تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 22 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 211

نام تاپيک: RAZR HD & HD MAXX | ریزر های جدید با صفحه نمایش اچ دی 4.7 اینچی و پردازنده ی دو هسته ای

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با اون خبری که شایعه شده بود که صفحه نمایش گوشی تا لبه های گوشی ادامه داره خیلی هیجان زده شده بودم.ولی بعد از معرفی معلوم شد که هیچ خبری نیست و موتو چیز خاصی رو بیرون نداده (الان فرق موتو با بقه چیه؟؟؟)بخصوص وقتی چشمم به پشت گوشی افتاد از اساسی حالم گرفته شد.بازارم که میان حتما 1.5 کمتر نیستن.اصلا خوب نیست اصلا
    چه انتظاری داشتید شما؟!
    دیزاینش حداقل از همه ی رقبا مثل S III خیلی بهتره ، سخت افزارش از قوی ترین های بازاره ، صفحه نمایش هم فوق العادست و از نظر باطری هم مکس که هیچی ، خود ریزر اچ دی فوق العادست ، علاوه بر همه ی این نکات ساپورتش هم بعد از نکسس ها بهترینه به خاطر پشتیبانی مستقیم گوگل ، دیگه چی میخواید؟!

2. 2 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز vahidhgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با اون خبری که شایعه شده بود که صفحه نمایش گوشی تا لبه های گوشی ادامه داره خیلی هیجان زده شده بودم.ولی بعد از معرفی معلوم شد که هیچ خبری نیست و موتو چیز خاصی رو بیرون نداده (الان فرق موتو با بقه چیه؟؟؟)بخصوص وقتی چشمم به پشت گوشی افتاد از اساسی حالم گرفته شد.بازارم که میان حتما 1.5 کمتر نیستن.اصلا خوب نیست اصلا
    میتونم بگم برند آمریکایی
    گوشی هایی با کلاس برای آدمهای با کلاس
    مثل بقیه گوشی ها عین نخود کشمش در دست هر کسی نیست

4. 2 کاربر از vahidhgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

برای شما razr m پیشنهاد میشه:
    صفحه لبه تا لبه به گونه ای که در اندازه 4s شما صفحه 4.3" داری
    سخت افزار عالی
    قیمت مناسب (بزودی جهانی مشخص میشه)
    برند معتبر

مبارکتون باشه ؛)

6. 2 کاربر از Ali_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

میتونم بگم برند آمریکایی
    این قضیه کلاس و پرستیژ موتو رو ولی اساسی باهاش مشکل دارم! آیا اینکه موتو درست درمون گوشیاشو عرضه نمیکنه باعث بالا رفتن پرستیژ میشه؟!
    پس بلکبری پورش دیزاین شیر پسته ــست آیا؟!

8. 2 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز vahidhgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این قضیه کلاس و پرستیژ موتو رو ولی اساسی باهاش مشکل دارم! آیا اینکه موتو درست درمون گوشیاشو عرضه نمیکنه باعث بالا رفتن پرستیژ میشه؟!
    پس بلکبری پورش دیزاین شیر پسته ــست آیا؟!
    ???????????????????
    بلک بری ؟
    درست درمون ؟
    موتو همیشه چراغ خاموش حرکت کرده و این سیاست شرکته
    اینکه نمیاد با اضافه کردن یه سخت افزار یا نرم افزار خاصی مثل سامسونگ، 300 تا معرفی و همایش بذاره و تو بوق و کرنا کنه و بهش بنازه به نظرم نکات مثبته این برند هستش

10. این کاربر از vahidhgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

میتونم بگم برند آمریکایی
    یعنی چی ؟!
    ایفون هم امریکاییه اما تو ایران زیاد دست مردمه...

12. این کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

???????????????????
    بلک بری ؟
    درست درمون ؟
    موتو همیشه چراغ خاموش حرکت کرده و این سیاست شرکته
    اینکه نمیاد با اضافه کردن یه سخت افزار یا نرم افزار خاصی مثل سامسونگ، 300 تا معرفی و همایش بذاره و تو بوق و کرنا کنه و بهش بنازه به نظرم نکات مثبته این برند هستش
    بحث معرفی نیست ، سونی هم هیچوقت معرفی آنچنانی مثل سامسونگ نداشته ، بحث عرضه ــست که موتو توش خیلی ضعیفه ، من فعلا 2 هفته دبی هستم ، اینجا مغازه هایی که زیاد تخصصی کار نمیکنن همه پر آیفون و گوشی های سونی هستن ، ولی موتورولا اصلا پیدا نمیشه.جاهای دیگه هم همینه ، موتو عرضه ضعیفی داره و توی بازار خیلی سخت پیدا میشه.
    یونیک بودن همیشه پرستیژ رو بالا نمیبره.

14. 3 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

یعنی چی ؟!
    ایفون هم امریکاییه اما تو ایران زیاد دست مردمه...
    دوست عزیز بحث موتورولا با آیفون کاملا جداست . با اینکه هر دو آمریکایی هیتن . داستانش قدیمیه .
    البته همونطور که پارسا جان هم گفت موتورولا در زمینه شیپینگ ضعیف عمل میکنه . البته نمیشه گفت ضعیف . چون سیاست موتورولا همیشه این بوده که کیفیت رو در اولویت داشته باشه و اون رو فدای کمیت نکنه. اما خوب گوشیهایی که برای بازار جهانی میزنه رو به دست ما هم تو ایران میرسه .
    اما خوب مدلهای خیلی زیادی هم داره که من خودم حسرت میخورم چرا نمیتونم داشته باشمشون . حالا دعا کنید که با همکاری گوگل تولیداتش رو انبوه تر کنه که مثل بقیه برندها در دسترس تر باشه با همین کیفتی که الان داره .

حالا دوستان از بحث کلاس و تک بودن که بگذریم . این گوشیهای جدید موتورولا سخت افزارشون واقعا استثنایی هست . و تو ریویوو های آتریکس اچ دی هم دیدیم قبلا .
    اما دیدن تصاویر این بنچمارکهای و نمودارهای مقایسه گوشی ریزر ام و مقایسه با قویترینهای بازار خالی از لطف نیست : واقعا من نمیدونم چی بگم . این فسقلی گالکسی اس 3 چهار هسته ای با اون همه تبلیغاتو سوسکش کرده :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید بگم که ریزر ام یکی از شاهکارهای موتورولاست . واقعا جا دادن صفحه نمایش 4.3 اینچی در این سایز فکر نکنم از کمپانیه دیگه ای بر بیاد . با اون لبه های خیلی باریک که مثل فریم لس -بدون قاب - میمونه و این کار برای اولین بار تو دنیا بوده .
    Last edited by fire159; 10-09-2012 at 00:04.

16. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sparts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به نظر همه دوستان احترام میزارم.ادم وقتی طرفدار یه برندی هست دوس داره همه چیش اوج باشه. razerMیه گوشی واسه قسمت میانی روبه بالای بازار هست نه گوشیای رده بالاب.بازم میگم چیزی که باعث razer hd . تو ذوقم بزنه پشت گوشی هستش .چرا رازر معمولی مشکلی نداره و یه گوشی جدید اینطوری باشه.جدا از این کاش موتو از جدیدترین ماتریس صفحه واسه گوشیش استفاده میکرد .نه ماتریس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .اینا فقط نظر منه همین
    Last edited by sparts; 10-09-2012 at 14:50.

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

کاش موتورولا یه فکری به حال دوربین های گوشیاش هم میکرد - متاسفانه هیچ وقت تو عکسبرداری قوی نیستن !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •