تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 21 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 202

نام تاپيک: اور کلاک Amd

پروفشنال musa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

سلام
    آقا موسی عزیز یا سوال مارو ندیدی یا مارو قابل ندونستی جوابمونو بدی؟من در مورد فن های مختلف یه مقدار جستجو و تحقیق کردم مثلا نظر خودم تا چند وقت پیش NV120 nivan فکر کنم یه همچین چیزی بود ولی فعلا مشکل بودجه دارم این ورتکسارو به من حدود 27هزار تومن قیمت دادن گفتم اگه کارایش مناسب یکی بخرم بیشتر از بحث دما این سروصداش منو اذیت میکنه.
    دوست خوبم من واسه عدد بیشتر هیچ وقت سیستممو تحت فشار یا ریسک سوختن قرار نمیدم ومسلما هدفم کارایی بیشتر سیستمم شما اول باید سیستمت پایدار باشه که بتونی تویه فرکانسی که ازش انتظارر داری جواب بده و کارکنه یا نه؟ولی حدسی که من میزنم درصورتی که همه تنظیماتو درست انجام داده باشی و رمت هم مشکلی نداشته باشه بنظرم مادربردت توان بیشتر از اینو نداشته باشه اگه cpuشما 6000باشه حداقل باید بتونی اونو تا 3500-600 اورش کنی.
    اختيار داريد ما اينجا از اين صحبتا نداريم ! راستش اين پست بالايي رو از كافي نت زدم كه فقط تونستم پستهاي شما رو بخونم و به يكيش جواب بدم
    بهتر بود اين بحث رو تو تاپيكي كه بيشر با اين موضوع در ارتباطه مطرح ميكرديد و الآن چند تا موضوع در يك تاپيك مطرح شده !

تا الآن كه با صداش مشكلي نداشتم بجز موقعي كه cpu تو لود هست صداش يه مقدار بيشتر ميشه , فقط موقع باياس شدن سيستم فن با لود كامل كار ميكنه كه بيشتر از 2 يا 3 ثانيه بيشتر نيست بعد هم كه تو ويندوز دورش از 1740 تا 40 درجه بالاتر نميره .
    اين مسئله هم بايد در نظر گرفت كه اگر فاصله ماژول هاي حافظه با محل قرار گرفتن خنك كننده كم باشه ممكنه ماژول ها زير خنك كننده برن و غير قابل استفاده بشن و جازدنش هم يه مقدار حوصله ميخواد و با گيره اي كه تو پك هست نميشه اهرم رو سر جاش برد و با پايپ ها تماس پيدا ميكنه و خودم هم از گيره فن استوك استفاده كردم !

متاسفانه هواي خروجي از سينك براحتي به بيرون منتقل نميشه ولي گردش هواي خوبي در اطراف cpu و چيپست داره .

2. این کاربر از musa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه marcus1999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران دودی و سیاه

پيش فرض sniper عزیز

اقا شما اگه می خوای یه فن بیصدا داشته باشی که رمهای توام توی اور کلاک خنک کنه من با شما همون

cooler master cm sphere

رو معرفی مکنم هم هیچ صدایی تولید نمیکنه هم اینکه خیلی خنکه رمهات هم خنک میکنه

هم اینکه کل جنس کولینگت مسه که بازم بر میگرده به خنک کنندگی بهتر تازه خوشگل هم هست ! ! !

فقط قیمتش یکم از ورتکس بیشتره !

یا حق

4. این کاربر از marcus1999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران دودی و سیاه

پيش فرض sniper عزیز

اقا شما اگه می خوای یه فن بیصدا داشته باشی که رمهای توام توی اور کلاک خنک کنه من با شما همون

cooler master cm sphere

رو معرفی مکنم هم هیچ صدایی تولید نمیکنه هم اینکه خیلی خنکه رمهات هم خنک میکنه

هم اینکه کل جنس کولینگت مسه که بازم بر میگرده به خنک کنندگی بهتر تازه خوشگل هم هست ! ! !

فقط قیمتش یکم از ورتکس بیشتره !

اینم لینکش حواستی برو ببین

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا حق

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران دودی و سیاه

پيش فرض موسی عزیز

اقا من که فکر نمیکنم ایراد از مادر برد من باشه چون ولتاز تا 1.8 ازاده در ضمن چیپ مادربرد هم amd 790 X

هستش

کلا به نظر اشکال جای دیگه ای هستش

به نظرت چی میتونه باشه ؟

پروفشنال musa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

اقا من که فکر نمیکنم ایراد از مادر برد من باشه چون ولتاز تا 1.8 ازاده در ضمن چیپ مادربرد هم amd 790 X

هستش

کلا به نظر اشکال جای دیگه ای هستش

به نظرت چی میتونه باشه ؟
    ببين ميتوني به پل شمالي ولتاژ بدي ؟

داره خودمونی میشه starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

مولتی پلیر من 11.5 هستش . 15 رو از کجا آوردین ؟ توی cpuz که مشخصه 11.5 هست .
    230*11.5=2630
    ضمنا رم های من کینگ مکس هستش اول که تایمینگ روی 1T بود بیشتر از 220 نمیشد بالا برد fsb رو , ولی وقتی تایمینگ رو گذاشتم 2T راحت تا 230 و پایدار بالا رفت ولی الان بیشتر از 230 سیستم بالا نمیاد و باید باتری رو در بیارم .
    ضمنا تونستم در 3dmark 2006 امتیاز 11850 بیارم درحالیکه بدون آور 10200 بود .

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران دودی و سیاه

پيش فرض

ببين ميتوني به پل شمالي ولتاژ بدي ؟

راستشو بخوای نمیدونم میتونم ولتاز بدم یا نه !

وای خوب بگو کجای بایو باید برم تا ببینم میشه با نه

نکنه منظورت NB voltqge هستش ؟؟؟؟؟

اگه اره که میتونم ولتاز رو تغییر بدم تا 1.5

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران دودی و سیاه

پيش فرض

مولتی پلیر من 11.5 هستش . 15 رو از کجا آوردین ؟ توی cpuz که مشخصه 11.5 هست .
    230*11.5=2630
    ضمنا رم های من کینگ مکس هستش اول که تایمینگ روی 1T بود بیشتر از 220 نمیشد بالا برد fsb رو , ولی وقتی تایمینگ رو گذاشتم 2T راحت تا 230 و پایدار بالا رفت ولی الان بیشتر از 230 سیستم بالا نمیاد و باید باتری رو در بیارم .
    ضمنا تونستم در 3dmark 2006 امتیاز 11850 بیارم درحالیکه بدون آور 10200 بود .

ببین مادر بردت چیه ؟ چون من یه جا خودم سریه phenom

برای اور کلاک های سنگیم مادربردت 140 watt suport باشه وگرنه کم میاره و نمیتونه استیبل باشه

ولی تو نگرانه تایمنگات نباش خوبه

و منم یه رکورد فنوم ایس 3 دیدم که تا 3.2 اور شده یعنی واقعا محشره !

پروفشنال musa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

راستشو بخوای نمیدونم میتونم ولتاز بدم یا نه !

وای خوب بگو کجای بایو باید برم تا ببینم میشه با نه

نکنه منظورت NB voltqge هستش ؟؟؟؟؟

اگه اره که میتونم ولتاز رو تغییر بدم تا 1.5
    بله منظورم NB Volt هست !

شما اول بايد ببيني دماي NB در حالت عادي و لود چقدر هست بعد هم قبل از ولت دادن (با مقادير خيلي كم) بايد يه فن نزديك سينك NB بزارين .

براي ادامه / پست بعد شامل اور( Ram ,Cpu هر كدام جداگانه و با هم) و تمام مشخصات از قبيل دما و ولتاژها باشه و تست Super-Pi و orthos يا prime95.

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران دودی و سیاه

پيش فرض

بله منظورم NB Volt هست !

شما اول بايد ببيني دماي NB در حالت عادي و لود چقدر هست بعد هم قبل از ولت دادن (با مقادير خيلي كم) بايد يه فن نزديك سينك NB بزارين .

براي ادامه / پست بعد شامل اور( Ram ,Cpu هر كدام جداگانه و با هم) و تمام مشخصات از قبيل دما و ولتاژها باشه و تست Super-Pi و orthos يا prime95.
    دما تو حالت لود من بیشتر از 48 نمیشه ول خوب باید در نظر داشت که چیپ 790 ای ام دی چیپ داغی هست

و نکته اینجاست که من برای اور کرد تا 3600 تا چقدر باید بهش ولتاز بدم فکر میکنم توی 3300 که استیبل شده الان روی 1.3 باشه

خوب به نظرت چطوره ؟ بیشتر کنم ؟ اخه موضوع اینه که من این رو بیتر هم کردم و حتی روی 3450 هم استیبل نشد

تایمینگ رمم هم روی t2 هست و ولتاز اون هم روی 1.9 با اف اس بی 800

سی پی یو هم روی 1.5 هست و مولتی پلیر روی 11 و hc هم روی 5 و باس سی پی یو هم 300

ببین الان توی این شرایط کاملا استیبل هستش و مو لا درزش نمیره دما هم روی 42 هست توی فوول لود

ولی همین که میام یکم بیشتر اور کنم یا قفل میکنه یا اصلا استیبل نمیشه !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •