تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 37

نام تاپيک: سرخابی

آخر فروم باز emad64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

ببینید بچه ها، خواهشاً اینجا اسم تیم های همدیگه رو درست ببریم..
    میخوایم کل کل کنیم، کل کل کنیم، ولی نشون بدیم که ما هم میتونیم با هم باشیم. نشون بدیم که دوستیمون واسمون مهمتره و هدف ما از این کل کل ها، جز تفریح چیز دیگه ای نیست..
    حواسمون به خط قرمز هم باشه.. به نظر من، اسم تیم های همدیگه رو درست نگیم، میتونه خودش عبور از خط قرمز تلقی بشه.. چون غیرت ما هوادارها اجازه ی استفاده از همچین واژه هایی رو بر ضد تیممون نمیده..
    اگه با گفته ی من موافقید، از این به بعد اگه میخوایم تو این تاپیک در مورد استقلال و پرسپولیس یاد کنیم، فقط با این نام ها تیم های همدیگه رو یاد کنیم و اینو واسه خودمون به عنوان یه قانون داشته باشم و من این قانون رو تو پست اول تحت عنوان قوانین پست در این تاپیک بیارم و دوستایی که تا الآن تو این تاپیک اینجوری پست دادن، پست هاشون رو ویرایش کنن..
    Last edited by emad64; 06-12-2008 at 00:22. دليل: سوتی داده بودم، درستش کردم :دی

داره خودمونی میشه sa2n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    رشت

12

پرسپولیس امسال قهرمان لیگ ، حذفی ، آسیا

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

پرسپولیس امسال قهرمان لیگ ، حذفی ، آسیا
    درست ولی منظوره عماد یه چیز دیگه بودها

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

من این تاپیک رو با مشورت با یکی از دوستای پرسپولیسی انجمن زدم که بیشتر دور هم باشیم و قدر هم رو بیشتر بدونبم. بدونیم که بدون هم نمیتونیم باشیم. هستیم تا با هم هستیم (چی گفتم ).
    توضیحاتی هم که میتونستم تو پست اول دادم. دیگه تاپیک دست خودتون. هرچی دوست دارید میتونید بگید. خودتون پلیس خودتون باشید (تکراری بود نه ؟). اگه دیدید کسی داشت فراتر میرفت، بهش پ.خ بدید و یادآور شید که اینجا واسه دور هم بودن سرخابی هاست و اون پستش رو ویرایش کنه. بگید که پست اول رو بخونه..

زنده باید هرچی ایرانیه گل و با مرامه

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

بعد از تهديد رسمى afc

هواداران استقلال و پرسپوليس سهامدار مى شوند؟

طى سال هاى اخير صحبت هاى زيادى پيرامون خصوصى سازى باشگاه ها صورت گرفته و حتى اتحاديه فوتبال هم جلساتى را در اين مورد برگزار كرد اما با وجود اين هنوز شرايط براى خصوصى شدن ۲ تيم مطرح كشور (استقلال و پرسپوليس) فراهم نشد و انصافاً بايد اعتراف كرد كه اين ۲ باشگاه در بحث خصوصى سازى عقب تر از برخى تيم هاى شهرستانى حركت مى كنند و هنوز هم بيشترين كمك را از سازمان تربيت بدنى و ساير ارگان هاى دولتى دريافت مى كنند كه در جاى خود قابل بحث است البته به نظر مى رسد با توجه به اعلام قاطع كنفدراسيون فوتبال آسيا مبنى بر لزوم خصوصى شدن تيم هاى اين قاره و تهديد مبنى بر اينكه هر تيمى كه خصوصى نشود، حق شركت در ليگ قهرمانان را نخواهد داشت، شرايط براى تحقق امر فوق فراهم شده و سرخابى ها به زودى به عنوان شركت هاى سهامى در اختيار علاقه مندان قرار گرفته و به اين ترتيب بار بزرگى از روى دوش ورزش كشور (به لحاظ هزينه هاى انجام شده براى آنها) برداشته مى شود.براساس خبرهاى رسيده قرار است بخش قابل توجهى از سهام استقلال و پرسپوليس پس از تكميل روند خصوصى سازى در اختيار هواداران ۲ تيم قرار گرفته و آنها با خريد اين اوراق به زمره سرمايه گذاران در تيم محبوب خود بپيوندند. اين يعنى تحقق رويايى كه طرفداران استقلال و پرسپوليس سال هاست انتظارش را مى كشند و به دنبال فراهم شدن شرايطى براى عملى شدن آن هستند. براساس اعلام afc فقط تيم هايى مى توانند از سال ۲۰۱۰ در ليگ قهرمانان شركت كنند كه تا پايان سال ۲۰۰۹ اقداماتى اساسى براى خصوصى شدن برداشته باشند.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یعنی میشه همچین چیزی بشه ؟
    اگه بشه که من حتماً سهم میخرم.. فقط خدا کنه خیلی گرون نباشه
    هوادار تیممون هستیم ولی هیچی ازش نداریم. با بردش خوشحال و با باختش ناراحت میشم، ولی حتی یه کارت هواداریه معتبری که نشون بده واقعاً هوادار هستیم رو نداریم. این کارتایی که بهمون میدن بدرد هیچی نمیخوره. یه تیکه کاغذه. من خودم فشنگترشو میتونم درست کنم..
    خدا کنه این دو باشگاه خصوصی بشن.. مگه AFC بتونه واسه ما کاری بکنه..

آخر فروم باز Alireza Taji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

امیدوارم واقعا اینطور باشه و این بار حداقل ن سهام دادن از مرز حرف زدن وشعار دادن رد بشه!

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

پیشنهاد خوبیه..
    منم موافقم. فقط اگه پست هایی که تو تاپیک های بحث داده میشه اسپم محسوب نشه خوبه.
    یه نکته ی دیگه هم هست اونم اینکه باید هوادارها کل کل بین اینکه تاپیک کی پست بیشتری داره رو فراموش کنن. چون اینجوری اگه فراموش نشه باز دوباره قضیه ی اسپم پیش میاد. اینجا اسپم معنایی نداره ولی همین کل کل تعداد پست ها این مسئله رو به وجود آورده. خود تاپیک مهمتره. پربار بودن تاپیک مهمه نه تعداد پست های تاپیک..

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    E S F A H A N

پيش فرض

و دو تا تاپیک جدید زده بشه ، یکی برای اخبار و دیگری برای بحث و تبادل نظر
    منظورت اینه که برای هر تیم 2 تا تایپیک زده بشه یا اینکه برای هر 2 تا تیم ، 2 تا تایپیک زده بشه برای اخبارشون و بحث و تبادل .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    E S F A H A N

پيش فرض

برای هر تیم دو تا تاپیک ، یعنی پرسپولیس 2 تا و استقلال هم دو تا
    فکر نکنم اینطوری خوب باشه. نظر شخصی.

پروفشنال AntAreS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Alpha-Scorpii

پيش فرض

ماشالا عماد خوشمان امد d;
    فک کنم هر وقت بارون میاد توام متحول میشیا d;
    منم موافقم (:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •