تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 47

نام تاپيک: کپچر کردن فيلم هاي Vhs از طريق دوربين هندي کم

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash the archer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

kourosh_sos جان نيازي نيست که کارت IEEE1394 (fire wire بگيري چون همون کار usb port رو انجام ميده

اين طور که من در مشخصات ديدم Video in داره که بايد video out دستگاه ويدئو vhs خودتو به اون وصل کني تا بتوني رو هندي کمت انتقال بدي و اون رو هم که با usb وصل ميکني به computer

موفق شدي بي خبر نزار ؛ مثل اون هارده

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

kourosh_sos جان نيازي نيست که کارت IEEE1394 (fire wire بگيري چون همون کار usb port رو انجام ميده

اين طور که من در مشخصات ديدم Video in داره که بايد video out دستگاه ويدئو vhs خودتو به اون وصل کني تا بتوني رو هندي کمت انتقال بدي و اون رو هم که با usb وصل ميکني به computer

سلام
    arash the archer عزيز خيلي ممنونم از راهنماييات واقعا اطلاعات کاملي داري خيلي خوشحالم با شما مشورت و گفتگو ميکنم دوست من اين روشي که گفتي رو من امتحان ميکنم و نتيجه رو حتما بهتون ميگم در ضمن بابت راهنماييت در مورد اون هارده هم ازت ممونم اون مقاله اي که تهيه کردي عالي بود دستت درد نکنه با همان مقاله تونستم مشکلمو حل کنم بازم ازت ممنونم
    از دوستان ديگه هم تشکر ميکنم

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

kourosh_sos جان خواهش ميکنم ؛ ممنونم که که با خبرم کردي خوشحالم مشکل هارد حل شد

شاد و پيروز باشي

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

سلام
    arash the archer جان اين روشي رو که گفتي اومدم و امتحان کردم شما گفتي که بايد video out دستگاه ويدئو vhs خودمو به Video in دوربينم وصل کنم
    خب من اودم روي دوربينم ديدم و چيزي به نام Video in يا مشابه اين نديدم ولي با اين حال سيمي که دوربينو بهش به تلويزيون وصل ميکنم باتوجه به توضيحاتي که دادي انجام دادم يعني اومدم video out دستگاه ويدئو vhs وصل کردم و بعد سر ديگر سيمو به فيشي که براي تلويزيون روي دوربين هست وصل کردم و از اون ورم با usb به کامپيوتر ولي هر کاري کردم تصوير نداشتم وکار نکرد
    حالا ميخواي فيشهايي که روي دوربينم هستو بهت بگم شايد با اينا بهتر متوجه بشي چون من از اين فيشا سر در نميارم
    ببين يه فيش گرد مثل پورت ps2 موس و کيبورد که به پشت کيس وصل ميکنيم داره که بالاش نوشته s-video بعد دو تا فيش ديگه هم هست که يکيش dv هستش که با اين فيش دوربينو به وسيله کابل usb به کامپيوتر وصل ميکنم ميمونه يه فيش ديگه که شکلش مثله همون فيش dv هستش ولي اسمش A / V out هستش که کارايشو نميدونم يه فيشم که براي وصل کردن دوربين به تلويزيون هستش حالا با اين تفاضيل بايد چيکار کرد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

دوست من اصلا لازم نیست هیچ کاری کنید چرا لقمه رو دور سرت میگردونی
    من خودم متخصص دوربین های سونی هستم هر سوالی داری از من ببرس بهت بگم
    اما مشکل شما دوست عزیز
    این مدل از سونی که داری همراش یک cd است با نرم افزاری بنام فکر کنم picter pagege1
    البته این برنامه زیاد کارا نیست منکه نتونستم ازین برنامه استفاده کنم اما برای اینکه usb دوربین توسط ویندوز شناخته بشه باید حتما انو نصب کنی
    پس اولین کار نصب نرم افزار است سپس usb دوربیو به کامپیوتر وصل کن و سپس دوربینو روشن کن تا درایور usb سونی نصب بشه
    بعد دیگه کار تمومه حالا شما فقط به نرم افزاری برای ویرایش احتیاج داری
    البته برنامه move meker ویندوز دوربینتو خواهد شناخت تنها کافی است در move meker وسیله devise اگر یادم مانده باشد رو انتخاب کنی سپس دوربینو که توش نوار است رو روشن کنی همزمان در کامپیوترت هم میبینی و میتونی فیلمتو روی هارد کپی کنی یا ویرایش کنی
    من خودم از برنامه nero7 permim برای تبدیل نوار به cd استفاده میکنم اخه خود من هم یک دوربین سونی 460 دارم که این دوربین شماست با این تفاوت که مال من مموری هم میخوره
    البته باید بگم نباید انتضار کیفیت بالا داشته باشی اصولا کیفین نوارها بسیار بسیار بالا تر از حالتی است که به cd تبدیل بشه
    در ضمن میتونی از دوربینت بعنوان وبکم هم استفاده کنی
    اگر باز مشکلی داشتی تنها به خود من بگو تا کاملتر راهنماییت کنماصلا احتیاج به هیچ چیز هم نداری
    از دوربینت لذت ببر

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

دوست من اصلا لازم نیست هیچ کاری کنید چرا لقمه رو دور سرت میگردونی
    من خودم متخصص دوربین های سونی هستم هر سوالی داری از من ببرس بهت بگم
    اما مشکل شما دوست عزیز
    این مدل از سونی که داری همراش یک cd است با نرم افزاری بنام فکر کنم picter pagege1
    البته این برنامه زیاد کارا نیست منکه نتونستم ازین برنامه استفاده کنم اما برای اینکه usb دوربین توسط ویندوز شناخته بشه باید حتما انو نصب کنی
    پس اولین کار نصب نرم افزار است سپس usb دوربیو به کامپیوتر وصل کن و سپس دوربینو روشن کن تا درایور usb سونی نصب بشه
    بعد دیگه کار تمومه حالا شما فقط به نرم افزاری برای ویرایش احتیاج داری
    البته برنامه move meker ویندوز دوربینتو خواهد شناخت تنها کافی است در move meker وسیله devise اگر یادم مانده باشد رو انتخاب کنی سپس دوربینو که توش نوار است رو روشن کنی همزمان در کامپیوترت هم میبینی و میتونی فیلمتو روی هارد کپی کنی یا ویرایش کنی
    من خودم از برنامه nero7 permim برای تبدیل نوار به cd استفاده میکنم اخه خود من هم یک دوربین سونی 460 دارم که این دوربین شماست با این تفاوت که مال من مموری هم میخوره
    البته باید بگم نباید انتضار کیفیت بالا داشته باشی اصولا کیفین نوارها بسیار بسیار بالا تر از حالتی است که به cd تبدیل بشه
    در ضمن میتونی از دوربینت بعنوان وبکم هم استفاده کنی
    اگر باز مشکلی داشتی تنها به خود من بگو تا کاملتر راهنماییت کنماصلا احتیاج به هیچ چیز هم نداری
    از دوربینت لذت ببر

سلام دوست خيلي ممونم از راهنماييات ولي مشکل بنده سر يه چيز ديگس کاش که از ابتدا تاپيک موضوع روپيگيري کني حتما مشکلمو متوجه ميشي
    بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

kourosh_sos جان

اون سوکتها که مگي شکل ps2 ماوس هست (s-video) اون همون کار سوکتهاي معمولي video رو انجام ميده و براي نويز کم استفاده ميشه و تو اين مورد با اون کار نداريم

حالا ميمونه سوکت هاي ساده براي صدا و تصوير ( که مشابه مال دستگاه video هست) و معمولا داخل اونها رنگ زرد براي video و سفيد و قرمز براي sound هست ؛ در اين جا اول مطمئن شو ببين ايا video in و sound in روي دوربين داره يا نه
    اگه داشت video out و sound out دستگاه ويدئو رو وصل کن بهش (رنگها : زرد براي video سفيد و قرمز sound )

و سوکت usb و dv .... هم که خودت ميدوني براي نصب به PC هست

اگه تصوير اومد تو pc ;i کار حله اگه نيومد يه نگاه کن ببين هر دو يک پروتکل دارن يا نه : NTFS يا PAL ....

اگه باز نشد راهي نداري بجز اينکه اول رو camera ريکورد کني بد بريزي رو pc که اون هم در شرايتي که هندي کم video in و sound in داشته باشه که من از رو نت که ديدم نوشته بود داره !

شاد و ظيروز باشي

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

سلام
    arash the archer جان سوکت يا فيشي به نام video in رو دوربين نيست ولي حق با تو هستش تو مشخصاتي که داده بودي تو قسمت
    Connections
    Connector Type: 1 x composite video/audio (input/output) ¦ 1 x S-Video input / output ¦ 1 x IEEE 1394 (FireWire/i.LINK) ¦ 1 x USB ¦ 1 x DC power input
    زده که S-Video input / output حالا من فکر ميکنم از طريق همين s-video بايد اينکارو بکنيم چون راه ديگه اي نمي مونه راستي ببينم سيم هاي اين فيش s-video که يه سرش مثله sp2 ماوس هستش ببينم سر ديگش مثله فيشهاي معمولي که به تلويزيون يا video ميزنيم هستش حالا نظر تو چيه احتمال ميدي از طريق همين فيش کار کنه ميخواي امتحان کنم

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

kourosh_sos جان ؛ به عنوان آخرين راه تست کن ببين با اون S video کار ميکنه يا نه
    البته ويدئو هم بايد s video -out داشته باشه
    کابل S video داري ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

سلام
    arash the archer جان بينم هر دو طرف کابل s-video مثل همن هستن يعني هر دوسرش مثله پورت ps2 هستش
    در ضمن من پشت video رو نگاه کردم همچين فيش نداره
    حالا چيکار کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •