تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 74

نام تاپيک: موبايل طاها-اولین موبایل اسلامی

اگه نباشه جاش خالی می مونه mos2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    همين نزديكيها

پيش فرض

عزیزان بفهمید چی میگید
    برند این گوشیها ایرانیه
    طراحی ایرانیه
    دکمه ها و مشخصات واسه ویندوز موبایل طراحی شده
    اونایی که دارن معمولا راضی بودن
    بی نقص نیست
    من خودم آیمیت داشتم نقصهاش هموناس تقریبا
    البته مشکلاتی که واسه بقیه گوشیها هست که از هر چندتا یکی بنجله یکم تو اینم هست
    (منظورم سونی اریکسون نبود البته چون سونی از هر 10 تا یکیش سالمه )

نوکیا هم سی پی یوهاش رو از آرم میگیره
    دوربینش از کارل زایس

اپل هم که خودتون میدونید خیلی از قطعاتش سفارشیه و واسه خودش نیست
    پس باید بگیم اپل و نوکیا کشک؟
    نه عزیز

سونی اریکسون مستقله که وضعش معلومه

ویندوز موبایلشم تو خود مایکروسافت به نام tPhone2 میشناسه

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

به به چه عجب امین جان....از شما دوست عزیز vvorlds و آریان هم ممنونم که طرف حق رو گرفتید .... دیگه دست همشون جلویه مردم رو شده از راننده تاکسی گرفته تا مغازه دار تا کارشناس و دکتر و .... همه می دونن که کشور در حال پسرفته و تا چند سال دیگه پاکستان هم برای ما آدم میشه و همین الان هم عملا از ما پیشرفته تر شده!!! وقتی مایکروسافت و Ebay میان تو پاکستان شعبه فروش میزنن دیگه ... اونوقت گوگل و یاهو و مایکروسافت ایران رو تحریم کردن تازه الان تحریم ها به دلیله فیل ترینگ اینترنت به صورت White List (که خیلی از BlacK list بدتره) شدید تر هم شده!!! وقتی ابر قدرتهایه دنیای اینترنت و دیجیتال ایران رو آدم حساب نمیکنن از کی باید انتظار داشت!!!

3. 4 کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

به به چه عجب امین جان....از شما دوست عزیز vvorlds و آریان هم ممنونم که طرف حق رو گرفتید .... دیگه دست همشون جلویه مردم رو شده از راننده تاکسی گرفته تا مغازه دار تا کارشناس و دکتر و .... همه می دونن که کشور در حال پسرفته و تا چند سال دیگه پاکستان هم برای ما آدم میشه و همین الان هم عملا از ما پیشرفته تر شده!!! وقتی مایکروسافت و Ebay میان تو پاکستان شعبه فروش میزنن دیگه ... اونوقت گوگل و یاهو و مایکروسافت ایران رو تحریم کردن تازه الان تحریم ها به دلیله فیل ترینگ اینترنت به صورت White List (که خیلی از BlacK list بدتره) شدید تر هم شده!!! وقتی ابر قدرتهایه دنیای اینترنت و دیجیتال ایران رو آدم حساب نمیکنن از کی باید انتظار داشت!!!
    فکر کنم این تاپیک داره یکم سیاسی می شه ها

لطفا رعایت کنین

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تبلیغاتی چینی تی فون

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

جزئیات اولین موبایل لمسی ایرانی/ استقبال از گوشی ایرانی در 5 کشور دنیا
    مدیر فروش شرکت تولید کننده گوشی ایرانی طاها گفت: حدود 3500 دستگاه گوشی "t-phone2" به عنوان اولین پاکت پی سی ایرانی در بازار ایران عرضه شده و مورد استقبال کشورهایی چون آذربایجان و چهار کشور عربی نیز قرار گرفته است.
    مجید رمضانی مدیر فروش شرکت ابرا تهران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عرضه گوشی ایرانی "t-phone2 " برای اولین بار در نمایشگاه سبیت آلمان گفت: این گوشی تماما تولید ایران است و نمونه های آن در دیگر کشورها موجود نیست به همین دلیل این نوع گوشی مورد استقبال کشورهای عربی و مسلمان قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه کارخانه تولید این نوع گوشی در شیراز قرار دارد به امکانات و قابلیتهای این گوشی همچون پشتیبانی از سیستم عامل ویندور 5/6، صفحه نمایش لمسی 8/2 اینچی، ارتقاء حافظه داخلی تا 16 گیگابایت، وای فای، GPS و دوربین عکاسی و فیلمبرداری پنج مگاپیکسلی اشاره کرد.

رمضانی گفت: این پاکت پی سی ایرانی با گارانتی رسمی ابرا تهران به بهای 320 هزار تومان در بازار تلفن همراه به عنوان گوشی اسلامی شیعی بر پایه ویندوز موبایل به فروش می رود.

وی ادامه داد: این پاکت پی سی که با نام "طاها" نیز شناخته می شود دارای امکاناتی داخلی چون شتاب سنج داخلی و قبله نما است. تعدادی نرم افزار قرآنی و احادیث نیز به صورت فارسی در این گوشی قرار گرفته است.

تلفن همراه هوشمند tPhone2 در نمایشگاه سبیت 2010 از محصولاتی است که توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد.

بزرگترین دروغشون اینه که ابنو به آمریکا صادر کردن اونجا هم استقبال شدید کردن

من اگر شبیه اچ تی سی تاچ دایاموند نبود می گفتم صد رحمت به اینا ولی اینا دیگه رو دست جنرال لوکس بلند شدن که گوشی 5300 رو کتلتش کردن دادن بازار

منم فکر نکنم از... باشم سامسونگ و اچ تی سی رو ول کنم برم گوشی گرونتر که معلوم نیست ساخت کجاست بخرم

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

عزیزان بفهمید چی میگید
    برند این گوشیها ایرانیه
    طراحی ایرانیه
    بی نقص نیست

دوربینش از کارل زایس

نه عزیز

کی گفته طراحی ایرانیه؟
    این 100% دزدی طرح خارجیهاست تازه جالبتر اینه که جدای از دزدی طرح تاچ دایاموند طرح تاچ فلو رو هم دزدیدن

برند که تابلوئه ایرانیه هیچ خارجی ای مخش تاب نداره اسم گوشی رو بزاره طاها

به خدا این همه طراح توی ایران داریم این کارها چیه اینا می کنن؟

6. 3 کاربر از NINTENDO_DS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

پست من از اینجا پاک شد... باشه آقا هرچی شما بگید اصلا این پاکت پی سی ماه.. عسل ...
    والا من که هنوز هم میگم تا اینا سند رو نکنن واسه حرف هاشون راجع به طاها من میگم که همش دروغه .. از ایرانی بودن تا امتیاز دوربین و ویندوز و همه این حرف ها
    سلام.

اسنادش که موجوده ولی به شما ربطی نداره اگه لازم دونستیم تو 4 سال آینده رو میکنیم.

عزیزان بفهمید چی میگید
    برند این گوشیها ایرانیه
    طراحی ایرانیه
    بی نقص نیست

دوربینش از کارل زایس

نه عزیز

سلام.

آقا دل خوش سیری چند؟
    آقا شما یادت هست تا حالا چند تا خودرو ملی ساختیم؟جالب اینجاست که سر هر کدوم گفتن اولین خودرو 100% ساخت داخل بعد ,یه چند وقت که گذشت گندش درومد که فلان جاش مال فلان کشوره ,فلان چیزش سلخت فلان جاست و......
    من فقط یه چند تاش رو اسم میبرم که واست یاد آوری بشه : پژو پارس,سمند , سورن و.....حالا هم که مینیاتور....(البته درستش مینیاترررررررر هست واسه اینکه قرار بود شهریور گذشته تحویل بدن اسفند که شد اومدن گفتن اونایی که ثبت نام کردن فعلا" بیان یه پراید بگیرن تا ما سال 89 شروع کنیم کارخونش رو تو کاشان بسازیم!!!!!).
    این گوشی هم 100% ساخت کشور برادر چین هست .چند تا لینک از سایتهای چینی میخوای بهت بدم که در مورد این گوشی هست و میدونی چند وقت قبل از اینکه این موبایل که به لطف عربایزر اسلامی!!! هست قبل از اینکه تو ایران تولید بشه تو چین و توسط سایتهای چینی فروخته میشده؟میدونی قیمتش تو چین چند (البته بوده چون فکر میکنم الان دیگه از رده خارج شده)؟ 1450 یوان چین یعنی 210 هزار تومن ما !!!!حالا جالب اینجاست که تو کشور سازنده که ایران باشه!!!!!! به گفته آقای رمضانی مدیر فروش کشور سازنده 320 هزار تومن قیمت داره!!!!
    نمیخوام دیگه بیشتر از این قضیه افتضاحات در مورد ساخت کالاهای ایرانی رو باز کنم وگرنه کار کشیده میشه به ماهواره امید که اونو دیگه حتما" خودتون میدونید
    ضمنا" شما که به دوستان فرمودید "عزیزان بفهمید چی میگید" (یعنی هیچ کس نمیفهمه که چی میگه) اگر ممکنه لینک سایت مایکروسافت رو که فرمودید بدید چون من سرچ کردم نتونستم چیزی پیدا کنم.
    پیشاپیش بخاطر لینک از شما سپاسگزارم.

در آخر هم 2تا مطلب رو ذکر کنم اول اینکه فکر نمیکنم من اگر بیشتر از شما وطن پرست نباشم کمتر از شما باشم اما چشمم رو رو واقعیات نمیبندم و فکر هم نمیکنم پیشرفت ایران با دروغ میسر بشه.(نام کاربری و امضام هم گواه این قضیه هست).
    و دوم اینکه شما گوشی رو چند خریدید؟

8. 5 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام.

اسنادش که موجوده ولی به شما ربطی نداره ...........

آریان یادش رفت بگه که موتور سیکلت ملی هم داشتیم.. اگه یادت باشه حدود 10-12 سال پیش یه چی تو مایه وسپا بود که سقف هم داشت.. حالا جدا از این حرف ها من یه سوال از اون دوستانی میپرسم که میگن" کسانی که گوشی رو داشتن ازش راضی هستن" چند نفر تا الان اینو گفتن و من واسم سوال شده که اونایی که راضی بودن از این گوشی غیر این گوشی چه گوشی هایی داشتن؟؟؟؟ مثلا بعد k750 رفتن اینو خریدن راضی بودن یا بعد ویوا یا بعد تاچ پرو و ..... . خیلی شنیدم که میگن هرکی خریده راضی بوده.. منم معتقدم هرکس که میخواسته یه mp4 اسلامی بخره از این گوشی راضی بوده اما این که اونایی که راضی بودن چقدر سر رشته از وسایل الکترونیکی و ارتباطی داشتن واسم سواله.. پیشاپیش ممنون واسه ی جواب

10. 4 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

عزیزان بفهمید چی میگید

دوربینش از کارل زایس

سلام.

آقا من راستی یادم رفت بپرسم اینکه فرمودید دوربینش کارل زایس هست یعنی چی؟ آخه تا جایی که من اطلاع دارم کارل زایس شرکت لنز سازیه و دوربین نمیسازه.(لنز واسه دوربین ,عینک ,تلسکوپ و...... میسازه).
    اینو هم اگر توضیح بفرمایید ممنون میشم.

12. 3 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه vvorlds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام.

آقا من راستی یادم رفت بپرسم اینکه فرمودید دوربینش کارل زایس هست یعنی چی؟ آخه تا جایی که من اطلاع دارم کارل زایس شرکت لنز سازیه و دوربین نمیسازه.(لنز واسه دوربین ,عینک ,تلسکوپ و...... میسازه).
    اینو هم اگر توضیح بفرمایید ممنون میشم.
    نه بابا روش نوشته کنون. آخه کنون خیلی حال کرده با این گوشی. دوربیناشم خیرات کرده به طاها.
    فقط یک چیز فقط یک چیز امیدوارم همه درک کنن... آدم که از این دنیا که میره فقط سربلند از این دنیا بره.
    مردم رو احمق فرض نکین. فکر کردی گوشی بزنین و مردم هم بیان چه چه بزنن بگن حال دادی... دم بچه های ایرانی گرم ؟؟
    با چه جراتی میگی برند ایرانیه... طراحی ایرانیه؟ دکمه لباس میذاشتن بهتر بود. اپل و نوکیا کارشناس دارن. کشکی نمیان بسازن.
    هرچی فرض کردی خودتی.
    Last edited by vvorlds; 10-04-2010 at 00:04.

14. 5 کاربر از vvorlds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

نه بابا روش نوشته کنون. آخه کنون خیلی حال کرده با این گوشی. دوربیناشم خیرات کرده به طاها.
    فقط یک چیز فقط یک چیز امیدوارم همه درک کنن... آدم که از این دنیا که میره فقط سربلند از این دنیا بره.
    مردم رو احمق فرض نکین. فکر کردی گوشی بزنین و مردم هم بیان چه چه بزنن بگن حال دادی... دم بچه های ایرانی گرم ؟؟
    با چه جراتی میگی برند ایرانیه... طراحی ایرانیه؟ دکمه لباس میذاشتن بهتر بود. اپل و نوکیا کارشناس دارن. کشکی نمیان بسازن.
    هرچی فرض کردی خودتی.

سلام.

حالا چرا منو میزنی
    من کی گفتم ایرانیه.
    در آخر هم من کسی رو چیزی فرض نکردم تکذیب میکنم

16. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

برند این گوشیها ایرانیهعزیزان بفهمید چی میگید
    برند این گوشیها ایرانیه
    طراحی ایرانیه
    بی نقص نیست

دوربینش از کارل زایس

نه عزیز

اگه لطف کنید قسمت هایی که قرمز کردم رو توضیح بدید ممنون میشم... واقعا واسم نا مفهوم بود .. بیزحمت توضیح کامل بدید..

من مخلص شما هستم.. زیر سایتیم.. بابا یه adsl میخوایم بگیریم مکافات شده.. رفتم پارس آنلاین دعوام شد .. از بس که دزد نیستن رفتم اونجا به شعورم توهین کرد یارو( همون خانومها که گذاشتن تو مرکز اصلی منظورمه).. میخواست هم پول اضافی بگیره مودم تو انبار موندشو بهم بندازه.. خلاصه دیگه .. بعد رفتیم از یه isp دیگه بگیریم شانس ما مخابرات ایراد پیدا کرد کار عقب موند.. هنوز هم که هنوزه وصل نشده.. از قبل عید علافیم.. خدا رو شکر.. ما که مردیم از وفور نعمت...

هرچی فرض کردی خودتی.
    فقط اینجا یاد میکنم از اون واقعه ی تولید گوشی نوکیا در اصفهان که خط تولید هم شروع شد و پولش هم قبلا از تعرفه فروش گوشی به مردم تامین شد(همون موقع که کن k800i رو 380 تومن تازه بدون گارانتی خریدم با گارانتی سیتا دل 430 بود) و بعد هم که دیگه چه شد بماند. تازه تحت لیسانس نوکیا بود اون شد حالا دیگه پاکت پی سی ایرانی... بسیار بسیار خنده مان میگیرد از فکر به این موضوع .. آخه تو مملکتی که انقدر برنامه ریزیش قویه که هرکی درسش خوبه رو میفرستن رشته ریاضی بعد میشه مهندس( که من کلی با این روند مخالفم ولی جای بحثش اینجا نیست) نباید اینطور خالی بست .. بابا به شعور من توهین شد.. االبته حرف مهندسی شد بگم که این موضوع کوچی کوچیکشه و مثل جریان پاکت پی سی طاها زیاد اتفاق میوفته... این طاها که خوب خوبشه... بابا میان توربین رو از چین میخرن بعد اینجا مارک میزنن میفروشن به اسم تولید داخلی خیلی هم این شرکته معروفه .. بازم بگم؟؟؟؟ میرن از چین هواپیمای تفریحی کنترلی میخرن بعد موتورشو باز میکنن و بدنه میسازن همینجا و موتور رو روش سوار میکنن و به اسم تولید داخل میفروشن.. بابا از این موضوعات زیاده حالا اگه هنوز کسی فکر میکنه طاها تولید داخله دیگه من چیزی نمیگم چون توهین میشه اگه من ادامه بدم.. مرامی این پستو حذف نکنه کسی چون کلی تایپیدم
    Last edited by Amin.M.1986; 19-04-2010 at 21:00.

18. 3 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •