تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 47

نام تاپيک: رم با باس 1200mhz

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

حواست باشه بعضی مدل ها با یه چیپ عرضه میشن و بعد مدتی چیپ رو عوض میکنن و باز همون مدله...پس اگه crucial هم گرفتی micron نبود ناراحت نشی
    میکرون کروشال رو خریده. پس تمام رم های کروشال از چیپ میکرون استفاده می کنند. خیالت راحت باشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مال منم داره روي 1113 كار ميكنه با 2.2 ولت
    سلام. من هر کاری که کردم در فرکانس بالای 1100 نتونستم پایدارش کنم و ارتوس ایرور می داد ، البته از تایمینگ 5و5و5و15 استفاده می کردم. حتی ولتاز رو تا 2.4 هم زیاد کردم.
    شما تایمینگ رو روی چند گذاشتی؟

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

میکرون کروشال رو خریده. پس تمام رم های کروشال از چیپ میکرون استفاده می کنند. خیالت راحت باشه.
    درسته ولی بازم مثلا یه رم رو داخل یه سایت میبینید review کرده و تا 1170 مثلا اوور کرده بعد میرید رو رم میخرید و کمتر اورکلاک میشه... مثلا میکرون توی سری اول یه سری رم ها از چیپ هایی با یه کد استفاده میکنه..ولی عد مدتی همون مدل رو رو با یه چیپ مثل اون که کدش کمی یا کلا فرق داره استفاده میکنه..

سلام. من هر کاری که کردم در فرکانس بالای 1100 نتونستم پایدارش کنم و ارتوس ایرور می داد ، البته از تایمینگ 5و5و5و15 استفاده می کردم. حتی ولتاز رو تا 2.4 هم زیاد کردم.
    شما تایمینگ رو روی چند گذاشتی؟
    اکثر اورکلاک ها برای حد نهایت یه رم ddr2 800 یا 1066 تایمینگ 15-5-5-5 هست.من هم روی همین تایمینگ روی 1150 استفاده میکنم.ولتاژ 2.4 تقریبا زیاده.دماش رو کم کن(حالا با فن یا..)ببین از لحاظ دما محدودیت اوورکلاک ایجاد شده یا نه...اگه نه دیگه به حداکثر فرکانس رسیدید(البته میتونی 2.5 رو هم امتحان کنی)

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

درسته ولی بازم مثلا یه رم رو داخل یه سایت میبینید review کرده و تا 1170 مثلا اوور کرده بعد میرید رو رم میخرید و کمتر اورکلاک میشه... مثلا میکرون توی سری اول یه سری رم ها از چیپ هایی با یه کد استفاده میکنه..ولی عد مدتی همون مدل رو رو با یه چیپ مثل اون که کدش کمی یا کلا فرق داره استفاده میکنه..

اکثر اورکلاک ها برای حد نهایت یه رم ddr2 800 یا 1066 تایمینگ 15-5-5-5 هست.من هم روی همین تایمینگ روی 1150 استفاده میکنم.ولتاژ 2.4 تقریبا زیاده.دماش رو کم کن(حالا با فن یا..)ببین از لحاظ دما محدودیت اوورکلاک ایجاد شده یا نه...اگه نه دیگه به حداکثر فرکانس رسیدید(البته میتونی 2.5 رو هم امتحان کنی)
    البته من ترجیح می دم که فرکانس رم رو روی 1066 نگه دارم و فرکانس مسیر رو زیاد کنم چون این جوری ، کارایی رم و پهنای باند بسیار بالا می ره و فشار بیش از حد هم به رم نمی آد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام رمهای crucial balistix 2gb 1066 تا چقدر اورکلاک میشود ؟(درحالت پایداری)

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام رمهای crucial balistix 2gb 1066 تا چقدر اورکلاک میشود ؟(درحالت پایداری)
    فکر کنم که 1150

آخر فروم باز Amin_0913's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ( اصفهان)

پيش فرض

حالا قیمتش چقدره؟
    چند گیگ؟

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

Crusial-1066-balstix=85
    Crusial-800-balstix=75

دومی رو پیشنهاد میکنم .

9. این کاربر از Professor Massoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ganje nahofte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

شرمنده. دیگه دوران یکه تازی کروشیال تموم شد. مثل اینکه کروشیال قراردادشو با میکرون فسخ کرده و قراره از چیپ هایی که چند ساله داره روش کار میکنه ( الان با نام Rendition در بازار موجوده ) برای رمهاش استفاده کنه. یعنی کروشیال هم به جمع چیپ سازان پیوست!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نظر درمورد رم G.Skill 2x1GB 800/1066 CL4 PI Series

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •