تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 43

نام تاپيک: Runaway: A Twist of Fate

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همه جا میتونی پیدا کنی.فکر کنم حداقل یه ماهی هستش که اومده.

2. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستانی که تا آخر این بازی رفته اند یه کمکی هم به ما بکنند.من تقریبا اوایل بازی گیر کردم و هیچ راهی انگار وجود نداره در صورتی که حتما وجود داره
    من فکر نمی کردم بازی آن قدر سخت باشه.من زبان انگلیسیم خوبه ولی دیالوگهای بازی یکمی برام عجیب هستش و سخت میشه بفهمی.کلا فکر کنم بازی سختی باشه.

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان ، همون اول بازی که یه دموی کوچولو نشون ، میده ، (کلاغه) صدای بازی با تصویر هماهنگ نیست ، صدا جا میمونه و بعضا قطع میشه ، چیکار باید بکنم؟
    ویرایش : مشکلو حل کردم ، اول باید پچ جدید رو نصب کنیم ، بعدش یه فایل کرک جدید برای این ورژن پیدا کنیم ، که اونم از اینجا پیدا میشه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by shahab_f; 03-02-2010 at 13:50.

5. 2 کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

بالاخره تموم شد ، 9 سال مارو معطل کردن تا داستان تموم شد ! (اولیش 2001 اومد)

پروفشنال underworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

سلام بچه ها
    من این بازیو امشب خریدم... مشخصه که داستانش ادامه قبلیه اما معنیش این نیست که نشه بازیش کرد
    راستش من همون اولش گیر کردم
    کلید f1 رو که میزنم بهم میگه که باید اون مجسمه که پایینه رو تکون بدم اما نمیدونم چطوری
    کسی اینجاشو رد نکرده؟
    کلا بازی سختیه انگار

پروفشنال mohammadaliarmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

یکم واضح تر بگو اگر منظورت اون مجسمه ی اطلس هست که یک کره به دستشه باید با استفاده از جک خودرو اون کره رو صاف کنی و اون طناب دورش رو برداری

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان به ما هم یه کمکی بکنید.میشه یه نفر آموزش کام مرحله اول رو بذاره من چند روز هست یه جا گیر کردم و دیگه اونو نمیرم

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام بچه ها
    من این بازیو امشب خریدم... مشخصه که داستانش ادامه قبلیه اما معنیش این نیست که نشه بازیش کرد
    راستش من همون اولش گیر کردم
    کلید f1 رو که میزنم بهم میگه که باید اون مجسمه که پایینه رو تکون بدم اما نمیدونم چطوری
    کسی اینجاشو رد نکرده؟
    کلا بازی سختیه انگار
    اگه اون مجسمه ی توی زیر زمینو میگی ، منظورش اون فرشته هست ، باید یه طناب از دست فرشته نصب کنی به اون حلقه ی فلزی که توی همون راهروی زیر زمین ، پشت تابلوی نقاشی هست . احتیاج به دو تا طناب داری که سرش مثل کمربند میمونه ، الان یادم نیست از کجا باید اونارو بیاری ، بعد از این کار ، سیم بکسلی که فرشته بهش وصل شده رو قطع میکنی و ...
    اتفاقا به نظرم جزء بازی فکری های خیلی آسونه
    دوستان به ما هم یه کمکی بکنید.میشه یه نفر آموزش کام مرحله اول رو بذاره من چند روز هست یه جا گیر کردم و دیگه اونو نمیرم
    فکر نکنم کسی اینکارو بکنه ، شما بگو کجا گیر کردی ، دوستان جواب میدن

11. این کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من رسیدم پیش اون زنه که اسمش فکر کنم آگاتا هستش.دقیقا یادم نیست یه کاری کردم که زنه از اون معبد بیرون اومد و الان داره مثل اینکه یه چیزی رو درست میکنه.من آیتم زیاد جمع کردم مثل روبان و کمبرند و... که نمیدونم دقیق باید کجا استفاده کنم.اگه اینارو توضیح بدی خیلی ممنون میشم.من خیلی وقت هست که بازی های ماجرایی کلاسیک رو نرفتم به خاطر همین مثل اینکه یکمی قاطی کردم

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من رسیدم پیش اون زنه که اسمش فکر کنم آگاتا هستش.دقیقا یادم نیست یه کاری کردم که زنه از اون معبد بیرون اومد و الان داره مثل اینکه یه چیزی رو درست میکنه.من آیتم زیاد جمع کردم مثل روبان و کمبرند و... که نمیدونم دقیق باید کجا استفاده کنم.اگه اینارو توضیح بدی خیلی ممنون میشم.من خیلی وقت هست که بازی های ماجرایی کلاسیک رو نرفتم به خاطر همین مثل اینکه یکمی قاطی کردم
    شما از اون دختره که تابوت میسازه یه دفترچه ی راهنما گرفتین (که زبونش سوئدیه و قراره براش ترجمه کنین) ، درسته ؟ حالا باید اونو ترجمه کنین ، میرین توی یه جایی که روبروی خونه ی همون دختر تابوت سازه ،یه جایی مانند ورودی کلیسا (که توش یه در بزرگ بسته داره) بغل ِ در ،یه لیسته که اسم آدمای توی قبرستونه ، اونو یه بار میخونین ، قبر یه آدم سوئدی رو پیدا میکنین ، میرین پیش آگاتا باهاش حرف میزنین ........ به این ترتیب اون دفترچه تون ترجمه میشه. میدینش به همون دختر تابوت سازه.اینجوری دختره میره بیرون و میتونین کمدش رو بگردین
    -------
    توی معبدی که آگاتا کار میکرد برین بالای سر مجسمه ی فرشته و کمربند رو انتخاب کنین و روی فرشته کلیک کنین. کمربند رو وصل میکنه به دست فرشته ، یکی هم باید به اون حلقه ی روی دیوار (توی زیر زمین جایی که آگاتا کار میکرد ، پشت تابلوی نقاشی) ببندین. قبلش باید با سوهان روی اون حلقه کلیک کنین تا ملات دورش رو در بیاره.
    ------
    اگه انگلیسیتون خوب باشه تمام اینارو با توضیحات خودش میتونین بفهمین.

14. 3 کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •