تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: خرید تلویزیون LED تا 4 میلیون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوست عزیز از راهنماییت ممنون.تاپیکی هم که گفتی خوندم من با توجه به شرایط میخوام یه تلویزیون با سایز حداقل 50 بگیرم اگه تو ابتدای تاپیک دیده باشی مدلهایی که گفتم دوتاش 50 اینچ بود.منتها مدلهای 50 اینچ محدودن و هیچ کس هم راهنمایی نکردحتا 50 اینچW700 رو هم که سه بعدی نیست و میگن کیفیتش نزدیک به W804.منم نظرم به سمت برند ضعیفتر LG رفت اونم مدل سری 6. حالا شما فکر میکنی اگر الجی سری 7 مثل55LA7400که حدوده 600 گرونتر هم هست و پانلش با 8600 میگن یکیه ولی امکاناتش کمتره بهتر نیست ؟ مهمترین چیز برامن سایز و کیفیت دو بعدی هستش. اگر پیشنهاده دیگه ای دارید ممنون میشم بگید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست عزیز از راهنماییت ممنون.تاپیکی هم که گفتی خوندم من با توجه به شرایط میخوام یه تلویزیون با سایز حداقل 50 بگیرم اگه تو ابتدای تاپیک دیده باشی مدلهایی که گفتم دوتاش 50 اینچ بود.منتها مدلهای 50 اینچ محدودن و هیچ کس هم راهنمایی نکردحتا 50 اینچW700 رو هم که سه بعدی نیست و میگن کیفیتش نزدیک به W804.منم نظرم به سمت برند ضعیفتر LG رفت اونم مدل سری 6. حالا شما فکر میکنی اگر الجی سری 7 مثل55LA7400که حدوده 600 گرونتر هم هست و پانلش با 8600 میگن یکیه ولی امکاناتش کمتره بهتر نیست ؟ مهمترین چیز برامن سایز و کیفیت دو بعدی هستش. اگر پیشنهاده دیگه ای دارید ممنون میشم بگید.
    دوست عزیز
    ال جی در حال حاضر در در رده ی تلویزون های high-end جایی نداره... گوی رقابت در دستان پاناسونیک، سامسونگ و سونی هست... و اون ها هستن که کیفیت تصویر رو به رخ می کشن!
    اما موقعی که یه سطح پایین تر میایم، تلویزیون های ال جی نه تنها بد نیستن؛ بلکه کاملا قابل رقابت با سایر برندها هستن...

بله، LA7400 کیفیت تصویرش بسیار نزدیک به LA8600 هست... و صدالبته که مقرون به صرفه تر هست...
    اگر با 600 تومن افزایش بودجه می تونید 55LA7400 رو تهیه کنید، قطعا بهترین انتخاب ممکن برای شما خواهد بود...
    راستش از کیفیت تصویر 55LA6600 نسبت به 55LA7400 دقیقا اطلاع ندارم... وگرنه اون رو پیشنهاد میدادم!

در هر حال امیدوارم بهترین انتخاب ممکن رو داشته باشید... و از خریدتون ان شالله راضی باشید...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

اگر بخواهیم از بانه تلویزیون بخریم خرید از کدوم سایت بانه رو توصیه میکنید که خدمات بهتر و معتبر تری ارائه بدن...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام به همگی
    اگر لطف کنید تا سقف 4 تومن بهترین گزینه با شرایط زیر رو معرفی کنید ممنون میشم :
    بهترین کیفیت sd برام خیلی مهمه ، فول اچ دی که قاعدتا هست تو این رنج ، اینچش از 40 یا 42 به بالا ، سه بعدی نباشه هم مهم نیست و ترجیح میدم نباشه اگه قیمت رو کاهش میده ، اسمارت بودن یا نبودنش هم مهم نیست (البته اینکه چه مزایایی داره رو نمیدونم ) ، زیرنویس فارسی رو میدونم که سونی ها مشکل دارن ولی اگر کیفیت سونی خیلی بالاتر باشه با مشکل زیرنویس هم کنار میام!
    ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

سلام به همگی
    اگر لطف کنید تا سقف 4 تومن بهترین گزینه با شرایط زیر رو معرفی کنید ممنون میشم :
    بهترین کیفیت sd برام خیلی مهمه ، فول اچ دی که قاعدتا هست تو این رنج ، اینچش از 40 یا 42 به بالا ، سه بعدی نباشه هم مهم نیست و ترجیح میدم نباشه اگه قیمت رو کاهش میده ، اسمارت بودن یا نبودنش هم مهم نیست (البته اینکه چه مزایایی داره رو نمیدونم ) ، زیرنویس فارسی رو میدونم که سونی ها مشکل دارن ولی اگر کیفیت سونی خیلی بالاتر باشه با مشکل زیرنویس هم کنار میام!
    ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن
    داداش شما بگو از کدوم بازار میخوای بخری(بازار عادی یا بانه)تا بشه بهتر راهنمایی کرد
    من که تویه این رنج sony w804a رو پیشنهاد میدم

6. این کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    ممنون از پیامتون
    بانه تا چه حد قابل اعتماده به نظر شما؟
    نمیدونم...یه وقت بگیرم و مشکل داشته باشه بعید میدونم به زودی بشه لصلاحش کرد...
    راهنمایی بفرمایید لطفا
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

داداش شما بگو از کدوم بازار میخوای بخری(بازار عادی یا بانه)تا بشه بهتر راهنمایی کرد
    من که تویه این رنج sony w804a رو پیشنهاد میدم
    سلام
    ممنون از پیامتون
    راهنمایی بفرمایید لطفا
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    ممنون از پیامتون
    راهنمایی بفرمایید لطفا
    مرسی
    و اینکه w700 و w800 آیا به جز 3D فرقی دارند تو کیفیت؟ چون 3D برام مهم نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام.دوستان عزیز من 55LA6600 الجی رو از بانه خریدم .فرصت نکردم یک نقد مفصل ازش بنویسم ولی تو چند روز آینده می نویسم.این دو مدل از سونی که گفتی تفاوت کیفیت تصویرشون خیلی کمه و محسوس نیست.اگر سه بعدی برات مهم نیست 50W700 میتونی از بانه بگیری اگر مهمه 47W800.من هم اولش بین چند تا مدل مونده بودم که این تاپیک رو باز کردم ولی در نهایت الجی خریدم چون تو تصاویر HD بین سونی و الجی تفاوت خیلی کمه.

11. این کاربر از m_semiari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

و اینکه w700 و w800 آیا به جز 3D فرقی دارند تو کیفیت؟ چون 3D برام مهم نیست
    داداشه گلم نیازی به نگرانی نیست شما از سایت هایه بانه که بخری فقط کرایه بار رو بهشون میپردازی و پول tv رو بعد از تحویل و تست توسط پیک خودشون میپردازی
    در ضمن سونی های بانه ساخت مالزی هستن(خواستی ازشون بخری حتما تاکید کن مالزی باشه)و بازار عادی اکثرا چینی هستن
    داداش اگه واست 3 بعدی مهم نیست همین w700 عالیه و کیفیتش خیلی خوبه و 50 اینچش رو حدود 3700000 میتونی تهیه کنی
    سوالی بود در خدمتم

13. این کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •