تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: رتبه اين فصل پرسپوليس

راي دهنده
475. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • قهــرمانی در هــــــــــر ســــــــــه جــــــــــــــام

144 30.32%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و لـیـگ بـرتـر

50 10.53%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و جـام حــذفـی

18 3.79%
  • قهــرمانی در لـــیـــگ بـــرتـــر و جـــــام حــــذفــی

13 2.74%
  • قهــرمانی فــقــط در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا

16 3.37%
  • قهــرمانی فــقــط در لـــیـــگ بـــرتـــر

30 6.32%
  • قهــرمانی فــقــط در جــــام حـــــذفـی

20 4.21%
  • نـاکـامـی در هر سـه جـــام

184 38.74%
صفحه 3 از 2014 اولاول 123456713531035031003 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 20140

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

آخر فروم باز ReZa DN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

12 اخبار باشگاه : ساها به ايران مي‌آيد

مدافع چك فصل گذشته پرسپوليس كه بازي‌هاي قابل قبولي در ليگ و جام حذفي از خود به نمايش گذاشت، در صورت خواست مسئولان پرسپوليس، به ايران سفر خواهد كرد.
    مدير برنامه‌هاي ساها در خصوص آخرين وضعيت اين مدافع اظهار داشت: ساها از سال گذشته هنوز 20 هزار يورو از پرسپوليس طلب دارد كه به دنبال دريافت اين مبلغ هستيم.
    وي در خاتمه در خصوص حضور احتمالي ساها،‌ خاطرنشان ساخت: خوشبختانه در بررسي‌هاي دقيق‌ مشخص شده ساها از ناحيه رباط پا دچار پارگي نشده و مشكل وي تنها كشيدگي است كه بايد درمان شود اما ساها با مشكل ديسك كمر مواجه شده و ممكن است در آينده شديدتر شود و او را ناچار به عمل جراحي كند. با اين وجود چنانچه مسئولان پرسپوليس نسبت به جذب ساها علاقه داشته باشند،‌ مي‌توانيم زمينه حضور وي را در ايران فراهم سازيم.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

12 اخبار باشگاه : مرزبان : بازيكنان ما توان 90 دقيقه جنگيدن را دارند

عليرضا مرزبان، يكي از مربيان كادرفني پرسپوليس پيش از اولين بازي اين تيم برابر صنعت‌نفت آبادان در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران اظهار داشت: اطلاعات كاملي از صنعت نفت در اختيار داريم. صنعت‌نفت توسط آناليزورهاي ما كاملا تجزيه و تحليل شده.
    اين تيم روي ضربه‌هاي ايستگاهي و استفاده از روش خاص دفاعي اصرار زيادي دارد اما مطمئنا ما نيز با استراتژي جديد و خاص برابر اين تيم به ميدان خواهيم رفت.
    مرزبان در ادامه افزود: مطمئنا برابر صنعت نفت با روش تهاجمي بازي خواهيم كرد. بازيكنان ما توان 90 دقيقه جنگيدن و دويدن را دارند و مطمئنا درصددند در هفته اول، با برد صنعت نفت يك كار بزرگ انجام دهند.
    مربي پرسپوليس در خاتمه خاطرنشان ساخت: مطمئنا برد در هفته اول، براي ما بسيار مفيد است چون به نظر من عدم دست يافتن به 3 امتياز كامل ديدار با نفت، حداقل 2 تا 3 هفته از صدر جدول دور مي‌افتيم. تيم ما از لحاظ بدني توان بالايي دارد. مطمئن باشيد بازيكنان ما با وجود گرماي آّبادان در 90 دقيقه توان بالايي براي بازي دارند.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

12 اخبار باشگاه : سپهر حيدري : استيلي تيم خوبي تحويل قطبي داده است

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با توجه به اينكه استيلي تيم خوبي را تحويل قطبي داده، سرمربي براي هماهنگي با ما مشكلي ندارد.
    سپهر حيدري در گفتگويي در خصوص شرايط تازه پرسپوليس با حضور افشين قطبي اظهار داشت: در اين سه جلسه تمريني كه قطبي با تيم داشته، كاملا مشخص است با استيلي كاملا هماهنگ است. سطح تمرين ما بالا بود و با حضور قطبي بالاتر تر هم مي‌رود. هر دو مربي هدف هاي تاكتيكي مشخص دارند.
    اين مدافع درباره هماهنگي با ساير مدافعين به خصوص نصرتي عنوان كرد: نزديك به يك ماه است كنار هم تمرين مي‌كنيم و به خوبي با يكديگر هماهنگ شديم. فصل گذشته هواداران از خط دفاع بسيار ناراضي بودند؛ اما مي‌خواهيم به هواداران براي فصل جديد اطمينان خاطر بدهيم.
    حيدري درباره بازي مقابل صنعت نفت اظهار داشت: همه ديدارها سخت است؛ اما بازي اول به اين دليل كه تيم تازه دوران بدنسازي را پشت سر گذشته، سخت‌تر است.
    مدافع تازه وارد سرخپوشان اضافه كرد: باوجود هواداران، گرماي آبادان را احساس نخواهيم كرد و فقط براي كسب سه امتياز راهي مي‌شويم.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

12 اخبار باشگاه : واعظي مقابل صنعت نفت به ميدان خواهد رفت

حسن رودباريان، دروازه‌بان پرسپوليس، تنها بازيكن مصدوم اين تيم است و احتمال دارد كه اين بازيكن همراه پرسپوليسي‌ها به آبادان نرود.

رودباريان در تمرين روز يكشنبه پرسپوليس از ناحيه كمر دچار گرفتگي عضلات شد و به بازي تيمش مقابل صنعت نفت نمي‌رسد. رودباريان اگر مصدوم هم نبود، شانسي براي بازي مقابل صنعت نفت نداشت، چون كادرفني پرسپوليس قصد دارند در اين مسابقه مهدي واعظي را درون دروازه قرار دهند.

گفتني است ديدار صنعت‌نفت- پرسپوليس ساعت 15/19 روز پنج‌شنبه در ورزشگاه تختي آبادان برگزار خواهد شد.

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

شانس که نداریم
    همین اول رودباریان و نصرتی مصدوم شدند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

پيش فرض

شانس که نداریم
    همین اول رودباریان و نصرتی مصدوم شدند
    آره والا شانس نداريم اين واعظي هم زياد مطمئن نيست!

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض کاشانی:قطبی ریسک بزرگی کرده است / نمی توانیم از کمک مالی شورای شهر استفاده کنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ابراز امیدواری از اینکه افشین قطبی در هدایت تیم فوتبال این باشگاه موفق باشد گفت: او ریسک بزرگی کرده است که با رها کردن مشاوره در تیم ملی کره جنوبی به ایران آمده است.

به گزارش خبرنگارمهر، حبیب کاشانی درنشست خبری باشگاه پرسپولیس که پیش از ظهر امروز در سالن آمفی تئاتر شهرداری منطقه 9 برگزار شد با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 54 روز است که به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس منصوب شده ام. در این مدت سعی مان بر این بوده است تا کار را به صورت اصولی پیش ببریم و با تقویت بعد فرهنگی و فنی فضایی آرام را در کنار تیم به وجود آوریم. در این بین همه تلاش کردند خصوصا شما اصحاب رسانه که با کمک و راهنمایی های خود هرکجا خطا دیدید تذکر دادید و کاستی ها را گوشزد کردید. ارتباط و تعامل با شما رسانه ها باعث شد تا ضعف را بشناسیم و در صدد رفع آنها برآئیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس هواداران زیادی دارد نباید کار ما و شما به گونه ای باشد که آرامش آنها را برهم بزنیم. خوشبختانه در این راه رسانه ها همکاری خوبی با ما داشته اند و اگر شایعه ای هم به وجود آمده است با ارتباط مناسب کادر با مدیریت باشگاه به خوبی کنترل و برطرف شده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه از برگزاری نشست های خبری مدیران، مربیان و بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به صورت منظم خبر داد و تاکید کرد از این پس هواداران پرسپولیس حتی پس از شکست ها هم می توانند شنونده حرف های منطقی پرسپولیسی ها باشند.

کاشانی در خصوص حضور افشین قطبی در تیم فوتبال پرسپولیس، گفت : قطبی از روزی که به پرسپولیس آمده با انرژی و پرتوان درکنار دیگر مربیان تیم فعالیت کرده است. از اولین دقایق ورود به ایران عطش کار کردن و خدمت به پرسپولیس در وجود او احساس می شد.

وی درپاسخ به این پرسش که " آیا حضور توامان در باشگاه پرسپولیس و شورای شهر تهران در کار وی خلل وارد نمی کند؟"، گفت : من 24 سال به عنوان کارمند آموزش و پرورش خدمت کرده ام. زمانی که به عنوان عضو شورای شهر دوم تهران انتخاب شدم به عنوان مامور از وزارت آموزش و پرورش در شورا مشغول فعالیت شدم. با انتخاب مجددا در شورای شهر مدت زمان ماموریت من تمدید شد.

کاشانی تاکید کرد: دوستانی درهیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس حضور دارند که مشغله کاری شان بیش از من است با این حال در این رابطه تابع قانون هستم و با توجه به شرایطی که پیش آمده است هرچه قانون تعیین کند انجام خواهم داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اذعان داشت : ظرف 48 روز از زمانی که به عنوان مدیرعامل پرسپولیس منصوب شدم در هیچ یک از برنامه های تلویزیونی حضور نیافتم. علت این امر هم عدم شناخت کامل از وضعیت جاری باشگاه بود و برای سئوالات بی شماری که وجود داشت پاسخی نداشتم. حال که بسیاری از مشکلات برطرف شده و اطلاعاتی دقیق از وضعیت باشگاه دارم سعی می کنم پاسخگو باشم. زیرا اعتقاد دارم تلاش ما زمانی ارزش پیدا می کند که به خوبی منعکس شود.

کاشانی در پاسخ به این پرسش که مدیریت باشگاه پرسپولیس تا چه زمانی از قطبی حمایت خواهد کرد، گفت : هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برای حضور افشین قطبی در این تیم زحمات بسیاری را متحمل شد. همانطور که پیش از این گفته ام او برای حضور در تیم پرسپولیس متحمل ریسک بزرگی شده است، زیرا ثبات کاری خود در فوتبال کره جنوبی را به عنوان مشاور فنی فدراسیون فوتبال این کشور را رها کرده و سرمربیگری پرسپولیس را قبول کرده است.

وی با تاکید بر اینکه "ملاک تصمیم گیری هیئت مدیره در خصوص همکاری قطبی با پرسپولیس عملکرد اوست" ادامه داد : با این حال ما برای قطبی شرایطی را گذاشته ایم که پیش از این مربیانی چون دنیزلی، بگوویچ و... داشته اند. همان اندازه که مدیران پیشین به مربیان فرصت دادند ما نیز به قطبی فرصت خواهیم داد. در این بین سیاستی جدید اتخاذ نخواهیم کرد و هر سیاستی که در گذشته بوده است اعمال می کنیم.

کاشانی اذعان داشت : به هیچ عنوان این را قبول ندارم که بازیکنی در تیم پرسپولیس به علت عدم پرداخت به موقع حق و حقوق اش کم کاری کرده باشد. با این وجود تلاش ما بر این بوده تا به تعهدات مان نسبت به بازیکنانی که طرف قرارداد باشگاه پرسپولیس واقع شده اند به درستی عمل کنیم. بازیکنان تیمی که فردا به مصاف صنعت نفت آبادان می روند به جرات می توانم بگویم هیچ اعتراضی در خصوص نحوه دریافت حق و حقوق خود ندارند.

وی با ابراز تشکر از تلاش مربیان و بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس طی 45 روز اخیر، در پاسخ به این سئوال که "چرا فعالیت خود در باشگاه پرسپولیس را به صورت روز شمار بیان می کند؟"، گفت : این روزشمار بیشتر برای سربازهاست! من برای ماموریت 2 ساله خود در باشگاه پرسپولیس روزشماری تعیین کرده ام تا بدانم در مدت زمانی که آغاز به کار کرده ام تا چه اندازه در اجرای برنامه های خود توفیق داشته ام و به خود یادآوری می کنم و تذکر می دهم تا در اجرای برنامه هایم عقب نیافتم.

کاشانی اذعان داشت : شورای شهر یک نهاد خدماتی اجتماعی است که کارش نظارت بر شهرداری است. شورای شهر از خود بودجه ای ندارد و نیازهای مالی خود را با کمک شهرداری برطرف می کند. با این شرایط امکان این وجود ندارد که از کمک های مالی شورای شهر در باشگاه پرسپولیس بهره مند شویم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ساخت ورزشگاه اختصاصی را یکی از آرزوهای این باشگاه دانست و افزود : من در آغاز فعالیت در باشگاه پرسپولیس پرفسور شکیب را به عنوان مشاور عالی هیئت مدیره در بخش عمرانی منصوب کردم. این نشان می دهد که یکی از دغدغه های ما داشتن ورزشگاه اختصاصی و توجه به کارهای عمرانی است. البته تلاش می کنیم تا ابتدا کارهای مقدماتی را انجام دهیم و تا آن زمان از دادن اطلاعات غلط خودداری می کنیم.

وی با تشکر از توجه ویژه رئیس جمهوری و وزرات نفت در اختصاص زمین تمرین اختصاصی به تیم فوتبال پرسپولیس از آغاز به کار ساخت ساختمان 20 واحدی پرسپولیس که مورد استفاده مربیان و بازیکنان این تیم قرار می گیرد خبر داد.

کاشانی درآمدزایی را رکن اساسی باشگاه های چون استقلال و پرسپولیس خواند و افزود : تا زمانی که تنها به گرفتن پول از سازمان تربیت بدنی اکتفا کنیم نمی توانیم درآمدزایی داشته باشیم. این روش به هیچ عنوان درست نیست. باید اصولی فکر کنیم و راهکارهای مناسب را برای رشد اقتصادی باشگاه بیاندیشیم.

وی با اشاره به اینکه حامی مالی و البسه تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری رقمی بالغ بر دو برابر فصل گذشته سود عاید این تیم کرده است، در خصوص فعالیت های اقتصادی باشگاه در سالیان اخیرگفت : یکسری فعالیت هایی در این زمینه انجام شده است اما منافع باشگاه به نام شخص ثبت شده است.

خبرگزاری مهر

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

1

«عليرضا نيكبخت» ستاره چپ پاى پرسپوليسى ها با وجود اينكه تيمش در پست هافبك چپ يا به نوعى بال چپ با مشكل بازيكن مواجه است به هيچ وجه حاضر نيست در اين پست كه اتفاقاً پست تخصصى اش نيز مى باشد به ميدان برود. نيكبخت سال گذشته بنابر تصميم مصطفى دنيزلى در اكثر بازيهاى پرسپوليس در پست مهاجم به ميدان رفت واتفاقاً ۹ گل نيز براى تيمش به ثمر رساند. از اين رو و با توجه به درخشش در اين پست ، ستاره چپ پاى سرخپوشان ديگر دوست ندارد به يك خط عقب تر برگردد ودر پست بال چپ بازى كند. جالب اينكه حميد استيلى بارها از او درخواست كرده با بازگشت به پست گذشته اش مشكل جناح چپ سرخپوشان راحل كند اما نيكبخت به هيچ وجه زير بار نمى رود. چپ پاى پرسپوليسى ها چند سال گذشته در نقش مهاجم عملكرد خوبى داشت اما او در بازيهاى تداركاتى اخير تيمش به هيچ وجه نتوانسته وظيفه گلزنى را به خوبى ا نجام دهد. اين مورد باعث شده مهاجمانى چون فراز فاطمى و احسان خرسندى نسبت به عملكرد نيكبخت اعتراض كنند و بازى در پست مهاجم را حق خود بدانند! ناگفته نماند بازى كردن نيكبخت در نقش مهاجم نه تنها باعث نيمكت نشينى مهاجمان جوان و گلزنى چون خرسندى شده بلكه منجر به اين شده كه حسين بادامكى مجبور شود برخلاف ميل باطنى اش براى حل مشكل تيم در جناح چپ به عنوان بال چپ به ميدان برود.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

1 اخبار باشگاه : خليلي : گلزني در مسابقه اول فراموش نشدني است

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دوست دارم در نخستين حضورم در ليگ برتر با پيراهن قرمز، گلزني كنم.
    محسن خليلي در گفت و گو با خبرنگار ما، اظهار داشت:دوست دارم در اولين ديدار ليگ برتر گلزني كنم چرا كه گلزني در اين مسابقه با ساير مسابقات تفاوت دارد و خاطره انگيز است؛ به خصوص اينكه اولين بازي رسمي خود را انجام مي دهم.
    وي ادامه داد: بيشتر هوادارن پرسپوليس از من توقع دارند. مي‌خواهم برابر صنعت نفت آبادان حضور موفقي داشته باشم.
    خليلي عنوان كرد: صنعت نفت آبادان يكي از تيم هاي خوب است و هوادران خونگرمي دارد. اين تيم از مربي باتجربه‌اي مثل ابراهيم قاسمپور بهره مي‌برد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه borderlessboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Under My Skin

پيش فرض

تیم فوتبال پیروزی در هتل کاروانسرای آبادان

تیم فوتبال پیروزی عصر امروز(چهارشنبه) تهران را به مقصد آبادان ترک کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پیروزی(پرسپولیس)، تیم فوتبال پیروزی بعد از تمرین عصر امروز در زمین نفت تهرانسر به فرودگاه رفت و در ساعت 18 عازم آبادان شد.

گفتنی است تیم فوتبال پیروزی ساعت 20 به آبادان می رسد و در هتل کاروانسرای آبادان مستقر می شود و عصر پنج شنبه(فردا) ساعت 19:15 در مقابل تیم صنعت نفت آبادان اولین بازی خود را در لیگ هفتم انجام خواهد داد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •