تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: نمایش پکت های دریافتی tcp

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    ... درخواستهامو برای سرور میفرستم ، ولی سرور هیج تغییری نمیکنه ...
    پروژه شما را دانلود و در VS باز و امتحان کردم و همانطورکه انتظار داشتم صحیح کار کرد ولی متاسفانه هر چه روی dizgah.somee.com امتحان انجام دادم جوابی نگرفتم !
    شاید تنظیمات امنیتی در web.config باشد یا تفاوت هایی در نسخه Framework و یا نوشتن دستورات به شیوه بهتر و مطمئن تر و...
    چند تئوری دارم که امتحان کنید تا شاید در سرورتان کار کند ولی همانطورکه قولش دادم راه حل کامل تر و راحت تری برایتان دارم.

یک پروژه ساده MVC برایتان درست کردم، که همه اطلاعات رسیده (GET یا POST) را در Cache به مدت 15 دقیقه ذخیره میکند...
    صفحه اصلی را که بازکنید، هر یک ثانیه با کمک Ajax خودکار Refresh میشود.
    اگر دقت کنید شما اطلاعات را در یک Browser در یک رایانه تغییر دهید (یک درخواست) در رایانه دیگر که صفحه باز باشد (یک درخواست دیگر) تغییرات را مشاهده خواهید کرد.

اطلاعات در GET از طریق آدرس منتقل میشوند مانند site.com/?variant1=123
    ولی در پست در بدنه پیام HTTP منتقل میشوند.
    الآن در این نمونه برنامه اگر در یک مرورگر با آدرس site.com/?variant1=123 برنامه را اجرا کنید، فوراً در مرورگر دیگر variant1=123 را خواهید دید.
    برنامه جهت نمونه یک TextBox هم برای POST دارد که مجدد با وارد کردن یک عدد و کلیک دکمه مربوطه مشاهده میکنید که مقدار مورد نظر در تمام نسخه های باز دیگر مرورگرها نمایش داده خواهد شد.

در واقع هرکس اطلاعاتی را به این برنامه با POST یا GET منتقل کند همه که در حال مشاهده صفحه باشند، آن را خواهند دید.
    اینطوری حتی نیاز نیست بدانید، مدارالکترونیکی شما با چه نامی اطلاعات خود را ارسال میکند، برنامه همه مقادیر رسیده را فهرست میکند و نیازی به Refresh دستی هم وجود ندارد.

یک ساعت انداز #C هم در برنامه است که تنها کاربردش آن است که تاوقتی دارد تغییر میکند، مطمئن خواهید بود که کد Ajax که برای Refresh صفحه است، در حال کارکرد صحیح است.

سورس:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه را برایتان در یک فضای وب شخصی هم آپلود کردم که بدلیل آنکه ذخیره این مقادیر در کل سایت مشترک است و کجکاوی دیگران اختلالی در کار شما ایجاد نکند، آدرس را برایتان پ.خ کردم.

موفق باشید.

2. این کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه dizgah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    8PAR

پيش فرض

بینهایت ممنون
    همونطور که خدمتتون عرض کزدم بنده نتایج رو بررسی و مراحل بعدی رو همینجا عنوان میکنم

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    8PAR

پيش فرض

سلام
    من برگشتم، بعد از تهیه رگولاتورا،IC مبدل USB به سریالم سوختش ، که با مقداری بد شناسی دیر بدستم رسید، ولی حالا همه چی آمادس
    ولی هنوز من نتونستم داده های ارسالی رو روی سایت ببینم
    در حالت عادی ماژول متد get رو روی همه سایتها اجرا میکنه و متغاقبا سایت مورد نظر کدهای html رو برای ماژول میفرسته و من میتونم اونا رو تو خروجی ماژول ببینم ولی به هیچ وجه با اون ساب دامینی که علی آقا( ) زحمتشو کشیدن جواب نمیده یعنی:
    در حالت عادی و با مرورگر با متد get و روشی که آقای حاجی شریفی فرمودن سایت داده ها رو میگیره
    از طرفی متد گت روی همه سایت ها کار میکنه حتی خود سایت مورد نظر
    ولی متاسفانه نه متد گت و نه متد پست رو اون ساب دامین جواب نمیده (متد گت روی بقیه ساب دامین ها جواب میده )
    بنا براین من یه هاست و دامین ارزون خریدم تا فایلها رو اونجا آپلود کنم و ببینم اینجا جواب میشه گرفت یا نه ؟ ولی وقتی صفحات رو (بدون تغییر در فایل کانفیگ ) آپلود میکنم صفحه بالا نمیاد ، تو تنظیمات هاست دیدم که ورژن دات نت فریم ورکش 4هه وقتی اومدم فریم ورک تنظیم شده روی سایت رو از 4.5 به 4 تغییر بدم ، کلی ارورای فضایی ظاهر شد تو ویژوال استودیو
    پروژه قبلی هم که با کمک شما ساختم رو هم وقتی آپلود میکنم ، سایت بالا میاد و حتی با متد get تو ماژول میتونم بخونمش ولی به متد post براش داده میفرستم توش تاثیری نمیزاره
    حالا آقای حاجی شریفی خاوهشی که ازتون دارم ممکنه بنده مشخصات هاستم رو در اختیارتون بزارم و شما لطف کرده و ببینید چه مرگشه که صفحات رو بالا نمیاره ؟
    بازم جسارتم رو ببخشید و ممنون
    Last edited by dizgah; 28-10-2014 at 14:01.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    8PAR

پيش فرض

دوباره سلام
    من یه افزونه برای کروم پیدا کردم به اسم DHC که درخواست های پست و گت رو میشه باهاش فرستاد
    متاسفانه توی هر دو پروژهی جدید و قدیمی وقتی که توی یه درخواست پست یه داده رو براشون میفرستم هیچ واکنشی نشون نمیدن
    کسی از دوستان ممکنه برای دو صفحه test.cyber14.com یا dizgah.ir با این افزونه ها درخواست های post رو بفرسته و ببینه نتیجه توی سایت نمایش پیدا میکنه یانه؟
    ------------------
    روش دیگه ای که برای حل مشکل به ذهنم رسید اینه که مثلا یه تکست باکس بزاریم تو صفحه و کل درخواستهای post رو بگیریم و بریزیم روش و نمایش بدیم ببینیم اصلا درخواست به صفحه میرسه یا نه ؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    8PAR

پيش فرض

سلام برای آینده و دوستانی که شاید مشکا مشابهی داشته باشن میتونن از دو سایت زیر استفاده کنن:
    این سایتا یه لینک بهتون مینن که میتونین ریکوئست هاتون رو بفرستین به اون صفحات ، بعدا تو سایت میتونین محتوای درخواستها و داده های ارسالی رو مشاهده کنین
    + من همچنان کدهای قبلی رو + کلاس httprequest دارم انگولک میکنم بلکه بتونم چیز مشابهی درس کنم و همچنان منتظر راهنماییاتون هستم
    با تشکر ویژه از آقای حاجی شریفی و msba وسایر دوستان عزیز

7. این کاربر از dizgah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    بنده مشخصات هاستم رو در اختیارتون بزارم و شما لطف کرده و ببینید چه مرگشه که صفحات رو بالا نمیاره ؟
    پ.خ کنید.

من یه افزونه برای کروم پیدا کردم به اسم DHC که درخواست های پست و گت رو میشه باهاش فرستاد
    با این افزونه ها درخواست های post رو بفرسته و ببینه نتیجه توی سایت نمایش پیدا میکنه یانه؟
    برای POST اطلاعات تحت HTTP نیاز به برنامه و پلاگین و... نیست

با کدی شبیه این میتوان اطلاعاتی را به آدرسی مشخص POST کرد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر هم شرایط کدنویسی و استفاده از #C را نداشته باشید راه ساده و بنیادین تر دیگری هم وجود دارد،
    کافیست متن زیر را کپی و با کمک Notepad در فایلی با نام و پسوند file.htm ذخیره کنید:
    کد:
    حال فایل را دبل کلیک کنید و مقادیر ورودی را پر کرده و دکمه موجود را کلیک کنید، اطلاعات POST خواهد شد.
    این مورد فایل html دقیقاً همان اتفاقی است که در مرورگر واقعی رخ میدهد، مطمئن ترین و استانداردترین حالت ممکن.

با کد #C فوق و یا فایل html فوق به راحتی میتوانید صحت عملکرد کد سمت سرور خود را بررسی کنید.

شما خیلی راحت میتوانید با یک برنامه TCP-Server مانیتور کنید که دستگاه تان چه اطلاعاتی و با چه متن و در چه شکل و قالبی را ارسال میکند و مشکل کجاست
    موفق باشید.

9. این کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    8PAR

پيش فرض

سلام

پ.خ کنید.

برای POST اطلاعات تحت HTTP نیاز به برنامه و پلاگین و... نیست

با کدی شبیه این میتوان اطلاعاتی را به آدرسی مشخص POST کرد:
    کد:
    اگر هم شرایط کدنویسی و استفاده از #C را نداشته باشید راه ساده و بنیادین تر دیگری هم وجود دارد،
    کافیست متن زیر را کپی و با کمک Notepad در فایلی با نام و پسوند file.htm ذخیره کنید:
    کد:
    حال فایل را دبل کلیک کنید و مقادیر ورودی را پر کرده و دکمه موجود را کلیک کنید، اطلاعات POST خواهد شد.
    این مورد فایل html دقیقاً همان اتفاقی است که در مرورگر واقعی رخ میدهد، مطمئن ترین و استانداردترین حالت ممکن.

با کد #C فوق و یا فایل html فوق به راحتی میتوانید صحت عملکرد کد سمت سرور خود را بررسی کنید.

شما خیلی راحت میتوانید با یک برنامه TCP-Server مانیتور کنید که دستگاه تان چه اطلاعاتی و با چه متن و در چه شکل و قالبی را ارسال میکند و مشکل کجاست
    موفق باشید.
    ممنون حقیقتا نمیدونم مشکا کجاست،با کدهای html شما داده ها براحتی ارسال میشن ، ولی از طریق ماژول به هیچ وجه نمیشه چیزی رو منتقل کرد ، برنامه ای رو هم که فرمودین چون تو کلاینت ساید ماژوله نمیشه از همچین ابزارایی (مثل فیدلر و وایر شارک و...) استفاده کرد و تو سرور هم که فک نمیکنم اجازه اجرای همچین افزارایی رو داشته باشیم
    ممنون ازتون

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    ... برنامه ای رو هم که فرمودین چون تو کلاینت ساید ماژوله نمیشه از همچین ابزارایی (مثل فیدلر و وایر شارک و...) استفاده کرد و تو سرور هم که فک نمیکنم اجازه اجرای همچین افزارایی رو داشته باشیم ...
    شاید خنده دار باشد، ولی لحظه ای به ذهنم رسید که احیاناً فکر نکنید که سرور باید حتماً سخت افزار و کابل کشی خاصی داشته باشد و سیستم عاملش هم Windows Server و... باشد !
    سرور یعنی خدمات دهنده، ارائه دهنده خدمات، یک کامپیوتر رومیزی ساده یا یک لپ تاپ معمولی حتی با WinXP درپیت هم میتواند نقش سرور را بازی کند، بدون دسترسی به اینترنت، بدون سخت افزار اضافه و حتی نصب نرم افزارهای عجیب و غریب اضافه ... !

تفاوت سخت افزار رایانه هایی که برای سرور شرکت ها یا اینترنت استفاده میشود فقط افزایش قدرت و بازدهی است، یعنی یک رایانه معمولی هم میتواند سرور شود فقط شاید زیر بار ترافیک اتصال همزمان هزاران کلاینت کندتر عمل کند.

تفاوت Windows Server هم با Windows های عادی در ارائه یکسری برنامه های حاضر آماده مفید در سرورهاست تا نیازی به خرید و دانلود نرم افزارهای پر استفاده نباشد، ضمن اینکه تقریباً اغلب این نرم افزارهای اضافه بطور پیش فرض در Windows Server خام نصب نیستند ، یعنی مثلاً تاوقتی شما نیازی به راه اندازی FTP ندارید، خوب نصبش نمیکنید!

حتی وقتی دو رایانه معمولی تک را به هم وصل میکنید، میشود هر دو خدماتی به هم بدهند و خدماتی از یکدیگر دریافت کنند، مثلاً یکی Database نصب شده خودش را در اختیار دیگری هم قرار دهد و دیگری هم FileShare خودش را در اختیار آن یکی قرار دهد، آن وقت هر دو سرور یکدیگر و در عین حال هر دو کلاینت یکدیگر خواهند شد!

==============

در خصوص مشکل سایت تان، اجازه دهید، مشکل سایت تان را در اولین فرصت خالی بررسی خواهم کرد.
    شب خوش.

12. این کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    8PAR

پيش فرض

سلام

شاید خنده دار باشد، ولی لحظه ای به ذهنم رسید که احیاناً فکر نکنید که سرور باید حتماً سخت افزار و کابل کشی خاصی داشته باشد و سیستم عاملش هم Windows Server و... باشد !
    سرور یعنی خدمات دهنده، ارائه دهنده خدمات، یک کامپیوتر رومیزی ساده یا یک لپ تاپ معمولی حتی با WinXP درپیت هم میتواند نقش سرور را بازی کند، بدون دسترسی به اینترنت، بدون سخت افزار اضافه و حتی نصب نرم افزارهای عجیب و غریب اضافه ... !

تفاوت سخت افزار رایانه هایی که برای سرور شرکت ها یا اینترنت استفاده میشود فقط افزایش قدرت و بازدهی است، یعنی یک رایانه معمولی هم میتواند سرور شود فقط شاید زیر بار ترافیک اتصال همزمان هزاران کلاینت کندتر عمل کند.

تفاوت Windows Server هم با Windows های عادی در ارائه یکسری برنامه های حاضر آماده مفید در سرورهاست تا نیازی به خرید و دانلود نرم افزارهای پر استفاده نباشد، ضمن اینکه تقریباً اغلب این نرم افزارهای اضافه بطور پیش فرض در Windows Server خام نصب نیستند ، یعنی مثلاً تاوقتی شما نیازی به راه اندازی FTP ندارید، خوب نصبش نمیکنید!

حتی وقتی دو رایانه معمولی تک را به هم وصل میکنید، میشود هر دو خدماتی به هم بدهند و خدماتی از یکدیگر دریافت کنند، مثلاً یکی Database نصب شده خودش را در اختیار دیگری هم قرار دهد و دیگری هم FileShare خودش را در اختیار آن یکی قرار دهد، آن وقت هر دو سرور یکدیگر و در عین حال هر دو کلاینت یکدیگر خواهند شد!

==============

در خصوص مشکل سایت تان، اجازه دهید، مشکل سایت تان را در اولین فرصت خالی بررسی خواهم کرد.
    شب خوش.
    سلام ممنون
    منظور بنده این بود که پرمیشن های لازم جهت اجرای فایل های اجرایی در اختیار بنده نیست
    یعنی تصور من اینه که برای این که بتونیم برنامه های مورد نظر خودمون رو رو سرور نصب و اجرا کنیم حداقل باید یه vps خریده باشیم تا سطح دسترسی یک چنین اعمالی در اختیاره ما باشه
    و باز طبف تصوراتم توی هاستهای اشتراکی عادی که ما میخریم اجازه نصب همچین نرم افزارهایی که فایل اجرایی exe دارن در اختیار مانیست
    نمیدونم مطمئن نیستم
    ممنون از لطفتون

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    میبخشید فرصت نکردم و کمی زمان برد ...
    وقت را صرف کشف ایراد عدم نمایش سایت تان نکردم (یا صحیح publish نکرده بودید و یا هاست تان از framework4.5 پشتیبانی نمیکند) برای صرفه جویی در زمان، پروژه قبلی را به Framework4 و MVC4 تنزل دادم و پس از حذف کل ftp تان نسخه جدیدی publish کردم که خوشبختانه جواب داد و الآن کار میکند.
    همانطور که پیش از این هم گفتم، کد فعلی تمام پارامتر های رسیده تحت پروتکل پایه HTTP را مانیتور و نمایش میدهد.

هاستهای اشتراکی عادی که ما میخریم اجازه نصب همچین نرم افزارهایی که فایل اجرایی exe دارن در اختیار مانیست
    من هم منظورم این نبود، منظورم آن بود که برای سادگی و حداقل در زمان توسعه و تکمیل پروژه تان از لپ تاپ یا رایانه خانگی خودتان استفاده کنید ... بدون اینترنت بدون نصب مجدد ویندوز بدون ...

=====

درهرحال امیدوارم سریعتر مشکل تان حل شود و به شیرینی نتیجه نهایی برسید.
    موفق باشید.

15. این کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •