تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 117

نام تاپيک: پائولوكوئليو

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alipacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    خونه مون

پيش فرض

آقا من اين يازده دقيقه رو توي يه سايت نصفه پيدا كردم خوندم اگه كسي كاملشو داره لطفآ بزاره

اگه نباشه جاش خالی می مونه silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    جلو مونیتور!

پيش فرض

گشتم نبود نگرد نيست!
    بله اون سايت رو منم ديدم تا فصل 10 فكر كنم ترجمه كرد بعد بي خيال شد .... كتابش رو مي توني از كتاب فروشي ها پيدا كني اما طي روند سانسور كاملا به كتاب جديدي تبديل شده كه فكر كنم خود كوئيلو از شناختنش عاجز باشه!!!

حـــــرفـه ای Reza1969's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Tehran

1 دانلود چند كتاب از اين نويسنده بزرگ

واسه گل روي بچه هاي علاقمند به آثار اين نويسنده نامي، لينك چند تا از كتابهاشو براتون ميزارم. اميدوارم كه خوشتون بياد

The Alchemist - Coelho Paulo :

Every few decades a book is published that changes the lives of its readers forever. Paulo Coelho's The Alchemist is such a book. With over 20 million copies sold worldwide, The Alchemist has already achieved the status of a modern classic.

This is the story of Santiago, an Andalusian shepherd boy who dreams of travelling the world in search of a treasure as extravagant as any ever found. From his home in Spain he journeys to the exotic markets of Tangiers and then into the Egyptian desert, where a fateful encounter with the alchemist awaits him.

The Alchemist is a transforming novel about the essential wisdom of listening to our hearts, learning to read the omens strewn along life's path and above all following our dreams.

'Coelho's writing is beautifully poetic but his message is what counts... He gives me hope and puts a smile on my face.' THE EXPRESS

'His books have had a life-enhancing impact on millions of people.' THE TIMES

'One of the few to deserve the term "publishing phenomenon".' INDEPENDENT ON SUNDAY

Paulo Coelho was born in Brazil and has become one of the most wide authors in the world today. Renowned for his best loved work The Alchemist, he has sold over 20 million books worldwide and has been translated into 42 languages. The recipient of numerous prestigious international awards, Paulo Coelho is a storyteller with the power to inspire nations and to change people's lives.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    قصه ي شب كريسمس 2005--پائولو كوئليو (جايي در بهشت)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    مصاحبه پائولو كوئليو درباره زهير (فارسي)

کاربر فعال انجمن ساخت و توسعه بازی Prince_ of _Persia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

منم كشته مرده كتابهاي پائولو هستم . اولين بار با كتاب قاموس فرزانگي با اين نويسنده برزيلي آشنا شدم. از نكته هاي ادبي و عرفاني و اخلاقيش كف كردم . در ضمن براي اوناييكه هنوز هيچ كتابي ازون نخوندن لينك قسمتي از كتاباشو مي ذارم تا بيشتر باهاش آشنا بشن.

نكته هاي از كتاب ديدار با فرشتگان :

نكته هايي از كتاب رودخانه پيدرا :

قسمتي از كتاب كيمياگر بهترين كتاب پائولو :

بهتون توصيه مي كنم اين آخري رو حتما دانلود كنيد. چطور بود ؟

داره خودمونی میشه one_alone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IT Site Of AZU

پيش فرض

دوستان عزيز مرسي اگه 11دقيقه رو پيدا كردين دريق نكنين
    منم فقط تا فصل 10 رو خوندم

داره خودمونی میشه one_alone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IT Site Of AZU

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Reza1969
    واسه گل روي بچه هاي علاقمند به آثار اين نويسنده نامي، لينك چند تا از كتابهاشو براتون ميزارم. اميدوارم كه خوشتون بياد

The Alchemist - Coelho Paulo
    ...
    ver1 رو گذاشتي زحمت ver بعديشم ميكشي؟
    خيلي ممنون

داره خودمونی میشه palizesoftware's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

سلام
    اينم متن كامل كتاب 11 دقيقه به فارسي كه يكي از دوستام در وبلاگ خودش معرفي كرده بود. داغ داغ.
    شايد در آينده هم كتاب‌هايي از اين نويسنده پائولو معرفي كنه با وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تقديم به دوستان
    موفق باشيد
    Last edited by palizesoftware; 05-11-2006 at 22:50.

داره خودمونی میشه MOHAMAD_REZA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    iN tHE eRTH

پيش فرض

سلام
    اينم متن كامل كتاب 11 دقيقه به فارسي كه يكي از دوستام در وبلاگ خودش معرفي كرده بود. داغ داغ.
    شايد در آينده هم كتاب‌هايي از اين نويسنده پائولو معرفي كنه با وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تقديم به دوستان
    موفق باشيد
    سلام
    اين لينكش كار نميكنه
    اگه ممكنه يه لينك ديگه برا 11دقيقه بذار
    قربونت

داره خودمونی میشه hellgirl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض .::. پائولوكوئليو .::.

سلام دوستان

قرار بر اينه كه تو اين تاپيك در رابطه با پائولوكوئليو، عقايدش، كتاب هاش، تاحد امكان برخي از داستان هاش و... بحث بشه

اميدورام تاپيك پرباري بشه... كه اين امر جز ياري شما امكان پذير نخواهد بود

با تشكر

داره خودمونی میشه hellgirl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

كالين ويلسون* كه امروز نويسنده ي مشهوري است، وسوسه ي خودكشي را كه در 16 سالگي به او دست داده بود، چنين توصيف مي كند:
    وارد آزمايشگاه شيمي مدرسه شدم و شيشه ي زهر را برداشتم. زهر را در ليوان پيش رويم خالي كردم، غرق تماشايش شدم، رنگ اش را نگاه كردم و مزه احتمالي اش را در ذهن ام تصور كردم. سپس اسيد را به بيني ام نزدك كردم و بويش به مشامم خورد؛ در اين لحظه، ناگهان جرقه اي از آينده در ذهنم درخشيد...
    و توانستم سوزش آن را در گلويم احساس كنم و سوراخ ايجاد شده در درون معده ام را ببينم. احساس آسيب آنزهر چنان حقيقي بود كه گويي به راستي آن را نوشيده بودم. سپس مطمئن شدم كه هنوز اين كار ار نكرده ام.
    در طول چند لحظه اي كه ان ليوان را در دست گرفته بودم و امكان مرگ را مزه مزه مي كردم، با خودم فكر كردم:
    اگر شجاعت كشتن خودم را دارم، پس شجاعت ادامه دادن زندگي ام را هم دارم...
    __________________________________________________ _______________________________________
    برگرفته از كتاب دومين مكتوب
    *نويسنده ي انگليسي كه كتاب هاي بسياري در زمينه هاي داستان، فلسفه، جامعه شناسي، موسيقي، ادبيات و علوم غريبه نوشته است
    Last edited by hellgirl; 31-10-2007 at 19:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •