تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ويندوز منتخب شما چيه؟

راي دهنده
103. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • widows xp media center edition 2005

43 41.75%
  • widows xp sp2

36 34.95%
  • windows xp sp2&1

4 3.88%
  • windows xp sp1

19 18.45%
  • windows 2003

0 0%
  • windows 2000 perofessional

0 0%
  • windows me

0 0%
  • windows 98 se

1 0.97%
صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 87

نام تاپيک: بهترين ويندوز به نظر شما چيه؟

آخر فروم باز Nesta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط navid_kashani
    abbas13677_2005 جان این لینوکس رو بردار چون اشتباه که در این نظر سنجی ازش استفاده شده .

در ضمن نستا جان شما یه بار نظرت رو بالا گفتی این دیگه چه مدلیه که سه تا پست پایین تر هم میای نظرت رو می گی ؟ :roll: :roll: :roll:
    سلام آقای نوید خان .
    من اولا یادم نبود چون این تاپیک یک بر دیگه هم جای دیگه بود من یادمه .حواسم نبود در ضمن اینجا مدیر داره .دوست عزیز.

آخر فروم باز pedramonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    آسيا.ايران.اهواز

پيش فرض

آقا مهدي در نسخه sp2 media center بيشتر مشكلاتي كه در sp2 معمولي بود . برطرف شده . و حتما ميدونيد كه 2 تا سي دي هم هست .

من خودم 6 ماه هست دارم از sp2 media center استفاده ميكنم . برام جالبه كه نسبت به sp2 معمولي سرعتش بالاتر هست و ماندگاريشم بيشتر شده .

در ضمن يكي از دلايل آمدن اين ورژن اين بود كه سازمانهاي اوروپايي به خاطر اينكه در sp2 معمولي خيلي از برنامه بعد از نصب اجرا نميشدن ( و من هم همين مشكل رو زياد داشتم )
    شروع به استفاده از linux كردن كه همين مسپله باعث شد تا sp2 media center وارد بازار بشه . حالا يكم رو گرافيكش هم كار كرد تا حالت خسته كننده قبلي برداشته بشه .

تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    آسيا.ايران.اهواز

پيش فرض

لازم هست ادامه بدم كه Media Center sp2 final rtm بعد از آپگريدهايي پي در پي مايكروسافت كه حجمش هم حدود 90 مگ هست شد Media Center sp2 final gdr .

حـــــرفـه ای Harry Potter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_best
    من اگه بخوام از بين ويندوزها يكي رو انتخاب كنم ويندوز ايكس پي پروفشنال با سرويس پك 1 رو انتخاب مي كنم. اما از نظر ظاهري و بعضي امكانات ويندوز ايكس پي مديا سنتر 2005 رو مي پسندم. در نظرسنجي هم مديا سنتر رو انتخاب كردم اما خودم از سرويس پك 1 استفاده مي كنم! سرويس پك 2 رو هم عمرا نصب نمي كنم!!!
    mehdi_best عزيز شما هم !

وقتی کسی XP media center 2005 رو نصب کنه خود به خود سرویس پک 2 هم نصب کرده.
    پس نتیجه اینکه سرویس پک دو هیچ مشکلی نداره که شما و بقیه دوستان متوجه نشدید و چیزهایی که در مورد این مشکل می گید بیشتر از قول دیگران است.

اما یک نکته غیر قابل انکار که بعضی ها از ویندوز سرویس پک 2 بتا استفاده می کنند و فکر می کنند Final هست و به بقیه هم میگن سرویس پک 2 مزخرفه.

به هر حال اون هایی که با SP1 حال می کنند بهتره تا دیر نشده ویندوزشون رو به SP2 ارتقا بدن که هرچه دیرتر این کار رو بکنند بیشتر ضرر کردند. (البته من نصب سرویس پک ها رو به طور دستی توصیه نمی کنم و بهتره یک ویندوز که با سرویس پک 2 هست رو از همان ابتدا نصب کنید، البته مدیا سنتر بیشنهاد همیشگی من است)

راستی دوستان لینوکسی هم بهتر است یک نگاهی به عنوان تاپیک بیندازند!

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حسين جان من خودم براي چند تا از دوستام مديا سنتر رو نصب كرده ام. در ضمن مي دونم كه سرويس پك 2 باهاش نصب مي شه. چون خودم سي دي مديا سنتر رو دارم و همونطور كه گفتم نصب هم كردم. اگه دقت كني مي بيني كه من در پست اولم نوشتم كه من در نظرسنجي مديا سنتر رو انتخاب كردم و دليلش رو هم همونجا گفتم. اما الان از سرويس پك 1 استفاده مي كنم! چون اصلا سرويس پك 2 رو به دردبخور نمي دونم. هر چي هم كه نياز بوده خودم با برنامه هاي مختلف جاي سرويس پك 2 رو پر كرده ام. شما يه چيزي رو بگين كه در سرويس پك 2 باشه و خيلي مهم و حياتي باشه و نشه با برنامه ديگري جاشو پر كرد. اگه درست بود ما هم مي گيم چشم و از اين به بعد استفاده مي كنيم.
    به نظر من سرويس پك 2 رو مايكروسافت به خاطر مشكلاتي كه ويندوز داشت ارائه داد اما خودش مشكلات رو 2 برابر كرد.
    در ضمن براي كاربران تازه كار خوبه كه از چيزهاي ديگه سر در نمي آرند و نمي دونن مثلا فايروالي به نام كريو هست و .... . البته قصد جسارت به شما رو ندارم . منظورم شما نيستيد به خدا. كلي دارم مي گم. اما خيلي كاربران حرفه اي هم ازش استفاده مي كنند. باز هم مي گم كه منظورم كلي بود و يه موقع سوءتفاهم نشه.

حـــــرفـه ای mehdi87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    87

پيش فرض

در wndows xp sp2 ويندوز با SQL مشكل داره ! اين يكي از مشكلاتش كه من بهش بر خوردم ! :mrgreen:

حـــــرفـه ای Harry Potter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

نه مهدي جان سو تفاهمي نيست، بلکه شما به SP2 سو نظر دارید !

در مورد اينكه SP2 چی داره که SP1 نداره باید بگم غیر از فیکس شدن بعضی باگ ها ، درایور های سخت افزاری هم ورژن جدیدتری دارند و در IE هم تغییرات مهمی صورت گرفته.(فایروالش هم برای من مهم نیست چون خودم از چیز دیگری استفاده می کنم)

ضمنا من هنوز دلیل موجهی برای برتری SP1 ندیدم جز اینکه می گن SP2 مشکل داره که به خدا اینطور نیست. مطمئن باشید هیچ برنامه درست و حسابی ای با این ویندوز مشکل نداره جز ورژن های باستانی یا نرم افزار های در پیت.
    من سنگین ترین نرم افزار ها رو روی این ویندوز نصب کردم و هیچ مشکلی هم نداشتم.(نرم افزار های مهندسی الکترونیک)

به هر حال مطمئن باشید سرویس پک 2 مشکلی نداره. و در پاسخ به اینکه "شما يه چيزي رو بگين كه در سرويس پك 2 باشه و خيلي مهم و حياتي باشه و نشه با برنامه ديگري جاشو پر كرد." باید بگم فرق SP1 و SP2 انقدر هست که آدم به خاطرش کمی زحمت بکشه و ویندوزش رو عوض کنه. (برای جزییات به سایت ماکروسافت سر بزن)

آخر فروم باز AHT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

من هم ميگم فقط widows xp media center edition 2005

پروفشنال borzou_one's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    پشت هیچستا نم

پيش فرض

این هم ویندوز خوبی هست Windows XP x64 Professional Corporate Edition
    ویندوز اکسپی ۶۴ بیتی که سرعتش خیلی نسبت به بقیه ویندوزهای اکسپی بهتره و فقط روی سی پیو های ۶۴ بیتی مثل آی ام دی آتلون ۶۴ یا اینتل ایتانیوم یا اینتل زئون کار میکنه.
    اگر خواستید بگید تا لینک دانلود را بذارم

تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    آسيا.ايران.اهواز

پيش فرض

به نظر من سرويس پك 2 رو مايكروسافت به خاطر مشكلاتي كه ويندوز داشت ارائه داد اما خودش مشكلات رو 2 برابر كرد.
    خوب بود اگه توضيحات منو ميخوندي ها .
    اين مطلب رو توضيح دادم :roll:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •