تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 70

نام تاپيک: Gadget مخصوص P30WORLD

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    درسته ولی قبول کنید دیگه با تکنولوژی دیگه لزومی نیست ما ریفرش کنیم ! اگه ممکنه نظر سنجی بذاریم ! مطمئنا کسانی که تاپیک میزنند عین خودم تو دو دقیقه ی اول چند بار ریفرش میکنند ! پس 5 دقیقه انتظار زیاده ... تایم باید طوری باشه که وقتی کلید ویندوز به اضافه ی Space رو زدیم Gadget رو ببینم ...
    در ضمن ممکنه طوری تنظیم بشه که روی یک لینک مانیتورینگ کنه ؟ اونم لینکی که ما بهش میدیم ! چون این انجمن جمعیتش زیاده و ممکنه پست ها گم بشه ! خیلی از پست هایی که زده میشه در حیطه ی نیاز من مسلما نخواهد بود پس بیشترش برای من بیهوده میشه !

پروفشنال ..hamed..'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

شما میتونید از gmail yahoo یا ... هم کمک بگیری به این صورت که این gadget شما میتونه ایمیل هایی که از اینجا میاد رو نشون بده و بقیه رو ----- کنه این به نظرم راحتتره

3. این کاربر از ..hamed.. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ..hamed..'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

شما میتونید از gmail yahoo یا ... هم کمک بگیری به این صورت که این gadget شما میتونه ایمیل هایی که از اینجا میاد رو نشون بده و بقیه رو ف ی ل ت ر کنه این به نظرم راحتتره

5. این کاربر از ..hamed.. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ORIGINAL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

شما میتونید از gmail yahoo یا ... هم کمک بگیری به این صورت که این gadget شما میتونه ایمیل هایی که از اینجا میاد رو نشون بده و بقیه رو ف ی ل ت ر کنه این به نظرم راحتتره
    سلام
    اینجور که شما میگید Gadget باید به feed ایمیل شما وصل بشه و یعنی اول من باید یه بخشی در Gadget بزارم که شما Sign in کنین که این میشه اما...
    برای اینکه از یه برنامه ی جانبی بخواید ایمیل رو چک کنید (مثلا اپرا) تا اونجایی که من میدونم نیاز به Popهست که gmail ارائه میکنه اما yahoo نه پس فایده ای نداره من این بخش رو قرار بدم در Gadget
    مشکل دیگه ای که هست باید یه بخش هم بزاریم که ایمیل های جدیدو نشون بده...در واقع ماهیت Gadget عوض میشه...البته خب برای چک کردن ایمیل از Gadget های جداگانه هم میشه استفاده کرد....

سلام
    درسته ولی قبول کنید دیگه با تکنولوژی دیگه لزومی نیست ما ریفرش کنیم ! اگه ممکنه نظر سنجی بذاریم ! مطمئنا کسانی که تاپیک میزنند عین خودم تو دو دقیقه ی اول چند بار ریفرش میکنند ! پس 5 دقیقه انتظار زیاده ... تایم باید طوری باشه که وقتی کلید ویندوز به اضافه ی Space رو زدیم Gadget رو ببینم ...
    در ضمن ممکنه طوری تنظیم بشه که روی یک لینک مانیتورینگ کنه ؟ اونم لینکی که ما بهش میدیم ! چون این انجمن جمعیتش زیاده و ممکنه پست ها گم بشه ! خیلی از پست هایی که زده میشه در حیطه ی نیاز من مسلما نخواهد بود پس بیشترش برای من بیهوده میشه !
    سلام
    یعنی شما میخواید خودتون انتخاب کنید که بعد از چه زمانی Refresh بشه؟؟؟؟..من موافق نیستم چون هر 5 دقیقه زمان استانداردی هست اما اگه نظر سایر دوستان هم همین باشه میتونم این قابلیت رو به Gadget اضاف کنم.
    در مورد مانیتوریگ یک لینک خاص هم باید بگم که نمیشه...چون من برای طراحی این برنامه دارم از feed خود سایت استفاده میکنم و زمانی میتونم کاری که گفتید رو انجام بدم که خود سایت(انجمن) بتونه برای مثال feed این تاپیک رو ایجاد کنه تا بعد من بتونم بخشی رو در Gadget قرار بدم که با توجه به ادرسی که شما میدید feed بگیرید
    فعلا با توجه به وضعیت سایت نمیشه این کار رو کرد..

ممنون از نظرات شما دوستان
    موفق باشید

7. 2 کاربر از ORIGINAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

original جان نمیشه امکانات کاربری رو بهش اضافه کرد ؟ مثلا موارد زیر :

پیغام خصوصی

کامنت در پروفایل کاربری

البته فقط جهت اطلاع رسانی که اگر شخضی در سایت نباشه بشه راحت از یک سیستم اطلاع رسانی سریع استفاده کنه

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد Refresh خودش هر 5 دقیقه انجام میده و یا هر وقت میرید داخل Setting برگردی خودش refresh میکنه...دیگه فکر نکنم لزومی داشته باشه خودمون time بهش بدیم چون هر وقت خواستی میتونی بری تنظیمات برگردی تا refresh بشه...

ممنون از نظراتتون
    سلام
    ممنون عزیز

این که نقله قول کردم خیلی خوب بود.

اگه بتونی برای انجمن های دیگه هم درست کنی که چهار صفحه به اون شکل رو از اون انجمن ها از صفحاته اپدیت شده در گجت نشون بده ..خیلی خوبه

انجمنه فیلم وموسیقی هم من پیشنهاد می دم.

ممنون.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

original جون برنامه ات عالي بود ولي به قول دوستان اگه انجمن هاي زيادي رو بتوني توش جا بدي خيلي خوب مي شه تقاضا براي اين

زياده

حـــــرفـه ای ORIGINAL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

original جان نمیشه امکانات کاربری رو بهش اضافه کرد ؟ مثلا موارد زیر :

پیغام خصوصی
    کامنت در پروفایل کاربری

البته فقط جهت اطلاع رسانی که اگر شخضی در سایت نباشه بشه راحت از یک سیستم اطلاع رسانی سریع استفاده کنه
    پیشنهاد خوبیه اما برای این کار شما باید توسط Gadget به سایت P30World وارد بشین و خب طراحی کدهای این قابلیت زمان میبره اما به هر صورت سعی خودمو میکنم

سلام
    ممنون عزیز

این که نقله قول کردم خیلی خوب بود.

اگه بتونی برای انجمن های دیگه هم درست کنی که چهار صفحه به اون شکل رو از اون انجمن ها از صفحاته اپدیت شده در گجت نشون بده ..خیلی خوبه

انجمنه فیلم وموسیقی هم من پیشنهاد می دم.

ممنون.
    original جون برنامه ات عالي بود ولي به قول دوستان اگه انجمن هاي زيادي رو بتوني توش جا بدي خيلي خوب مي شه تقاضا براي اين

زياده
    باشه حتما انجمن های درخواستی رو یا به همون Gadget به صورت گروهی و یا برای هر انجمن به طور جداگانه طراحی میکنم.

موفق باشین.

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    ممکنه طوری بشه که اسم تاپیک کمی بیشتر معلوم بشه ؟ چون مثلا توی پست دوم من نمیتونم بفهمم چیه !
    در ضمن ببخشید ایراد های زیادی میگیرم ...

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ░░░░░░

پيش فرض

سلام دوست عزیز اولا ممنونم بابت این کار قشنگتون ...

یه لطفی می کنید فید بخش درخواست نرم افزار رو هم بهش اضافه کنید ؟

f=17 هست ...

راستی در مورد اسکین هاش یه پی ام به من بده ببینم چه مدلی باید بسازم شاید تونستم تو ظاهرش کمک کنم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •