تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: يه نرم افزار قدرتمند براي ايميج گرفتن از يك cd معرفي كنين ( سريع لطفا حياتيه !!!)

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

البته اين روش SuperHide نيست بلكه Hide معموليه.
    شما هم يه سرچ كوچولو تو انجمن بزنيد فرق اين Hide با SuperHide رو بيشتر متوجه ميشيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه davood6385's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

بابا بيخيال !!!!!! مگه من اين روش رو گفتم ؟؟!!!! مثه اينكه نديدن گفتم نقل قول . من اون رو در نت پيدا كردم و ديدم كه cd من هم به اين روش فايل هاش hide شدن منم گفتم اگه ديدين كه cd يي به اين روش hide شده ( البته من اشتباه لپي كردم گفتم قفل !!) و نميشه ازش ايميج گرفت براحتي با clone 2.1.1 ميشه ازش ايميج گرفت . در ضمن من اينو براي مبتدياي در زمينه قفل شكني و اين چيزا ( مثل خودم !) گفتم نه واسه شما استادان كه ته قفل شكستنين !!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه SadeghPM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

شما هم يه سرچ كوچولو تو انجمن بزنيد فرق اين Hide با SuperHide رو بيشتر متوجه ميشيد.
    من که نمی دونم شما منظورتون چیه؟
    خوب اگه Hide معمولی باشه این به چه دردی می خوره؟

در مورد نام گذاری ها هم منظور ایشون رو می دونم چیه...

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

من که نمی دونم شما منظورتون چیه؟
    خوب اگه Hide معمولی باشه این به چه دردی می خوره؟

در مورد نام گذاری ها هم منظور ایشون رو می دونم چیه...
    وقتي با برنامه هايي مثل CDSecure و يا Ultraiso شما پوشه اي رو مخفي كنيد اسمش SuperHide نيست و با برنامه اي مثل ايزوباستر فايلها به راحتي مشاهده ميشن.براي Superhide كردن شما بايد در فايل ايزو و با استفاده از يك هگز اديتور در هگز فايل دستكاري كنيد.در اين صورت تنها با انجام يك سري تنظيمات خواص در ايزوباستر پوشه ها قابل روئت خواهند بود.مطلب در اين خصوص در انجمن هست.جستجو كنيد پيدا ميكنيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SILWESTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

وقتي با برنامه هايي مثل CDSecure و يا Ultraiso شما پوشه اي رو مخفي كنيد اسمش SuperHide نيست و با برنامه اي مثل ايزوباستر فايلها به راحتي مشاهده ميشن.براي Superhide كردن شما بايد در فايل ايزو و با استفاده از يك هگز اديتور در هگز فايل دستكاري كنيد.در اين صورت تنها با انجام يك سري تنظيمات خواص در ايزوباستر پوشه ها قابل روئت خواهند بود.مطلب در اين خصوص در انجمن هست.جستجو كنيد پيدا ميكنيد.
    هخا جان ميدونستي اين واژه سوپر هايد يك اصطلاح من در آوردي هست و در عالم انفورماتيك وجود ندارد و اگر هم وجود داشته باشد مورد استفاده ديگري دارد و معني ديگري. به كل چنين قرتي بازي هايي رو فقط تو ايران ميشه ديد اونم بدليل راه زني نرم افزاري

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مطلب در اين خصوص در انجمن هست.جستجو كنيد پيدا ميكنيد.
    تا جایی که من تو انجمن گشتم چنین روشی توضیح داده نشده بود و فقط دوستان به ذکر اینکه چنین روشی وجود دارد بسنده کرده بودند.
    اینارو ببینید:
    1)
    نقل قول:نوشته شده توسط peyman khatar
    مي توني واسه مخفي كردن پوشه ها يه آموزش بنويسي البته جوري مخفي بشه كه ايزو باستر فقط با تنظيمات خاص اون رو نشون بده ...!!!
    من با WINHEX يه كارايي كردم ولي همش ايميج خراب مي شد و اتوران مسير رو پيدا نمي كرد ؟؟؟!!!
    2)
    نوشته شده توسط: mehdi_7070
    این مال چند وقت پیش بود . چون این ایراد را داشت ، من جایی ننوشتم و الان هم یادم نیست .

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

چی شد جناب هخا....
    حرفی برای گفتن ندارید....

پس بهتره شما هم یه سرچ تو انجمن بزنید بعد صحبت کنید.(طبق گفته خودت)

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

بنده وظيفه ندارم وقت هم ندارم بگردم براي شما مطلب پيدا كنم فقط جهت راهنمايي عرض كردم هست.(در ضمن بنده نيازي به سرچ كردن ندارم عزيز چون 2 سال هر روز به اين انجمن سر ميزنم و تك تك تاپيكها رو تو اين 2 سال خوندم و خيلي خوب ميدونم تو اين 2 سال درباره چه موضوعاتي بحث شده.)
    در ضمن من گفتم مطلب در اين خصوص در انجمن هست نگفتم روش SuperHide كردن در انجمن هست بنده ديدم شما فرق Hide معمولي با SuperHide رو نميدونيد گفتم در انجمن سرچ كنيد تا فرقش رو بفهميد
    شما هم بهتره پست ها رو از اين پس با دقت تر بخونيد
    پست شماره 21

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

1.در اینکه شما استاد فروم و در این زمینه پروفشنال هستید شکی نیست. اصلا بر منکرش لعنت
    2.پس شما میگید معنی این حرف یعنی چی؟

در اين صورت تنها با انجام يك سري تنظيمات خواص در ايزوباستر پوشه ها قابل روئت خواهند بود.مطلب در اين خصوص در انجمن هست.جستجو كنيد پيدا ميكنيد.
    شما که دو سال هر روز به این انجمن سر زدید میگید که:
    مطلب در مورد تنظیمات خاصی برای روش Super Hidden هست .
    معنی این گفته این نیست؟؟ ....استاد...

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

احساس ميكنم اين تاپيك بيخود داره به انحراف كشيده ميشه اگر مطلبي هست از اين پس در پيغام خصوصي مطرح كنيد و از اينگونه پست ها كه ارتباطي با نام تاپيك ندارد خودداري نماييد.
    فقط جهت روشن شدن بايد عرض كنم لطفا جهت نقل قول كل يك پست رو نقل قول كنيد نه اينكه سر و ته اونو بزنيد و فقط بخشي از اون رو نقل كنيد.شما لا اله رو ميگيد الا الله رو نميگيد.
    اين هم يك نمونه
    نوشته شده توسط Silwester
    شما يه گزينه در ايزوباستر هست به نام show both( big endian & little endian) x
    اونو فعال كنيد و بازم تست بزنين . ببين بازم نشون نميده!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •