تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 87

نام تاپيک: 3GB RAM - 5.2" FHD 1080p - Snapdragon 801 2.5GHz | Sony Xperia Z3

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

از کدوم رقیب دقیقا؟

اگه از Z3 انتظار بیشتر از این داشتین که خب اشتباه میکردین. برای تغییرات بیشتر و soc قوی تر یه 6 ماه دیگه باید صبر کنیم. ایشاا.. Z4.
    خوب همین دیگه.چه نیازی به این بود زد۳ بده بیرون در حالی که همون زد۲ هست.سونی هم شورشو درآورده هر ۶ماه پرچمدار که نمیشه بیرون داد.

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

خوب همین دیگه.چه نیازی به این بود زد۳ بده بیرون در حالی که همون زد۲ هست.سونی هم شورشو درآورده هر ۶ماه پرچمدار که نمیشه بیرون داد.
    دلیلش بازار به شدت رقابتی اسمارتفون هاست. گوشی ها نیومده از رده خارج میشن. اتفاقا بنظرم کار درستی هم میکنن. الان Z3 با همین تغییرات جزئی جایگاهش خیلی بهتر از Z2 هست در برابر امثال S5 مثلا.

3. 3 کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

دلیلش بازار به شدت رقابتی اسمارتفون هاست. گوشی ها نیومده از رده خارج میشن. اتفاقا بنظرم کار درستی هم میکنن. الان Z3 با همین تغییرات جزئی جایگاهش خیلی بهتر از Z2 هست در برابر امثال S5 مثلا.
    به نظر من که زد۳ جلو اس۵ هم ماسماسکی بیش نیست چه برسه به نوت۴.

5. این کاربر از Immunology بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

به نظر من که زد۳ جلو اس۵ هم ماسماسکی بیش نیست چه برسه به نوت۴.
    این دیگه نظر شماست خب.

Note هم که کلا تو یه باغ دیگس.

7. 2 کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

این گوشی بایدمیشد z2 plus
    هر چند این گوشی دیگه کاربرای z2 رو ناراحت نمیکنه به خاطر تفاوت جزئی

اگه نباشه جاش خالی می مونه wrath of god's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    IR(GUILAN)AN

پيش فرض

سلام...نه واقعا دوستان شما فکر میکنید که s805 چون بالاتر از s801 هستش بهتره نه اون رزولوشن qhd باعث میشه performanceش ضعیف بشه میشه در حد اون s801 بلکه پایین تر میبینین؟ من بنچمارک antutu رو گرفتم شد 30173 ولی z3 شده 37169 ببینین تازه qhdش هم الکی بود.....راستی یه چیز دیگه samsung به شرکتای تست بنچمارکگیر پول میده تا 20 الی 50 درصد بالا ببره باور ندارین خود سامسونگ اعتراف کرده....در کل روشنایی سونی تو این Z3 خیلی بالا رفته دیگه رنگا مرده نیستش.......امیدوارم متوجه شده باشین که z3 از همه ی پرچمدارای قبلی بهتره و رقیب اصلی note 4 هستش...من از هردوشون خوشم میاد اگه یکیشون رو به من بدن قبول میکنم(شوخی)ای خدا به ما یه پولی عطا کن......آمین...راستی smartwatch 3 خیلی باحاله باهاش خیلی خوب set میشه اینم ویدیو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. این کاربر از wrath of god بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    IR(GUILAN)AN

پيش فرض

سلام دوستان اینم ویدیوی مقایسه ی z3 با ال جی جی3 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم مقایسه z3 با سامسونگ گلکسی اس5 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم نقد و بررسی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم مقایسه زد3 با ایفون 5اس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم مقایسه ی سرعت نوت 4 با ال جی جی 3 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم مقایسه ی سرعت نوت 4 با ایفون 5اس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم مقایسه ی note 4 با اچ تی سی وان ام8 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم مقایسه ی ایفون 6 با ایفون 5 اس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم مقایسه ی عکس و دوربین z3 با جی3 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا علی!!!این همه نوشتم؟؟؟

12. 9 کاربر از wrath of god بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    IR(GUILAN)AN

پيش فرض

بازم ویدیو بخاین میزارم...فقط اون دکمه تشکر از کاربر رو بزنین اگه ویدیو ها رو دوست داشتین

14. 2 کاربر از wrath of god بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز متاسفانه من حرفتو قبول ندارم ، این بازار به شدت رقابتی چرا توی بقیه برند ها رعایت نمیشه .
    شما خودت قطعا میدونی که همه برند ها یا سالی یه اسمارت فون میدم یا نهایتا هر 9 یا 10 ماه یه بار یه اسمارت میدن بیرون . یا اصلا مثل سامسونگ سالی یه اسمارت و یه فبلت میدن بیرون . اینجوری کامل فرصت میدن تا محصولشون تو بازار جا بیوفته و دوره رشد و بلوغ خودشو سپری کنه و وقتی رو به نزول گذاشت اسمارت بعدی رو عرضه میکنن .

سونی کلا داره اشتباه میکنه ، هنوز محصول قبلیش تو خیلی از کشورها عرضه نشده و کامل جا نیوفتاده میاد بعدی رو میده بیرون .

من قبلا هم گفته بودم که گزینه بعدی گوشی خریدنم Z2 بود ولی با این شرایط واقعا باید توش تجدید نظر کنم چون من فکر کنم اگه مثلا یکی دو ماه دیگه Z2 بگیرم ، سر سه ماه ( فوریه ) نشده که سونی Z4 رو هم معرفی میکنه ، اونوقت گوشی من میشه دو نسل عقب تر از آخرین اسمارت سونی .
    در صورتی که مثلا طرف گلکسی اس 5 رو شش ماهه پیش خریده و راحت تا حداقل فوریه خیالش راحته که پرچم داره سامسونگ دستشه .

16. این کاربر از mehdi30nema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    IR(GUILAN)AN

پيش فرض

دوست عزیز متاسفانه من حرفتو قبول ندارم ، این بازار به شدت رقابتی چرا توی بقیه برند ها رعایت نمیشه .
    شما خودت قطعا میدونی که همه برند ها یا سالی یه اسمارت فون میدم یا نهایتا هر 9 یا 10 ماه یه بار یه اسمارت میدن بیرون . یا اصلا مثل سامسونگ سالی یه اسمارت و یه فبلت میدن بیرون . اینجوری کامل فرصت میدن تا محصولشون تو بازار جا بیوفته و دوره رشد و بلوغ خودشو سپری کنه و وقتی رو به نزول گذاشت اسمارت بعدی رو عرضه میکنن .

سونی کلا داره اشتباه میکنه ، هنوز محصول قبلیش تو خیلی از کشورها عرضه نشده و کامل جا نیوفتاده میاد بعدی رو میده بیرون .

من قبلا هم گفته بودم که گزینه بعدی گوشی خریدنم Z2 بود ولی با این شرایط واقعا باید توش تجدید نظر کنم چون من فکر کنم اگه مثلا یکی دو ماه دیگه Z2 بگیرم ، سر سه ماه ( فوریه ) نشده که سونی Z4 رو هم معرفی میکنه ، اونوقت گوشی من میشه دو نسل عقب تر از آخرین اسمارت سونی .
    در صورتی که مثلا طرف گلکسی اس 5 رو شش ماهه پیش خریده و راحت تا حداقل فوریه خیالش راحته که پرچم داره سامسونگ دستشه .
    داداش حرفت درست ولی سونی الآن به فکر sony xperia z هم هست که براش هی اپدیت میاد و فکر کنم چند وقت پیش ktkat 4.4.2 هم اومد...ولی سامسونگ...سامسونگ اصلا به فکر گوشیای از دور افتادش نیست....بعد سونی کیفیت محصولاتش 5 برابر سامسونگه بعدش مگه z2 یا z1 پرچمدار سونی نیستش ؟؟ فکر کنم منظور شما اینه که پرچمدار همون سال...بعدش چه مشکلیه الآن اگه شما زد 1 داشته باشی بگی زد3 هستش باور میکنناتفاقا به خاطر همین 6 ماه به 6 ماه بودنش پر فروشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •