تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 33

نام تاپيک: مشکل بعد از نصب ویندوز Xp

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

سلام
    جناب اگه میخواین یه ویندوز حسابی داشته باشین این کاررو کنین مشکل حله:
    1. میری بیرون اینو میخری : windows Xp Sp 2 (اگه sp3 میخوای پیشنهاد دانلود میدم ولی اگه نمیتونی خالیش پیدا میشه)
    یه نکته ی دیگه هم این که ویندوز دستکاری شده نخر پولتو حروم میکنه!
    2. از فایل های مهمت که تو درایو c هستن تو یه درایو دیگه بکاپ یگیر (کپی کن)
    3. reset کن (قبل از ریست کردن سیدی ویندوزی که خریدی فراموش نشه)
    4. قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد یه پیغام میاد: press any key to boot from cd
    یه کلید میزنی تا سیدی بوت شه (اگه همچین پیغامی نیومد بگو تا دوستان کمکت کنن) صبر میکنی تا لود شه
    5.فک کنم تو اموزش تصویری بقیش باشه
    20. بعد دایرکت ایکس و درایور ها رو نصب میکنی و تمام!!!!!
    اگه سرویس پک 3 رو هم دانلود کردی یا خالیش رو خریدی یه فایل ستاپ هست که اتوماتیک رو ویندوز نصب میشه
    ولی من ویندوز اکس پی بهمراه سرویس پک 3 رو پیشنهاد نمیکنم
    چون همشون از اول تا اخر دستکاری شدن سوالی بود بپرس

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام

ولی من ویندوز اکس پی بهمراه سرویس پک 3 رو پیشنهاد نمیکنم
    چون همشون از اول تا اخر دستکاری شدن سوالی بود بپرس
    الان که همه جا بهترين ويندوزو sp3 مي دونند من build 512 رو مي گم نه اون نسخه هاي RC اکثر مشکلات ويندوز تو همين build حل

شده امنيتش هم بالا رفته ضمنا دستکاري نشده اس هم هستش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    روی کره خاکی

پيش فرض

دوست عزیز شما کارت ویدیو و سی پی یو نسبتاً خوب یا بهتر بگم متوسطی دارین ولی از حد اقل رم اسفاده می کنید !!!
    اگر یک رم 1 یا 2 گیگ استفاده کنید قطعاً سرعت ویندوزتون حداقل 2 برابر می شه . ( قیمتشم 10 - 12 تومن بیش تر نیست اما میرزه )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز شما کارت ویدیو و سی پی یو نسبتاً خوب یا بهتر بگم متوسطی دارین ولی از حد اقل رم اسفاده می کنید !!!
    اگر یک رم 1 یا 2 گیگ استفاده کنید قطعاً سرعت ویندوزتون حداقل 2 برابر می شه . ( قیمتشم 10 - 12 تومن بیش تر نیست اما میرزه )
    نه مشکلشون به نظر من ويروسي بودن سيستمه. يارو که با سرعت مشکلي نداره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من حتي توي پي سي هم پرسيدم سيستمم قابل ارتقاع نيست بايد مين بورد هم عوض بشه و خيلي چيزا برا همين بهم گفتن سيستمتو عوض كني بهتره كه فعلا امكان نداره ...
    ممنون من فقط چند دقيقه درايو جي رو اسكن كردم اون ويروسه پيدا شد . كل سيستمو نگشتم هنوز شايد 17 يا 18 ساعت هم طول بكشه . ممنون چك ميكنم بعد خبر ميدم . اين ويندوزه هم تاحالا دستكاري شدشو ديدم ميرم دنبالش اصلشو گير بيارم .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من حتي توي پي سي هم پرسيدم سيستمم قابل ارتقاع نيست بايد مين بورد هم عوض بشه و خيلي چيزا برا همين بهم گفتن سيستمتو عوض كني بهتره كه فعلا امكان نداره ...
    ممنون من فقط چند دقيقه درايو جي رو اسكن كردم اون ويروسه پيدا شد . كل سيستمو نگشتم هنوز شايد 17 يا 18 ساعت هم طول بكشه . ممنون چك ميكنم بعد خبر ميدم . اين ويندوزه هم تاحالا دستكاري شدشو ديدم ميرم دنبالش اصلشو گير بيارم .
    آره بايد مين بوردش عوض بشه فعلا يه ويندوز درست حسابي نصب کن و نتيجه رو بگو با کسپرسکي کل سيستمو اسکن کن

7. این کاربر از hosein66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    روی کره خاکی

پيش فرض

آره ویروسی بودن که اولین احتماله اما طوری که من دیدم ایشون از کم شدن سرعت پی سی هم گفتند

9. این کاربر از montazermandeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

آره ویروسی بودن که اولین احتماله اما طوری که من دیدم ایشون از کم شدن سرعت پی سی هم گفتند
    پيشنهاد مي کنم يه بارم همين 3 صفه رو بخونيد و نتيجه رو بگيد

ببينيد با ارسال عکس اولي اعلام کرده اند که تو تسک منيجر هيچ برنامه بازي وجود نداره و تو system tray هم برنامه اي وجود نداره

ولي ميزان استفاده از سي پي يو 100 در صد هستش قطعا اين کار ويروسه و به همين خاطر سرعت سيستمش پائين اومده

11. این کاربر از hosein66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام . من سی دی ویندوز پک سه از اینترنت خریدم ولی معلوم نیست پک سه هست یا نه . از کجا بفهمم ؟
    تو راهنماشم در مورد پک دو نوشته بود هیچ چی درمورد پک سه ننوشته بود .
    من آموزش آقای ام بی دانگر رو خوندم ولی بعدش سی دی ها چطوری نصب میشن ؟ صدا و ... آسونه ؟
    اینم عکس ویندوزی که خریدم :

مثل همین ویندوز پک دو هست که خودم دارم ... هیچ چی روش ننوشته . من این ویندوز که عوض کردم فکر کردم ویندوز جدید نصب کردم ولی مثل این که تمیر کردم که برنامه ها سرجاشه . ببخشید IQ بنده یکم ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام . من سی دی ویندوز پک سه از اینترنت خریدم ولی معلوم نیست پک سه هست یا نه . از کجا بفهمم ؟
    تو راهنماشم در مورد پک دو نوشته بود هیچ چی درمورد پک سه ننوشته بود .
    من آموزش آقای ام بی دانگر رو خوندم ولی بعدش سی دی ها چطوری نصب میشن ؟ صدا و ... آسونه ؟
    اینم عکس ویندوزی که خریدم :

مثل همین ویندوز پک دو هست که خودم دارم ... هیچ چی روش ننوشته . من این ویندوز که عوض کردم فکر کردم ویندوز جدید نصب کردم ولی مثل این که تمیر کردم که برنامه ها سرجاشه . ببخشید IQ بنده یکم ...
    ازکجا خریدی؟ برو توی سی دی ببین این فایل هست: WIN51IP.SP3 اگه هست سرویس پک 3 هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •