تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 48

نام تاپيک: راهنمایی برای انتخواب مادربرد!!!

پروفشنال behradsn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله P5Q Premium برد خوبیه اما قیمتش تو تهران حدود 340 تومنه !

درسته که قیمتش بالاست

اما از نظر آینده نگری واقعاً مادربرد کامل و خوبیه

فقط اگر دوستان Review از این مادر برد دیده اند لطفاً آدرس سایت را قرار دهند من و دیگر دوستان استفاده کنیم

باتشکر

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

درسته که قیمتش بالاست

اما از نظر آینده نگری واقعاً مادربرد کامل و خوبیه

فقط اگر دوستان Review از این مادر برد دیده اند لطفاً آدرس سایت را قرار دهند من و دیگر دوستان استفاده کنیم

باتشکر
    به نظر من با اون قیمت آدم باید بره سراغ چیپ X48 از همین ASUS نه سراغ این چیپ
    امکانات اون مادربورد نسبت به این هزینه برای یه کاربر عادی اصلا جالب نیست
    درسته 4 تا کارت شبکه داره یا کراس فایر میشه
    ولی اینم در نظر بگیرین یه سوئیچ کار اون کارت شبکه ها رو انجام میده و گرافیک های چند GPU هم کار کراس فایر رو انجام میدن

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من با اون قیمت آدم باید بره سراغ چیپ X48 از همین ASUS نه سراغ این چیپ
    امکانات اون مادربورد نسبت به این هزینه برای یه کاربر عادی اصلا جالب نیست
    درسته 4 تا کارت شبکه داره یا کراس فایر میشه
    ولی اینم در نظر بگیرین یه سوئیچ کار اون کارت شبکه ها رو انجام میده و گرافیک های چند GPU هم کار کراس فایر رو انجام میدن

من فقط دلیلم برای انتخوابش تعداد پی سی آی اکسپرس هستش

شما هم همیشه نمیتونی بگی بهترین وی جی ای را خریدی پس زمانی میرسه که میخواهی ویجی ای را قوی کنی

بجای اینکه وی جی ای که داری را با قیمت خیلی پایین بفروشی وی جی ای جدید بخری همان وی جی ای جدید را میخری با ویجی ای کنونی کراس فایر میکنی

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

من فقط دلیلم برای انتخوابش تعداد پی سی آی اکسپرس هستش

شما هم همیشه نمیتونی بگی بهترین وی جی ای را خریدی پس زمانی میرسه که میخواهی ویجی ای را قوی کنی

بجای اینکه وی جی ای که داری را با قیمت خیلی پایین بفروشی وی جی ای جدید بخری همان وی جی ای جدید را میخری با ویجی ای کنونی کراس فایر میکنی
    الان شما میری یه کارت سری 4 از Ati رو میگیری اومدیم 1 سال دیگه خواستی کارت جدید بخری هیچ تضمینی وجود نداره که اون کارت با این کارت کراس فایر بشه پس این کار درصد ریسک بالایی داره

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان شما میری یه کارت سری 4 از Ati رو میگیری اومدیم 1 سال دیگه خواستی کارت جدید بخری هیچ تضمینی وجود نداره که اون کارت با این کارت کراس فایر بشه پس این کار درصد ریسک بالایی داره

سری 3 Ati هنوز هم موجوده

اما میبینید چقدر قیمتش پایین اومده

شما اگر الان پول داشتی و یک 3870 هم رو بردت ستاپ بود یک 3870 دیگه میخریدی میزاشتی کنارش !!!

این امر الان در مورد 4870 من صادق است که 1 سال دیگه حداکثر میاد حدود 200 تومن میشه بعد میخری کراس فایر میکنی و ...

کلاً برای گیمر ها به نظر من تعداد پورت پی سی آی اکسپرس مهم هستش این امر را در نظر داشته باشید

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

سری 3 Ati هنوز هم موجوده

اما میبینید چقدر قیمتش پایین اومده

شما اگر الان پول داشتی و یک 3870 هم رو بردت ستاپ بود یک 3870 دیگه میخریدی میزاشتی کنارش !!!

این امر الان در مورد 4870 من صادق است که 1 سال دیگه حداکثر میاد حدود 200 تومن میشه بعد میخری کراس فایر میکنی و ...

کلاً برای گیمر ها به نظر من تعداد پورت پی سی آی اکسپرس مهم هستش این امر را در نظر داشته باشید
    اين حرفت درسته ولي زماني كه تكنولوژي جديدتر بياد ديگه حالا مادربورد فعلي شما 10 تا اسلت داشته باشه فرقي نميكنه چون اون تكنولوژيرو نميتوني استفاده كني
    در ثاني كراس فاير يا Sli شما نياز داري پاور قويتري هم داشته باشي كه اين خودش هزينست
    وقتي نتوني يه كارت سري جديد رو با سري قبليت كراس فاير بكني فكر مي كني به درد مي خوره 4 تا اسلت ؟

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اين حرفت درسته ولي زماني كه تكنولوژي جديدتر بياد ديگه حالا مادربورد فعلي شما 10 تا اسلت داشته باشه فرقي نميكنه چون اون تكنولوژيرو نميتوني استفاده كني
    در ثاني كراس فاير يا Sli شما نياز داري پاور قويتري هم داشته باشي كه اين خودش هزينست
    وقتي نتوني يه كارت سري جديد رو با سري قبليت كراس فاير بكني فكر مي كني به درد مي خوره 4 تا اسلت ؟
    به نظر من تا 1 سال دیگه 3870 ارزش خودش رو از دست میده و باید منتظر سری 5000 باشیم.

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

به نظر من تا 1 سال دیگه 3870 ارزش خودش رو از دست میده و باید منتظر سری 5000 باشیم.
    3870 همین الانش هم ارزششو از دست داده.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیال شمارو راحت کنم

بنده الان 4870 دارم

تا اوایال سال میلادی میخوام مادربرد سی پی یو عوض کنم و یک کارت 8600 جیتی هم بگیرم برای فیزیک ایکسش

سال شمسی بعد یعنی 1388 اگه عمرمون به این دنیا باشه فکر میکنم 4870 میاد میشه حدودای 300 یا کمتر

شاید یکی دیگه بگیرم بندازم کنارش

تابستون 88 هم 4870X2 میاد میشه دورو بر 400 که اون موقع اونو هم میگیرم میندازم کنارش (البته شاید هم 4870 معمولی) بستگی به بودجه داره

در ضمن دی ایکس 11 هم 1سالو نیم آینده به بعد میاد 2010

پس تا اون موقع تکنولوژی جدیدی نیست بخواهید بگید که سری 4 قدیمی شده

این آینده نگری منه

در ضمن لازم به ذکر است که پاور 850وات سیلور استون 60 آمچر 80 درصد افیشینسی دارم الان که مصلاً با این کارا مشکل نداره

تمام اینها نظر شخصیه ، دوستان بیشتر حالت پابلیک جواب میدن، اینها تماماً نظر شخصی است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

3870 همین الانش هم ارزششو از دست داده.

نه دیگه نشد دوست عزیز

شما دیگه چراالبرزجان؟

مقدمه : بنده اصلاً از کارت 3870 خوشم نمیاد (کارت خیلی ضعیفی است) اما برای درک بهتر مجبوراً 3870 را مثال میزنم

خوب 3870 از نظر فیوچر چیزی کم نداره ، هم دی ایکس 10.1 است هم اینکه پی سی آی اکسپرس ورژن 2

فرض :

شما الان 3870 داری رو سیستمت

میخواهی سیستم را از نظر گرافیکی آپ گرید کنی برای انجام بازی ها

در نظر داشته باش 1 سال قبل کلی پول دادی پای 3870 که دلت نماید با قیمت 80 تومن بفروشی

خوب همین الان 3870 کلوب قیمتش 200 تومنه

یکی میخری میندازی کنارش لینک میکنی میشه کراس فایر

خوب ، چقدر خرج کردی ؟ 200 تومن دادی پس با یک کارت 200 تا 300 تومنی باید مقایسه کنی

پرفورمانشو داشته باش حالا

اینم بگم من 3870 ندارم و کلاً 3870 کارت ضعیفی بود که اون موقع ATI داد به بازار در برابر کارت های هم رده

این مثال رو درباره آینده 4870 ای که الان دارم فکر بکنید بیشتر قابل درکه
    Last edited by behradsn; 07-09-2008 at 22:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •