تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 46

نام تاپيک: در پی آغاز پخش تلویزیونی روی تلفن همراه؛ يک کارشناس: دریافت شبكه‌ها‌ با افزودن يك قطعه در اکثر گوشی‌ها امکان‌پذیر می‌شود

پروفشنال ||SIAVASH||'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خوب من از سایت GSM ARENA این لیست رو تهیه کردم :: این گوشی هایی هست که این خاصیت رو (----H) رو دارن ::
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته مطمئن باشید کامل نیست !!
    N95 هم نداره !!!!!!
    n96 مدل جدید نوکیا داره !!!!!

در ضمن فکر کنم به سیم کارت بستگی داره !!! یعنی اپراتور این کار رو انجام میده !

در ضمن اگر شما n73 داشته باشید و گوشی رو آپدیت کنید و این محصول جدید نوکیا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو خریداری کنید میتونید از این امکانات استفاده کنید
    Last edited by ||SIAVASH||; 27-03-2008 at 14:51.

پروفشنال AABB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    بهسود

پيش فرض

خوب من از سایت GSM ARENA این لیست رو تهیه کردم :: این گوشی هایی هست که این خاصیت رو (----H) رو دارن ::
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته مطمئن باشید کامل نیست !!
    N95 هم نداره !!!!!!
    n96 مدل جدید نوکیا داره !!!!!

در ضمن فکر کنم به سیم کارت بستگی داره !!! یعنی اپراتور این کار رو انجام میده !

در ضمن اگر شما n73 داشته باشید و گوشی رو آپدیت کنید و این محصول جدید نوکیا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو خریداری کنید میتونید از این امکانات استفاده کنید
    من یکی از دوستام چند تا موبایل چینی آورده بود که به راحتی تلویزیون رو می گرفت و هر سیم کارتی هم روش کار می کرد(قابل توجه همه) و از همه جالب تر که قیمت هاش بین 80 تا 150 دلار می رسید!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بله ! این گوشی های چینی تلوزیون دارن !! با آنتن کار میکنه !!!!!!!! یعنی خود تلوزیون !!
    ولی این چیزی که ما در موردش صحبت میکنیم استاندارد جهانی تصویر موبایل با قطعه ----h هست !!!!
    در ضمن من پیشنهاد میکنم از این گوشی چینی ها نخرید !! چون 1 هفته بعدش پشیمون میشید !! چینی هست دیگه !! درجه 100000000 هم نیست !!

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

پس اون گوشیه sagem بود

پروفشنال AABB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    بهسود

پيش فرض

ولی این چیزی که ما در موردش صحبت میکنیم استاندارد جهانی تصویر موبایل با قطعه ----h هست !!!
    خوب ببشتر توضیح بدید. من فکر می کنم که این موبایل چینی ها هم یه جورایی از این نوع سیستم بیلت این استفاده می کنند...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من میدونم سه گوشی n92-n96-n77 از گوشی های نوکیا این قابلیت رو دارن.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

گفتم که !! اون ها مثل تلوزیون عمل میکنن ! درسته که تلوزیون هست ولی با آنتن !!! یعنی مثل آنتن رادیو های کوچیک جیبی !!! و کیفیت در هر لحضه نا مشخص هست !! و کیفیت تصویرشون هم پایین تر از این تکنولوژی هست !!
    شما داری خودت میگی چینی !!! همین الان در بازار این گوشی های چینی همش دارن از روی پرفروش ترین گوشی های دنیا مثل N95 کپی میزنن و اسمش هم گذاشتن نوکلا !!! در صورتی که حتی امکاناتی فراتر از n95 خود نوکیا داره !! مثل صفحه لمسی ! تلوزیون !!!! و ....
    ولی چرا قیمت n95 پانصد تومن و قیمت مدل چینی 200 هست ؟!؟!!؟ چون شما در چند روزی که استفاده میکنی از این گوشی میفهمی که کاشکی 3310 داشتی و این رو نداشتی !!! البته 10 % اش هم خوب از آب در میاد !!
    اینها گوشی های درجه 3 چینی هستن !!! من خودم دیدم که کسی در هنگام مشاهده تلوزیون توسط این گوشی صفحه ی گوشی اش خاموش شد ! و وقتی رفت تعمیرگاه بهش گفتم LCD سوخته !!! 50 - 60 تومان هم خرجش بود !!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

یه سوال دارم

pmp ها یعنی mp4 ها هم این سیستم رو دارن یا نه؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه majid134's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

p1i می تونه بخش کنه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

p1i نمیتونه !
    -------------------------------
    یه سوال دارم

pmp ها یعنی mp4 ها هم این سیستم رو دارن یا نه؟؟؟؟؟؟ نفهمیدم یعنی چی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •