تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین مرورگر اينترنتي از نظر شما ؟

راي دهنده
970. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Opera

266 27.42%
  • Flock

7 0.72%
  • Avant Browser

5 0.52%
  • Maxthon

4 0.41%
  • K-Browser

2 0.21%
  • Internet Explorer

139 14.33%
  • SeaMonkey

2 0.21%
  • FireFox

611 62.99%
  • AOL

7 0.72%
  • Google Chrome

131 13.51%
  • Apple Safari

11 1.13%
Multiple Choice Poll.
صفحه 3 از 14 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 136

نام تاپيک: کدام مرورگر اينترنتي را انتخاب میکنید ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه fujin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

لطفا مرورگر گوگل کروم هم اضافه کنید ...
    من اول فایرفاکس به دلیل سرعت خوب و امکانات بی نظیرش انتخاب میکنم .. فقط اینو بگم که کم مونده با فای فاکس آب میوه گرفت ...
    و در درجه دوم گوگل کروم که واقعا مرور گر سبک و راحتی هستش و کم کم داره به قدرت فایرفاکس میرسه ولی فکر نکنم به این زودی ها برسه ...
    من در نت بوک ضیفم از کروم و در کامپیوتر نسبتا قوی از فایفاکس استفاده میکنم

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

Opera به خاطر سرعت وحشتناکش+سبکی + اینترفیس جذابش
    Last edited by roteal2007; 24-01-2011 at 16:39.

پروفشنال CD-RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من خودم شخصا از اوپرا استفاده میکنم. چرا؟!
    همین تازگی ها توی اوپرا لینک ثبت نام کردم که خیلی امتیازهای دیگه بهم داده علاوه بر اونهایی که از قبل دوستان گفته اند
    1- میتونم بوک مارک ها و صفحه Speed Dial و یادداشت هام رو توی سایت ثبت کنم تا دیگه مشکل عوض شدن سیستم عامل یا حتی سیستم رو نداشته باشم.
    2- میشه این اطلاعات ثبت شده رو روی گوشی موبایل هم داشت. یعنی من یک صفحه خاص رو از روی سیستم توی لیست بوک مارک اضافه می کنم و بعد با گوشی موبایل به اون صفحه دسترسی مستقیم داشته باشم.

امکان کلیک دکمه وسط موس هم خیلی کارآمد طراحی شده فقط کافیه روی لینک به قول معروف میدل کلیک کنیم تا اون لینک توی صفحه آخر باز بشه ( این هنوز اولشه ). روی خود تب بی نیاز از باز کردن تب کافیه میدل کلیک بشه تا تب رو ببنده( خب تا حالا که چیز جدیدی نداشته) ولی اگر روی مرز بین تب و صفحه اصلی میدل کلیک بشه واکنش جالب تری رو میتونید ببینید.

پروفشنال CD-RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

چند نکته مهم رو فراموش کردم
    1- اوپرا به شدت محافظ حریم خصوصیه. مثلا اگر با یک سایت ممنوع شده روبرو بشم. صفحه (( مشترک گرامی ... )) میخواد اطلاعات خصوصی من رو داشته باشه ولی اوپرا این اجازه رو نمیده ( شاید توی مرورگر های دیگه هم باشه ولی از وقتی یادم میاد اوپرا این طوری بوده).
    2- باز هم به شدت محافظ حریم خصوصیه. اگر مثلا بخوام یک ایمیل رو کنترل کنم یا مثلا یک جستجوی خاص رو توی کافی نت یا محل کار یا یه محل عمومی انجام بدم کافیه به جای تب معمولی از Private Tab استفاده کنم تا سوابق جستجو، کلمه های رمز، اشتراک ها و ... حتی فایل هایی که کش شده با بستن تب کاملا ناپدید بشه.( من خودم وقتی پشت یک سیستم جدید میشینم اول میرم سراغ فایل هایی که مرورگر کش کرده تا ببینم طرف چی کاره است - به عبارتی فضولی میکنم ) در ضمن هیچ تنظیم خاصی نداره.
    3- تازه من تا حالا توی اوپرا " باگ " ندیدم.
    4- در ضمن در بافر کردن صفحات هم خیلی تخصصی عمل کرده. ( مواظب جیب امثال منه که با GPRS ایرانسل کانکت میشه ) مثلا اگر یک صفحه به صورت ناقص لود بشه ( مثلا ایمیل هایی که عکسهای فراوان دارند ) کافیه دوباره صفحه رو Refresh کنی. دیگه عکسها و محتوایی که قبلا دانلود کرده رو نمیخونه و میگرده دنبال دانلود های ناقص و اونها رو دوباره میخونه
    5- حالا مثلا فکر کن یه صفحه ای رو باز کردی حسابی بالا و پایینش کردی و ناخودآگاه این صفحه بسته بشه. اگه اوپرا داشته باشی فقط کافیه Ctrl+Z ( که همون Undo معروف هست ) رو فشار بدی.

----- این بود تجربیات شخصی من از اوپرا-------
    من خیلی تخصصی با مرورگرهای دیگه کار نمیکنم. شاید چند تا از این ویژگی ها رو توی سایر مرورگر ها هم داشته باشه. خوشحال میشم همه اینها با امکانات جدید رو توی چیزی غیر از اوپرا ببینم

دوستان اگر طرفداری میکنند بهتره که دلیلش رو هم بگند. هدف ارتقای سطح استفاده از این نرم افزارهاست. اگه با موضوعی جدید روبرو میشید بهتره همه رو در جریان بذارید تا همه با دلیل انتخاب کنند.
    Last edited by CD-RW; 09-02-2011 at 14:40.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

opera 11 خیلی خوب شده یه چرخی باش زدیم، خیلی باحاله، حتی از افزونه هم ساپورت می کنه تو نسخه 11 ولی تازه اول راهه یه مدت بگذره و فایرفاکس نتونه برسه بهش و اپرا هم افزونه های بیشتری واسش بیاد، منتقل میشم به اپرا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام

تاپيك پاكسازي شد

دو مرورگر Google Chrome و Apple Safari هم اضافه شد

دوستان خواهشا قبل از زدن هرگونه پست قوانين اين بخش رو مطالعه و رعايت كنن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درصورت عدم رعايت قوانين، كاربر مربوطه اخطار خواهد گرفت

7. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه eragorn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    *Alborz*

پيش فرض

مزایایی کهCD-RW عزیز گفتن کاملا درسته
    بهترین امکانی که از اپرا دیدم و تو بقیه نیست RSS مخصوص خود اپراست که با هر دفعه رفتن تو مرورگر بهت یادآوری میکنه
    تازه کلی امکانات داره که کشف نشدس فقط نمیدونم چرا بعضی سایت ها با اپرا همکاری نمیکنن (فکر کنم میخوان روشو کم کنن )
    مثل یاهو که میگه بروسر شناخته نشد لطفا از این مرورگر ها استفاده کنید .........
    اما از لحاظ سرعت و امنیت گوگل کروم تازه کار حرف اول رو میزنه
    حتما پیشنهاد میکنم امتحان کنید و خودتون قضاوت کنید.
    موفق باشید
    Last edited by eragorn; 27-02-2011 at 03:14.

پروفشنال Sayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

IE برای افراد Dial up خیلی خیلی سرعتش پایینه...
    من Firefox استفاده میکنم اما با تعاریفی که تو اینجا از Opera خوندم؛ حتما به زودی می گیرمش...

در آغاز فعالیت king-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

چیزی که خیلی برای من مهمه ، اینه بک آپ داشته باشم از سایت هام ( بوکمارک ) که موزیلا فوق العاده است

افزونه های خیلی خوبی داره که من خیلی ازش راضی هستم

هم با اپرا و هم با کورم کار کردم ، هیچ کدوم به فایر فاکس نمیرسه

پروفشنال Sayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من همین دیروز Opera نصب کردم... نسبت به فایرفاکس یه سری مزیت ها داره و یه سری معایب... مشخصه ی بارزش زیبایی ظاهریشه و مخصوصا این که میشه براش بک گراند انتخاب کرد.... یا مثلا اون جایی که موس رو نزدیک یک تب دیگه میکنی عین ویندوز سون تو اندازه ی کوچیک نشون میده.... خلاصه من اپرا رو دوست دارم اما به زودی به همون FF خودم بر می گردم چون FF طرفدارای خاص خودشو داره.....
    در ضمن قبلا هم از Safari - Google chrome - Mozilla و IE استفاده کردم... و اگه بخوام اولویت بندی کنم اینه:
    1- Fire Fax
    2- Opera
    3- Mozilla
    4- IE
    5- Google chrome
    6- Safari

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •