تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دوربین : کدامیک را می پسندید ؟

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

البته ببخشید من فضولی میکنم ولی من هم با این جمله که چون فلان برند سابقه بیشتری داره پس بقیه غیر قابل اعتماد هستند رو قبول ندارم . یک نمونه اش رو که دوستمون اشاره کردن همون موبایل که مثلا روزگاری نوکیا سلطان بی چون و چرا بود و بهترین کیفیت ساخت و بهترین محصولات رو داشت ولی الان سامسونگ و HTC و اپل , یکدفعه اومدن و روز به روز سهم نوکیا داره کمتر میشه و اتفاقا افراد حرفه ای که سیستم عامل و ... بیشتر حالیشون هست دارن میرن سراغ برندهای دیگه و هنوز افراد عادی با اون ذهنیت قبلی نوکیا میخرن.
    به عنوان یک یوزر عادی که اول که برا راهنمایی دوربین اومدم اینجا هدفم فقط خرید کنن بود ولی الان کلی نظرم عوض شده , به نظر من دلیلی نداره مثلا همه الان کنن بخرن. شاید برا کسی که برای یادگاری میخواد عکس بگیره سونی با امکانات جانبی بیتشر بهتر باشه تا کنن با تقریبا همون کیفیت ولی بدون اون قابلیتهای جذاب. ولی مثلا برا کسی که میخواد پول زیادی بده و کارش حرفه ای هست همون کنن مثلا 7D بهترین هست و هیچ رقیبی هم نداره.
    پس به نظرم رو برند نباید بحث کرد , باید دید سطح طرف چقدر هست و برا چه کاری میخواد استفاده کنه.

2. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

البته ببخشید من فضولی میکنم ولی من هم با این جمله که چون فلان برند سابقه بیشتری داره پس بقیه غیر قابل اعتماد هستند رو قبول ندارم . ی
    بله برای کسی که از عکاسی کارابی آسون و رنگهای شاد رو میخواد سونی هم یه انتخابه.چرا که نه

-------------------پ.ن
    البته شما یا هر کسه دیگه حق داره فلان حرف را قبول داشته باشه یا نداشته باشه.اتفاقا حالت منفعل خوشایند نیست که البته همون هم قابل احترامه از نظر من

پ.ن۲
    HTC اسمارت فون تولید میکند این چه مثالی است اخر؟
    Last edited by sastwhc; 28-01-2010 at 09:31.

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

البته هدف من منحرف شدن از بحث نبود. این قضیه ی آیپاد رو فقط به عنوان مثال مطرح کردم و منظورم به طور کلی این بود که همیشه جدید بودن به معنای ضعیف بودن نیست. وگرنه خود من هم به این مساله واقف هستم که آیپاد بیشتر به خاطر امکانات جانبیش سر و صدا کرد و نه به خاطر اون کاری که واقعا یه موبایل باید انجام بده.
    و نکته ی دوم این که اون دیاگرامی که گفتی دقیقا همونه که من راجع بهش صحبت کردم. پاناسونیک نویز عکساش بیشتره ولی جزئیاتش هم بیشتره (که در اون مطلب اشاره ای بهش نشده). مدل های دیگه نویزشون کمتره ولی سیستم کاهش نویز تمام جزئیات عکس رو از بین برده.
    prowler جان عزیزم.من از صحبت کردن با شما لذت بردم.

خوش باشی

5. این کاربر از sastwhc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

نظرتون در مورد H20 چیه؟
    h20 فقط بخاطر واید نبودن لنزش که کسی سراغش نمیره؟؟؟؟؟؟؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نظرتون در مورد H20 چیه؟
    بهرحال واید نبودن لنزش یه نقطه ضعف جدیه که میتونه نقطه تغییر عقیده برای خیلی ها باشه (اصطلاحاً به یه ویژگی خاص که کیفیت کلی رو تحت تاثیر قرار بده میگیم turn off) ...

باز به این معنی نیست که کسی سراغش رو نگیره .. بهرحال بین بهترین سوپرزوم های فعلی قرار می گیره.. اما بهرحال اون قضیه به همراه اینکه اینترفیس اش رو اساساً بهدف اینکه صرفاً عکس بگیری و خیلی دنبال تنظیمات Manual نباشی بسته ان، باعث میشه که عده قابل توجهی از مخاطب هاش رو از دست بده.

8. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

بهرحال واید نبودن لنزش یه نقطه ضعف جدیه که میتونه نقطه تغییر عقیده برای خیلی ها باشه (اصطلاحاً به یه ویژگی خاص که کیفیت کلی رو تحت تاثیر قرار بده میگیم turn off) ...

باز به این معنی نیست که کسی سراغش رو نگیره .. بهرحال بین بهترین سوپرزوم های فعلی قرار می گیره.. اما بهرحال اون قضیه به همراه اینکه اینترفیس اش رو اساساً بهدف اینکه صرفاً عکس بگیری و خیلی دنبال تنظیمات Manual نباشی بسته ان، باعث میشه که عده قابل توجهی از مخاطب هاش رو از دست بده.
    می تونین برام مثالی از تنظیمات Manual بزنید که دوربین های هم رده ی خودش مثل SX200 - SX120 - ZS1 و یا . . . دارند که H20 نداره؟
    متشکرم

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

نظرتون در مورد H20 چیه؟
    H20 به نظر من دوربین بدی نیست. فوکوس و فلاش و لرزشگیر و رنگ عکساش عالیه. ولی این که لنز واید نداره یه نقطه ضعف بزرگ هست. چون به سادگی نمیشه ازش گذشت. البته به جز این قضیه, طراحی منوهاش ضعیفه و مشکلات کیفیت عکس هم داره.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

می تونین برام مثالی از تنظیمات Manual بزنید که دوربین های هم رده ی خودش مثل SX200 - SX120 - ZS1 و یا . . . دارند که H20 نداره؟
    متشکرم
    فرضاً Aperture در H20 محدود به دو حالت هستش ظاهراً، و دسترسی ات برای کنترل محدودتر از رقبا (از Canon مثلاً) هستش.

12. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ali gamma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اقایون کسی قیمت بازار panasonic zs1 رو نداره خیلی عجیبه قیمت جهانیش اندازه ی canon sx120 در حد 199 دلاره ولی من تو یکی از وبسایتها دیدم زده بود 380 تومن در حالی که یه canon sx120 حدود 225 تومنه خواهشا یکی کمک کنه من شهرستانم میخوام سر کلاه نره

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اقایون کسی قیمت بازار panasonic zs1 رو نداره خیلی عجیبه قیمت جهانیش اندازه ی canon sx120 در حد 199 دلاره ولی من تو یکی از وبسایتها دیدم زده بود 380 تومن در حالی که یه canon sx120 حدود 225 تومنه خواهشا یکی کمک کنه من شهرستانم میخوام سر کلاه نره
    آخرین قیمتی که برای بازار تهران از این مدل مطرح شده 320-330 تومن هستش .. نوسان قیمت یه مدل خاص در بازار ایران که یه جورایی بی در و پیکر هستش طبیعیه و گرونتر بودن قیمتش در شهرستان نسبت به تهران از اون هم طبیعی تر! (دوستان قیمت شهرستانش رو تا 400 تومن هم گزارش داده ان)...

بنابراین توصیه میشه که حتی الامکان از تهران بخری، و ضمناً چه تهران و چه شهرستان، از نمایندگی پاناسونیک خرید کنی...

*و آخر اینکه، بله - کاشکی ما هم می تونستیم قطعات رو به قیمت جهانی یا نزدیک به قیمت جهانی تهیه کنیم .. این خیلی غیرمنصفانه به نظر میاد که یک اروپایی یا امریکایی که قدرت خریدش بسیار بالاتر از ماست، محصولات الکترونیکی رو تقریباً به نصف قیمتی که ما در ایران باید هزینه کنیم از فروشگاه های آنلاینی مثل آمازون بخره .. زندگی سخته و همینه و کاری اش نمیشه کرد.

15. 5 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •