تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 37

نام تاپيک: راهنمايي براي خريد كولر سي پي يو AMD Phenom II X6 1055T

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با سلام؛ سینای عزیز من کامنت های شما رو دیدم. متشکرم بخاطر راهنمایی های خوبی که کردید. من هم همین مدل سی پی یوی فنوم تو ایکس شیش رو دارم و صدای فن استوکش دیگه من رو به سرحدات جنون رسونده. من خیلی دوست دارم فنی بگیرم که قابلیت اوور کلاک هم داشته باشه چون کار تری دی می کنم و هرچقدر سی پی یو بهتر بتونه کار کنه برام بهتره. منتها فعلا شاید بودجه مناسب برای خرید مدل های خوبی که در ابتدا معرفی کردید نداشته باشم. می خواستم ببینم در حال حاضر با خریدن یکی از مدل هایی زیر که شما پیشنهاد کردید مشکل صدا برطرف میشه؟ لطفا اگر پیشنهاد یا راهنمایی خاصی دارید ممنون میشم از شما بشنوم.

خوب من چند تا مدل براتون درآوردم که اگر قصد اورکلاک ندارید معقولانه ترین کولر ها اینهاست و در بازار هم براحتی پیدا میشن

1- COOLER MASTER Vortex 752 به قیمت 30 تومن

2- FAN Zerotherm CF900 به قیمت 40 تومن

3- ZALMAN CNPS7500ALCU LED به قیمت35 تومن

4- ZALMAN CNPS7000C ALCU بقیمت 25 تومن

----------------------------------------------
    خوب من نهایتا اینقدر میتونم شما رو راهنمایی کنم دوست عزیز
    این ها بهترین گزینه ای میتونه برای شما باشه که اگر بیشتر از این هم بخوام راهنمایی کنم به نظر من شما در مرحله اول سعی کنید گزینه اول رو خرید کنید و اگر اونم نشد سعی کنید گزینه چهارم رو خرید کنید

این کولرها برای اورکلاک پردازنده 6 هسته ای شما زیاد مناسب نیستن ولی برای خنک نگه داشتن در حالت عادی خیلی خوب هستن و همچنین خیلی بی صداتر نسبت به کولر استوک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام من هم X6 1055 دارم و یه cooler master hipper plus 212 براش گرفتم و الان روش نصبه تازه داخل کیس magnum2 هست و به راحتی جا شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با سلام
    بنده CPU AMD Phenome II X6 1055T دارم کدامیک از فن های زیر عملکرد و کارائی بهتری دارد
    1) COOLER MASTER V8
    2) COOLER MASTER HYPER212 PLUS
    3)COOLER MASTER HYPER Z600
    4) NH-D14
    البته سه مدل بالائی از یک برند هستن قیمت واسم مهم نیست

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

با سلام
    بنده CPU AMD Phenome II X6 1055T دارم کدامیک از فن های زیر عملکرد و کارائی بهتری دارد
    1) COOLER MASTER V8
    2) COOLER MASTER HYPER212 PLUS
    3)COOLER MASTER HYPER Z600
    4) NH-D14
    البته سه مدل بالائی از یک برند هستن قیمت واسم مهم نیست

عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی بشید بهتره یه تاپیک جداگانه باز کنید !

در هر صورت بین فنهایی که ذکر کردید Noctua NH-D14 خیلی بهتره و تقریبا میشه گفت بهترین Air Cooler به حساب میاد !

فقط قبل از خرید این فن به سایت Noctua برید و مطمئن بشید که رو مادربوردتون بدون مشکل نصب میشه !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خسته نباشین مادربرد بنده 880GA-UD3H و CPU AMD Phenome II X6 1055T میباشه زحمت اینو شما بزرگواری کنین که آیا رو برد مذکور نصب میشه یا نه .بسیار سپاسگزارم

پروفشنال boy_kochak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Tehranpars

پيش فرض

سلام من هم X6 1055 دارم و یه cooler master hipper plus 212 براش گرفتم و الان روش نصبه تازه داخل کیس magnum2 هست و به راحتی جا شد.
    دوست عزیز من که توی سایت زیر مشخصاتش رو دیدم فکر کنم x6 رو ساپورت نمیکنه .... مشکلی براتون پیش نیومد ... اور هم کردید ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

خسته نباشین مادربرد بنده 880GA-UD3H و CPU AMD Phenome II X6 1055T میباشه زحمت اینو شما بزرگواری کنین که آیا رو برد مذکور نصب میشه یا نه .بسیار سپاسگزارم

در سایت Noctua ذکر شده که روی این مادربورد نصب میشه ! پس با مادربوردتون مشکلی نخواهید داشت !

مدل رمهاتون چیه ؟!! چون بعضی از رمهای دارای هیت سینکهای با ارتفاع زیاد هستند که مانع نصب بعضی کولرهای بزرگ میشه !

ضمنا مدل کیستون هم ذکر کنید !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

مشخصات سیستم
    مدل برد 880GA-UD3H و مدل CPU AMD Phenome II X6 1055T و مدل کیس الگانس و رم CORAIR
    و سوال دیگر اینکه اگر فن NH-D14 رو کیس جا نشد از کدام فن کولر مستر استفاده کنم

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

مشخصات سیستم
    مدل برد 880GA-UD3H و مدل CPU AMD Phenome II X6 1055T و مدل کیس الگانس و رم CORAIR
    و سوال دیگر اینکه اگر فن NH-D14 رو کیس جا نشد از کدام فن کولر مستر استفاده کنم

مدل رمتون رو بصورت کامل بگید !

این فن روی کیس شما خیلی بعیده نصب بشه !

متاسفانه کولرهای حرفه ای همه دارای ارتفاع زیاد هستند و رو هر کیسی جا نمیشن !

بهتره خودتون با متر از قسمت سوکت پردازنده رو تا درب کیس دقیق اندازه بگیرید تا تقریبا بشه گفت چه کولری میتونید بگیرید !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوست عزیز من که توی سایت زیر مشخصاتش رو دیدم فکر کنم x6 رو ساپورت نمیکنه .... مشکلی براتون پیش نیومد ... اور هم کردید ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یعنی چی X6 رو ساپورت نمیکنه X6 هم سوکتش AM3 هست که hyper 212 plus ساپورت میکنه . بسیار کولر کم صدا و خنکی هست . در حالت عادی دمای هسته ها 23-25 هست بعد از 15 دقیقه در حالت 100% دما 32 هست 18% هم اور کردم دما 27

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •