین دوست گلم در مورد توانایی کارکرد اچ پی هیچکس هیچ شکی نداره.سامسونگ هم قدیما بد بوده هیچکس باز هم هیچ شکی نداره.ولی الان دو ساله سامسونگ خیلی بهتر شده.حتی جدیدا تکنولوژی در این مورد به شرکتای دیگه می فروشه.
    اگر یک دستگاه واقعا پر کار می خوای،2015 بهترین انتخابه،اگه مصرفت کمه،به جای اینکه 250 تومن بدی یه 4500 بگیری،270 تومن بده،یه اسکنر بگیر با یه پرینتر لیزری رنگی اچ پی 1215.
    من واقعا گیج شدم نمیدونم الان دقیقا چی می خواین شما.اگر فقط بین این دو مدل گیر کردین،اگه میدین بیرون شارژ کنن براتون،هیچ تفاوتی از نظر هزینه متحمل نخواهین شد چون هر دو رو 15 تومن شارژ می کنن براتون.
    اگر گزینه های دیگه ای هم مد نظر دارین،باز ما همه در خدمت شما هستیم.مطرح بفرمایین تا جواب بدیم.
    سناتور عزیز،
    من دستگاهی که لازم دارم اصلا نمیخوام پرکار باشه حداکثر 100 پرینت در ماه ولی میخوام چند سال برام کار کنه. از Scan,Copy هم خیلی نمیخوام استفاده کنم شاید ماهی چند بار.
    و بین همین دو مدل هم میخوام یکی رو بگیرم چون اصلا پرینت رنگی نیاز ندارم.
    قیافه و ابعاد برای من خیلی مهم هست چون قراره رو میزم قرار بگیره و از این نظر سامسونگ خیلی منو جلب کرده ولی اگر کیفیتش پایین باشه مسلما" نمیگیرم چون نمیخوام پولم رو بریزم دور.
    در مورد سامسونگ شما موافقید و مثلا اون یکی دوستمون مخالفه. و همین تناقض ها من رو به شک انداخته...
    پرینتری اگر میشناسید که در همین محدوده قیمت باشه و مشخصاتش مثل اینا باشه لطفا معرفی کنید من ببینم. چون خودم دیگه چیزی یافت نکردم. وگرنه که یکی از این دو تا رو به من بگید من اقدام کنم.

واقعا ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

ببینین دوست گلم در مورد توانایی کارکرد اچ پی هیچکس هیچ شکی نداره.سامسونگ هم قدیما بد بوده هیچکس باز هم هیچ شکی نداره.ولی الان دو ساله سامسونگ خیلی بهتر شده.حتی جدیدا تکنولوژی در این مورد به شرکتای دیگه می فروشه.
    اگر یک دستگاه واقعا پر کار می خوای،2015 بهترین انتخابه،اگه مصرفت کمه،به جای اینکه 250 تومن بدی یه 4500 بگیری،270 تومن بده،یه اسکنر بگیر با یه پرینتر لیزری رنگی اچ پی 1215.
    من واقعا گیج شدم نمیدونم الان دقیقا چی می خواین شما.اگر فقط بین این دو مدل گیر کردین،اگه میدین بیرون شارژ کنن براتون،هیچ تفاوتی از نظر هزینه متحمل نخواهین شد چون هر دو رو 15 تومن شارژ می کنن براتون.
    اگر گزینه های دیگه ای هم مد نظر دارین،باز ما همه در خدمت شما هستیم.مطرح بفرمایین تا جواب بدیم.
    سناتور عزیز،
    من دستگاهی که لازم دارم اصلا نمیخوام پرکار باشه حداکثر 100 پرینت در ماه ولی میخوام چند سال برام کار کنه. از Scan,Copy هم خیلی نمیخوام استفاده کنم شاید ماهی چند بار.
    و بین همین دو مدل هم میخوام یکی رو بگیرم چون اصلا پرینت رنگی نیاز ندارم.
    قیافه و ابعاد برای من خیلی مهم هست چون قراره رو میزم قرار بگیره و از این نظر سامسونگ خیلی منو جلب کرده ولی اگر کیفیتش پایین باشه مسلما" نمیگیرم چون نمیخوام پولم رو بریزم دور.
    در مورد سامسونگ شما موافقید و مثلا اون یکی دوستمون مخالفه. و همین تناقض ها من رو به شک انداخته...
    پرینتری اگر میشناسید که در همین محدوده قیمت باشه و مشخصاتش مثل اینا باشه لطفا معرفی کنید من ببینم. چون خودم دیگه چیزی یافت نکردم. وگرنه که یکی از این دو تا رو به من بگید من اقدام کنم.

واقعا ممنون

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

با توجه به نیاز شما همون سامسونگ بهترین انتخاب هست ! هیچ شکی هم نکن فقط قبل خرید در مورد چیپ ش تحقیق کن که یه وقت به مشکل نخوری !؟

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

ممنونم.
    میشه در مورد چیپش همین جا توضیخ بدید. گفتن دوستان مشکلی نیست.

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ممنونم.
    میشه در مورد چیپش همین جا توضیخ بدید. گفتن دوستان مشکلی نیست.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ممنون، با توجه به تحقیقاتم تصمیم گرفتم سامسونگ scx-4500 رو بگیرم.
    امیدوارم انتظاراتم رو براورده کنه.

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

نگران نباش

9. این کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه smwin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون از راهنمایی همه منم میخوان بخرم همین سامسونگ و

قیمتش چقدر هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

باسلام لطفا در باره پرینتر HP4580 از لحاظ کیفیت و کارایی راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه perspolis n5800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز

من در نظر دارم پرینتر سامسونگ مدل scx 4300 بگیرم خانگی میخام بدونم ایا hp بگیرم بهتر نیست

بودجه ام 170000

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •