تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 91 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 901

نام تاپيک: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

درود بر شما ...
    دستت درد نکنه ... من یه راه آسون برای پول درآوردن میخواستم که جدیدترین تراینر رو گیر آوردم که پول رو به 9999999 میرسونه .... اگه از دست اون دلال گرون فروش خسته شدی بگو برات تراینرشو تو رپید شیر آپلود کنم !
    هم جون و هم پول و هم فشنگ و ... رو میتونی بی انتها کنی ....
    بازهم دستت درد نکنه .... راستی تو ایران سرور این بازی هستش که بشه بهش کانکت شدش ؟! منظورم یه سرور شبانه روزیه !
    با سپاس از شما دوست گرامی ...
    بدرود
    بله خب ، با ترینر خیلی کارها میشه کرد اما حال نمیده .
    در مورد سرور هم نمی دونم راستش . شاید دوستان دیگه بدونن .

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

دوست من این کرک که گذاشتم اصلا مال همین ورژن 1.0001 هستش که آپدیتش می کنیم .
    در مورد پول در آوردن هم ، خب باید اجناسی رو که پیدا می کنی به افرادی که با آنها صحبت می کنی بفروشی و یا کارهایی رو که ازت می خواهند رو انجام بدی .
    در مورد خود بازی هم باید بگم که من چون زیاد وقت نمی کنم بازی کنم نمی تونم داستان زیادی از بازی رو تعریف کنم ، فقط این رو بدونید که مراحل بازی در منطقه چرنوبیل هستند که آلوده به رادیواکتیو است .
    این بازی مجموعه ای است از بازیهای اکشن اول شخص و Rpg که در اون می تونید با صحبت کردن با افراد مختلف از اونها کار بگیرید و در مناطق مختلف نقشه (همانند آبلیویون) دائم در حرکت هستید و از این راه می تونید پول در بیارید . البته باید مواظب باشید که به مناطق آلوده نزدیک نشید .
    درسته این بازی باگ داره اما این باگ به اون شدت نیست که لذت بازی رو بگیره . گاهی اوقات فقط پیش می یاد که بازی به مدت یکی دو ثانیه مکث می کنه که البته گفته می شه با پچی که ارائه شده این مشکل و همچنین مشکلی که با ویندوز ویستا داشته حل میشه .
    اما چیزی که در بازی به شدت من رو مجذوب خودش کرد جلوه بسیار زیبای رعد و برق در شب هستش که بسیار زیباست .
    توی همین بازی میتونی پول دربیاری ؟! نمیشه بریزی به حساب سیبا ؟
    درود بر شما ...
    دستت درد نکنه ... من یه راه آسون برای پول درآوردن میخواستم که جدیدترین تراینر رو گیر آوردم که پول رو به 9999999 میرسونه .... اگه از دست اون دلال گرون فروش خسته شدی بگو برات تراینرشو تو رپید شیر آپلود کنم !
    هم جون و هم پول و هم فشنگ و ... رو میتونی بی انتها کنی ....
    بازهم دستت درد نکنه .... راستی تو ایران سرور این بازی هستش که بشه بهش کانکت شدش ؟! منظورم یه سرور شبانه روزیه !
    با سپاس از شما دوست گرامی ...
    بدرود
    نه با ترینر که حال نمیده . خودت باید رد کنی.

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

توی همین بازی میتونی پول دربیاری ؟! نمیشه بریزی به حساب سیبا ؟
    دوست من اگه فکر می کنی با به حساب سیبا ریختن کارت راه میفته همین کار رو بکن .

داره خودمونی میشه asb_shakhdar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

تقریبا مثت boiling point میمونه

آخر فروم باز MAXXX's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    بابا 24 تا پست تو این تاپیک داده شد یه نفر یه معرفی درست و حسابی نکرد ...... من شنیدم بازی غیر خطی است و مرحله نداره؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

تقریبا مثت boiling point میمونه
    آهان . ولي دمو يه چيزه ديگه نشون ميده . ترسناك نشون ميداد مثل Doom
    سلام
    بابا 24 تا پست تو این تاپیک داده شد یه نفر یه معرفی درست و حسابی نکرد ...... من شنیدم بازی غیر خطی است و مرحله نداره؟
    والا ما هم هنوز بازي نكرديم ولي 100% گرفتم واست توضيح ميدم چطوريه .

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

سلام
    درود بر شما ....
    اول اینکه کسی نخواست در مورد بازی چیزی بدونه و ما هم چیزی برای معرفی بازی ننوشتیم ...
    دوم اینکه بله ... شمادر جاهای مختلف بازی با یک سری دلال (Trader) باید برای خرید اسلحه و تجهیزات گفتگو می کنین که برای خرید چیزهای مورد نظرتون احتیاج به پول دارین که میتونین با درخواست قبول یک کار از دلال اون پول رو بدست بیارین ، کارهایی که پیشنهاد میشه از کشتن یه آدم یا یه دشمن یا یه حیوان وحشی هست تا پیدا کردن وسیله یا اسلحه یا چیزهایی دیگه ، که با اتمام مأموریت و بازگشت پیش دلال پولتونو میگیرین ... خب تو راه هم به دشمنها و موجودات وحشی یا مین یا بمب یا منطقه رادیواکتیو شده یا منطقه های جدید برمیخورین و از اینجور چیزها ....
    اگه سیستمت جواب بده تا تنظیماتت رو روی مکسیمم قرار بدی خیلی جالبه ....
    من هنوز بازی رو تموم نکردم که بگم آخرش چی میشه .. چون منطقه بازی و کارهای پیشنهادی خیلی زیاده و بیشتر هم من آنلاین بازی میکنم ... حالا هروقت بازی رو خریدی خودت میبینی که چون بازی گسترده ایه پس نمیشه که کس دیگه ای رو در مورد طرز انجام مأموریتها و یا بازی کمک کردش

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

منم بازی رو نصب کردم . روی 2 تا سیستم . دوستان با سیستم زیر هم اجرا میشه خیلی رون :
    CPU : 1.7 Celeron
    VGA : 256 Geforce 5500
    Ram 512
    گرافیک این بازی عالی کار شده ولی برای 5 سال نه ! ولی خداییش گرافیک بازی عالیه . خیلی کیف کردم . اولین مبارزه هم مردم ! بابا این چه سخته ! گیم پلی هم رونه . هوش مصنوعی هم عالی کار شده .

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

منم بازی رو نصب کردم . روی 2 تا سیستم . دوستان با سیستم زیر هم اجرا میشه خیلی رون :
    CPU : 1.7 Celeron
    VGA : 256 Geforce 5500
    Ram 512
    گرافیک این بازی عالی کار شده ولی برای 5 سال نه ! ولی خداییش گرافیک بازی عالیه . خیلی کیف کردم . اولین مبارزه هم مردم ! بابا این چه سخته ! گیم پلی هم رونه . هوش مصنوعی هم عالی کار شده .
    آره عزیزم ، اولش یه مقدار سخت به نظر میرسه اما اگه جلو بری می بینی که آنچنان هم سخت نیست .

در مورد مراحل بازی هم همانطور که قبلا گفتم دقیقا مثل شاهکار بازیهای RPG یعنی آبلیویون بازی تشکیل شده از یک سری مأموریتهای اصلی و یک سری مأموریتهای فرعی که می تونید با انجام اونها پول بدست بیارید .

اما در مورد ترسناک بودن بازی هم باید بگم که بازی ترسناک نیست (حداقل تا جایی که من دیدم) ، فقط بعضی از مراحل یه مقدار دلهره آور می شه .
    Last edited by amirpers; 31-03-2007 at 18:05.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

آره عزیزم ، اولش یه مقدار سخت به نظر میرسه اما اگه جلو بری می بینی که آنچنان هم سخت نیست .

در مورد مراحل بازی هم همانطور که قبلا گفتم دقیقا مثل شاهکار بازیهای Rpg یعنی آبلیویون بازی تشکیل شده از یک سری مأموریتهای اصلی و یک سری مأموریتهای فرعی که می تونید با انجام اونها پول بدست بیارید .

اما در مورد ترسناک بودن بازی هم باید بگم که بازی ترسناک نیست (حداقل تا جایی که من دیدم) ، فقط بعضی از مراحل یه مقدار دلهره آور می شه .
    درسته . قرار بود ترسناک باشه ولی ...........
    دمو اول هم همینطور بود .
    راستی چطور میشه بازی رو سوم شخص کرد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •