تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 27 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 270

نام تاپيک: اولین شرکت دریافت کننده مجوز FCP

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

هر چه رقابت بین ارایه دهندگان اینترنت بیشتر بشه کیفیت خدمات بالاتر میرود
    انشالله که موفق باشید
    ممنون از لطفتون
    انشالله ما هم بتونیم سرویس با کیفیت ارایه کنیم

آخر فروم باز lamp23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    در مورد همکاری با مخابرات ها کاملا درست شناختید ولی ما سرویس مخابرات را تامین می کنیم نه مخابرات سرویس ما رو
    ولی رنج IP که فرمودید مال شرکت مبنا نیست فکر می کنم اشتباه شده
    بله منظورم رنج 5.223 بود نه 5.233
    رنج های دیگه ای هم هست مثل 37.221
    نمیدونم شرکتی که پهنای باند مخابرات رو تامین میکنه مقصره یا خود مخابرات ولی واقعا کیفیت اینترنت روی این رنج ها پایینه پینگ در حد 400
    خدا کنه شرکت شما فضای رقابتی رو در بازار اینترنت به وجود بیاره .

3. این کاربر از lamp23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ما برای بحث تعرفه منتظر بخشنامه و سیاست گذاری سازمان تنظیم می مونیم

ولی مسلما قیمت ها رو نسبت به بازار می سنجیم
    اگر قیمتمون مثل رقبا باشه سعی می کنیم ارزش افزوده بیشتری ایجاد کنیم که ارزش قیمتی که پرداخت می کنین داشته باشه
    وگرنه اسم دهن پر کن گذاشتن و طرح فلفل و طرح خیار سالادی و چابک و اقتصادی و ۱۲ مگ و ۸ مگ غیر واقعی دادن ترافیک شبانه تا ۳ صبح پشت سیستم مشترک خمیازه بکشه بشینه شبانه رایگان بدی
    اینا توهین به شعور و خیانت به یوزره
    سلام
    شما بصورت رسمی و عمومی چه موقع به کاربر نهایی سرویس میدید و الویت شما کدام استانها میباشد؟

واقعا این حرفهایی که در مورد سرویس ها و عدم محدودیت و... وعده میدید بهش عمل میکنید؟(حتی اگه از بالا بهتون فشار بیارن؟)

5. 2 کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

جواب سوال اول نصفه نیمه گرفتم.یعنی شما به صورت غیر مستقیم میخواین بگین که زیر ساخت انحصار خودشو شکونده دیگه ؟!چون براساس مجوز رگولاتوری، شرکت‌های اینترنتی می‌توانند شبکه دسترسی اختصاصی ایجاد کنند.
    منظورتون از پاسخ سوال دوم این بود که شرکت شما به هیچ وجه پهنای باند کم نمیاره و مانیتورینگی هم نداره .بازم این جا یه سوال بزرگ چرا شما دغدغه ای ندارین راجبه ترافیک ؟
    تو سوال آخری که کردم شما وارد بخش مترو و لایه ها شدید وارتباطات بین سرور ها و غیر ... شدید. منظور من برای کابر نهایی هست

در تکمیل جواب سوال اول ببینین انحصاری وجود نداشته شما می تونستین پهنای باند رو از زیرساخت بگیرید از فیزیک نظری (IPM) بگیرید با ماهواره از خارج از کشور بگیرید.
    شبکه دسترسی اختصاصی ربطی به تامین پهنای باند نداره من خواهش می کنم برید مجوز servco رو هم ببینید شبکه دسترسی اختصاصی میشه لایه access مختص به خودمون داشته باشیم.شرکت های servco ندارند باید از access ما استفاده کنند

سوال ۲ :ما هر وقت احساس کنیم پهنای باند کم میاریم به پهنای باند مجموعه اضافه می کنیم ما که از اول با این حجم عظیم استارت نخوردیم طی ۱۰ ۱۱ سال رسیدیم به 100STM*1 زیرساخت به ما پهنای باند می فروشه ما هم پهنای باند می خریم واسه اینه دغدغه پهنای باند داریم نه ترافیک.اگر ما ترافیک بخریم و پهنای باندمون محدود باشه اون موقع دغدغه ترافیک پیدا میشه.سرویس هامون رو full port و full BGP ارائه می کنیم تنها محدودیت سرویس های ما سیاست های محدود کننده زیرساخت مثل فیلترینگ ئه.ما سرویسمون مشکل نداره که میگیم توافق نامه سطح کیفیت خدمات میدیم آیا شما از پروایدر ADSL تون می تونین SLA بگیرین؟

سوال ۴:حرف من این بود تا اونجا که ما بتونیم پرفورمنس نزدیک به ۱۰۰ خواهد بود (شعار هم نیست عمل می کنیم) اونجایی که تجهیزات و موارد دیگه محدودمون کنه بتونیم برطرف می کنیم نتونیم صادقانه توضیح میدیم اسم شیک مجلسی روش نمی ذاریم.ما ۲۴ مگ میدیم ۱۰۰ مگ میدیم خط شما ۲ مگ بکشه یقه ما رو نباید بگیری یقه اونی که خط رو کشیده باید بگیری ولی اونم باز راه داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

بله منظورم رنج 5.223 بود نه 5.233
    رنج های دیگه ای هم هست مثل 37.221
    نمیدونم شرکتی که پهنای باند مخابرات رو تامین میکنه مقصره یا خود مخابرات ولی واقعا کیفیت اینترنت روی این رنج ها پایینه پینگ در حد 400
    خدا کنه شرکت شما فضای رقابتی رو در بازار اینترنت به وجود بیاره .
    گناه ما نیست
    باور بفرمایید یه SLA سفت و سخت مخابرات از شرکت تامین کننده می گیره که آپ تایم ۹۹.۹ درصد و پینگ پایین رو تضمین کنه.پینگ سرویس ما امروز رو ۲ میلی سکند هم بوده از این پایین تر مگه داریم؟مگه میشه؟
    خودشون معلوم نیست چی کار می کنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام
    شما بصورت رسمی و عمومی چه موقع به کاربر نهایی سرویس میدید و الویت شما کدام استانها میباشد؟

واقعا این حرفهایی که در مورد سرویس ها و عدم محدودیت و... وعده میدید بهش عمل میکنید؟(حتی اگه از بالا بهتون فشار بیارن؟)
    این وعده ها واقعا داره الان عملی میشه
    ما به مشتری هامون زنده هستیم اگر مشتری ناراضی باشه راحت سوییچ می کنه رو پروایدر دیگه.چند تا شرکت PAP , ISP , ISDP تو این سالها کله شدن
    خواستین لیست مشتری هامون رو براتون ارسال می کنم زنگ بزنید سوال کنین تا کیفیت رو از کسی که مصرف می کنه بپرسین

هر روزی که رسما همه شرکت ها رو اعلام کنن و اعلام کنن می تونید سرویس بدید ما آماده و تشنه ورود به بازار هستیم
    خیلی زمانش نزدیکه شاید ۱ تا ۲ ماه

آخر فروم باز lamp23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

گناه ما نیست
    باور بفرمایید یه SLA سفت و سخت مخابرات از شرکت تامین کننده می گیره که آپ تایم ۹۹.۹ درصد و پینگ پایین رو تضمین کنه.پینگ سرویس ما امروز رو ۲ میلی سکند هم بوده از این پایین تر مگه داریم؟مگه میشه؟
    شرکت شما قراره کم کم جای مخابرات رو بگیره ؟ یا همچنان به صورت موازی بخشی از پهنای باند مخابرات رو هم تامین می کنید ؟
    آخه این مجوز FCP شما یه جورایی مصادف شده با ممنوع فروش شدن شرکت مخابرات در چندین استان

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

گناه ما نیست
    اگه ممکنه پیام خصوصی رو چک بفرمایید. ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

شرکت شما قراره کم کم جای مخابرات رو بگیره ؟ یا همچنان به صورت موازی بخشی از پهنای باند مخابرات رو هم تامین می کنید ؟
    آخه این مجوز FCP شما یه جورایی مصادف شده با ممنوع فروش شدن شرکت مخابرات در چندین استان
    نه آقا خدا نکنه
    اون شیطنت مخابرات بوده که دارن برطرف می کنن

12. این کاربر از MabnaTelecom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام
    من یکی اگر روزی در مشهد سرویس داشتید حتما مشتری شما میشم چون اولا کارم با اینترنت است و هم اینکه به شرکتی که بخواد به مشتری احترام بذاره احترام میذارم تا خلافش ثابت بشه! سر همین قضیه بعد 7 سال از صبا نت جدا شدم
    و از فن آوا هم قصد دارم به همین خاطر جدا بشم چون یک ذره معنای رقابت و فعالیت در فضای مجازی و خدمات دهی رو بلد نیستند
    تقصیری هم البته ندارند! زمانی که رقبا کم و انحصاری است این یوزر است که لطمه میبنیه
    اگر شما و امثال شما باشند که پوز اینا رو به خاک بمالونند و قدرت داشته باشند و به هر کاربر چیزی که حقش است و بابتش پول داده بدند اینا اجازه به خودشون نمیدند که اینطور کاربر رو اذیت کنند

14. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •