تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 40 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 399

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه آرسنال: Arsenal F.C. News

پروفشنال Dr.Afzali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شـيــراز

پيش فرض

يكي از شاخصه هاي اين باشگاه همينه كه به بازيكن خاصي متكي نيست هركي بود بازيش ميدن چون قبلا باهاش كار شده و همه امادگي لازم رو دارن.حالا باشگاههاي معتبر ديگر رو ببينيد اگر يكي از بازيكنان بزرگشون نباشن بدبخت ميشن.

آخر فروم باز R10MessiEtoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض ونگر با آرسنال 3ساله تمدید کرد/4 میلیون پوند دستمزدسالیانه

آرسن ونگر سرمربی فرانسوی تیم فوتبال آرسنال قرارداد خود را برای مدت 3 سال با این تیم تمدید کرد.
    به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه ، پس از جدایی دیوید دین نایب رئیس باشگاه آرسنال از این تیم، گمان می رفت که ونگر هم که رفاقت دیرینه ای با وی داشت از تمدید قرارداد سر باز زند اما او امروز قرارداد جدیدی را با این تیم منعقد کرد. عنوان شده که وی در ازای هر سال مربیگری در این تیم لندنی، 4 میلیون پوند دستمزد دریافت می کند.

برپایه این گزارش، مربی 57 ساله آرسنال هفته گذشته به هواداران این تیم قول داده بود بزودی اخبار خوبی را به آنها خواهد داد . وی پس از انعقاد قرارداد گفت: من فکر می کنم مذاکره برای تمدید قرارداد به معنی آزادی داشتن در کاری است که دوست دارم آن را انجام بدهم. من همیشه با دیوید دین رابطه داشته ام و از این پس هم این ارتباط ادامه خواهد داشت.

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض "دين": "ونگر" شايد از آرسنال برود

نايب رييس سابق باشگاه فوتبال آرسنال انگليس افشا كرد كه "آرسن ونگر" از ماندن در اين تيم بعد از تابستان مطمئن نيست.

به گزارش ايرنا به نقل از سايت گل، "ديويد دين" در ماه آوريل به دليل مخالفت با سرمايه‌گذاري خارجي و فروش احتمالي باشگاه، آرسنال را ترك كرد و بسياري معتقدند كه ونگر هم بعد از او از اين تيم مي‌رود.

وي به روزنامه اسكاي اسپورت نيوز گفت : وقتي در ماه آوريل از آرسنال رفتم فكر مي‌كردم كه‌آينده ونگر تضمين شده است اما او به من گفت كه در مورد ماندن در اين تيم مطمئن نيست.

دين افزود: به نظر من با توجه به بازيكناني كه ونگر به آرسنال آورده و برنامه‌هاي او در مورد بازيكنان با استعداد، ماندن اين مربي براي آينده باشگاه مهم بود. ماندن در آرسنال تصميم بسيار بسيار بزرگي براي ونگر بود.

قطعا من هم مي‌خواستم او بماند.

نايب رييس سابق آرسنال اظهار داشت: علاقه من به آرسنال بي‌انتهاست اما اتفاقات ناخوشايندي روي داد.به نظر من آرسن فرد مناسبي براي مربيگري اين تيم است.

وي با صحبت در مورد تمديد قرارداد ونگر به نظر مي‌رسد به اين مربي فرانسوي توصيه كرد كه در آرسنال بماند.

دين ادامه داد:هميشه از آرسن مي‌خواستم كه در اين باشگاه بماند.او فرد مناسبي براي پيشرفت تيم است.درمورد سرمايه‌گذاري آينده هم بايد منتظر بمانيم‌تا ببينيم چه اتفاقي مي‌افتد اما حرف‌هايي كه هفته گذشته زدم در مورد اينكه مي‌توانم تغيير چشم انداز باشگاه را ببينم و اينكه اين تغيير ادامه خواهد داشت، حقيقت دارد.

وي خاتمه‌داد: خواهيد ديد كه باشگاه به سرمايه‌گذاري بيشتري نياز پيدا خواهد كرد. قطعا در حال حاضر هيچ برنامه‌اي در مورد مالكيت باشگاه وجود ندارد.

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض فرانسس ،مرد اول توپچی های لندنی

فابرگاس با بدست آوردن بیش از پنجاه درصد ارای سایت رسمی آرسنال توانست عنوان بازیکن ماه آرسنال لندن را به دست بیآورد . در ماهی که توپچی ها با قدرت و توانایی جوانان خود یک ماه رویایی را ساختند ، فابرگاس با سه گل زده و یک پاس گل به عنوان مرد شماره یک تفنگداران شناخته شد . گل پیروزی بخش او در بازی با منچستر سیتی در این انتخاب هواداران بی تاثیر نبوده است .
    فصلی که با پیروزی در برابر فولهامی های لندن آغاز شد تا به اینجا عالی پیش رفته است .گل هلب باعث این پیروزی بود که پاس فابرگاس در به ثمر رسیدن آن بی تاثیر نبود .

فابرگاس با 52% آرا نفر اول

هلب 23 % نفر دوم

کلیچی 8%

و بقیه آرسنالی ها 16% آرای هواداران سرخ های لندن را بدست آورده اند .

فابرگاس در ماهی که گذشت قلب خط میانی آرسنال بود ونگر در باره ی او معتقد است گلزنی های وی تازه آغاز شده است.

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض نیمکت نشینان تفنگدار

ساگنا
    ساگنا بازی در برابر پوتموس را از دست داده و باید منتظر ماند تا ببینیم دربرابر تاتنهام بازی میکند یا نه ! سایت باشگاه نام او را همچنان در میان مصدومان قرار داده است .

ینس لمان

وی در بازی آلمان - انگلستان مصدوم شده و همچنان نیمکت نشین است و آلمونیا جانشین وی . با توجه به بازی های خوب آلمونیا احتمال نیمکت نشینی لمان زیاد است .

گالاس

گالاس در بازی آرسنال -بلکبرن مصدوم شد و همچنان مصدومیتش ادامه دارد . وی در دقایق آغازین بازی مصدوم شد و سندروس خود را جای او در زمین دید
    اما سندروس هم در بازی با پورتموس کارت قرمز گرفت و کار آرسنال کمی پیچیده شده در آن قسمت زمین .

امانوئل ابوئه

وی در بازی در برابر پراگ مصدوم شده و همچنان نیمکت نشین است

(دكتر آرسنال)

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ونگر و تیمش قهرمان میشوند
    آرسن ونگر معتقد است پیروزی تیمش در برابر فولهام - که با ضربه روحی هولناکی روبرو بود - نشانه ی خوبی برای قهرمانی تیمش در لیگ برتر جزیره است . ونگر به استناد به بازی دراماتیک آرسنال - فولهام تیمش را قدرتمند و توانا دانست .

ونگر معتقد است تا زمانی که آرسنال بدون شکست بازی های خود را ادامه دهد ، همه چیز خوب پیش میرود . وی با اشاره به پیروزی بر آبی های منچستر و دو پیروزی بدست آورده در لیگ قهرمانان گفت : آرسنال امسال جام به امارات میاورد .

ونگر دز ادامه گفت : من حس میکنم بازی با فولهام نتیجه گیری خوبی بعد از بازی های پیش فصل بود و تاثیر فوق العاده خوبی به روی بازیکنان ما داشت . اگر بازیکنان جاه طلبی و روحیه خود را حفظ کنند ، اگر اتحاد خود را حفظ کنند من ایمان دارم تهدیدی برای لیگ برتری ها خواهیم بود

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فابرگاس: چرا آرسنال را ترک کنم؟
    سسک فابرگاس ملی پوش اسپانیایی باشگاه آرسنال با قاطعیت اعلام کرد که در آرسنال کاملا احساس آرامش و رضایت می کند و به هیچ وجه قصد ترک آرسنال و پیوستن به رئال مادرید را ندارد.

سسک که در در سال 2003 به آرسنال پیوست به خبرنگاران گفت که در آرسنال کاملا راضی است و برای ارتباطش با آرسن ونگر ارزش زیادی قائل است.
    فابرگاس به خبرنگاران گفت: من قدر همه کارهایی را که ونگر برای من انجام داده می دانم و در حال حاضر دوست دارم فقط برای آرسنال بازی کنم.
    وقتی در تیمی مثل آرسنال چنین مسئولیت های بزرگی را به شما واگذار می کنند چه دلیلی برای ترک باشگاه وجود دارد؟ در اسپانیا مردم شاید بر این عقیده باشند که آرسنال و لیورپول در حد رئال مادرید نیستند در حالی که کاملا برعکس است.

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض و اين است حاصل اعتماد به جوانان

آرسنال ديروز باز هم با جوانان خود توانست 3 بر 1 حریف قدرتمند خود تاتنهام را در زمین این تیم شکست دهد و پس از مدت ها بر صدر جدول قرار بگیرد ...

چلسی در خانه خود نتوانست از سد بلکبرن بگذرد . منچستر هم با گل دقایق پایانی پیروز شد اما باز هم آرسنال توانست با یک بازی کم تر نسبت به حریفانش غیر از لیورپول در صدر جدول قرار گیرد . این از لحاظ روحی فوق العاده است که این جوانان با تعصب آرسنال توانستند با پیروزی به صدر بیایند . ونگر که این فصل را فوق العاده شروع کرده است با پیروزی در این بازی خارج از خانه توانیی و اعتماد به نفس جوانانش را به رخ کشید .

آرسن ونگر، از اينكه شاگردانش در ديدار شنبه شب خود در وايت هارت لين 3 امتياز كسب كردند سر از پا نمي‌شناخت.
    به رغم اينكه گرت بال، مدافع تاتنهام با زدن يك ضربه آزاد بسيار دقيق در دقيقه 15 ديدار خانگي تيمش مقابل آرسنال و در هفته ششم ليگ برتر باعث برتري يك بر صفر اسپورزها شد، اما امانوئل آدربايور 2 بار و سسك فابرگاس يك بار براي توپچي‌ها گل زدند تا اين تيم با كسب 3 امتياز به خانه بازگردد.

ونگر كه از پيروزي 3 بر يك تيمش در خارج از خانه به وجد آمده بود ، پس از پايان اين ديدار گفت:"اين پيروزي حاكي از انگيزه و روحيه بالاي توپچي‌ها بود. من از كسب اين پيروزي و اتحاد و همبستگي شاگردانم در اين بازي بسيار راضي هستم و اميدوارم آنها در بازي‌هاي آتي نيز با همين كيفيت توپ بزنند."

یک سال زحمت و میدان دادن به این جوانان هم اکنون خوب جواب داده است . پس سعی کنیم همواره آرسنال را حمایت کنیم .
    با آرزوی تداوم پیروزی های آرسنال در تمامی بازی ها

arsenal.ir و ايپنا
    Last edited by R10MessiEtoo; 16-09-2007 at 11:59.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

با این که منچستریم ولی میگم اگه من یو قهرمان نشد ایشالا آرسنال میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahmet kaya's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    damavand

پيش فرض

سلام به هواداران بازی زیبا و شناور...با کمی تردید معتقدم آرسنال قهرمان میشه...ولی اگه آنری بود با اطمینان می گفتم...!!!در ضمن گل دوم آدبایور خیلییییییییی قشنگ بود.!!!!!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •